МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

імпакт-фактори українських журналів за 2007 рік

07/06/2008 | marazm_krepchal
В кінці червня Thompson ISI оприлюднив нове видання Journal Citation Reports, що містить журнали з ненульовим імпакт-фактором за 2007 рік. Там є 5 журналів, що видаються в Україні:

Low Temperature Physics - 0.955
Condensed Matter Physics - 0.470
Powder Metallurgy аnd Metal Ceramics - 0.262
Materials Science - 0.165
Metallofizika I Noveishie Tekhnologii - 0.150

Для порівняння - дані за 2007 рік: http://www2.maidanua.org/news/view.php3?bn=maidan_osvita&key=1206991199

Як бачимо, львівському "Condensed Matter Physics" нарешті присвоїли імпакт-фактор, отже тепер у нас є цілих 5 імпактових журналів.

Пам’ятаючи сумну історію з "International Applied Mechanics", у якого минулого року відібрали імпакт-фактор за надмірний відсоток само-цитувань (понад 94%), наведемо для цих журналів також відсоток само-цитувань (тобто який відсоток з загальної кількості цитувань складають цитування журналу в ньому ж самому)

Condensed Matter Physics - 6%
Low Temperature Physics - 27%
Powder Metallurgy аnd Metal Ceramics - 58%
Materials Science - 59%
Metallofizika I Noveishie Tekhnologii - 69%

Цікаво, що три останні журнали, які мають жалюгідний імпакт-фактор, до того ж ще й цитують переважно самі себе. А це означає, що рано чи пізно вони зникнуть з цього списку, якщо кардинально не змінять свою редакційну політику.

Отже, на даний момент в Україні є лише 2 журнали, які хоча б деякою мірою можна вважати міжнародними (тобто такими, які читають не лише в Україні) - це "Low Temperature Physics" (Харків) та "Condensed Matter Physics" (Львів).

PS: Окреме прохання до тих, хто спілкується з Максимом Стріхою: будь ласка, зверніть його увагу на ці нові дані, бо сумно, коли навіть заступник міністра, який опікується у МОН наукою, користується даними дворічної давнини, як це свідчить останнє його інтерв’ю в ДТ.

Відповіді

  • 2008.07.06 | Iryna_

    Re: імпакт-фактори українських журналів за 2007 рік

    якщо згадані журнали змінять редакційну політику (з цитуванням самих себе) - в списку ISI вони все одно не залишаться - бо цитувань не буде....
  • 2008.09.08 | скептик

    А кто будет в Украине создавать такие журналы?

    Необходимым условием для создания «импактового» научного журнала является (помимо финансирования) наличие группы из 3-5 энтузиастов, которые как минимум:

    1) имеют опыт публикации и рецензирования в ведущих международных журналах из их области

    2) провели некоторое время в западных научных центрах, и потому хорошо чувствуют «правила игры» западного научного социума

    3) активные, и хотя бы двое из них – молодые (до 35 лет, чтоб идеализм не весь испарился ещё).

    4) в сумме имеют т.н. «маркетинговый» талант, т.е. постоянно генерируют поток свежих идей относительно «раскрутки» журнала

    5) уничтожили в себе комплекс неполноценности, т.е. поверили в то, что они способны сделать что-то конкурентоспособное на мировом уровне

    и т.д.

    Отсюда вопрос: насколько высока вероятность того, что активные, верящие в себя, знающие английский, хорошо публикующиеся, умеющие раскручивать себя, почувствовавшие вкус жизни на Западе, сравнительно молодые люди ещё остались в системе НАНУ (притом не по одиночке, а группами от 3 человек), а не уехали на запад или же просто не ушли в бизнес?

    Вот примерно такая же (или ещё ниже) и вероятность того, что на Украине будет создан действительно международный журнал с импактом (даже при наличии финансирования).
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.09.08 | Iryna_

      Re: А кто будет в Украине создавать такие журналы?

      скептик пише:
      > Отсюда вопрос: насколько высока вероятность того, что активные, верящие в себя, знающие английский, хорошо публикующиеся, умеющие раскручивать себя, почувствовавшие вкус жизни на Западе, сравнительно молодые люди ещё остались в системе НАНУ (притом не по одиночке, а группами от 3 человек), а не уехали на запад или же просто не ушли в бизнес?
      >
      > Вот примерно такая же (или ещё ниже) и вероятность того, что на Украине будет создан действительно международный журнал с импактом (даже при наличии финансирования).

      50%
      або є, або нема
      (жарт)
    • 2008.09.08 | Хома Брут

      Re: напевно не ті, хто любить робити безапеляційні зaяви...

      скептик пише:
      > Необходимым условием для создания «импактового» научного журнала является (помимо финансирования) наличие группы из 3-5 энтузиастов, которые как минимум:
      З приводу цього заявлєнія-об"явлєнія: скептик не правий по фактам.

      Журнал "Фізика Низьких Температур", що стоїть на 1-му місці в списку, виготовляється, керується, та спрямовується людьми, що не задовльняють принаймі пуктам (2), (3). Щодо "комплексу меншовартості", то не думаю, що він в них був, але зацікавлені можуть надіслати питання в редакцію :) . Так от НМД цей журнал є прикладом того, як можна робити гарні речі з того що є, замість того, щоби мати те, що маємо.

      І на мою думку тут виходить на перший план така річ: поділ науковців не відбувається за віком. І настирливе просування тези про те, що всі "старі" вчені - ретрогради за визначенням, я би прирівняв до розпалювання расової ворожнечи. Відповідно пропонував би з"ясувати вік Скептика і далі вважати його або молодим сільським мрійником (якщо < 35), або старим сільським мрійником (якщо > 35). Як йому буде приємніше.

      Злочинних академіків - на палю! Carthaginem esse delendam!

      > 1) имеют опыт публикации и рецензирования в ведущих международных журналах из их области
      > 2) провели некоторое время в западных научных центрах, и потому хорошо чувствуют «правила игры» западного научного социума
      > 3) активные, и хотя бы двое из них – молодые (до 35 лет, чтоб идеализм не весь испарился ещё).
      > 4) в сумме имеют т.н. «маркетинговый» талант, т.е. постоянно генерируют поток свежих идей относительно «раскрутки» журнала
      > 5) уничтожили в себе комплекс неполноценности, т.е. поверили в то, что они способны сделать что-то конкурентоспособное на мировом уровне
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.09.08 | сільський мрійник

        Re: напевно не ті, хто любить робити безапеляційні зaяви...

        > І на мою думку тут виходить на перший план така річ: поділ науковців не відбувається за віком. І настирливе просування тези про те, що всі "старі" вчені - ретрогради за визначенням, я би прирівняв до розпалювання расової ворожнечи. Відповідно пропонував би з"ясувати вік Скептика і далі вважати його або молодим сільським мрійником (якщо < 35), або старим сільським мрійником (якщо > 35). Як йому буде приємніше.

        Ви щось маєте проти тих вчених, що живуть в провінції? А на мою думку тут виходить на перший план така річ: поділ науковців не відбувається за місцем проживання. І настирливе просування тези про те, що всі "сільські" вчені - мрійники за визначенням, я би прирівняв до розпалювання расової ворожнечі! Відповідно пропонував би з’ясувати місце проживання Хоми Брута і далі вважати його або провінційним ретроградом (якщо живе в селі), або міським ретроградом (якщо в місті). Як йому буде приємніше.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2008.09.08 | Shooter

          Re: напевно не ті, хто любить робити безапеляційні зaяви...

          сільський мрійник пише:
          > > І на мою думку тут виходить на перший план така річ: поділ науковців не відбувається за віком. І настирливе просування тези про те, що всі "старі" вчені - ретрогради за визначенням, я би прирівняв до розпалювання расової ворожнечи. Відповідно пропонував би з"ясувати вік Скептика і далі вважати його або молодим сільським мрійником (якщо < 35), або старим сільським мрійником (якщо > 35). Як йому буде приємніше.
          >
          > Ви щось маєте проти тих вчених, що живуть в провінції?

          :) Дакладиваю (по вееееликому секрету): то була іронія ;)
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2008.10.25 | Владимир

            Re: напевно не ті, хто любить робити безапеляційні зaяви...

            З усього контексту обговорення я зрозумів, що ми дуже добре все вміємо критикувати, але нічого не вміємо створювати. Створіть хоча б що небудь, потім спробуйте покращити. Не треба думати про ISI як ціль. Якщо в нас буде що публікувати і у достатньому обсязі, зявиться і імпакт фактор (правда якщо редакція журналу знає, що це таке і як його отримують).
      • 2008.09.08 | скептик

        Re: напевно не ті, хто любить робити безапеляційні зaяви...

        Во-первых, я говорил о создании нового журнала, а не о поддержании существования по инерции того, который был создан ещё в советские времена. Это принципиално разные вещи, пробивать никому не известное значительно сложнее (особенно сейчас, при столь большой конкуренции среди журналов), и здесь нужны некие сверхусилия и блеск в глазах, на которые способны только молодые люди.

        Во-вторых, в пункте 3 я не утверждал, что весь состав команды обязательно должен быть молодым, а лишь то, что молодые люди там должны быть, и их должно быть не менее двух.

        Авторитетный человек, умудрённый жизнью, также должен среди них присутствовать, чтоб

        а) останавливать молодых от слишком непродуманных и резких движений.

        б) в самом начале создания журнала, вероятно, только с помощью его научного авторитета и известности и можно привлекать мощных западных учёных в редколлегию журнала (без него это сделать очень сложно, хотя и не невозможно).

        Т.е. в качестве консультанта и в каком-то смысле "научной крыши" такой человек безусловно необходим. Но инициатива и энергия всё же должна исходить именно от молодых, лишь тогда что-то получится.

        А существующие по инерции постсоветские журналы когда-нибудь прекратят своё существование как импактовые, если к их развитию не подключатся (не по принуждению, а по собственному желанию!) молодые люди, удовлетворяюшие описанным мною в предыдущем посте условиям, и "Физика Низких Температур" - не исключение.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2008.09.08 | Roman-br

          Re: напевно не ті, хто любить робити безапеляційні зaяви...

          Well. I am just the one whom you mentioned as a possible editor of a ukrainian-based international journal. Age 34. Yet I live in Kyoto and not in Kiev. Find more 2 people and we shall make journal "na troih"...

          Speaking seriously, I think a good competative journal needs at least 10-12 ACTIVE editors with "names" in their fields + some small money for editorial and publishing work. Even pure
          on-line (not printed in paper) journal needs some money.
          It is hardly probable that people will send there their best papers, but I believe to create a journal with stable IF about one is possible. I am just not sure it will be ukrainian journal in the end: either ukrainian or good international, not both at the same time.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2008.09.08 | скептик

            Re: напевно не ті, хто любить робити безапеляційні зaяви...

            > Speaking seriously, I think a good competative journal needs at least 10-12 ACTIVE editors with "names" in their fields
            Как правило, в большинстве журналов есть несколько Managing Editors, которые и выполняют большую часть работы по журналу, а есть Editorial Board, которых может быть и 30 чел. Но редко в каком журнале члены Editorial Board сами ищут рецензентов для поданных статей и ведут переписку с ними и авторами (чем круче их "names", тем меньше они что-то будут делать), обычно они ограничиваются принятием решений по спорным статьям в их специальной области, где мнения рецензентов разошлись. Есть конечно и исключения типа http://www.msp.warwick.ac.uk/gt/about/journal/procedure.html , но это редкость большая, идеал, к которому нужно стремиться.

            Так вот, я вёл речь именно об украинских Managing Editors. А члены Editorial Board должны быть безусловно со всего мира, иначе журнал не будет международным.

            > + some small money for editorial and publishing work. Even pure on-line (not printed in paper) journal needs some money.
            спорить с этим тяжело, хотя существуют такие системы, как http://www.pkp.ubc.ca/ojs/ которые минимизируют затраты сил и времени.

            > It is hardly probable that people will send there their best papers, but I believe to create a journal with stable IF about one is possible.
            Насчёт лучших статей - это конечно сложно устроить, но не невозможно. Можно например предложить крутым товарищам быть гостевыми редакторами спецвыпуска по модной тематике (в традиционных журналах "с именем" в этом плане более неповоротливы), тогда в него пришлют неплохие статьи, которые будут цитироваться.

            > I am just not sure it will be ukrainian journal in the end: either ukrainian or good international, not both at the same time.
            Безусловно. Интересно, что среди названий 5-ти "импактовых" украинских журналов (в оригинальном посте) нет ни одного, содержащего слово Ukrainian или прочие географические термины. Это не случайно, надо полагать. "Как вы шхуну назовёте...".
            Если говорить в глобальном масштабе, то даже те журналы с хорошим импактом, в названии которых история оставила географические термины (American или European, большей частью, другие же «национальные названия» выжили в гораздо меньшей степени), и по составу авторов, и по составу рецензентов, и по редколлегии, не несут никакой национальной окраски, а являются международными по-сути.
            Кстати, одним из главных критериев для индексации в ISI является, помимо цитирований, как раз «international diversity of its authorship»:

            Many factors are taken into account when evaluating journals for coverage, ranging from the qualitative to the quantitative. The journal's basic publishing standards, its editorial content, the international diversity of its authorship, and the citation data associated with it are all considered. No one factor is considered in isolation, but by combining and interrelating the data, the editor is able to determine the journal's overall strengths and weaknesses.
            http://scientific.thomsonreuters.com/free/essays/selectionofmaterial/journalselection/
          • 2008.09.08 | Shooter

            Погоджуюсь зі всім, окрім:

            Roman-br пише:
            > I am just not sure it will be ukrainian journal in the end: either ukrainian or good international, not both at the same time.

            Абсолютно штучне протиставлення, як на мене.

            В сенсі, що зараз ВСЯ нормальна наука international. А суто українськими можуть бути виключно мурзилки "для внутрішнього вжитку".

            P.S. Не можу з приємністю не зауважити, що Condensed Matter Physics був заснований та розвивався за активної участи такого, за оцінкою багатьох учасників цього форуму, відомого українського наукового ретрограда як Ігор Юхновський.

            От же ж позорище найпередовішої в світі української науки....
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2008.09.08 | Трясця

              Re: Погоджуюсь зі всім, окрім:

              Знов за рибу гроші. До Юхновського присікалися всілякі заздрісники в зв'язку з його неперевершеною науковою та публіцистичною творчістю. Організаційні досягнення академіка їх так вражають, що вони їх не торкалися. Не чіпляйтеся, бо влізуть і туди, пройдисвіти.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2008.09.08 | Хома Брут

                Юхновський, вода, наукові журнали

                З точки зору передового досвіду позиційної війни шанувальників Юлїї Володимирівни та Віктора Андрійовича з базами на БП та ВФ відповідно, пропоную для підвщення проценту жирів в дискусіях розділити форум Освіта-та-Наука на "ОН-за-Юхновського" та "ОН-проти-Юхновського". Що ми, гірше за всіх? Хоч маленьке, а своє :) .

                Хай тремтять злочинні академіки!
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2008.09.09 | Iryna_

                  а хто тут проти Юхновського?

                  але з водою він таки загнув
                  незважаючи на заслуги
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2008.09.09 | Хома Брут

                    Re: сказав районний хуліган, закочуючи рукави

                    Проти Юхновського шанований пан. Трясця плюс купа (нешанованих?) одноразових панів.

                    З водою може Юхновський і загнув, але в тих дискусіях, що я читав, так і не знайшлось доказу, що то загнув саме він, а не добрі журналісти. Одна сторона доказів не надавала, мотивуючи це тим, що і так все очевидно, друга - казала, що їх немає в природі. На тому і розійшлись по шанцям... В результаті, що би вже тепер не з"ясувалося про воду, у всіх залишився поганий осад.

                    Хай тремтять злочинні академіки!
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2008.09.09 | Трясця

                      Re: сказав районний хуліган, закочуючи рукави

                      Тобто Ви, не погоджуючи Ваші дії з академіком (дуже шановним!), відкликаєте всі його інтерв"ю? Хіба так можна? Журналісти РІЗНИХ видань вміщують його твердження про воду, духовність, патріотизм тощо, а Ви закликаєте нас на це не зважати. Тоді давайте нічого не обговорювати, бо якийсь інший (дуже, дуже шановний) пан запропонує не обговорювати висловлення Патона, Табачника, Литвина, Стріхи. А потім інші пани (з погонами на широких плечах) запропонують нам не обговорювати їхні дії, чи не так?

                      Юхновський - люстерко української заангажованості, необ"єктивності, подвійних стандартів. Але вищезгадані особи, а також академіки Шестопалов, Кремінь, Ільченко та зграя докторів не кращі. Я, принаймні, залишаю за собою право вставляти свої п"ять копійок тоді, коли мені заманеться, та говорити все, що думаю, звичайно ж не переходячи на суцільні матюки (лише деінде матюкнувшись, але не вголос).
                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                      • 2008.09.09 | Shooter

                        Re: сказав районний хуліган, закочуючи рукави

                        Трясця пише:
                        > Журналісти РІЗНИХ видань вміщують його твердження про воду

                        Будь-ласка - цитати. Хоча би дві.
                        згорнути/розгорнути гілку відповідей
                        • 2008.09.09 | Трясця

                          Re: сказав районний хуліган, закочуючи рукави

                          Який Ви настирний та невгамовний! України молодої про моральний рівень Юхновського Вам не досить? А тих джерел про воду, які надибали дописувачі на форумі, Вам не досить? А його промови на ВР про Ордану Вам не досить? Я ще його чув на Ері с деякими шедеврами, але про них мовчу, бо це слово гулькнуло в небуття. А шкода. Хотілося б повне зібрання.

                          Взагалі, академік, в якого найліпша праця має посилань в ISI менше за 25, є не та постать, яку треба обговорювати.
                          згорнути/розгорнути гілку відповідей
                          • 2008.09.09 | Shooter

                            Re: сказав районний хуліган, закочуючи рукави

                            Трясця пише:
                            > України молодої про моральний рівень Юхновського Вам не досить?

                            Ні не досить. Це не є пряма мова Юхновського. А hearsay за докази нє катіт - вже вибачайте.

                            > А тих джерел про воду, які надибали дописувачі на форумі, Вам не досить?

                            Джерел про живу воду на форумі не було жодного. Вірніше, була половина - одного інтерв'ю Юхновського в одній відомій своєю репутацією газетьонці.

                            > А його промови на ВР про Ордану Вам не досить?

                            Лінк не надасте?

                            > Взагалі, академік, в якого найліпша праця має посилань в ISI менше за 25, є не та постать, яку треба обговорювати.

                            Гм...Ви впевнений, що найкраща праця Юхновсього має менше ніж 25 посилань?
                            згорнути/розгорнути гілку відповідей
                            • 2008.09.11 | Трясця

                              Числа

                              Шановний пане Шутере, Ви ж не районний хуліган, а працюєте за кордоном за гроші українських платників податків. Могли б поцікавитися досягненнями Вашого протеже, академіка Ігоря Рафаїловича Юхновського, і не канючити, а САМОМУ все відшукати про нього. Він бо ж мені ніхто, а Вам - улюбленець.

                              Але я, збурений Вашими воланнями, дістав деякі відомості. Гадаю, вони стануть причиною роздумів інших учасників форуму. Якщо Вам вони не подобаються, наведіть інші, правильні. Отже, нижче наведені найбільш цитовані праці академіка згідно з Web of Science:

                              ===============================================

                              Citation Report Author=(Yukhnovskii IR OR Yukhnovskiy IR OR Yukhnovskij IR OR Yukhnovski IR OR Yukhnovsky IR OR Yukhnovskyy IR Yukhnovskii I OR Yukhnovskiy I OR Yukhnovskij I OR Yukhnovski I OR Yukhnovsky I OR Yukhnovskyy I)
                              Timespan=All Years. Databases=SCI-EXPANDED, SSCI, A&HCI.


                              Процитовано академіка 232 рази (автопосилання не виключено). В тому числі

                              1. Title: *K STATISTICHESKOI TEORII KONTSENTRIROVANNYKH RASTVOROV SILNYKH ELEKTROLITOV .
                              Author(s): GLAUBERMAN AE, YUKHNOVSKII IR
                              Source: ZHURNAL EKSPERIMENTALNOI I TEORETICHESKOI FIZIKI Volume: 22 Issue: 5 Pages: 562-571 Published: 1952 цитовано 22 рази.

                              2. Title: SOLUTION OF THE 3-DIMENSIONAL ISING-MODEL FOR DESCRIPTION OF THE 2ND-ORDER PHASE-TRANSITION
                              Author(s): YUKHNOVSKII IR
                              Source: RIVISTA DEL NUOVO CIMENTO Volume: 12 Issue: 1 Pages: 1-119 Published: 1989 цитовано 15 разів.

                              3. Title: GRAND-CANONICAL DISTRIBUTION FOR MULTICOMPONENT SYSTEM IN THE COLLECTIVE VARIABLES METHOD
                              Author(s): YUKHNOVSKII IR, PATSAHAN OV
                              Source: JOURNAL OF STATISTICAL PHYSICS Volume: 81 Issue: 3-4 Pages: 647-672 Published: NOV 1995 цитовано 14 разів

                              4. Title: STATISTICAL SUM OF ISING 3-DIMENSIONAL MODEL
                              Author(s): YUKHNOVSKII IR
                              Source: DOKLADY AKADEMII NAUK SSSR Volume: 232 Issue: 2 Pages: 312-315 Published: 1977 цитовано 14 разів


                              5. Title: O SUPERPOZITSIONNOI APPROKSIMATSII V TEORII SISTEM VZAIMODEISTVUYUSHCHIKH CHASTITS
                              Author(s): GLAUBERMAN AE, YUKHNOVSKII IR
                              Source: DOKLADY AKADEMII NAUK SSSR Volume: 93 Issue: 6 Pages: 999-1002 Published: 1953 цитовано 11 разів



                              6. Title: CALCULATION OF THE FREE-ENERGY AND THE PAIR CORRELATION-FUNCTIONS OF DISORDERED BINARY-ALLOYS BY THE METHOD OF COLLECTIVE VARIABLES
                              Author(s): YUKHNOVSKII IR, GURSKII ZA, CHUSHAK YG
                              Source: PHYSICA STATUS SOLIDI B-BASIC RESEARCH Volume: 163 Issue: 1 Pages: 107-118 Published: JAN 1991 цитовано 9 разів



                              7. Title: NUMERICAL-INTEGRATION OF PARTITION-FUNCTION OF THE ISING 3-DIMENSIONAL MODEL BY THE METHOD OF COLLECTIVE VARIABLES
                              Author(s): YUKHNOVSKY IR, KOZLOVSKY MP, KOLOMIETS VA
                              Source: UKRAINSKII FIZICHESKII ZHURNAL Volume: 27 Issue: 6 Pages: 925-930 Published: 1982 цитовано 9 разів



                              8. Title: A STUDY OF SOME OROTIC ACID DERIVATIVES AND ANALOGUES BY HUCKELS METHOD OF MOLECULAR ORBITALS .1. A THEORETICAL STUDY OF ACTIVE SITE OF OROTIDINE-5'-PHOSPHATE PYROPHOSPHORYLASE
                              Author(s): KANETI J, GOLOVINS.E, YUKHNOVS.I, et al.
                              Source: JOURNAL OF THEORETICAL BIOLOGY Volume: 26 Issue: 1 Pages: 19-& Published: 1970 цитовано 9 разів


                              9. Title: Thermodynamics of three-dimensional Ising-like systems in the higher non-Gaussian approximation: Calculational method and dependence on microscopic parameters
                              Author(s): Yukhnovskii IR, Kozlovskii MP, Pylyuk IV
                              Source: PHYSICAL REVIEW B Volume: 66 Issue: 13 Article Number: 134410 Published: OCT 1 2002 цитовано 8 разів



                              10. Title: A METHOD FOR THE CALCULATION OF THERMODYNAMIC FUNCTIONS FOR THE 3D MODEL SYSTEMS IN THE CRITICAL REGION
                              Author(s): YUKHNOVSKII IR, KOZLOVSKII MP, PYLYUK IV
                              Source: ZEITSCHRIFT FUR NATURFORSCHUNG SECTION A-A JOURNAL OF PHYSICAL SCIENCES Volume: 46 Issue: 1-2 Pages: 1-7 Published: JAN-FEB 1991 цитовано 8 разів


                              =====================================

                              Результати досить посередні. Звертаю увагу на те, що в десятку входять дві роботи (1 та 5), написані молодим Юхновським разом з його науковим керівником, Абою Юхимовичем Глауберманом, автором першого підручника з квантової механіки українською мовою. Ці праці опубліковані в 1952 та 1953 році. З тих пір нічого більш значущого, згідно з міжнародною базою даних, академік не зробив. Але ж він став доктором, член-кором, академіком, зав. відділом, директором. Все марно. Найліпшою залишилася його юнацька стаття, створена разом з тодішнім доктором наук.

                              Втішився би, якщо хтось вказав мені на систематичну помилку моїх пошуків посилань на праці академіка (дивись вище різні spellings його імені). Та поки що маємо те, що маємо.

                              ===============================

                              Знайшов і інші статистичні дані про Юхновського. Але чи заслуговує людина, яка вірує в магічні (НЕ РЕЛІГІЙНІ!!!) сили молитви на надмірну увагу на НАУКОВОМУ форумі?
                              згорнути/розгорнути гілку відповідей
                              • 2008.09.11 | Shooter

                                та емоції

                                Трясця пише:
                                > Шановний пане Шутере, Ви ж не районний хуліган, а працюєте за кордоном за гроші українських платників податків.

                                Не працюю я за кордоном за гроші українських платників податків. Але таки не районний хуліган. :)

                                > Могли б поцікавитися досягненнями Вашого протеже, академіка Ігоря Рафаїловича Юхновського

                                він не мій протеже

                                >Він бо ж мені ніхто, а Вам - улюбленець.

                                і також не улюбленець - я улюблених маю хужожників та акторів, не вчених.

                                > Але я, збурений Вашими воланнями, дістав деякі відомості.

                                Дякую.

                                > Результати досить посередні.

                                Для Нобелівського лауреата - можливо, але для академіка - цілком пристойні. Особливо якщо взяти до уваги час та місце проживання академіка в роки його найкращої наукової плідности.

                                > Звертаю увагу на те, що в десятку входять дві роботи (1 та 5), написані молодим Юхновським разом з його науковим керівником, Абою Юхимовичем Глауберманом, автором першого підручника з квантової механіки українською мовою.

                                Але й входять інші роботи (2 з 8) - правда? ;)


                                > Ці праці опубліковані в 1952 та 1953 році. З тих пір нічого більш значущого, згідно з міжнародною базою даних, академік не зробив.

                                Ви сам собі перечите. Хоча би в тому, що праці 2-4 мали більше цитацій, ніж 5. Але це я так, придираюся. ;)

                                >Найліпшою залишилася його юнацька стаття, створена разом з тодішнім доктором наук.

                                Найдавніша, швидше. Чи була вона найкраща - судити важче. Оскільки всі статті публікувалися не в 1952 р.

                                >Але чи заслуговує людина, яка вірує в магічні (НЕ РЕЛІГІЙНІ!!!) сили молитви на надмірну увагу на НАУКОВОМУ форумі?

                                Я не знайшов між наведеними Вами цитаціями статтю Юхновського на цю тематику. Чи це, можливо, тому, що її просто не цитують? ;)

                                То давайте ми розпочнем цю благородну справу. Вкотре Вам пропоную: наведіть цитату, будь-ласка! на згаданий Вами вище сабжект.
                                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                • 2008.09.12 | Трясця

                                  Re: та емоції

                                  Ну, Ви мене вражаєте. Не треба прикидатися "чайником". Ви статтю Юхновського, яку вже тут раніше навели повністю на форумі, не знайшли й бідкаєтеся, як курка, в якої яйце з гніздечка витягли! Та серед серйозних статей серйозних людей цієї маячні й бути не може.

                                  Але я хотів звернути увагу читачів (не Вашу, бо Ви тільки пересмикуєте та занурюєте голову в освячений пісочок) на НАУКОВИЙ рівень пана академіка. Як радіє пан Шутер, що серед 10 найліпших публікацій у Юхновського не всі належать до його докандидатського доробку, а тільки 2. Та це сором для академіка, який, згідно із статутом НАНУ мусить бути ВИДАТНИМ ученим, який ЗБАГАТИВ... Та, зарахуємо Юхновському і його комсомольські роботи сталінської доби теж. Що ж виходить? Менше 25 за кращу статтю! По-Вашому це чудовий показник, а по-справжньому - жалюгідний. Але для порівняння візьмемо інших фізиків-теоретиків, і вилізе та жалюгідність, як шило з мішка.


                                  ======================================
                                  Ось рядовий, досить молодий, фізик з України Ярослав Базалій, не академік, який має такі показники

                                  1. Title: Magnetization-orientation dependence of the superconducting transition temperature in the ferromagnet-superconductor-ferromagnet system: CuNi/Nb/CuNi
                                  Author(s): Gu JY, You CY, Jiang JS, et al.
                                  Source: PHYSICAL REVIEW LETTERS Volume: 89 Issue: 26 Article Number: 267001 Published: DEC 23 2002 77 цитувань

                                  2. Title: Modification of the Landau-Lifshitz equation in the presence of a spin-polarized current in colossal- and giant-magnetoresistive materials
                                  Author(s): Bazaliy YB, Jones BA, Zhang SC
                                  Source: PHYSICAL REVIEW B Volume: 57 Issue: 6 Pages: R3213-R3216 Published: FEB 1 1998 73 цитування

                                  ============================================

                                  А ось член-кор НАНУ Михайло Кривоглаз, який програв саме Юхновському на виборах в академіки (Кривоглах помер в 1988 році).

                                  1. Title: FLUCTUATION STATES OF ELECTRONS
                                  Author(s): KRIVOGLA.MA
                                  Source: USPEKHI FIZICHESKIKH NAUK Volume: 111 Issue: 4 Pages: 617-654 Published: 1973 118 цитувань

                                  2. Title: *TEORIYA TEPLOVYKH PEREKHODOV
                                  Author(s): KRIVOGLAZ MA
                                  Source: ZHURNAL EKSPERIMENTALNOI I TEORETICHESKOI FIZIKI Volume: 25 Issue: 2 Pages: 191-207 Published: 1953 90 цитувань

                                  Я ще його книжки не дивився. Так там на сотні рахунок піде.

                                  =================================================

                                  А ось молодий кандидат наук Сергій Шарапов

                                  1. Title: Unconventional integer quantum Hall effect in graphene
                                  Author(s): Gusynin VP, Sharapov SG
                                  Source: PHYSICAL REVIEW LETTERS Volume: 95 Issue: 14 Article Number: 146801 Published: SEP 30 2005 225 посилань

                                  2. Title: Transport of Dirac quasiparticles in graphene: Hall and optical conductivities
                                  Author(s): Gusynin VP, Sharapov SG
                                  Source: PHYSICAL REVIEW B Volume: 73 Issue: 24 Article Number: 245411 Published: JUN 2006 54 посилання

                                  ============================

                                  А ось маститий доктор (але НЕ ЧЛЕН НАНУ) Марк Горенштейн

                                  1. Title: DETECTION OF ANISOTROPY IN COSMIC BLACKBODY RADIATION
                                  Author(s): SMOOT GF, GORENSTEIN MV, MULLER RA
                                  Source: PHYSICAL REVIEW LETTERS Volume: 39 Issue: 14 Pages: 898-901 Published: 1977 264 посилання


                                  2. Title: 2237+0305 - A NEW AND UNUSUAL GRAVITATIONAL LENS
                                  Author(s): HUCHRA J, GORENSTEIN M, KENT S, et al.
                                  Source: ASTRONOMICAL JOURNAL Volume: 90 Issue: 5 Pages: 691-& Published: 1985 222 посилання

                                  ===============================================

                                  А ось маститий доктор (але НЕ ЧЛЕН НАНУ) Юрій Гайдідей

                                  1. Title: ON A THEORY OF THE ELECTRONIC-SPECTRUM AND MAGNETIC-PROPERTIES OF HIGH-TC SUPERCONDUCTORS
                                  Author(s): GAIDIDEI YB, LOKTEV VM
                                  Source: PHYSICA STATUS SOLIDI B-BASIC RESEARCH Volume: 147 Issue: 1 Pages: 307-319 Published: MAY 1988 56 посилань

                                  2. Title: Self-guiding light in layered nonlinear media
                                  Author(s): Berge L, Mezentsev VK, Rasmussen JJ, et al.
                                  Source: OPTICS LETTERS Volume: 25 Issue: 14 Pages: 1037-1039 Published: JUL 15 2000 47 посилань.

                                  В нього індекс Хірша 17!

                                  ====================================

                                  Може досить? Отака наша НАНУ разом з молитвами на пляшечках.
                                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                  • 2008.09.12 | Shooter

                                    Re: та емоції

                                    Трясця пише:
                                    > Ви статтю Юхновського, яку вже тут раніше навели повністю на форумі

                                    Не було тут на форумі статті Юхновського про живу та мертву воду.

                                    Єдине, що було наведено - лінк на інтерв'ю Юхновського в газєтьонці з дуже сумнівною репуатцією.

                                    > Та, зарахуємо Юхновському і його комсомольські роботи сталінської доби теж. Що ж виходить? Менше 25 за кращу статтю! По-Вашому це чудовий показник а по-справжньому - жалюгідний.

                                    :) Ви спочатку спробуйте квантифікувати Ваш

                                    > Але для порівняння візьмемо інших фізиків-теоретиків, і вилізе та жалюгідність, як шило з мішка.

                                    В деяких випадках Ви знову порівнюєте непорівнювальне: 50-60і роки та 90-2000 роки. Ці можна відразу елімінувати.

                                    Залишаються Кривоглаз (член-кор), та, "з натяжкою по часу", Горенштейн.

                                    Якщо обмежитися тим же Кривоглазом, що буде коректно, то слід визнати, що його публікації таки мають кращий індекс цитацій, ніж в Юхновському - честь і хвала за це небогому член-кору. Який, живи він і далі, думаю, таки став би академіком.

                                    Проте те, що в нього був кращий індекс цитованості, не говорить про те, що Юхновський був "зло для української фізики та науки взагалі", як Ви це вже протягом довшого часу чомусь намагаєтеся довести на цьому форумі. І як вчений, і тим більше, як менеджер науки - див. все той же ІФКС в Львові та Сondensed Matter Physics.

                                    > ======================================

                                    > А ось член-кор НАНУ Михайло Кривоглаз, який програв саме Юхновському на виборах в академіки (Кривоглах помер в 1988 році).
                                    >
                                    > 1. Title: FLUCTUATION STATES OF ELECTRONS
                                    > Author(s): KRIVOGLA.MA
                                    > Source: USPEKHI FIZICHESKIKH NAUK Volume: 111 Issue: 4 Pages: 617-654 Published: 1973 118 цитувань
                                    >
                                    > 2. Title: *TEORIYA TEPLOVYKH PEREKHODOV
                                    > Author(s): KRIVOGLAZ MA
                                    > Source: ZHURNAL EKSPERIMENTALNOI I TEORETICHESKOI FIZIKI Volume: 25 Issue: 2 Pages: 191-207 Published: 1953 90 цитувань
                                    >
                                    > Я ще його книжки не дивився. Так там на сотні рахунок піде.

                                    Ви і Юхновського книжок не дивилися - так, між іншим.


                                    > А ось маститий доктор (але НЕ ЧЛЕН НАНУ) Марк Горенштейн
                                    >
                                    > 1. Title: DETECTION OF ANISOTROPY IN COSMIC BLACKBODY RADIATION
                                    > Author(s): SMOOT GF, GORENSTEIN MV, MULLER RA
                                    > Source: PHYSICAL REVIEW LETTERS Volume: 39 Issue: 14 Pages: 898-901 Published: 1977 264 посилання
                                    >
                                    >
                                    > 2. Title: 2237+0305 - A NEW AND UNUSUAL GRAVITATIONAL LENS
                                    > Author(s): HUCHRA J, GORENSTEIN M, KENT S, et al.
                                    > Source: ASTRONOMICAL JOURNAL Volume: 90 Issue: 5 Pages: 691-& Published: 1985 222 посилання

                                    P.S. Мушу зауважити - індекс Гірша 17 - непогано дивиться :)
                                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                    • 2008.09.12 | Трясця

                                      Re: та емоції

                                      Знов за рибу гроші. З тим не порівнюй, і з тим не порівнюй. Давайте порівняємо навіть (іду Вам на поступки, бо Ви ж академіків любите!) з академіками-фізиками-теоретиками або членами-кореспондентами ТОГО Ж ВІКУ, які зараз живуть, чи померли давно, тобто свій індекс НЕ ПІДВИЩУЮТЬ. Наприклад, (це Вам домашнє завдання) Ахієзер, Бар"яхтар, Кулик, Давидов, Ситенко. Він їм всім програє на порядок, принаймні. А є ще старі доктори, які не гірші, а іноді кращі, за академіків. І умови в них були рівні. Тобто, факти є факти.

                                      Та йдеться не про те, що якийсь окремий академік - поганий науковець, а про те, що попри те, що він поганий науковець, він став академіком. Ось що важливо. Тобто, вступ до КПРС, вилизування філейних частин тіла начальства тощо призводили до успішної кар"єри. Зараз те ж саме з іншим грошовим присмаком. Янукович в нас професор. Куди ж далі? А Ви знов і знов захищаєте окрему, нічим не знамениту особу.
                                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                      • 2008.09.14 | Shooter

                                        Re: та емоції

                                        Трясця пише:
                                        > З тим не порівнюй, і з тим не порівнюй. Давайте порівняємо навіть (іду Вам на поступки, бо Ви ж академіків любите!)

                                        я жінок швидше люблю :) не академіків.

                                        > з академіками-фізиками-теоретиками або членами-кореспондентами ТОГО Ж ВІКУ, які зараз живуть, чи померли давно, тобто свій індекс НЕ ПІДВИЩУЮТЬ. Наприклад, (це Вам домашнє завдання) Ахієзер, Бар"яхтар, Кулик, Давидов, Ситенко. Він їм всім програє на порядок, принаймні. А є ще старі доктори, які не гірші, а іноді кращі, за академіків. І умови в них були рівні. Тобто, факти є факти.

                                        Я, як Ви можливо зауважили, ніколи не стверджував, що "Юхновський кращий за Бар'яхтара", себто що він є найкращим-найвідомішим-найуспішнішим українським академіком, ще й в теорфізиці. З іншого боку - якби Ви пошукали, то, думаю, без особливих проблем ще й "з тих" часів знайшли би академіків, які мали гірші показники щодо статей, ніж Юхновський.

                                        З іншого боку, Юхновський таки виявився і непоганим менеджером науки - відомі Вам факти я вже не раз згадував, і ці факти говорять самі за себе.

                                        > Та йдеться не про те, що якийсь окремий академік - поганий науковець, а про те, що попри те, що він поганий науковець, він став академіком. Ось що важливо. Тобто, вступ до КПРС, вилизування філейних частин тіла начальства тощо призводили до успішної кар"єри.

                                        Гм...Ви знаєте академіків - не членів КПРС? (в СССР)

                                        > А Ви знов і знов захищаєте окрему, нічим не знамениту особу.

                                        :) ні, це швидше Ви безпідставно нападаєте. оголосивши Юхновського головним злом української науки та чуть не чорним магом.

                                        А факти, частину з яких Ви сам і нарили, чомусь цю Вашу тезу не підвтерджують.

                                        Всього лиш.
                                        згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                        • 2008.09.14 | Трясця

                                          Є ще гірші

                                          Згоден на 100 відсотків. Тільки їх не так пропагують. Один тільки щойно виліз на поверхню (Шестопалов).
                                          згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                          • 2008.09.14 | Shooter

                                            Ось і домовилися

                                            Люблю консенсуси. ;)

                                            А якби Ви нагадали the very початок цієї дискусії, то все було приблизно так, як я описав повідомленням вище: на Майдані з'явилося повідомлення, що найгіршим злом та гальмом передової української науки є відомий маг та чорнокнижник псевдоакадемік Ігор Юхновський.

                                            Проте факти, як Ви вже навіть сам мав змогу пересвідчитися, дають "дещо" іншу картину - чи не так?

                                            Якщо так - то дискусія себе вичерпала, в принципі.
                                • 2008.09.12 | Roman-br

                                  Re: та емоції-response to Shooter

                                  Shooter wrote
                                  Для Нобелівського лауреата - можливо, але для академіка - цілком пристойні. Особливо якщо взяти до уваги час та місце проживання академіка в роки його найкращої наукової плідности.^

                                  - Unfortunately Shooter is RIGHT! Nowadays, ukrainian academician with at least some non-vanishing citation indicators can be considered as a decent representative of the National Acadamy.
                                  There are many ukrainian academician with 0 citations.!
                                  Though for an average full professor in almost any big university all over the world, 1000 citations are about the minimum.
                                  I also know quite a few ukrainian, relatively young, scientists
                                  with more than 1000 citations, and also some OLD scientists, whose very OLD papers, published yet in Soviet Union, are very well cited.
                                  Maximum of 25 citations for the best paper is rediculos for a good researcher (and moreover for an academician). I have pity to the poor micro-scale of Shooter. As an example, my former boss in BRAZIL (contry with no Nobel or Fields prizers), recently became an academician. He has about 1700 citations, and this is far from the maximum in Brazil.
                                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                  • 2008.09.15 | Безробітний...

                                    1700 цитат дуже нагадують 65 трильйонів доларів деривативів...

                                    царство тим доларам небесне...
                              • 2008.10.25 | Bulba

                                Re: Числа

                                Трясця пише:

                                >
                                > Втішився би, якщо хтось вказав мені на систематичну помилку моїх пошуків посилань на праці академіка (дивись вище різні spellings його імені). Та поки що маємо те, що маємо.
                                >

                                Глупо оцінювати наукову цінність робіт, написаних в 50-60-х роках, по сучасній системі цитувань - і робити глобальні висновки про вченого, як Ви це робите у випадку ІРЮ. Ви ж прекрасно повинні усвідомлювати, що в той час ніхто не мав (можливо одиниці) публікуватись в закордонних журналах як тепер - були б ті роботи опубліковані у свій час, наприклад, в Phys.Rev. - їх рівень цитувань був би на порядок вищим.

                                Я можу з Вами посперечатись, що навіть зараз, опублікувавши (гіпотетично ідентичну) статтю з добрими результатами по фізиці у ФНТ і PRB автор (навіть достатньо відомий у науковому колі) мав би суттєво різний результат по цитуванням цих статей - приблизно на порядок. Так що, не бачу сенсу у Вашій любові до інформування дописувачів по чиємусь рівню цитувань. Може похвалитесь своїм ???
                      • 2008.09.10 | Хома Брут

                        повернемось до позитивного

                        Трясця пише:
                        > звичайно ж не переходячи на суцільні матюки (лише деінде матюкнувшись, але не вголос).
                        От з це ми Вас і цінуємо, і любимо...
                        згорнути/розгорнути гілку відповідей
                        • 2008.09.10 | Трясця

                          Re: повернемось до позитивного

                          Красно дякую.
                          згорнути/розгорнути гілку відповідей
                          • 2008.09.10 | Iryna_

                            Юхновський - герой (л)

                            я не жартую

                            нарешті деякі депутати на власній шкурі починають розуміти що далі так не можна

                            http://www2.pravda.com.ua/news/2008/9/10/81049.htm
                            згорнути/розгорнути гілку відповідей
                            • 2008.09.10 | Трясця

                              Бити не можна нікого

                              Співчуваю всім побитим. Сам страждаю від рейдерських атак на наш багатоповерховий будинок. Але, депутатики, в тому числі науково-освітянські, закон проти таких Волкових-Скопенків-Януковичів-Кременів ви приймете чи ні?
                  • 2008.09.09 | Сергій Вакуленко

                    Та воно є така тенденція, особливо серед фізиків

                    Вони в поважному віці з'їжджають на якийсь дитинний містицизм. Особливо полюбляють нетрадиційні релігії (живих пророків). Я вже не одного такого бачив.
              • 2008.09.09 | Shooter

                Re: Погоджуюсь зі всім, окрім:

                Трясця пише:
                > До Юхновського присікалися всілякі заздрісники в зв'язку з його неперевершеною науковою та публіцистичною творчістю.

                Я розумію, що вони це робили виключно із щирої турботи про стан української фізики та намагаючись окреслити дійсну вартість всієї тієї псевдонаукової роботи шкідника Юхновського, яка в жодне порівняння не йде з об'ємами та якістю їхніх геніальних робіт.

                > Організаційні досягнення академіка їх так вражають, що вони їх не торкалися.

                А дарма. Знову на ліцо суцільна шкода: як і створення Інституту фізики конденсованих систем в Львові, так і створення Condensed Matter Physics журналу - за об'єктивними даними другого найкращого зараз наукового журналу України.

                К ногтю тре такого шкідника!!!
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2008.09.09 | Трясця

                  Re: Погоджуюсь зі всім, окрім:

                  Та Юхновський вже старенький. А от Ви, молодий та завзятий, своєю позицією нанесли великої шкоди. Та я очікую від Вас більшої шкоди, якщо в своїй конкретній праці Вм керуєтесь тими ж принципами, що й на форумі.
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2008.09.09 | Shooter

                    Re: Погоджуюсь зі всім, окрім:

                    Трясця пише:
                    > Та Юхновський вже старенький. А от Ви, молодий та завзятий, своєю позицією нанесли великої шкоди.

                    Я ціню Вашу думку, але думаю - Ви помиляєтеся.

                    Вже не гнівайтеся. ;)
          • 2008.09.11 | Thinker

            Re: напевно не ті, хто любить робити безапеляційні зaяви...

            Ї просба до "знавців" англійської мови все-таки писати українською на форумі, бо не в Америці ж ми живемо і не для них це пишемо, а для українців, котрі не всі такі "добрі" специ в англійській мові, бо декотрі ж знають французьку, італійську, іспанську чи японську тощо...
      • 2008.09.08 | Shooter

        не ті

        > як можна робити гарні речі з того що є, замість того, щоби мати те, що маємо.

        Тєбє би, начальник, пісьма пісать. ;)
    • 2008.10.25 | Владимир

      Re: А кто будет в Украине создавать такие журналы?

      Вопрос в том, зачем создавать такие журналы. Люди то находятся.
  • 2008.09.09 | Iryna_

    А по темі? Як вивести українські журнали з розряду мурзилок?

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.09.09 | Simpleton

      Елeмeнтарно: позакривати нах (excuse me my French).

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.09.09 | Трясця

      Re: А по темі? Як вивести українські журнали з розряду мурзилок?

      Змінивши керівництво. Колись, на початку доби незалежності, чи-то Клювер, чи-то Шпрингер (вибачте, забув) пропонували придбати Український фізичний журнал, відповідно змінивши редколегію, стиль та методи. Як гадаєте, чи погодилися керівники тодішнього Відділення фізики та астронмії? Правильно: ні. А якби погодидися, то нам з вами забракло б зараз з десяток докторів та сотню кандидатів. Ці люди легко й невимушено опублікувалися в УФЖ і ... маємо те, що маємо.

      Але я розумію також, що магнатське керівництво віддзеркалює настрої дрібної наукової шляхти. Тому мурзілки продовжать своє існування і будуть друкувати статті про живу воду (даруйте мені, пане Шутер).
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.09.09 | Iryna_

        Re: А по темі? Як вивести українські журнали з розряду мурзилок?

        Трясця пише:
        > Змінивши керівництво. Колись, на початку доби незалежності, чи-то Клювер, чи-то Шпрингер (вибачте, забув) пропонували придбати Український фізичний журнал, відповідно змінивши редколегію, стиль та методи. Як гадаєте, чи погодилися керівники тодішнього Відділення фізики та астронмії? Правильно: ні. А якби погодидися, то нам з вами забракло б зараз з десяток докторів та сотню кандидатів. Ці люди легко й невимушено опублікувалися в УФЖ і ... маємо те, що маємо.

        УФЖ до речі колись мав імпакт


        > Але я розумію також, що магнатське керівництво віддзеркалює настрої дрібної наукової шляхти.

        та ну...

        > Тому мурзілки продовжать своє існування і будуть друкувати статті про живу воду (даруйте мені, пане Шутер).

        про живу воду мурзилки не друкують, то вже журнал перець
        але...
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2008.09.09 | Трясця

          Re: А по темі? Як вивести українські журнали з розряду мурзилок?

          "про живу воду мурзилки не друкують, то вже журнал перець
          але..."

          на живій воді я ще УФЖ не ловив, але на повному невігластві їх ловили кілька разів. Один раз ініціативній групі вдалося зупинити публікацію вже після схвалення редколегією. Кожен може сам перегорнути якесь число журналу та жахнутися. До речі, там публікуються і досить пристойні статті, але сусідство їх дискредитує.
      • 2008.09.09 | Shooter

        Re: А по темі? Як вивести українські журнали з розряду мурзилок?

        Трясця пише:

        > Тому мурзілки продовжать своє існування і будуть друкувати статті про живу воду (даруйте мені, пане Шутер).

        Що Вам подарувати - сильну лупу? ;)

        Бо, виглядає, і брат Ґуґль допомогти Вас не може: я, потупивши очі, Вас вже вкотре питаю про дві цитації публікацій Юхновського про живу воду - причому, навіть в мурзілці.

        А Ви все скромно якось так відмовчуєтеся.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2008.09.09 | Трясця

          Re: А по темі? Як вивести українські журнали з розряду мурзилок?

          Бо вже давав посилання я і давали інші. Досить.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2008.09.11 | Shooter

            Re: А по темі? Як вивести українські журнали з розряду мурзилок?

            Трясця пише:
            > Бо вже давав посилання я і давали інші. Досить.

            Не давали.

            Було одне-єдине посилання на відому своєю "об'єктивністю" газету Рабіновича з інтерв'ю Юхновського.

            Бо якби Ви, чи ще хтось інший дава - було би відносно нескладно навести ці посилання ще раз, чи не так?
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2008.09.12 | Трясця

              Re: А по темі? Як вивести українські журнали з розряду мурзилок?

              Що Вас не влаштовує? Прізвище "Рабінович"? Те, що він Юхновського прославляє? Він же його НЕ ЛАЯВ, а піднімав до небес? Але менше з тим - всі дивіться професійні показники Юхновського в моєму іншому дописі. Чи Вас відомості англосаксів теж не задовольняють? Так українського аналога WEB of Science немає. А якби й був - показники були б ті ж самі. Бо їм, показникам, байдуже, чи ти Юхновський, чи ти Глауберман, чи, скажімо, Курода або Жанг.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2008.09.12 | Shooter

                Re: А по темі? Як вивести українські журнали з розряду мурзилок?

                Трясця пише:
                > Що Вас не влаштовує? Прізвище "Рабінович"?

                Ми ніби про Юхновського, а не Рабіновича. Хоча й газетка в Рабіновича - явно із специфічним запахом.

                Тим не менше, Ви відхилися від теми. Яка звучить дуже просто: будь-ласка, наведіть приклад хоча би 2 публікацій авторства Юхновського про "живу та мертву" воду.

                Решта емоцій і пасів руками залишіть для себе.
  • 2008.09.14 | El

    Теоретическая и экспериментальная химия

    Научно-теоретический журнал

    Учредители: Национальная академия наук Украины, Институт физической химии им. Л.В. Писаржевского НАН Украины

    Главный редактор: Походенко Виталий Дмитриевич, академик НАН Украины

    Перевод, издание и распространение журнала на английском языке за рубежом под названием "Theoretical and Experimental Chemistry" (как печатной, так и электронной версии) осуществляется издательством Springer.

    Журнал отражается в реферативных базах данных ВИНИТИ, Института научной информации США, Chemical Abstracts Service и Scopus

    А що з цим виданням ? Чому його немає в переліку імпактованих ?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.09.14 | Iryna_

      та все тому ж

      імпакту не вистачає

      до цих перекладається досить багато українських журналів, які імпактів не мають
    • 2008.09.17 | Eugene Garfield

      Re: Теоретическая и экспериментальная химия

      Прежде чем задавать такие вопросы, прочтите, пожалуйста, определение импакт-фактора http://en.wikipedia.org/wiki/Impact_factor
      Там сбоку есть сокращённая версия и по-русски.
  • 2008.10.24 | apolo

    Re: тому кто написал "marazm_krepchal "

    что то я не пойму вообще,
    журнал металлофизика получается за 1 год нарастил в 3 раза Импакт- Фактор... Ну - я смотрю наверное реально не стоит на этот фактор обращать внимания... если его так легко делать.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.10.24 | kfmn

      Re: тому кто написал "marazm_krepchal "

      При таком невысоком IF даже одна высокоцитируемая статья может его существенно нарастить.
  • 2008.10.25 | Владимир

    Re: імпакт-фактори українських журналів за 2007 рік

    А как вам удалось получить доступ на WoN? По любому данные интересные и полезные. Попробую передать. Кстати, а провести анализ объемов публикаций ученых Украины (скажем по физике) не пробовали?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.10.25 | apolo

      Re: імпакт-фактори українських журналів за 2007 рік

      Владимир пише:
      > А как вам удалось получить доступ на WoN? По любому данные интересные и полезные. Попробую передать. Кстати, а провести анализ объемов публикаций ученых Украины (скажем по физике) не пробовали?

      спросите автора под псевдом "маразм_крепчал"
    • 2008.11.11 | marazm_krepchal

      анализ объемов публикаций ученых Украины

      > Кстати, а провести анализ объемов публикаций ученых Украины (скажем по физике) не пробовали?
      http://www2.maidan.org.ua/n/osvita/1226242517


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".