МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Викладання фізики- все хорошо , прєкрасная маркиза...

11/17/2007 | sama

Відповіді

  • 2007.11.17 | To Sama

    Re: Викладання фізики- все хорошо , прєкрасная маркиза...

    Та хіба тільки фізики?
  • 2007.11.17 | igorg

    Ну хіба ж так можна жартувати, це ж можна

    вмерти зі сміху
    >З метою підвищення рівня забезпеченості загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладів сучасними засобами навчання з природничо-математичних та технологічних дисциплін Кабінет міністрів України (постанова від 13.06.2004 р. №905) затвердив відповідну комплексну програму. Реалізація зазначеної програми розпочалася; нині здійснюється апробація засобів навчання в пілотних навчальних закладах.

    Хто б оце людською мовою розшифрував. Як на мене то це означає лише те що й так невеликі кошти буде потрачено на невідомо що й для чого :).
    Вчителька фізики в досить престижній школі гімназії де вчилася моя донька не може розвязати задачу з підручника :). А ті кого випускають педінститути ще гірші, вони вже й арифметики знати не будуть. То що то за засоби такі сучасні?
    Кажуть що зараз піск це інтерактивні дошки й навчальні компютерні комплекси :). Та от біда, жодна залізяка розуму не добавить, для цього мають бути світлі голови й руки на місці. Хоча б. Проте коштів декому це точно добавить :), тут сумніві нема. Й ступенів педнаучних також.
  • 2007.11.17 | Vladyslav

    Re: Викладання фізики- все хорошо , прєкрасная маркиза...

    Добре, що хоч спростування написали, трохи ще є відовідальності та совісті у Міністерства. Могли б і не відбріхуватися, а просто промовчати, тоді б навіть нічого було і сумніватися, що викладання фізики повсюдно найгірше.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.18 | Torr

      Технологический нарыв

      >Согласно недавнему исследованию Economist Intelligence Unit, Россия заняла последнее место среди развитых стран по количеству реализованных в срок IT-проектов: отечественные разработчики лишь в четырех случаях из ста укладываются в сроки и в бюджет. А все из-за дефицита кадров. Хотя зарплаты "айтишников" за последние три года выросли на 50-200%, специалистов не хватает. Программисты уходят к новому работодателю целыми командами и шантажируют руководство, требуя повышения зарплаты,-- теперь это будни российского IT-рынка. Рынок же именно из-за дороговизны кадров стремительно деградирует
      http://www.kommersant.ru/doc.aspx?DocsID=823448
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.11.18 | igorg

        О! Болюча тема. ІТ фахівця потрібно починати готувати з

        пелюшок. Ну принаймні так класу з 4-5. Існуюча система освіти нищить таких людей під корінь. Парадокс - найкращі ІТ фахівці ледве-ледве закінчили ВНЗ. Принаймні мали великі проблеми. Бо їхній спосіб мислення й дій радикально протилежний всій методології й методиці нашої освіти. З її дидактикою й методикою :). Вони абсолютно чужорідні елементи в освітньому середовищі.
        Ось тільки почав займатися серйозно ІТ, як почали сповзатися такі ізгої-студенти. Хочуть щось робить, чимось допомогти, чомусь навчитися. Деканат й класичні викладачі роблять круглі очі: гоніть їх вони погані студенти - пропускають пари :). Ага, розігнався. А те, що ці студенти знають і вміють більше ніж 3/4 викладачів це нічого? Це не проблема? Для них ні. Бо таких одиниці. Один-два серед 100-200. Це лише головна біль для деканів.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.11.18 | Torr

          Re: О! Болюча тема.

          А в Київі теж невистачає ІТ workers?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".