Попередні результати першого callu в NMP програмі FP7
10/06/2007 | Shooter
Мова про "малі проекти".
Двохступенева евалюація. Середня кінцева успішність - біля 7% відсотків від кількости проектів, поданих на першому етапі.
Якість проектів - дуже висока. Середній бюджет, 3 роки - під 5 млн євро, ЄК платить десь біля 3.
Двохступенева евалюація. Середня кінцева успішність - біля 7% відсотків від кількости проектів, поданих на першому етапі.
Якість проектів - дуже висока. Середній бюджет, 3 роки - під 5 млн євро, ЄК платить десь біля 3.
Відповіді
2007.10.08 | Vic
Re: Попередні результати першого callu в NMP програмі FP7
Shooter пише :> Якість проектів - дуже висока.
Про що мова ? Може якість пропозицій ?
2007.10.08 | Shooter
Re: Попередні результати першого callu в NMP програмі FP7
Vic пише:> Shooter пише :
>
> > Якість проектів - дуже висока.
>
> Про що мова ? Може якість пропозицій ?
Вмовили - перейдем на мову оригіналу: proposals
2007.10.08 | Vic
Про кореляцію між якістю пропозицій і проектів
Shooter пише:> Вмовили - перейдем на мову оригіналу: proposals
Мова не про оригінал , а про кореляцію між якістю пропозицій і проектів. Хто це контролює ?
2007.10.09 | Shooter
Re: Про кореляцію між якістю пропозицій і проектів
Vic пише:> Shooter пише:
>
> > Вмовили - перейдем на мову оригіналу: proposals
>
> Мова не про оригінал , а про кореляцію між якістю пропозицій і проектів. Хто це контролює ?
Proposal - це українською швидше проєкт
Project - це "тема" (whatever)
Евалюацію proposals проводять запрошені вчені, зазвичай - досить хорошого рівня. Як приклад - серед запрошених провести екпертизу був тільки що новоспечений лауреат нобелівки в фізиці (француз). Шкода, що не зміг приїхати.
2007.10.09 | Хома Брут
Нобелівська премія за Giant Magnetoresitance (GMR)
> Як приклад - серед запрошених провести екпертизу був тільки що новоспечений лауреат нобелівки в фізиці (француз). Шкода, що не зміг приїхати.Цікаво було дізнатись саме звідси, що Albert Fert отримав премію. З свого досвіду спілкування з ним зроблю припущення: якби він приїхав, ви б від нього в основному довідались про його велич
З наукової точки зору (хай скажуть ті хто знає більше) - дійсно прізвище Ферта є в статті [*] яку завжди цитують в зв"язку з гігантським магнетоспротивом (= Giant Magnetoreistance = GMR) як перше відкриття. Використання GMR в комп"ютерних дисках, яке власне і робить це відкриття суспільно важливим, було досягнено завдяки багатьом іншим відкриттям інших людей. З точки зору сьогодення мені здається дуже важко було б однозначно вирізнити з них одного, двох, чи трьох "головних". Скоріше це 10-20 персоналій. Можна лише здогадуватись про їх почуття.
* M. N. Baibich, J. M. Broto, A. Fert, F. Nguyen Van Dau, F. Petroff, P. Eitenne, G. Greuzet, A. Friederich, and J. Chazelas,
Phys. Rev. Lett. 61, 2472 (1988).
2007.10.09 | Shooter
Ага, саме за це
Хома Брут пише:> > Як приклад - серед запрошених провести екпертизу був тільки що новоспечений лауреат нобелівки в фізиці (француз). Шкода, що не зміг приїхати.
> Цікаво було дізнатись саме звідси, що Albert Fert отримав премію. З свого досвіду спілкування з ним зроблю припущення: якби він приїхав, ви б від нього в основному довідались про його велич
Думаю, що після отримання премії вже точно не дізнаємося
> З наукової точки зору (хай скажуть ті хто знає більше) - дійсно прізвище Ферта є в статті [*] яку завжди цитують в зв"язку з гігантським магнетоспротивом (= Giant Magnetoreistance = GMR) як перше відкриття. Використання GMR в комп"ютерних дисках, яке власне і робить це відкриття суспільно важливим, було досягнено завдяки багатьом іншим відкриттям інших людей. З точки зору сьогодення мені здається дуже важко було б однозначно вирізнити з них одного, двох, чи трьох "головних". Скоріше це 10-20 персоналій. Можна лише здогадуватись про їх почуття.
Угу.
Але що поробиш - таке життя. Наскільки розумію, він був лідером (?) тієї групи в CNRS, яка опублікувала "нобелівську" статтю.
2007.10.09 | Torr
Але що поробиш - таке життя.
BTW, сьогодні мій колего зізнався, що Peter Grünberg запрошував його в аспіранти. Але у нього дівчина була в інщій країні. Зараз у них троє дітей.2007.10.10 | Хома Брут
Re: Але що поробиш - таке життя.
то він однозначно виграв2007.10.10 | Shooter
Re: Але що поробиш - таке життя.
Хома Брут пише:> то він однозначно виграв
Погоджуюсь
2007.10.10 | Хома Брут
Re: Ага, саме за це
> Наскільки розумію, він був лідером (?) тієї групи в CNRS, яка опублікувала "нобелівську" статтю.Так, він великий начальник. І в його великій групі є гарні люди. І ніде не написано, що успішний начальник має бути приємною людиною
2007.10.10 | Брунька
Хто лауреат
Головне - це те, що було зроблено. Хто персонально зможе напинати щоки, не так важливо для людства. А наука живе.І ще. Пушкін був дуже поганою людиною. А вірші його приносять насолоду і зараз.
2007.10.10 | Хома Брут
у нас героем становится любой
Брунька пише:> Головне - це те, що було зроблено. Хто персонально зможе напинати щоки, не так важливо для людства. А наука живе.
1. Л. Петрушевская, "Смотровая площадка"
«Однако шуткой-смехом, шуткой-смехом, как говорит одна незамужняя библиотекарша, шуткой-смехом, а все-таки болит сердце, все ноет, все ноет оно, все хочет отмщения. За что, спрашивается, ведь трава растет и жизнь неистребима вроде бы. Но истребима, истребима, вот в чем дело»
2. Головне, що Донбас працює. Хто персонально поклав на карман 10-20 млрд. долл. - людству в принципі, не так важливо. А ливарна промисловість живе і навіть розвивається.
2007.10.10 | Vic
проекти за участю українських вчених
Shooter, чи були подані пропозиції та зараз вже є успішні проекти за участю українських вчених ?2007.10.10 | Shooter
Re: проекти за участю українських вчених
Vic пише:> Shooter, чи були подані пропозиції та зараз вже є успішні проекти за участю українських вчених ?
Перше коло складно оцінювати - там консорціуми були лише індикативні.
В другому колі було 170 проектів та один учасник з України.
Статистики по країнах щодо успішних в 2 колі проектів ще нема, але, надіюсь, скоро буде.