МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Висока технологічна культура: У Києві ліфт впав з 14-го поверху

05/18/2008 | УНІАН 17.05.2008

Відповіді

  • 2008.05.18 | Iryna_

    добре що ніхто не загинув

  • 2008.05.18 | Simpleton

    Щe одна пeрeмога науки над розумом, як у нас в НАНУ жартують.

    Усього кілька років тому читав дeсь у вітчизняній прeсі в дискусії про стан ліфтів такe: "Якщо Ви раптом опинилися у ліфті, що падає, спробуйтe прокинутися, бо такe можe бути тільки уві сні. Конструкція ліфтів є такою, що їхнє падіння є тeорeтично нeможливим."
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.05.18 | Iryna_

      мабуть там щось вкрали

      а потім мені всякі придурки розповідають шо треба зносити хрущовки і їхати в нові сараї

      ні, я краще якось пішки

      але також тенденція - ліфти мають часто перевіряти
      перевіряють мабуть так само, як статті в мурзилки рецензують
    • 2008.05.19 | Хвізик

      Re: Щe одна пeрeмога науки над розумом, як у нас в НАНУ жартують.

      Simpleton пише:
      > Усього кілька років тому читав дeсь у вітчизняній прeсі в дискусії про стан ліфтів такe: "Якщо Ви раптом опинилися у ліфті, що падає, спробуйтe прокинутися, бо такe можe бути тільки уві сні. Конструкція ліфтів є такою, що їхнє падіння є тeорeтично нeможливим."
      падіння ліфта є неможливим, бо там стоїть замок розроблений інженером Отісом ще 100 з лишнім років тому
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.05.19 | Iryna_

        Re: Щe одна пeрeмога науки над розумом, як у нас в НАНУ жартують.

        "За попередньою інформацією, на 14-му поверсі в ліфт, який розрахований на вантажопідйомність 630 кг, увійшли 10 жителів будинку (загальна вага близько 800 кг). Під час руху ліфт почав прискорюватися і не уповільнюючи швидкість зупинився лише на 1 поверсі. При цьому обмежувач швидкості руху кабіни не спрацював."


        Хвізик пише:
        > Simpleton пише:
        > > Усього кілька років тому читав дeсь у вітчизняній прeсі в дискусії про стан ліфтів такe: "Якщо Ви раптом опинилися у ліфті, що падає, спробуйтe прокинутися, бо такe можe бути тільки уві сні. Конструкція ліфтів є такою, що їхнє падіння є тeорeтично нeможливим."
        > падіння ліфта є неможливим, бо там стоїть замок розроблений інженером Отісом ще 100 з лишнім років тому
  • 2008.05.19 | apolo

    Re: Висока технологічна культура: У Києві ліфт впав з 14-го поверху

    раджу всім у нашій країні задля тренування серця та власної безпеки -ходити пішки якомога вище
  • 2008.06.03 | Украинская техническая газета

    Лифты продолжают падать

    http://www.tehnichka.com/index.php?option=com_content&view=article&id=245:2008-05-28-19-05-55&catid=35:2008-02-19-14-01-05&Itemid=57
  • 2008.07.09 | OlenaSt

    Підйомники визнали небезпечними для життя мешканців (/)

    У Дніпровському районі заборонили користуватися 55 ліфтами

    Підйомники визнали небезпечними для життя мешканців

    Інспекція Держгірпромнагляду виявила, що чимало ліфтів у столиці становлять загрозу для здоров’я і навіть життя пасажирів. Частину підйомників закрили, а керівників ЖЕКів, що мали за ними наглядати, оштрафували. Як виявилося, 6 тис. ліфтів працюють понад 25 років і потребують негайної заміни. Щоб їх відремонтувати, потрібно 1,5 млрд грн. У цьому році міська влада збільшила фінансування програми “Ліфт” більш ніж утричі в порівнянні з минулим. Звернути особливу увагу на проблему пообіцяв мер Леонід Черновецький.

    Чимало киян не можуть, ще інші не ризикують користуватися ліфтами у власних будинках. Підйомники або не працюють взагалі, або ж періодично застряють між поверхами. Третина з 18,5 тис. ліфтів давно вичерпали експлуатаційний ресурс.

    Управління Держгірпромнагляду нещодавно перевірило підйомники у Дніпровському районі. З 79 перевірених 55 ліфтів заборонили до експлуатації. 13 працівників ЖЕКів заплатять за неналежне забезпечення роботи обладнання по 136 грн штрафу. Декого звільнять із посади.

    “Ліфти – це частина обладнання будинків, ЖЕКи за них мають відповідати. Проте їхні керівники самоусунулися від виконання обов’язків і зовсім не стежать за безпекою мешканців”, — розповів “Хрещатику” начальник держінспекції за підйомними спорудами територіального управління Держгірпромнагляду в Києві Андрій Кириленко.

    З початку тижня інспектувати почали у Дарницькому районі. Там проблеми помітні уже. У 16-поверхівці на вулиці Севастопольській, 19 вантажний ліфт, за словами мешканців, не працює уже приблизно два роки. В усіх під’їздах періодично “стоять” і пасажирські.

    “Ці ліфти ніхто не замінював, відколи я сюди заселилася у 1981 році. Вони зупиняються несподівано, аж страшно заходити. А у вихідні взагалі не працюють”, — зітхає 64-річна мешканка будинку Галина Просєкова. Вона інвалід 2 групи, перенесла два інсульти. Каже, що піднятися на 9-й поверх — справжні тортури, боїться, щоб не зупинилося серце. Мають клопіт і молоді люди. Ліля Банникова розповіла, що іноді мусить викликати чоловіка з роботи, аби допоміг знести з 11-го поверху візок із дитиною, чи навпаки, заніс додому після прогулянки.

    Схожі проблеми мають мешканці всього міста. За даними міського call-центру 051, за півроку на незадовільну роботу ліфтів поскаржилися 24,5 тис. киян. Це шоста частина від усіх звернень.

    “Ми проаналізували, і виявилося, що непрацюючих ліфтів значно більше, аніж раніше внесло до програми модернізації та заміни Головне управління житлового господарства. Тому ми запропонували внести до списку ще 639 підйомників”, — розповіла керівник call-центру Наталія Данько.

    За її словами, основні проблеми виникають через брак аварійних машин, недостатню кількість механіків, а також запасних частин до ліфтів. Крім того, постійно зростає заборгованість перед підприємствами, насамперед фірмі “Отіс”, яка обслуговує столичні підйомники. На підприємстві кажуть, що в зупинці ліфтів часто винні самі мешканці. Вони або перевантажують підйомник, або псують електронне обладнання, чи взагалі крадуть котушки на металобрухт.

    Експерти підрахували: на розв’язання проблем столичних підйомників потрібно не менше 1,5 млрд грн. За словами першого заступника голови КМДА Анатолія Голубченка, нині ліфтам міська влада приділяє особливу увагу. Якщо ще у минулому році на їх ремонт місто виділило 45 млн грн, то у цьому році — уже 154 млн грн. Замінити всі підйомники одразу не вдасться, адже вартість заміни одного майже 280 тис. грн. У цьому році модернізують 1605 ліфтів. 21 ліфт у “кризовому” Дніпровському районі замінять уже до кінця літа. На погану роботу ліфтів кияни під час останньої програми “Час з мером” поскаржилися безпосередньо Леоніду Черновецькому. “Я розумію усю серйозність проблеми і як від неї потерпають мешканці. Десятки років ніхто не лагодив ліфти та не замінював їх у потрібній кількості. Нині ми в кілька разів більше виділили коштів на модернізацію. Повірте, незабаром ваші ліфти будуть, як огірочки”, — запевнив мер.

    Ігор СВАЧІЙ “Хрещатик”
    http://www.kreschatic.kiev.ua/news/1215071774.html
  • 2008.12.13 | OlenaSt

    Знову від падіння ліфта постраждала людина (/)

    Із сайту Київської міської служби швидкої медичної допомоги та медицини катачтроф:

    4 грудня 2008 р.
    "На вулиці Великій Васильківській, 114 внаслідок падіння ліфту з 2-го поверху постраждала 23-річна жінка, яку доставлено в лікарню № 17".

    http://www.ssmp.health.kiev.ua/inform71.htm


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".