МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Вячеслав Брюховецький про НАН України

11/14/2008 | Корреспондент
Во всем мире наука создается в университетах.У нас же существует Академия наук, консервативное образование коммунистического пошиба по методам управления и удержания власти...
Джерело: журнал "Корреспондент"№42(331)1 ноября 2008 г.

Відповіді

  • 2008.11.14 | Iryna_

    у всьому світі є університети...

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.11.15 | батько

      Re: у всьому світі є університети...

      Полностью согласен с Брюховецким. При существующей у нас системе отделения образования от науки страдают обе стороны. Поясню. Все пишущие и читающие на этом форуме наслышаны о рейтингах и о том, что мы в них далеко не первые. НО, мы и не можем быть в них даже в первой тысяче по той причине, что в рейтинг университета, как основной критерий (его просто легко проследить) учитываутся научные труды его сотрудников. Скажем, во Франции, ЦНРС (их академия) существует, но она состоит из лабораторий, которые "приписаны" к университетам. Т.е. сотридники ЦНРС работают при университетах (хотя зарплату могут получать и из академии). При расчете рейтингов учитываются научные публикации всех сотрудников университета. Понятно, что у нас этого нет, поэтому и находимся там, чде находимся. Почему страдает академия? Тоже очевидно. В университетах готовятся кадры, но эти кадры могут и не пойти работать в науку (в академию), думаю, они с большим удовольствием остануться в университете в аспирантуре или уйдут в бизнес. Это привело к тому, что в академии наблюдается кризис кадров. И решить его нельзя - нищее государство не может платить много не известно за что. Антогонизм Академия -Университеты усиливается еще и тем, что академия ежегодно получает из бюджета 80 млн гривен на оборудование (не имея кадров, способных обслуживать это оборудование), а университеты получают на те-же цели сколько? Нет, меньше 0 грн. И при этом научная продукция университетов сейчас лучшего качества и большего количества. Ясно, что политической воли у руководителей страны не хватит закрыть академию, поэтому вижу эволюционный путь развития науки в Украине. Со временем (думаю, лет через 10) последние из магикан - Академики директора уйдут на пенсию вместе с остальными ст.н.сотрудниками и центр тяжести научных исследований переместиться в Университеты (как это действительно есть во всем мире, кроме ряда стран-агрессоров). Это не означает, что академия исчезнет. Не обязательно. Поменяется ее суть - лучшие ученые университетов будут определять стратегию развития науки (а не делить государситвенные деньги между научными кланами)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.11.15 | критик

        Re: у всьому світі є університети...

        Як на мій наївний погляд, можна не чекати 10 років. І ні в якому разі не можна когось до когось приєднувати. Академічний інститут разом з відповідним факультетом можуть утворювати корпорації. Оголошується конкурси на дослідницьку (у Институті) та лекторську (у універі) діяльність. У нас зараз стільки університетів, що місця всім співробітникам НАНУ буде, але,зрозуміло, не обов'язково у Києві (не всі у США пррацюють у Гарварді). Проблема лише в тому, аби конкурс зробити відкритим та чесним. Чи це можливо?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2008.11.16 | Iryna_

          Re: у всьому світі є університети...

          я власне про те, що "університетів" у смислі "всього світу" у нас нема

          1) з таким навантаженням яка наука? Герої є але їх мало
          2) авторитарність системи в університетах набагато більша за НАНУ - в середньому
          таких як описаний в іншій гілці Чехун небагато, в основному все ж вільніше; а ректорів таких 99%
          3) в університетах практично нема робочих місць для занять викладачів наукою і сильно ускладнене спілкування - і вертикальністю з авторитарністью, і навантаженням, і часто віддаленістю
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2008.11.16 | Torr

            Re: у всьому світі є університети...

            Iryna_ пише:
            > я власне про те, що "університетів" у смислі "всього світу" у нас нема
            >
            > 1) з таким навантаженням яка наука? Герої є але їх мало
            > 2) авторитарність системи в університетах набагато більша за НАНУ - в середньому
            > таких як описаний в іншій гілці Чехун небагато, в основному все ж вільніше; а ректорів таких 99%
            > 3) в університетах практично нема робочих місць для занять викладачів наукою і сильно ускладнене спілкування - і вертикальністю з авторитарністью, і навантаженням, і часто віддаленістю

            Питання - чому нема? Ну хоч би один дослідницький технічний у смислі "всього світу"! Навіть кадри можно було б назбирати в НАНУ з тих хто ще не втік.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2008.11.16 | Iryna_

              Re: у всьому світі є університети...

              Torr пише:
              > Питання - чому нема? Ну хоч би один дослідницький технічний у смислі "всього світу"! Навіть кадри можно було б назбирати в НАНУ з тих хто ще не втік.
              мабуть когось все влаштовує...

              навіщо їм університети? А то студенти побачать що деякі королі голі
            • 2008.11.16 | Torr

              Re: у всьому світі є університети...

              I have a Dream
              http://www.youtube.com/watch?v=qFHbwikzNds
            • 2008.11.17 | псевдоквази

              Re: у всьому світі є університети...

              Torr пише:
              > Iryna_ пише:
              > > я власне про те, що "університетів" у смислі "всього світу" у нас нема
              > >
              > > 1) з таким навантаженням яка наука? Герої є але їх мало
              > > 2) авторитарність системи в університетах набагато більша за НАНУ - в середньому
              > > таких як описаний в іншій гілці Чехун небагато, в основному все ж вільніше; а ректорів таких 99%
              > > 3) в університетах практично нема робочих місць для занять викладачів наукою і сильно ускладнене спілкування - і вертикальністю з авторитарністью, і навантаженням, і часто віддаленістю
              >
              > Питання - чому нема? Ну хоч би один дослідницький технічний у смислі "всього світу"! Навіть кадри можно було б назбирати в НАНУ з тих хто ще не втік.

              А що дає слово "дослідницький", до речі? Справа в тому, що за великим рахунком тільки вчений, що займається наукою, має що сказати студентам. Тобто практично єдино можливий (в сенсі ефективності, звичайно) засіб підвищення (або хоча б підтримання) кваліфікації викладача - це проведення наукових досліджень на відповідному рівні. Без цього викладач стає лише читачем конспектів у голос, а т. зв. "університет" - елементом системи продажу дипломів. А реалії наших "У" такі, що ніколи навіть читати про те, що зробили інші. А останніми роками пріоритети вже не належать і викладанню. Зараз пріоритет - написання паперів про впровадження "Болонки" і т.п., "профорієнтація", "виховна робота" (...) та всіляка художня самодіяльність. Отаке воно "У". Приїхали,здається.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2008.11.18 | Torr

                Re: у всьому світі є університети...

                псевдоквази пише:

                > А що дає слово "дослідницький", до речі? Справа в тому, що за великим рахунком тільки вчений, що займається наукою, має що сказати студентам. Тобто практично єдино можливий (в сенсі ефективності, звичайно) засіб підвищення (або хоча б підтримання) кваліфікації викладача - це проведення наукових досліджень на відповідному рівні. Без цього викладач стає лише читачем конспектів у голос, а т. зв. "університет" - елементом системи продажу дипломів. А реалії наших "У" такі, що ніколи навіть читати про те, що зробили інші. А останніми роками пріоритети вже не належать і викладанню. Зараз пріоритет - написання паперів про впровадження "Болонки" і т.п., "профорієнтація", "виховна робота" (...) та всіляка художня самодіяльність. Отаке воно "У". Приїхали,здається.

                не питайте де W в "У", весь "У" - це W.
  • 2008.11.15 | Nn

    Re: Вячеслав Брюховецький про НАН України

    1)Было бы неплохо ознакомиться с методами превращения КМА в наследственное владение;
    2) Каковы зарплаты руководителей, в том числе и почетного президента -- рядовые преподы получают копейки;
    3) Как бы там ни было, но в НАНУ есть известные ученые, а вот относительно КМА, разве что сам Брюховецкий известен многолетним и надо сказать довольно успешным пиаром (И ТОЛЬКО)в целом достаточно серенького вуза, но отнюдь не его научными достижениями. Ученый? Местечковый политикан и профессиональный "патриот"!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.11.15 | Сергій Вакуленко

      Re: Вячеслав Брюховецький про НАН України

      Nn пише:

      > 3) сам Брюховецкий известен многолетним и надо сказать довольно успешным пиаром (И ТОЛЬКО)в целом достаточно серенького вуза, но отнюдь не его научными достижениями. Ученый? Местечковый политикан и профессиональный "патриот"!

      А можна подати приклади його політиканства та професійного патріотизму?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.11.15 | Nn

        Re: Вячеслав Брюховецький про НАН України

        http://korrespondent.net/ukraine/politics/635060

        Святослав Павлюк, Киев. Вопрос:
        <<Среди ведущих высших учебных заведений мира украинских нет. Вы видите, каким образом можно радикально повысить у нас качество образования?>>

        ОТВЕТ
        <<Преимущества Могилянки в том, что нам удалось создать дух свободы и интеллектуальное напряжение во всех сферах жизни университета.- Это так, если говорить о рейтингах университетов. Но многих выпускников украинских университетов высоко ценят в мире. Значит, у нас сильный потенциал. Проблема же в первую очередь заключается в организации образования и науки в Украине. Мы до сих пор пользуемся схемой, выстроенной в СССР. Точнее, не схемой, а стеной - между наукой и образованием. Во всем мире наука создается в университетах. У нас же существует Академия наук, консервативное образование коммунистического пошиба по методам управления и удержания власти, которое практически ни в чем не изменилось еще с советских времен, и система образования, в которой научные исследования проводятся при случае. А это влияет на уровень как преподавателей, так и студентов. <…>>>.

        Есть ответ на проставленный вопрос? НЕТ!

        Вместо ответа образец наукообразного политиканства,вопиющей неграмотности и апломба ("Во всем мире наука создается в университетах") в форме полной красивостей несвязанной речи ("дух свободы", "интеллектуальное напряжение", "все сферы жизни университета" -- "Это так (?????), если говорить о рейтингах университетов"(ни слова о рейтингах не сказано ?????).


        Там же имеет место отсутствие элементарной логики -- если "многих выпускников украинских университетов высоко ценят в мире", то "значит, у нас сильный потенциал". Но как после такого "силлогизма" можно размазывать по стене НАНУ ( А ее кстати есть за что размазывать).
        Могу предположить, что будучи персональным членом НАНУ или какой-либо другой госакадемии, он бы ее защищал точно таким же образом: "Ведь многих ученых НАНУ высоко ценят в мире", следовательно, "у НАНУ сильный потенциал".

        Кто мешал или мешает пану Брюховецкому сделать в КМА то, что пока отсутствует в системе "образования, в которой научные исследования проводятся при случае"? Только не надо петь старые песни про нехватку денег, которых хватат на более чем приличную зарплату руководителей КМА.

        Относительно "коммунистического пошиба по методам управления и удержания власти" - А пожизненное почетное президентство -- это что?

        По поводу профессионального "патриотизма".
        Часто бываю в районе КМА и видел его предвыборные бигборды с излищним педалированием темы патриотизма. Вот эту тему поднимал бы до 1991 года, было бы тогда доверие, а так ...
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2008.11.15 | Сергій Вакуленко

          Re: Вячеслав Брюховецький про НАН України

          Nn пише:
          > http://korrespondent.net/ukraine/politics/635060
          >
          > Святослав Павлюк, Киев. Вопрос:
          > <<Среди ведущих высших учебных заведений мира украинских нет. Вы видите, каким образом можно радикально повысить у нас качество образования?>>
          >
          > ОТВЕТ
          > <<Преимущества Могилянки в том, что нам удалось создать дух свободы и интеллектуальное напряжение во всех сферах жизни университета.- Это так, если говорить о рейтингах университетов. Но многих выпускников украинских университетов высоко ценят в мире. Значит, у нас сильный потенциал. Проблема же в первую очередь заключается в организации образования и науки в Украине. Мы до сих пор пользуемся схемой, выстроенной в СССР. Точнее, не схемой, а стеной - между наукой и образованием. Во всем мире наука создается в университетах. У нас же существует Академия наук, консервативное образование коммунистического пошиба по методам управления и удержания власти, которое практически ни в чем не изменилось еще с советских времен, и система образования, в которой научные исследования проводятся при случае. А это влияет на уровень как преподавателей, так и студентов. <…>>>.
          >
          > Есть ответ на проставленный вопрос? НЕТ!
          >
          > Вместо ответа образец наукообразного политиканства,

          Та нема тут ніякого політиканства, бо про політику Брюховецький тут не каже ні слова.


          > вопиющей неграмотности и апломба ("Во всем мире наука создается в университетах") в форме полной красивостей несвязанной речи ("дух свободы", "интеллектуальное напряжение", "все сферы жизни университета" -- "Это так (?????), если говорить о рейтингах университетов"(ни слова о рейтингах не сказано ?????).

          Я й сам не в захваті від Брюховецького, але недостатня компетентність — це зовсім не обов'язково політиканство. Та й коли брати компетентність: чи багато в нас ліпших керівників освіти?



          > Там же имеет место отсутствие элементарной логики -- если "многих выпускников украинских университетов высоко ценят в мире", то "значит, у нас сильный потенциал". Но как после такого "силлогизма" можно размазывать по стене НАНУ ( А ее кстати есть за что размазывать).

          То оце — приклад чого? Політиканства чи професійного пвтріотизму?



          > Кто мешал или мешает пану Брюховецкому сделать в КМА то, что пока отсутствует в системе "образования, в которой научные исследования проводятся при случае"? Только не надо петь старые песни про нехватку денег, которых хватат на более чем приличную зарплату руководителей КМА.

          То оце — з якої причини? Політиканства чи професійного пвтріотизму?



          > Относительно "коммунистического пошиба по методам управления и удержания власти" - А пожизненное почетное президентство -- это что?

          Те саме запитання.


          > По поводу профессионального "патриотизма".
          > Часто бываю в районе КМА и видел его предвыборные бигборды с излищним педалированием темы патриотизма.

          Оце, пробачте, дуже голослівно.



          > Вот эту тему поднимал бы до 1991 года, было бы тогда доверие, а так ...

          І що, тоді був би з нього рушій науки?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2008.11.15 | Nn

            Тлумачення слова "політікан"

            Тлумачення слова "політікан"
            Сучасний словник іншомовних слів. К. 2006, с. 550

            „1) зневажл. безпринципний політичний діяч, УЗАГАЛІ СТРИТНА Й БЕЗПРИНЦИПНА ЛЮДИНА, ЩО ДІЄ З ОСОБИСТИХ МІРКУВАНЬ; 2) той, хто цікавиться політикою, любить говорити на політичні теми”.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2008.11.15 | Сергій Вакуленко

              Та в слова Ви можете вкладати будь-який сенс

              а істоти речі це не міняє: Брюховецький, як зумів, створив Могилянку (причому з нуля, й без політичних спекуляцій). Яка вона? Та така, яка оце тепер може бути в Києві. Бо він запросив викладати київську академічну та університетську публіку. Їхній рівень — то їхній рівень. За неповні два десятки років зроблено щось. Цього, напевно, замало. Та, з другого боку, ніхто нічого більшого та ліпшого не зробив.
  • 2008.11.15 | Shooter

    Re: Вячеслав Брюховецький про НАН України

    Корреспондент пише:
    > Во всем мире наука создается в университетах.

    Далеко не у всьому. Більше того, в Європі в "головних країнах" - фактично, лише у Англії.
  • 2008.11.15 | nobel

    Re: Вячеслав Брюховецький про НАН України

    Очевидно, что свое тестирование пану националисту нужно для того чтобы поступали юноши и девушки правильной национальности, вероисповедания и политических убеждений. Ведь на помаранчевый шабаш вышла вся Могила, хотя страна разделилась 50 на 50. И еще Б.Е. Патон всемирно признанный ученый. И таких в академии человек 300. И не недоумкам типа Брюховецкого рассуждать о уровне академии. Он что Глушков или Боголюбов? Кто он?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.11.16 | теж_вчоний

      За допомогою Google scholar я знайшов статтю з Патоном у співав-

      торах, процитовану "аж" 23 рази. Враховуючи, що луше кількість співробітників Інституту електрозварювання обчислювалась пятизначною цифрою у найкращі часи (наскільки мені відомо), то виходить, що наукова творчість академіка Патона не є цікавою навіть співробітникам його інституту, не кажучи вже про якесь міфічне "світове визнання", яке існує лише в уяві хворих на чиношанування совків.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.11.16 | nobel

        Re: За допомогою Google scholar я знайшов статтю з Патоном у спі

        Ты сам то много написал? Сколько цитирований? А у Брюховецкого сколько? Почему все его де..лы вылезли за американские бабки поддерживать этого нацыка Юща? Почему техникум Могила называют универом, где преподают только национальну свидомисть. Там все националистически озабоченные.
        Мы вам еще устроим 37 год!
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2008.11.16 | теж_вчоний

          Як ти "савєцкій вчоний", то чого нік такий обрав? Якось воно

          "некомільфо" захищати совок спираючись на Захід.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2008.11.16 | nobel

            Re: Як ти "савєцкій вчоний", то чого нік такий обрав? Якось воно

            Я защищаю науку независимо от политических убеждений. От тех подонков, как Брюховецкие, которые в жизни ни одной статьи в хорошем журнале не напечатали, а сами смеют оценивать чью-то работу. Если оскорбить НАНУ --- это оскорбить всех. Я понимаю, когда Кришталь критикуют академию. Ему можно, он член-кор РАН, а когда всякое националистическое мудачье туда же...
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2008.11.18 | Skapirus

              МОД: Знизьте оберти блск

              по доведеться вперше за тривалий час застосовувати модерські повноваження.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2008.11.18 | nobel

                Re: МОД: Знизьте оберти блск

                Очевидно, что аргументы закончились, пошли угрозы... Вот они двойные стандарты украинских нацдемов: если оскорбляют Президента НАН Украины, Дважды Героя Социалистического Труда, Героя Украины, академика АН СССР и АН УССР Бориса Евгеньевича Патона, то все нормально, это демократия, а если делают справедливое замечание американскому агенту и Ющенковскому прихвостню Брюховецкому, то это оскорбление? Так?
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2008.11.18 | теж_вчоний

                  А чому імперська влада була такою щедрою до Патона? Чи не тому,

                  що винищив українську науку до такого ступеню, що вже нема навіть що обговорювати. Самі ж пропонуєте на посаду президента дочку Патона - 19 публікацій і 5 (пять!) посилань. Куди вже далі?

                  Як захочете опонувати - почніть, б.л., зі списку нобелевських лауреатів, "вирощених" за Патона. Не станете ж Ви стверджувати, що керівник академії одержав свої нагороди _саме за відсутність_ нобелівських лауреатів-українців? (Хоча й чудово розумієте, що саме за це.)
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2008.11.18 | nobel

                    Re: А чому імперська влада була такою щедрою до Патона? Чи не т

                    А много нобелевский лауреатов-кенийцев? Работать много надо, тогда лауреаты будут. А если только восхищаться своей национальной принадлежностью и считать, что украинцы самые умные и все должны быть лауреатами, то ничего не получится. Вы посмотрите в Союзной академии были лауреаты, потому что советское правительство любило и поддерживало науку. А после развала Союза в Украине к власти пришли не интеллектуалы-патоны, а невежды черновилы, кравчуки, кучмы-ющенки, которые умеют только красть. Им наука не нужна,пусть лучше быдло в церковь ходит, где учат, что их поганая националистическая власть --- это от бога
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2008.11.18 | теж_вчоний

                      По темі, б.л. Я питаю, що такого зробив Патон, щоб я мав до

                      нього найменшу повагу? Для НЕ-поваги причин аж занадто. Починаючи з "блискучої" кар'єри корумпованого мажора, що не насмілився в умовах науково-технічної революції 20 століття обрати щось більш модерне, ніж примітивна технологія 19 століття. Авіація, автомобіль, ТБ, космос,... Для підстаркуватого батечка то було вже непідйомнИМ, а в самого, виходить, власних мізків ніколи й не було?

                      Розумію, чому такі, як Ви, деруть за нього горло. Бо де б іще людина могла жити, як у Бога за пазухою лише завдяки своїй ненависті до "аборигенів". Що є в патонівській академії, крім ненависті до українців?

                      Оскільки вам - богоносцям - було створено всі умови в Україні, може, наведете список нобелівських лауреатів з "ваших"? Чи ваші заклики працювати це виключно до українців, а богоносець ьав би лише підписувати наші статті і одержувати за них премії? То може звідси Ваша лють? Що тупі й ледачі українці не зробили з Вас великого вченого?
                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                      • 2008.11.18 | nobel

                        Re: По темі, б.л. Я питаю, що такого зробив Патон, щоб я мав до

                        Ваши черноволы и другие тоже ничего не сделали, просто страну разрушили, отрабатывая американские бабки, в надежде, что потом будут грабить ее. А Советская Украина дала миру многих выдающихся ученых, членов нашей Академии, это и Глушков, Боголюбов, Бернштейн. Б.Е. Патон делал все для сохранения великой Родины. Он предложил в 1990 году ввести в СССР чрезвычайное положение. Только это могло спасти великую Родину. Он настоящий патриот, в отличие откравчуков, кучм-черноволов.
                        згорнути/розгорнути гілку відповідей
                        • 2008.11.18 | теж_вчоний

                          Тобто визнаєте, що він був вірним слугою імперії і ворогом

                          України - що я й намагався довести.

                          Тож якби наші чорноволи та ющенки були й насправді тими,ким Ви їх тут зображуєте, то Патон і камарілья давно вже був у вязниці, а не ювілеї справляв на кістках української науки.

                          Чого шукаєте на цьому форумі? Практично усі тут радіють з розвалу тюрми народів (тобто Вашої "великой родини") яке відкриває шлях до визволення України від гяуляйтерів типу Патона і їхніх поплічників, таких, як Ви.

                          Surprise? Що ж то за освіта у Вас така дурна, що не знаєте, що у колонізаторів одна дорога "Russians, go home!"

                          І ніколи більше не повертайтеся. Please
                          згорнути/розгорнути гілку відповідей
                          • 2008.11.18 | nobel

                            Re: Тобто визнаєте, що він був вірним слугою імперії і ворогом

                            Я думал тут все за науку, которая интернациональна и не знает границ. Какая разница в какой стране жить, главное как эта страна относится к науке и ученым. Если хорошо, как СССР, слава такой стране, если плохо ---кому такая страна нужна? Вам и Ющенко. Мне -- не нужна. Именно националисты разрушили нашу науку --- кибернетику, физику, математику, именно геноцид-голодомор 90-х годов, когда из академических институтов ушли тысячи человек добил нашу науку, а благодаря Б.Е. Патону, Герою-Академику, удалось сохранить хоть часть. Вы же и похожие на вас ничего не сделали.
                            згорнути/розгорнути гілку відповідей
                            • 2008.11.18 | apolo

                              Re: Тобто визнаєте, що він був вірним слугою імперії і ворогом

                              nobel пише:
                              > Я думал тут все за науку, которая интернациональна и не знает границ. Какая разница в какой стране жить, главное как эта страна относится к науке и ученым. Если хорошо, как СССР, слава такой стране, если плохо ---кому такая страна нужна? Вам и Ющенко. Мне -- не нужна. Именно националисты разрушили нашу науку --- кибернетику, физику, математику, именно геноцид-голодомор 90-х годов, когда из академических институтов ушли тысячи человек добил нашу науку, а благодаря Б.Е. Патону, Герою-Академику, удалось сохранить хоть часть. Вы же и похожие на вас ничего не сделали.

                              напишите это еще раз, пожалуйста, поближе к дописываниям Стоеросова, он Вашего возраста, кое-что пояснит Вам. Кроме того, как простой обыватель, скажу (без знаний историзма): МЫ когда-то за счет Профсоюза Института ходили не только в бассейн, но и на теннис (без проблем). У меня лично тренером был Кржевин Анатолий Абрамович еще в детстве.

                              А теперь мы только смотрим цены ледового крытого стадиона и бассейна + Джипы, которые к НАуке приезжают.
                              згорнути/розгорнути гілку відповідей
                              • 2008.11.18 | теж_вчоний

                                Поцікавтесь, хто те все приватизував.Будете неприємно здивовані.

                                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                • 2008.11.18 | apolo

                                  Re: Поцікавтесь, хто те все приватизував.Будете неприємно здивов

                                  я сам не знаю, й не знаю наскільки грунтовними є висловлення окремих вже давно член-корів, однак кажуть люди (в т.ч. мені) всяке не лише про НАуку а й про Феофанію. Не буду бабою й не буду базікати, може Стоеросов має факти.
                                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                  • 2008.11.18 | Стоеросов

                                    Патон и Цемко

                                    В доброе старое время жил царь Борис (Патон) и был у него слуга опричник (гебист) Цемко. Были они коммунистами. Но пришло новое время, и Партия разрешила заняться баблопилингом. Начали коммунисты прихватизировать народное добро. Вот и наш царь и его опричник приватизировали спорткомплекс "Наука" и еще кое-что. Но данные об этом они не опубликовали на сайте царской академии, так как не царское это дело секретные данные разглашать. А потом опричник помер (своей смертью), в отличие от опричника Арсенюка, которого ухандохали злые татары. А царь Борис стал бессмертным. И зовут его теперь Кощей.
                                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                    • 2008.11.18 | apolo

                                      Re: Патон и Цемко

                                      это чисто эмоциональные заключения, довольно пусты они, равно как и у тех многих которые это вам и другим всем рассказывали. Вот возьмите простого сотрудника и спросите его - он просто наобум сможет брякнуть что-то подобное (если что-то перешло в приватные руки-значит начальство всему этому поспособствовало не без интереса (ибо в стране частые случаи такого рода)).

                                      А вот меня напр. совершенно не интересует - кто сейчас зарабатывает на этом, меня интересует почему это плохо доступно сотрудникам академии, их семьям (т.е. конечно же не всем сотрудникам а подавляющему большинству их).
                                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                      • 2008.11.18 | теж_вчоний

                                        Re: Патон и Цемко

                                        Living is easy with eyes closed, misunderstanding all you see.
                                        John Lennon, "Strawberry Fields"


                                        apolo пише:
                                        > меня интересует почему это плохо доступно сотрудникам академии, их семьям (т.е. конечно же не всем сотрудникам а подавляющему большинству их).

                                        Тому, що для Патона и Цемко Ви - нікчемний раб, що боїться навіть подумати зле про своїх хазяїв.

                                        Ленін вчив, що такі раби заслуговують лише на зневагу.
                                        (Вибачте - це не я придумав.)
                                        згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                        • 2008.11.18 | Ленін -- глоссатор Канта

                                          Уточнення

                                          Хто робить себе черв'яком, той не повинен скаржитися, якщо його топчуть ногами -- Кант
                                        • 2008.11.18 | apolo

                                          Re: Патон и Цемко

                                          теж_вчоний пише:
                                          > Living is easy with eyes closed, misunderstanding all you see.
                                          > John Lennon, "Strawberry Fields"
                                          >
                                          >
                                          > apolo пише:
                                          > > меня интересует почему это плохо доступно сотрудникам академии, их семьям (т.е. конечно же не всем сотрудникам а подавляющему большинству их).
                                          >
                                          > Тому, що для Патона и Цемко Ви - нікчемний раб, що боїться навіть подумати зле про своїх хазяїв.
                                          >
                                          > Ленін вчив, що такі раби заслуговують лише на зневагу.
                                          > (Вибачте - це не я придумав.)

                                          Вибачте, але Ленін (будучи дуже талановитою людиною) - був фанатом і ще й ультра-авантюристом і, нажаль, нічого пристойного для Европи, окрім надання незалежності Фінам, не зробив (та не зробив би й цього, якби не було Жданова, який у царського генерала Маннергейма був типу простого солдата (але знав особисто й дуже поважав Маннергейма), а у Леніна й потім Сталіна Жданов був певним начальником). Так Жданов лінкував справу здобуття Фінами незалежності у 1918. Фіни ненавидять Сталіна й спокійно відносяться до Леніна. Тому посилання на Леніна не є доречним (бо у нього нема авторитету).

                                          Можу повторити, що мене в басейні інтересує якість води, довжина басейну та принцип дезинфекціі води, а також ціна квитка на басейн (бо все решта то вже для науковця просто політика, занняття якою просто завадить і нічого доброго не принесе). От не можу дозволити собі поплавати - то жалкую з причин неможливості фінансової, а якщо власник приватний то може хоч за якістю води слідкуватиме ретельніше.
                                          Тому - я не лише не бунтар, а прагматик. Та й мабуть басейн ніхто не приватизував таки, бо Патон тут у НАуці дуже давно вже не плаває.
                                          згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                          • 2008.11.19 | Стоеросов

                                            Сумбур вместо музыки

                                            Я вам факты. Вы мне эмоции. Как говорит неподражаемый Михал Сергеич, "обменялись".
                                            згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                            • 2008.11.19 | apolo

                                              Re: Сумбур вместо музыки

                                              Стоеросов пише:
                                              > Я вам факты. Вы мне эмоции. Как говорит неподражаемый Михал Сергеич, "обменялись".

                                              именно фактов я и не заметил. Цемко (как главный Завхоз) + Патон (как главный ученый)..... и далее формальная логика типа "сделать этого априори без Цемка формально а без Патона реально" было невозможно - поэтому это все они (как бы там ни оформлено было).

                                              НУ фактов нет, это формальная логика.
                                              згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                              • 2008.11.19 | теж_вчоний

                                                За такою логікою, суд мав би виправдовувати усякого злочинця,

                                                який скоїв злочин без свідків (що має місце, НМД, мінімум у 90% випадків).
                                                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                                • 2008.11.19 | apolo

                                                  Re: За такою логікою, суд мав би виправдовувати усякого злочинця

                                                  теж_вчоний пише:
                                                  > який скоїв злочин без свідків (що має місце, НМД, мінімум у 90% випадків).

                                                  відповідаю:
                                                  до грунтовного суду як правило не доходить (потрібна нормальна доказова база для позивача, а фірма попередньо подбає про її відсутність). Якщо ж маєш бабки і не ціниш їх, то (здається) можеш судитись все рівно (безкоштовно ж не розглядатимуть ні значущого ні пустого подання).
                                                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                                  • 2008.11.19 | теж_вчоний

                                                    Я ж не про наш суд. У нашому суді таких панів ніколи не судили.

                                                    (За совка номенклатура теж була непідсудною.)

                                                    Я про істину, як її встановлюють у судовому процесі.

                                                    Ось майже точна аналогія. У Вас в лабораторіі (вдділі, кафедрі...) є матеріально відповідальна особа, яка відповідає за збереження цінностей таких, як дорогоцінні метали, дороге обладнання, тощо. Припустімо, що вона зберігає у сейфі коштовну німецьку відеокамеру (для зйомки якихось фізичних процесів). І ось ця камера зникла. Вартість цієї камери або стягнуть з матвідповідальної через суд, або посадять її за грати, якщо відмовиться. І це _вона_ муситиме доводити, що не має відношення до зникнення, що це якісь "злії люде" вкрали ту камеру.

                                                    Цемко і Патон були відповідальними за майно Академіїю. Отже, це вони повинні переконати громадскість, що Академія втратила це майно проти їхньої волі і участі. Ви у це вірите? Навіть якщо й так, не думаю, що їм повірив би безсторонній суд.

                                                    Те, що в Україні такого немає - це зовсім інша справа.
                                                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                                    • 2008.11.19 | Платник податків

                                                      Re: Я ж не про наш суд. У нашому суді таких панів ніколи не судили.

                                                      Чудова аналогія. До цього ж. Я нещодавно сплатив гроші за міжміські телефонні переговори, до яких не маю жодного стосунку. Але у відділі телефон був досяжний, всі вірили в джентльменство співробітників, а хтось наговорив на певну суму. Повісили на відділ, розкидали по всім, хто теоретично мав доступ, і зібрали кошти.

                                                      Хто міг приватизувати в НАНУ щось без відома людей, які підписують УСІ майнові документи? Не знаємо достеменно. Але можна було б підняти документи купля-продаж чи приватизаційні документи. Теоретично ми маємо таку можливість, а практично - ні. Бо президія нам відомості не надасть, а райпрокурор не втрутиться.

                                                      Та йдеться не про юридичний бік справи, а про моральний. Тут, хто як мислить. Без доказів.
                • 2008.11.18 | Skapirus

                  Так, стає доволі цікаво. Останнє попередження

                  nobel пише:
                  > Очевидно, что аргументы закончились, пошли угрозы...
                  Я після такого повороту вирішив був подати Вас на довічний бан, з врахуванням Ваших минулих досягнень навесні цього року, але потім передумав - все-таки учасники форуму мають бачити причини, чому саме наша наука в подібному стані, і люди з яким мисленням за цим стоять. Так що не дивуйтеся, якщо Ваші дописи, де Ви ображаєте людей та розпалюєте національну ворожнечу, будуть повністю зникати. До речі, в деяких країнах за подібні речі на форумах давали конкретні строки. Так що поводьтеся будь ласка достойно.


                  > Вот они двойные стандарты украинских нацдемов: если оскорбляют Президента НАН Украины, Дважды Героя Социалистического Труда, Героя Украины, академика АН СССР и АН УССР Бориса Евгеньевича Патона, то все нормально, это демократия, а если делают справедливое замечание американскому агенту и Ющенковскому прихвостню Брюховецкому, то это оскорбление? Так?
                  Див. вище.
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2008.11.18 | apolo

                    Re: Так, стає доволі цікаво. Останнє попередження

                    Skapirus пише:
                    > nobel пише:
                    > > Очевидно, что аргументы закончились, пошли угрозы...
                    > Я після такого повороту вирішив був подати Вас на довічний бан, з врахуванням Ваших минулих досягнень навесні цього року, але потім передумав - все-таки учасники форуму мають бачити причини, чому саме наша наука в подібному стані, і люди з яким мисленням за цим стоять. Так що не дивуйтеся, якщо Ваші дописи, де Ви ображаєте людей та розпалюєте національну ворожнечу, будуть повністю зникати. До речі, в деяких країнах за подібні речі на форумах давали конкретні строки. Так що поводьтеся будь ласка достойно.
                    >
                    >
                    > > Вот они двойные стандарты украинских нацдемов: если оскорбляют Президента НАН Украины, Дважды Героя Социалистического Труда, Героя Украины, академика АН СССР и АН УССР Бориса Евгеньевича Патона, то все нормально, это демократия, а если делают справедливое замечание американскому агенту и Ющенковскому прихвостню Брюховецкому, то это оскорбление? Так?
                    > Див. вище.

                    думаю, було би доречним адмінам скомпанувати нобелівські notes окремо - нехай би сам збоку на все подивився. (Так у форумній суміші - воно наче все не дуже у стилі 37-го року (як пише Нобель) вигляда.) Й тому незважаючи на пристойний вік та інші надбання - мабуть вчитися й переосмислювати все варто. А особливо слід пану нобелю зауважити на досить ненаціоналістичний (а навпаки) склад академії (якщо вже на те пішло у пана добродія). Інтересно, як це він ідентифікує цих націоналістів - так по-свомєу, у той час коли в академії все досить навпаки (сподіваюся розуміється про що йдеться) ?
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2008.11.18 | Skapirus

                      Про нобелівські notes і не лише

                      apolo пише:
                      > думаю, було би доречним адмінам скомпанувати нобелівські notes окремо - нехай би сам збоку на все подивився. (Так у форумній суміші - воно наче все не дуже у стилі 37-го року (як пише Нобель) вигляда.)
                      А сенс? Кожен це може зробити, натиснувши посилання "Пошук" праворуч вгорі або "++ Розширений пошук" праворуч внизу. На тій сторінці вводимо в полі "Шукати автора:" Nobel і маємо його послужний список.


                      > Й тому незважаючи на пристойний вік та інші надбання - мабуть вчитися й переосмислювати все варто. А особливо слід пану нобелю зауважити на досить ненаціоналістичний (а навпаки) склад академії (якщо вже на те пішло у пана добродія). Інтересно, як це він ідентифікує цих націоналістів - так по-свомєу, у той час коли в академії все досить навпаки (сподіваюся розуміється про що йдеться) ?
                      А Ви про це краще не питайте. В таких випадках логіка не працює, і якщо Нобелю хочеться бачити лише головорізів-бандерівців з гострим ножем за халявою, то значить так воно і є (в його уявленні).
            • 2008.11.18 | apolo

              Re: Як ти "савєцкій вчоний", то чого нік такий обрав? Якось воно

              nobel пише:
              > Я защищаю науку независимо от политических убеждений. От тех подонков, как Брюховецкие, которые в жизни ни одной статьи в хорошем журнале не напечатали, а сами смеют оценивать чью-то работу. Если оскорбить НАНУ --- это оскорбить всех. Я понимаю, когда Кришталь критикуют академию. Ему можно, он член-кор РАН, а когда всякое националистическое мудачье туда же...

              (apolo)
              если то, что Вы пишете не дай бог правда, то это не означает, что нужно об этом говорить так, как Вы это делаете, а тем более писать, а тем более Вам - человеку почтенного возраста и относящемуся не только к академии , но и видимо к Член-Корам или Академикам. Насколько я смотрю по форуму - здесь Президент Академии никак грубо (в подобной форме) не назван.
      • 2008.11.17 | Сергій

        Цікаво, що Scopus на ім'я "Paton B." і обмеження

        по критеріях "Kiev", "Ukraine" видає 105 публікацій, які цитовані (після видалення самоцитування) аж 13 разів. h-індекс відповідно рівний 2! Забавно, забавно. :))))
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2008.11.17 | nobel

          Re: Цікаво, що Scopus на ім'я "Paton B." і обмеження

          А у тебя сколько цитирований? Может ты нобелевский лауреат? Список в студию!!
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2008.11.17 | Калькулятор

            А вот как с этим делом у Вас Mister Nobel or Snobel?

            Среди завсягдатаев этого форума знаю физика с числом цитирований под 1000, химика -- под 500, математика -- под 250, биолога -- под 2 000. По Web of Science. Ни один из них не является академиком.
            Лично я до них значительно не дотягиваю. Не такой умный и область специфическая, где почти все академики ужасно БОЛЬШИЕ начальники. Очень БОЛЬШИЕ!!!
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2008.11.17 | nobel

              Re: А вот как с этим делом у Вас Mister Nobel or Snobel?

              У меня нет доступа к Web of Sience. но статьи в русских переводных журналах с импакт-фактором печатаю регулярно, 4---5 в год есть.
              От ученых старшего поколения нельзя требовать много, спасибо, что они живы. Нельзя ради квартир становится моральными уродами, как Брюховецкий, который все делал, что бы развалить великую Державу, отрабатывая американский заказ, а теперь еще претендует на какие-то оценки. Пусть это мудило тихо сидит и не тявкает. Если в Академии что-то не так, мы ее члены сами разберемся. Среди академиков много умных и достойных людей, которые могут ее возглавить, это и Кришталь, и Комиссаренко и Патон Е.Б. и многие другие
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2008.11.17 | 2 nobel

                Патон Євгенія Борисівна, біолог, генетик, член-кореспондент НАН

                > Среди академиков много умных и достойных людей, которые могут ее возглавить, это и Кришталь, и Комиссаренко и Патон Е.Б. и многие другие

                http://www.nbuv.gov.ua/people/paton-eb.html
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2008.11.17 | теж_вчоний

                  Перепрошую, Ви це мали на увазі? :

                  Бібліографія публікацій Є. Б. Патон
                  (за даними Українського реферативного журналу "Джерело")

                  Результат пошуку в реферативній базі даних
                  Знайдено документiв: 1


                  1. Роль аденина (A1583) сайта-мишени рибосомного белка L10 на мРНК критична для аутогенной регуляции экспрессии гена rplJ Escherichia coli / М.Н. Радионова, Е.Б. Патон // Биополимеры и клетка. — 1999. — 15, N 5. — С. 442-444. — Библиогр.: 8 назв. — рус.
                  Роль A1583 як сайта-мішені на мРНК рибосомного білка L10 в аутогенному контролі експресії rplJ-гена E. coli перевірено заміною A1583 -> G. За допомогою тестування in vivo доведено значення A1583 у здійсненні контролю експресії rplJ-гена.
                  Індекс рубрикатора НБУВ: Е40*440.172
                  Шифр зберігання книги/журналу в НБУВ: Ж14252
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2008.11.18 | apolo

                    Re: Перепрошую, Ви це мали на увазі? :

                    теж_вчоний пише:
                    > Бібліографія публікацій Є. Б. Патон
                    > (за даними Українського реферативного журналу "Джерело")
                    >
                    > Результат пошуку в реферативній базі даних
                    > Знайдено документiв: 1
                    >
                    >
                    > 1. Роль аденина (A1583) сайта-мишени рибосомного белка L10 на мРНК критична для аутогенной регуляции экспрессии гена rplJ Escherichia coli / М.Н. Радионова, Е.Б. Патон // Биополимеры и клетка. — 1999. — 15, N 5. — С. 442-444. — Библиогр.: 8 назв. — рус.
                    > Роль A1583 як сайта-мішені на мРНК рибосомного білка L10 в аутогенному контролі експресії rplJ-гена E. coli перевірено заміною A1583 -> G. За допомогою тестування in vivo доведено значення A1583 у здійсненні контролю експресії rplJ-гена.
                    > Індекс рубрикатора НБУВ: Е40*440.172
                    > Шифр зберігання книги/журналу в НБУВ: Ж14252

                    господа,
                    меня заинтересовала госпожа E.B. Paton. А ну кто там на подписных базах - как с публикациями у госпожи - есть ли хоть с пяток в нормальных импактных журналах ?
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2008.11.18 | Безробітний

                      Знаєте, я за фахом інженер, але життя змусило...

                      грати в навколонаукові ігри.

                      Отож пам"ятаю як на початку 90-х вперше побачив безкінечні важкі паперові томи від Thomson Scientific.
                      Тепер всі ті томи систематизовані в цифрових базах даних ISI, де Ви хочете щось там знайти.

                      Та ось на першій сторінці кожного паперового фоліанту було надруковано застереження від Thomson Scientific.

                      На кшалт: шановні адміністратори, довільне тлумачення наших даних може зашкодити нормальному розвитку наукових досліджень у ваших закладах, тому що індекс цитування, з нашої точки зору, не є об"єктивною оцінкою діяльності вченого.

                      Отож не треба бути святішим за Thomson Scientific та предендувати когось оцінювати за індексом цитування.

                      І хоч у мене є цілодобовий доступ до всіх отих ісі, скопусів та проч. мотлоху з домашнього чи робочого компа, допомагати Вам у Вашій свято-інквізіційній справі пошуку відьмочок від науки, вибачте, не буду. Та й іншим не раджу.
                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                      • 2008.11.18 | apolo

                        Re: Знаєте, я за фахом інженер, але життя змусило...

                        а всеж, виключення зробіть разок ?

                        як правило ж, якщо працюєш - то й не лише мурзилиш, а й таки імпактно публікуєшся.
                        згорнути/розгорнути гілку відповідей
                        • 2008.11.18 | Безробітний

                          Спочатку я полізу до тої ISI, потім якийсь чиновник

                          почитає оте все, напише докладну вченому Льоні Космосу, і Космос почне відбирати будівлі наукових інститутів, аргументуючи свої дії низьким рівнем цитувань пані Патон.

                          Воно Вам треба? Ви ж оптиміст? Вважаєте, що місцева наука колись відродиться? То нащо ускладнювати життя нашим нащадкам - змушувати їх повертати будівлі інститутів НАНУ, винищуючі структури зажерливих бізнесуїв?
                          згорнути/розгорнути гілку відповідей
                          • 2008.11.18 | Сергій

                            Не пишіть дурниць! Космос нічого не забере!

                            А от патони-семиноженки забирають у вчених саму можливість нормально працювати.
                            згорнути/розгорнути гілку відповідей
                            • 2008.11.18 | nobel

                              Re: Не пишіть дурниць! Космос нічого не забере!

                              Академик Б.В. Гнеденко, вспоминал, что писал докторскую работу в общаге, причем зимой утром вода замерзала в стакане. Тогда работали Капица, Понтрягин, Колмогоров, Семенов, Ландау. Жизнь была тяжелой, но этого было не видно, потому, что было главное --- НАУКА! Сиди в общаге, тепло, хорошо, жена ---борщ варит. Пиши статьи, получай Нобелевские премии. Не ходи ты на эту Владимирскую улицу, вот и не будут тебе Патон и Семиноженко мешать. А если ходить туда, надоедать, конечно для науки времени не останется
                              згорнути/розгорнути гілку відповідей
                              • 2008.11.18 | Сергій

                                Угу, а Ландау ледь не розстріляли! Ви вважаєте так потрібно?

                                І якщо ви можливо не помітили, то можу підсказати, що часи зараз трішки не ті, та й наука далеко пішла від стану і методів царя Гороха. От тому наша наука в тому самому місці, бо купа підстаркуватих академіків мислять такими ж категоріями і між іншим мають право вказувати чим і як вам займатись. Ну що ви можете зробити з борщем і жінкою під боком (а ще з 1-2-3 дітьми на голові) в області генетики, фізики ядра, елементарних частинок? Чи може розподіл темної матерії у Всесвіті будете у відблисках немитих кастрюль спостерігати? Не смішіть людей!
                              • 2008.11.18 | Torr

                                Re: Космос нічого не забере!

                                nobel пише:
                                > ... Пиши статьи, получай Нобелевские премии.
                                згоден

                                >Не ходи ты на эту Владимирскую улицу...

                                теж гарна порада,

                                і на Хрещатик теж не ходіть - і "Космос нічого не забере" ;)
                            • 2008.11.18 | Iryna_

                              у вас якісь ілюзії

                              ще й як забере

                              хіба що криза перешкодить і буде не до того
                              хоча не знаю яка має бути криза щоб дармові приміщення та земля в центрі не зацікавили
                    • 2008.11.18 | Сергій

                      Scopus - Paton E. B.

                      Дає 19 публікацій (остання 1997 року в журналі "Генетика"), індекс цитування (після виключення самоцитувань) 5, h-індекс=2.
                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                      • 2008.11.18 | apolo

                        Сергій : Scopus - Paton E. B.

                        Сергій пише:
                        > Дає 19 публікацій (остання 1997 року в журналі "Генетика"), індекс цитування (після виключення самоцитувань) 5, h-індекс=2.

                        (apolo)
                        я або випив неякісної кави, або скопус не те взяв... Невже за 10 років ніяких імпактованих хоча би мізерно - публікацій (тобто або вже замурзилено настільки, що його не бачать наякі бази даних, або ?)
                        згорнути/розгорнути гілку відповідей
                        • 2008.11.18 | Skapirus

                          Apolo, не переживайте. Ось дані ISI Web of Science

                          Author=(Paton E*)
                          Timespan=All Years. Databases=SCI-EXPANDED, CPCI-S, CPCI-SSH.
                          Refined by: Countries/Territories=( USSR OR UKRAINE )
                          Sum of the Times Cited [?] : 26
                          h-index [?] : 3
                          1. Title: Evidence for feedback regulation of rplJ gene expression in Thermotoga maritima and possibilities of feedback cross-regulation between T-maritima and enterobacteria
                          Author(s): Paton EB, Zhivolup AN
                          Source: GENETIKA Volume: 33 Issue: 10 Pages: 1341-1344 Published: OCT 1997
                          Times Cited: 0

                          2. Title: Presence of the target site for the ribosomal protein L10 in the untranslated leader sequence upstream from the rplJ gene in Thermotoga maritima is evidence of autogenous control of expression of this gene
                          Author(s): Paton EB, Zhivolup AN
                          Source: GENETIKA Volume: 32 Issue: 1 Pages: 140-145 Published: JAN 1996
                          Times Cited: 2

                          3. Title: THE COMMON MECHANISM OF EXPRESSION REGULATION IN THE RP1JL OPERON OF ENTEROBACTERIA IS CONFIRMED BY THE CONSERVED STRUCTURE OF THE MESSENGER-RNA LEADER REGION
                          Author(s): ZHIVOLUP AN, PATON EB
                          Source: DOKLADY AKADEMII NAUK Volume: 340 Issue: 1 Pages: 104-107 Published: JAN 1995
                          Times Cited: 1

                          4. Title: ABILITY OF THE SALMONELLA-TYPHIMURIUM R-PROTEIN-L10 TO REGULATE EXPRESSION OF GENES IN THE ESCHERICHIA-COLI RPLJL OPERON IS PROVIDED BY THE PROTEINS HIGHLY CONSERVED PRIMARY STRUCTURE
                          Author(s): PATON EB, WOODMASKA MI, ZOLOTUKHIN SB, et al.
                          Source: BIOORGANICHESKAYA KHIMIYA Volume: 16 Issue: 9 Pages: 1280-1282 Published: SEP 1990
                          Times Cited: 0

                          5. Title: NUCLEOTIDE-SEQUENCE OF THE RPLJL OPERON AND THE DEDUCED PRIMARY STRUCTURE OF THE ENCODED L10 AND L7/L12 PROTEINS OF SALMONELLA-TYPHIMURIUM COMPARED TO THAT OF ESCHERICHIA-COLI
                          Author(s): ZHYVOLOUP AN, WOODMASKA MI, KROUPSKAYA IV, et al.
                          Source: NUCLEIC ACIDS RESEARCH Volume: 18 Issue: 15 Pages: 4620-4620 Published: AUG 11 1990
                          Times Cited: 5

                          6. Title: EVIDENCE FOR THE ABILITY OF L10 RIBOSOMAL-PROTEINS OF SALMONELLA-TYPHIMURIUM AND KLEBSIELLA-PNEUMONIAE TO REGULATE RPLJL GENE-EXPRESSION IN ESCHERICHIA-COLI
                          Author(s): PATON EB, WOODMASKA MI, KROUPSKAYA IV, et al.
                          Source: FEBS LETTERS Volume: 265 Issue: 1-2 Pages: 129-132 Published: JUN 4 1990
                          Times Cited: 3

                          7. Title: THE NUCLEOTIDE-SEQUENCE OF GENE RPLJ ENCODING RIBOSOMAL-PROTEIN L10 OF SALMONELLA-TYPHIMURIUM
                          Author(s): PATON EB, ZOLOTUKHIN SB, WOODMASKA MI, et al.
                          Source: NUCLEIC ACIDS RESEARCH Volume: 18 Issue: 9 Pages: 2824-2824 Published: MAY 11 1990
                          Times Cited: 3

                          8. Title: INCREASE IN STABILITY OF RECOMBINANT M13-PHAGE CONTAINING RPLJL-RPOBC GENES VIA DECREASING THE EXPRESSION OF THE CLONED GENES
                          Author(s): WOODMASKA MI, ZHYVOLOUP AN, PATON EB
                          Source: GENETIKA Volume: 26 Issue: 3 Pages: 557-559 Published: MAR 1990
                          Times Cited: 0

                          9. Title: DETERMINATION OF MINIMAL SEGMENT OF ESCHERICHIA-COLI RIBOSOMAL-PROTEIN L10, RETAINING THE REGULATORY FUNCTION
                          Author(s): PATON EB, KRUPSKAIA IV, ZHIVOLUP AN
                          Source: DOKLADY AKADEMII NAUK SSSR Volume: 309 Issue: 2 Pages: 493-496 Published: 1989
                          Times Cited: 2

                          10. Title: INTERNAL PROMOTER OF ESCHERICHIA-COLI RPIJL OPERON EXHIBITS HIGH-EFFICIENCY ON RECOMBINANT PNM481 PLASMID
                          Author(s): KROUPSKAYA IV, PATON EB, ZHYVOLOUP AN
                          Source: GENETIKA Volume: 25 Issue: 1 Pages: 154-157 Published: JAN 1989
                          Times Cited: 0

                          11. Title: CLONING OF ESCHERICHIA-COLI RPL JL-RPO BC-OPERON FRAGMENT IN PBR 322 AND PHSG 415 PLASMIDS
                          Author(s): WOODMASKA MI, PATON EB
                          Source: DOPOVIDI AKADEMII NAUK UKRAINSKOI RSR SERIYA B-GEOLOGICHNI KHIMICHNI TA BIOLOGICHNI NAUKI Issue: 9 Pages: 56-58 Published: 1987
                          Times Cited: 0

                          12. Title: UNIDIRECTIONAL ORIENTATION OF RPOB GENE OF ESCHERICHIA-COLI CLONED INTO FILAMENTOUS PHAGES M13MP8 AND M13WB2348
                          Author(s): PATON EB, WOODMASKA MI, SVERDLOV ED
                          Source: BIOORGANICHESKAYA KHIMIYA Volume: 10 Issue: 11 Pages: 1544-1547 Published: 1984
                          Times Cited: 2

                          13. Title: PHYSICAL MAP OF THE HINDIII FRAGMENT FROM H-HALOBIUM PLASMIDS
                          Author(s): PATON EB, SVERDLOV ED
                          Source: BIOORGANICHESKAYA KHIMIYA Volume: 8 Issue: 2 Pages: 266-268 Published: 1982
                          Times Cited: 0

                          14. Title: CLONING OF AN H-HALOBIUM PLASMID HIND-III FRAGMENT IN ESCHERICHIA-COLI AND STABILITY OF THE RECOMBINANT PLASMIDS
                          Author(s): PATON EB, KHODKOVA EM, SVERDLOV ED
                          Source: BIOORGANICHESKAYA KHIMIYA Volume: 7 Issue: 11 Pages: 1734-1736 Published: 1981
                          Times Cited: 1

                          15. Title: PLASMIDS FROM VARIOUS STRAINS OF HALOBACTERIUM-HALOBIUM
                          Author(s): PATON EB, KHODKOVA EM, GURIEVA NM, et al.
                          Source: BIOORGANICHESKAYA KHIMIYA Volume: 7 Issue: 10 Pages: 1532-1537 Published: 1981
                          Times Cited: 5

                          16. Title: PLASMIDS FROM DIFFERENT STRAINS OF H-HALOBIUM
                          Author(s): PATON EB, KHODKOVA EM, SVERDLOV ED
                          Source: BIOORGANICHESKAYA KHIMIYA Volume: 6 Issue: 12 Pages: 1881-1883 Published: 1980
                          Times Cited: 2
                        • 2008.11.18 | теж_вчоний

                          Пояснення може бути дуже простим. Галузь дуже затребувана у

                          світі. Тож "раби" повтікали на кращі хліби за "бугор", а пани та пані з такою родослівною самі працювати не навчені, тож і немає публікацій.
                          згорнути/розгорнути гілку відповідей
                          • 2008.11.18 | apolo

                            Re: Пояснення може бути дуже простим. Галузь дуже затребувана у

                            теж_вчоний пише:
                            > світі. Тож "раби" повтікали на кращі хліби за "бугор", а пани та пані з такою родослівною самі працювати не навчені, тож і немає публікацій.

                            пильнуйте уважно стосовно "правопису", бо НОБЕЛЬ може зявитись у будь-яку мить.
                            згорнути/розгорнути гілку відповідей
                            • 2008.11.18 | nobel

                              Re: Пояснення може бути дуже простим. Галузь дуже затребувана у

                              Ребята, вы какие-то странные. Вот женщина, Е.Б. сделала хорошие работы, но ведь она тоже человек, у нее могут быть семейные проблемы, старый отец, или просто, у каждого творческого человека есть периоды застоя. А для вас ученый как машина. Кто знает, может вы станете старыми и тоже будете по полстатьи в Мурзилке печатать. Не судите строго. Вон, некоторые наши историки, так увлеклись борьбой с Президиумом, что о науке совсем забыли. Сама наука --- смысл жизни настоящего ученого, а квартиры, должности, звания --- это все вторично, а для настоящего ученого, еще и обременительно.
                              згорнути/розгорнути гілку відповідей
                              • 2008.11.18 | apolo

                                Re: Пояснення може бути дуже простим. Галузь дуже затребувана у

                                nobel пише:
                                > Кто знает, может вы станете старыми и тоже будете по полстатьи в Мурзилке печатать. Не судите строго. Сама наука --- смысл жизни настоящего ученого, а квартиры, должности, звания --- это все вторично, а для настоящего ученого, еще и обременительно.

                                женщина очень молода, посмотрите на сайт НАНУ. И потом, ни она ни Президент НАНУ - очень не обделены как Государством, так и всеми Президентами его, не говоря уже о Советских временах.

                                И вообще ее никто не судит особо, просто если Вы считаете, что она может претендовать на пост Президента НАНУ, то пульс цитируемости (или хотя бы публикаций) должен быть очень бодрым. Иначе - просто абсуррд.
                              • 2008.11.18 | Трясця

                                Мовчав я, мовчав, та не витримав

                                Дуже зайнятий, але мушу повідомити пана Нобеля, що з з логікою в нього не гаразд: нікчемного біолога пані Патон треба жаліти, як немовля, а нікчемного гуманітарія Брюховецького - ні. Насправді, треба пошкодувати, що замість науки в нас імітація (купку природничників винесемо за дужки). І не намагайтеся привнести до дискусії присмак національної ворожнечі (не Ви перший, до речі, це робите). Кожний, хто підносить українську науку, є хороший український науковець, а хто її ганьбить - поганий. При чому тут Чорновіл старший??? Він же НЕ був науковцем. Інша справа - Ющенко, кандилдат, науковий лауреат. Так і я його безжалісно критикував тут саме за його потурання неукам, і інші дописувачі. Але щодо політики, то, будь ласка, на інший форум, якщо дуже болить. Маєте право. Тільки спокійніше, аргументованіше.
                                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                • 2008.11.18 | nobel

                                  Re: Мовчав я, мовчав, та не витримав

                                  Для того чтобы быть президентом НАНУ не обязательно иметь высокий индекс, достаточно быть хороший менеджером и администратором. Это советская традиция, что президент Академии большой ученый, вот Келдыш, Несмеянов, Марчук, там, например. В наше время --- это необязательно
                                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                  • 2008.11.18 | Трясця

                                    Re: Мовчав я, мовчав, та не витримав

                                    Тоді, повідомте, звідки Ви знаєте, що, попри свій НАДнизький рейтинг, Євгенія Борисівна - хороший менеджер?
                                  • 2008.11.18 | apolo

                                    Re: Мовчав я, мовчав, та не витримав

                                    nobel пише:
                                    > Для того чтобы быть президентом НАНУ не обязательно иметь высокий индекс, достаточно быть хороший менеджером и администратором. Это советская традиция, что президент Академии большой ученый, вот Келдыш, Несмеянов, Марчук, там, например. В наше время --- это необязательно

                                    логика оригинальная. Получается тогда надо Ph.D. и MBA и можно претендовать на Президента НАНУ - зачем быть аж Член-Кором ? Если MBA в Штатах в Хорошем университете - менеджер чисто концептуально будет хорошим специалистом и разберется в том, что надо науке и что надо от науки.
                              • 2008.11.18 | apolo

                                Re: Пояснення може бути дуже простим. Галузь дуже затребувана у

                                nobel пише:
                                > Вот женщина, Е.Б. Патон ...
                                а кстати, Нобель, почему госпожа так устойчиво носит девичью фамилию ?
                                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                                • 2008.11.18 | nobel

                                  Re: Пояснення може бути дуже простим. Галузь дуже затребувана у

                                  Ну, это ее личное дело.
            • 2008.11.17 | Безробітний

              А нобелевскую премию указанным господам уже выдали?

              Калькулятор пише:
              > Среди завсягдатаев этого форума знаю физика с числом цитирований под 1000, химика -- под 500, математика -- под 250, биолога -- под 2 000. По Web of Science. Ни один из них не является академиком.

              Какие новые законы изучены или сформулированы указанными персонажами? Какие изобретения, технические или технологические новшества прячутся за градом цитат?

              Или это все тот же информационный шум?

              Неужели трудно понять, что большинство современных статей есть просто описание результатов чисто-технических работ, уровень которых таков, что в 30-е годы прошлого столетия эти откровения и в лабораторный журнал занести бы постеснялись?

              Иначе как объяснить - почему лауреат Нобелевской Премии Капица за всю жизнь опубликовал около полусотни работ, включая доклады на конференциях, а нынешние гении кропают такое же количество года за два-три?
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2008.11.17 | Калькулятор

                Re: А нобелевскую премию указанным господам уже выдали?

                Не люблю, когда отвечают вопросом на вопрос. Но попробую, милейший Безработный, переформулировать Ваш вопрос и задать его Вам же:
                "Какие новые законы изучены или сформулированы 1000 академиками и членами-корреспондентами 6 гос академий?
                Какие изобретения, технические или технологические новшества прячутся за их званиями, синекурами и привилегиями?".
                Только без ссылок на Вернадского и прочих священных, но давно ушедших от нас священных коров, пожалуйста.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2008.11.18 | Безробітний

                  Вопрос собственно в том, чем две группы отличаются...

                  Ну ладно, старые академики давят на мозг каким-то привелигированным членством в какой-то непонятной организации типа АН Украины...

                  Взамен их оппоненты хвастаются какими-то тысячами цитат в каких-то изданиях.

                  Я понимаю, Бор мог похвастаться, и не цитатами, а реально сделанной работой - моделью атома. Мог по праву хвастаться, особенно если проследить чисто-прикладные результаты, инициированные именно работой Бора...

                  Нынешний математик Перельман может похвастаться доказательством известной теоремы - а так у бедняги Перельмана цитат и статей чуть ли не на порядок меньше, чем у образцово-показных ученых-завсегдатаев этого форума. Гнать его в шею по критериям цитирования надобно!

                  Возникает впечатление, что просто идет борьба за нещедрый украинский научный бюджет...где одни в качестве аргумента приводят свое членство в когда-то мощном элитарном клубе, а другие - количество цитат и публикаций в журналах, индексируемых каким-то загадочным ISI.

                  Вообще-то позорная аргументация для людей, претендующих на лидерство в познании мира.
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2008.11.18 | лоцмен

                    Re: Вопрос собственно в том, чем две группы отличаются...

                    Безробітний пише:
                    > Возникает впечатление, что просто идет борьба за нещедрый украинский научный бюджет...где одни в качестве аргумента приводят свое членство в когда-то мощном элитарном клубе, а другие - количество цитат и публикаций в журналах, индексируемых каким-то загадочным ISI.
                    >
                    > Вообще-то позорная аргументация для людей, претендующих на лидерство в познании мира.

                    Браво! В самую точку. Конечно не (только) в цитатах дело. Перельман, кстати и свалил из штатов, когда уяснил гнилость этой системы.
              • 2008.11.18 | батько

                Re: А нобелевскую премию указанным господам уже выдали?

                Очень занимательная дисскусия отрицание-отрицания. К сожалению, не имею суммарный индекс цитирования под 1000 и мог бы, по этой причине, стать на сторону "советской классики": "что нам их скопусы, у нас работы лучше, просто их никто не знает". Дорогие коллеги и читатели. Железный занавес давно рухнул. Наша наука развивалась и неплохо. Но, так как основным заказчиком была оборонка, то, чем меньше там знали, тем легче нам жилось. Но сейчас то уже не нак! Помню, получил как то письмо от представителя исслед. центра компании Бритишпетролиум, автор которого писал обзор по ион-селективным электродам. Все, что его интересовало, это тип электрода, описанный с Украинском журнале. Авторы упомянутой публикации после 6 месяцев раздумия попросили меня переслать представителю БР оттиски их работ (на русском!)и библиографию одного академика (?), не дав собственно ответ на поставленный вопрос. Почему - боялись. В результате их работа не была включена в обзор. И это было не так давно. До сих пор при обсуждении вопросов качества тамошних журналов от многих членов академии (причем не обязательно старых) слышал: "там публикуют только то, что не приносит никакой пользы и никому не нужно" или "они там договорились и друг друга цитируют". Нужно понять, что научной бюрократии нужен инструмент оценки качества научной работы сотрудников. Индекс цитирования - один из таких инструменов. Поэтому он широко применяется. Конечно, это не значит, что работа, которая цитируется мало - всегда плохая. Она, возможно напечатана в не подходящем журнале (не по теме), неудачно названа и т.д. Но для чего ученые работают? Чтобы получить новый не тривиальный результат. Если информацию об этом результате донесли до общественности (скопус, ISI) - она будет цитироваться а ее автор приглашаться на всякие конференции и получать всякие медали. Не донесли - плохо. Можно надеятся, что вас не поняли или что историки откопают вашу работу и докажут ваш приоритет. Возможно, так и будет. Но лучше, чтобы это было еще при вашей жизни. Поэтому совет - печатайтесь в реферируемых скопусом или Томпсоном журналах и не рычите на тех, кто начал это делать раньше вас. Ну а ссылки на нобелевских лауреатов с 5 работами удобны для бездельников. К сожалению не все мы станем лауреатами, а оценить нас (похвалить, например) как то нужно :).
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2008.11.18 | Безробітний

                  Конечно, надо печататься в авторитетных журналах...

                  А еще лучше, достичь такого положения дел, когда отечественные журналы стали бы авторитетными.

                  Но при этом реальными достижениями должны считаться новые законы, открытия,новые технологии, оригинальные устройства, а не 69 статей и 5432 цитаты в ИСИ.
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2008.11.18 | Torr

                    Re: Конечно, надо печататься ... але це не допоможе.

                    бо якшо це engineering, то вашу ідею стирять без жодного reference. І не кажіть що треба патентувать якшо воно того варте. Хто практично з цим стикався, то знає шо воно такє і кіко коштує. Чи є в кого позитивний досвід - може хто вже отримав royalty?
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2008.11.18 | apolo

                      Re: Конечно, надо печататься ... але це не допоможе.

                      Torr пише:
                      > бо якшо це engineering, то вашу ідею стирять без жодного reference. І не кажіть що треба патентувать якшо воно того варте. Хто практично з цим стикався, то знає шо воно такє і кіко коштує. Чи є в кого позитивний досвід - може хто вже отримав royalty?

                      з досвіду близьког мені Укр.Професора. Задля тирення включили в стартову роботу (яка могла вийти страшенно швидко лише з першим не Укр. автором) - це після того як все детально випитали й перевірили, обіцяючи "золоті гори". Потім запатентували в США - без цього Укр. Професора. ЙОго ж таки запросили в США простим дослідником - 6 міс по 3.500 отримав, ще пару робіт написав. Коли спитав, стосовно "золотих гір" (не знаючи ще про патент де його нема в авторах) - сказали просто, що не розуміють про що він говорить. Це все.
                      Відверто сказали, що може звернутись до суду, якщо має відповідні кошти.
                    • 2008.11.18 | Shooter

                      Знаю сина дослідника, який "винайшов" притискаюче...

                      ...коліщатко в магнітофонній касеті :) BASF був власником патенту, винахідник (тоді працівник BASFu) отримав шищ, а нн роялті :)
                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                      • 2008.11.18 | apolo

                        Re: Знаю сина дослідника, який "винайшов" притискаюче...

                        Shooter пише:
                        > ...коліщатко в магнітофонній касеті :) BASF був власником патенту, винахідник (тоді працівник BASFu) отримав шищ, а нн роялті :)

                        а що таке "нн" ?
                        згорнути/розгорнути гілку відповідей
                        • 2008.11.19 | Shooter

                          Re: Знаю сина дослідника, який "винайшов" притискаюче...

                          apolo пише:
                          > Shooter пише:
                          > > ...коліщатко в магнітофонній касеті :) BASF був власником патенту, винахідник (тоді працівник BASFu) отримав шищ, а нн роялті :)
                          >
                          > а що таке "нн" ?

                          just a mistype :)

                          мало бути "не" :)
                      • 2008.11.18 | apolo

                        Re: Знаю сина дослідника, який "винайшов" притискаюче...

                        Shooter пише:
                        > ...коліщатко в магнітофонній касеті :) BASF був власником патенту, винахідник (тоді працівник BASFu) отримав шищ, а нн роялті :)

                        (apolo)
                        Отримав таке не дуже давно я сам....з research company

                        To make up a project requires interest of commercial companies.
                        This is difficult to obtain without convincing evidence of technical
                        performance of the idea.
                        In practice, we must show that with the new technology we can realize
                        devices or
                        performance which is not possible with conventional solutions.

                        Our Firm is not a funding agency but we can provide personnel, equipment and facilities to demonstrate the industrial viability of an idea. Our Firm is not involved in basic research.
                        However, the money must come from external sources.

                        One way to proceed is first carefully analyze the characteristics of your idea, and then present it to companies (e.g. Nokia and other similar firms) and when their acceptance is obtained we can prepare a proposal to special state organizations (or EU) to fund the research project and invite you.

                        However, this procedure may formally leave you largely out of the business. To secure your interests you may want to first sell the idea to a company and make an agreement for the compensation of the IP-rights.
                        Then the company may ask us to prove experimentally the working of the idea (by its own cost or by applying funding from state).

                        It is your decision to select the path and to take the first step.

                        Best regards,
                        ......
                      • 2008.11.18 | теж_вчоний

                        Дослідження, виконані на гроші BASF належать BASF так само, як і

                        костюм пошитий за Ваші гроші належить Вам, хоча кравець міг би сказати, що це результат його художнього таланту...
                        згорнути/розгорнути гілку відповідей
                        • 2008.11.19 | Shooter

                          Я повністю з Вами погоджуюся

                          Хоча й є відмінність між власне винахідником та власником патенту.

                          І, наскільки мені відомо, деякі організації-власники патентів роблять певні відчислення і винахідникам у випадку, якщо патент приносить прибуток.
                          згорнути/розгорнути гілку відповідей
                          • 2008.11.19 | apolo

                            Re: шутеру

                            У листі який до мене надійшов, якраз чесно (що я поважаю) сказано, як реально можна рухатись з ідеєю до звичайної research company (2 шляхи) - або просто все розповісти цій компанії й зробити її власником ідеї, або вийти на неї величезними авторитетними компаніями (які самі не досліджують і наче б то не кидатимуть, бо мають страшенні кошти й цінять власну репутацію). В цих компаніях на умовах IP-rights можна пробувати продати ідею (наче б то ще до її реальної перевірки в research company).

                            !!!!!!!!(Однак реально зрозумілим є те, що реально дотримання певних гарантій для простого чоловіка як від мізерної (лише research company) так і від дуже великої (й тому не research company) приблизно ОДНАКОВІ, адже значущість позиву у судових справах (й тому відповідні витрати) повинна бути не абияка й більш того, вона повинна бути обгрунтованою з точки зору значних втрат власника ідеї (просто як вихідний пункт) - й тому в таких випадках протистояння поодинокого науковця (з одним винаходом і одним позивом) з компанією, яка увесь час акумулює ідеї з допомогою самих різних джерел = просто АБСУРД.

                            Висновок один=залишається сподіватись лише на порядність (і випадок з Укр. Професором який заробив не гроші від ідеї, а лише ординарну дослідницьку посаду на пів-року за те, що віддав ідею) - є не просто абсолютно типовим, а навіть одним з найкращих випадків.

                            Якщо працюєш стаціонарно, постійно у ЗАхідному оточенні (навіть і в Універі), то можна з цим університетом та деякими босами його стати співвласником реального патенту.

                            І тут ще не говориться про те, що, мабуть, реальний патент треба підтримувати, і тому для підтримки цього патенту співвласність у патенті Університету, може виявитись просто доречною (бо в звичайних людей нема грошей щоби робити це самим).
                    • 2008.11.18 | Безробітний

                      Re: Конечно, надо печататься ... але це не допоможе.

                      Torr пише:
                      > бо якшо це engineering, то вашу ідею стирять без жодного reference. І не кажіть що треба патентувать якшо воно того варте. Хто практично з цим стикався, то знає шо воно такє і кіко коштує. Чи є в кого позитивний досвід - може хто вже отримав royalty?

                      Добре запатентувати коштує від 12К баксів. Ви отримаєте майже залізний патент, але це ще не означає що Ви отримаєте ще щось окрім морального задоволення.

                      Да Ви не пручайтесь, отримуйте задоволення від хорошої публікації в журналі з високим імпакт-фактором.
                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                      • 2008.11.18 | apolo

                        Re: Конечно, надо печататься ... але це не допоможе.

                        Мені здається з того, що я написав Англ (лист до мене) - що реальна купівля ідеї фірмою за IP - то просто дитячий гомін. Фірма легко кине (а особливо іноземця). Довести у суді власність ідеї на пристойний патент - означае мати дуже круті бабки (з причини відсутності яких нас головним чином і кидають). А окрім того = нематеріалізована ідея - сама по собі - головна причина кидання (от якби зробити вічний двигун та носити вулицями показувати, та потім зайти на фірму - то могло би бути зовсім інше продавання ідеї винаходу цього двигуна).
                      • 2008.11.19 | Torr

                        Re: Конечно, надо печататься ... але це не допоможе.

                        Безробітний пише:

                        > Добре запатентувати коштує від 12К баксів. Ви отримаєте майже залізний патент, але це ще не означає що Ви отримаєте ще щось окрім морального задоволення.
                        >
                        от-от, патентуй - не патентуй, а отримаєш отесаме.

                        > Да Ви не пручайтесь, отримуйте задоволення від хорошої публікації в журналі з високим імпакт-фактором.

                        і вам того ж. ;)
                        згорнути/розгорнути гілку відповідей
                        • 2008.11.19 | Трясця

                          Їм патент, Вам патент

                          Йосип Мандельштам колись кричав на знайомого: "А Гомера публікували?" А Вас, науковців навіть публікують!!! А Ви ще по гроші вишикувались! Досить з Вас задоволення від публікацій. Ділок усе одно все забеое собі, бо в нього така прохвесія.
                        • 2008.11.19 | теж_вчоний

                          Фірма має перед приватною особою ту величезну перевагу, що може

                          на абсолютно законних підставах віднести патентні видатки до своїх пасивів, тобто у значній мірі заплатити за патент(и) замість податків. Більше того, у багатьох країнах матиме від держави ще й додаткові бонуси.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".