МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Університет Україна: масштабний бізнес на теренах освіти.

09/07/2008 | псевдоквази
У відповідь на статтю "Юрист за рік. Без виїзду з рідного села" - http://www.epravda.com.ua/publications/48a3f23ea474d/ ректор університету "Україна" Петро Таланчук відреагував бурхливо, у своїй відповіді "Таке собі інтернет-паскудство 2" на сайті університету (http://vmurol.com.ua/stat2.shtml) він назвав її пасквілем. Цитата з статті: "Хочеться запросити всіх бажаючих, відвідати навчальні корпуси і наочно переконатися в наявності сучасної матеріальної бази університету (навчальні приміщення, лабораторії, комп’ютерні класи, бібліотека тощо) та особисто переконатися в тому, куди йдуть прибутки від «освітнього бізнесу»: чи у кишеню так званих «ділків від освіти», чи на створення гідних умов навчання для багатьох поколінь талановитої молоді. Бо, на щастя, не всі в нашій країні думають лише про прибутки. Є люди здатні мислити інакше і на майбутнє з продуманим державним підходом до вирішення освітянських проблем.

А тепер про те, що ЕП ніколи не надрукує. За 10 років свого існування УУ випустив 34794 спеціалістів, в тому числі 5057 молодших спеціалістів, 23902 бакалаври, 11386 спеціалістів і 2357 магістрів. Серед випускників 2956 інвалідів, 226 сиріт і 1805 громадяни із соціально незахищених сімей. За ці ж роки університет вклав 87 млн. грн. у розвиток власної матеріально-технічної бази."

У відповідь ЕП дає нову статтю з цікавими фотографіями - Черговий пасквіль на Університет "Україна" -
http://www.epravda.com.ua/publications/48b81a28d28e8/ - варто подивитися, де вирує освітянське життя.

Відповіді

  • 2008.09.08 | igorg

    Звичайний освітній бізнес під кришею МОН й вище

    У Києві робиться Потьомкінське село яке всім показується й де проводять акредитацію, а на перефірії ставлять насосні станції для відкачування бабок. Бабки відносно невеликі, але й витрат майже ніяких. Кожна така станція дає від 0.5 до 3 млн на рік. Помножте на 20-50 й вийде цілком пристойна цифра про яку не кожен ВНЗ може мріяти. Ну а неприбутковість ... так витрати завжди можна закласти як схочеться. При таких то бабках...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.09.08 | Iryna_

      Re: Звичайний освітній бізнес під кришею МОН й вище

      та я вже писала як колись їхати в купе з ректором районної філії який розповідав про механізм процесу

      бізнес і нічого особистого, фабрика дипломів для недолугих діточок
    • 2008.09.08 | псевдоквази

      Re: Звичайний освітній бізнес під кришею МОН й вище

      igorg пише:
      > У Києві робиться Потьомкінське село яке всім показується й де проводять акредитацію, а на перефірії ставлять насосні станції для відкачування бабок. Бабки відносно невеликі, але й витрат майже ніяких. Кожна така станція дає від 0.5 до 3 млн на рік. Помножте на 20-50 й вийде цілком пристойна цифра про яку не кожен ВНЗ може мріяти. Ну а неприбутковість ... так витрати завжди можна закласти як схочеться. При таких то бабках...

      Неприбутковість - то, скоріше за все, для податкової. Вражає рекордна кількість філій в того УУ і їх вигляд також. А дах у них, схоже, в МОНі добрий, не тече! Он як МОН за Ніколаєнка хоч би з тою ж МАУП воював, а до УУ, де отака супермережа з супернавчанням, претензій не мали.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".