МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Рейдерство

02/03/2008 | антирейдер
Увага!
МОН України втратить власність

Будівля “продана” за 80 тис. грн.
Планується терміновий її перепродаж, який необхідно не допустити.

Пропонуючи хабаря аферист Хоменко В.О. за підробними документами та рішенням судді Октябрського суду м. Полтави Сороки Катерини Миколаївни “купив” об’єкт, який належить Полтавському державному центру науково-технічної і економічної інформації Міністерства освіти і науки України, по вул. Фрунзе, 21 площею 540 м2 за 80 тис. грн. у ЗАТ “Чернігівське підприємство обчислювальної техніки і інформатики”, яке не має до цієї будівлі ніякого відношення.
А перед цим у 2006 р. продав об’єкт в м. Полтаві стоматологу Радлінському загальною площею близько 800 м2 за більше ніж 3 млн. грн.
Тобто “купив” 1 м2 за 148 грн., а продав за 3750 грн., що в 25 разів дорожче.
Таким чином якнайменша ринкова вартість об’єкту по вул. Фрунзе, 21 і втрати держави становлять більше ніж 2 млн. грн.
Вступивши в зговір із полтавцями Свиридою Сергієм Андрійовичем та Максимовою Мариною Євгенієвною він веде системний захвати приватного та державного майна.
Користуючись тим, що Максимова працювала помічником судді Октябрського суду м. Полтави він має можливість давати хабаря суддям цього суду, який очолює голова суду Струков.
Такі дії з привласнення державного майна класифікуються як організований злочин в особливо великих розмірах.


Користуючись нагодою, повідомляємо, що колектив Полтавського ЦНТЕІ неодноразово відзначений почесними грамотами, подяками та іншими відзнаками Міністерства освіти і науки України, Державного департаменту інтелектуальної власності, Полтавської державної адміністрації, Полтавського міськвиконкому за активну діяльність в науково-технічній сфері, інтелектуальної власності, спрямованій на інноваційний розвиток Полтавського регіону, його інтелектуального потенціалу. Особливість такої діяльності постійно вимагає творчого підходу, створення тривалої спокійної обстановки, яка, принаймні, на протязі року була зруйнована.
Наразі колектив може бути викинутий на вулицю, МОН України втратить власність

Відповіді

  • 2008.02.03 | Адвокат

    Re: Рейдерство

    Полтавський ЦНТЕІ виконує свої статутні обов‘язки в приміщенні будинку, який розташований по вул. Фрунзе, 21 в м. Полтаві згідно наказу №688 від 05.12.2002 р. Міністерства освіти і науки України на праві повного господарського відання.
    З метою унеможливлення незаконного привласнення державного майна Полтавський ЦНТЕІ продовжує представляти інтереси держави у судових інстанціях, перебіг подій на яких полягає в наступному.
    Після рішення апеляційного суду Полтавської області, який повністю скасовані попередні рішення Октябрського суду м. Полтави (суддя Сорока К.М.), справа повертається до того ж суду і потрапляє до судді Пилипчук Л.І., кабінет якої знаходиться поруч з кабінетом судді Сороки К.М., а судові справи, закріплені за ними, вони ведуть в одному і тому ж залі судових засідань.
    На черговому судовому засіданні Октябрського суду м. Полтави за клопотанням представника Хоменка В.О., яка посилалася на відповідь голови Полтавського відділення ФДУ Білонога П.А., в якій заперечується належність будівлі до державної власності. На підставі цього суддя Пилипчук Л.І. винесла ухвалу, в якій піддала сумніву факт наявності даної будівлі у державному реєстрі ФДМ України, витяг з якого завірений заступником Фонду.
    Крім того, суддя не задовольнила нашого клопотання про залучення у судовому процесі МОН України, а також об’єднала справу про примусове виселення Полтавського ЦНТЕІ не зважаючи на наші клопотання. Вона відвела наші клопотання щодо відкладення справи, до завершення справ інших судових інстанціях м. Полтави та м. Чернігова, де на захист інтересів держави виступили відповідні обласні прокуратури.
    При встановлені дати чергового судового засідання на 12.02.08 р. суддя Пилипчук на клопотання Школяра С.П. про його перенесення на більш пізніший термін в зв’язку з його участю на нараді в МОН України, перенесла засідання на більш ранній термін 08.02.08 р.
    Наразі в її діях простежується намагання прийняти якнайскоріше рішення іменем України, спрямоване явно не на користь держави.
    Не зреагувала суддя й на той факт, що в порушення чинного законодавства Максимова М.Г. має доручення представляти інтереси як позивача Хоменка В.О., так і відповідача ЗАТ Чернігівського ПОТІ. А на наше клопотання щодо участі ЗАТ Чернігівського ПОТІ у процесі відмовила. При цьому завдяки проведеним оперативним діям стає зрозумілим повна відсутність зацікавленості ЗАТ Чернігівського ПОТІ щодо долі будівлі, які не були жодного разу на жодному судовому засіданні.
    Тобто простежуються дії групи осіб у зговорі щодо узаконення захоплення державної власності Хоменком В.О., який за наявними даними буде здійснювати спробу для термінового її перепродажу добросовісному набувачу.
    У зв’язку з ухвалою Октябрського суду м. Полтави, прошу Вас надати завірену копію листа голови Полтавського відділення ФДУ Білонога П.А. та відповідь МОН України щодо адміністративної будівлі, яка розташована по вул. Фрунзе, 21 в м. Полтаві.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.02.03 | Віктор Олексійович

      зговір виконавчої служби, БТІ з рейдерами

      Увага! Державний виконавець Магденко Ю. О. під виглядом понятих привів представників БТІ для заміру державної будівлі.
      Основною метою уточнення розмірів будівлі була видача директором Полтавського БТІ «Інвентаризатор» Кошером Аркадієм Юхимовичем документів про право власності Хоменку.
      Поспішно Кошер видає Хоменку витяг з державного реєстру майна про право власності не зважаючи про наявність запису у реєстрі Фонду державного майна України за Полтавським ЦНТЕІ МОН України.
      До речі, "колективне підприємство" БТІ, використовуючи підміну понять не законно видає документи на право власності нерухомого майна.
      Згідно чинного законодавства ці дії можуть здійснювати тільки "комунальні підприємства" БТІ.
      Так що шановні полтавці!
      "Поздоровляю" вас з тим, що всі ваші документи на право власності видані не державним реєстратором, якого в Полтаві просто нема, а приватною конторою Кошера.
      Свавілля Аркадія, який нехтує не тільки всіми нормами моралі, а й представниками правоохороннимх і контролюючих органів, всім в Полтаві давно відомо.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.02.03 | Oleg

        з ким дискусію вeдeтe ?

        Ви самі з собою дискусію вeдeтe на форумі?

        Кращe б написали толковішe, що відбувається, бо взагалі нeзрозуміло. Cкладається вражeння, що цe просто місцeві розборки. Нe так ?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2008.02.03 | Адвокат

          Рейдерство: від теорії до практики

          Відповідаємо по суті.
          В Полтаві діє злочинне угруповання, нахабне і авантюристичне.
          Не значне за кількістю аферистів, воно, використовуючи специфічний менталітет полтавців "моя хата скраю", захоплює без вагань ці хати, використовуючи:
          1) БТІ
          2) Регіональне відділення ФДМУ
          3) суди
          4) а головне скритність і тим самим розрізненість та беззахісність полтавців.
          Таким чином захоплюється як приватна, так і державна власність задарма.
          Схема, яку вони використовують дуже-дуже проста:
          1) збір інформації
          2) підробка документів
          3) надання хабара
          4) отримання вигляду своїм діям законного характеру через рішення суду
          5) Отримання через БТІ відповідних документів на право власності
          6) залучення виконавчої служби для виселення законних власників
          6) Термінова перепродажа нерухомості добросовісному набувачу.

          Це теорія.
          Якщо Вас зацікавила практика - пишіть. Ми перейдимо до конкретних прикладів.
  • 2008.02.03 | Адвокат

    Re: Рейдерство

    Рейдери дотягнулися до господарського суду.
    Терміново закривається господарська справа про визнання права власності за Полтавським ЦНТЕІ 31.01.08 р.
    Суддя господарського суду Полтавської області Безрук, маючи на руках документи, що підтверджують право власності за державою, а саме: ЗАКОН УКРАЇНИ "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації", де зазначено майно по вул. Фрунзе, 21 в м.Полтаві, витяг з реєстру ФДМ України, Накази МОН України, Полтавських місцевих органів державної реєстрації Полтавського ЦНТЕІ вважає, що цих доказів не достатньо для визнання права власності за державою і закриває справу.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".