Вся наука в Украні - один великий бардак
11/25/2008 | xantim
Ось читаю цей форум. Донька професора стала професором у 32 роки. Студентів з гуртожитків виселяють. На цьому фоні, читаючи, дізнаєшся, що академіки, які, по суті є просто "воротілами" фінансових потоків, тобто - завхозами-кастеляншами, і не мають НІЯКОГО ВІДНОШЕННЯ ДО НАУКИ - вимагають собі on top пенсії напряму від держави.
Чого дивуватися, що науки, як такої, і нема?
Та і сам я багато пам"ятаю, ще з тих часів, коли там жив. Не тільки не покращуються все, а погіршується.
... таке вражнення, що НІЧОГО не зміниться, доки не буде поламана ВСЯ система ЦІЛКОВИТО і БЕЗ МОЖЛИСОТІ відродження. Аби і прах розвіяти.
Таке не лікується. При будуванні нової системи абсолютно НІЧОГО, ніякі запозичення у будь-чому брати не можна. Навіть папрер на документацію брати в іншого постачальника, бо і на закупівлях паперу багато крадеться
Просто думки такі про науку в Україні (і, врешті, ВСІХ постСССР-івських країн, на загал)
Чого дивуватися, що науки, як такої, і нема?
Та і сам я багато пам"ятаю, ще з тих часів, коли там жив. Не тільки не покращуються все, а погіршується.
... таке вражнення, що НІЧОГО не зміниться, доки не буде поламана ВСЯ система ЦІЛКОВИТО і БЕЗ МОЖЛИСОТІ відродження. Аби і прах розвіяти.
Таке не лікується. При будуванні нової системи абсолютно НІЧОГО, ніякі запозичення у будь-чому брати не можна. Навіть папрер на документацію брати в іншого постачальника, бо і на закупівлях паперу багато крадеться
Просто думки такі про науку в Україні (і, врешті, ВСІХ постСССР-івських країн, на загал)
Відповіді
2008.11.26 | apolo
Re: Вся наука в Украні - один великий бардак
cтосовно доньки - то формально ви не зовсім праві (все буває). Я напр. не спеціаліст і не можу ні про що в цій галузі зробити висновок, а в той же час декілька пристойних Міжнародних журналів опублікували дещо з її робіт. Інша справа, що все відбувалося у відділі її батька (так це вже зовсім інше, це наша система)...Стосовно корупції - то корупція є в дуже багатьох країнах (просто не в таких масштабах). В нас країна молода і дивуватися нема чому. Наука ще в нас є, вона стара за складом науковців (однак, попри це вона поки що просто пропускає молодь через себе й випускає знову). Це може бути тимчасовим, адже самі верхи розуміють, що не можна увесь час молодь водити по замкнутому колу, оскільки молодь здогадається і багато чого зіпсує для верхів. Якщо не зрозуміють, то залишаться з будівлями і показуватимуть надлишок площ (далі будуть наслідки того типу, якою буде наша держава (а не НАНУ) на той момент).
Стосовно навіть закупівель, то в них єдиний критерій - ціна. Якщо найпривабливішу ціну дає хтось свій, то тут нічого не поробиш. Головний критерій зберігає ресурси (а якщо це робиться з допомогою хороших знайомих, то ознак зловживань нема).
2008.11.26 | Калькулятор
В корне неверная постановка вопроса!
Организация науки в Украине -- это действительно полный отстой. Но вопреки этой организации есть определенное число украинских ученых, работающих на пристойном уровне. Так что не ВСЯ наука в Украине -- большой бардак.Другое дело, что эти ученые: 1) заняты исключительно своей научной деятельностью; 2) имеют при "правильном" поведении достаточно большие шансы самим вскарабкаться на академический Олимп; 3) часто работают на своих начальников, делая из бездарей и проходимцев "крупных" ученых; 4) не обладают гражданским мужеством и не ведут борьбу за изменение организации украинской науки; 5) страдают трудно излечимой болезнью анонимного давания советов другим, что и как надо делать, при отсутствии воли и желания самим что-то делать; 6) даже не пытаются применить научный метод к анализу сложившейся ситуации в украинской науке, выяснению ее причин и поиску механизмов ее реформирования; 7) выступают в роли жалких просителей, тогда как имеют основанное на своих научных достижениях конституционное право требовать изменения существующей организации науки; 8) не самоорганизовываются – все надеются на пришествие доброго дядечки.
Список незавершенный и не системный.
2008.11.26 | apolo
Re: В корне неверная постановка вопроса!
Калькулятор пише:> Организация науки в Украине -- это действительно полный отстой. Но вопреки этой организации есть определенное число украинских ученых, работающих на пристойном уровне. Так что не ВСЯ наука в Украине -- большой бардак.
>
> Другое дело, что эти ученые: 1) заняты исключительно своей научной деятельностью; 2) имеют при "правильном" поведении достаточно большие шансы самим вскарабкаться на академический Олимп; 3) часто работают на своих начальников, делая из бездарей и проходимцев "крупных" ученых; 4) не обладают гражданским мужеством и не ведут борьбу за изменение организации украинской науки; 5) страдают трудно излечимой болезнью анонимного давания советов другим, что и как надо делать, при отсутствии воли и желания самим что-то делать; 6) даже не пытаются применить научный метод к анализу сложившейся ситуации в украинской науке, выяснению ее причин и поиску механизмов ее реформирования; 7) выступают в роли жалких просителей, тогда как имеют основанное на своих научных достижениях конституционное право требовать изменения существующей организации науки; 8) не самоорганизовываются – все надеются на пришествие доброго дядечки.
> Список незавершенный и не системный.
респект КАЛЬКУЛЯТОРУ, полностью согласен.
когда зарубежом говоришь о подобных вещах (рано как и о нашем Верховном Совете)-спрашивают, почему мы сами не делаем себе жизнь лучше, почему не выступаем, не боремся, не создаем обществ... БОлее того, сами западники готовы (хотя без особой охоты) писать рекомендации, поддерживать даже идейно (от чего им лично совершенно никакого толку нет). Нас не выталкивают обратно а просто удивляются - почему мы не делаем того, что они когда-то делали тоже - ведь это путь, который надо пройти (ибо нельзя отлежаться под одеялом до лучших времен). ТУт все очень просто. Корректный, легальный контакт со всеми, кто может что-то изменить и результаты будут, Система сама будет перерождаться очень долго, а для ускорения ее перерождения нужно самим делать реальные шаги.
Возьмите просто - кто у нас от науки в Верховной РАде? Литвин, Азаров, Табачник и все? Значит недостаточно - коль нет результатов.
2008.11.26 | Torr
Re: В корне неверная постановка вопроса!
Калькулятор пише:> Другое дело, что эти ученые: 1) заняты исключительно своей научной деятельностью; 2) имеют при "правильном" поведении достаточно большие шансы самим вскарабкаться на академический Олимп; 3) часто работают на своих начальников, делая из бездарей и проходимцев "крупных" ученых; 4) не обладают гражданским мужеством и не ведут борьбу за изменение организации украинской науки; 5) страдают трудно излечимой болезнью анонимного давания советов другим, что и как надо делать, при отсутствии воли и желания самим что-то делать; 6) даже не пытаются применить научный метод к анализу сложившейся ситуации в украинской науке, выяснению ее причин и поиску механизмов ее реформирования; 7) выступают в роли жалких просителей, тогда как имеют основанное на своих научных достижениях конституционное право требовать изменения существующей организации науки; 8) не самоорганизовываются – все надеются на пришествие доброго дядечки.
> Список незавершенный и не системный.
Да не трудитесь завершить ... видал я этих "ученых"
2008.11.26 | kfmn
Vita nostra brevis est
Я лучше буду наукой заниматься, чем этой... как её... "самоорганизацией". Если у кого есть желание собачиться с чинушами, you are welcome; но меня лично от такого времяпрепровождения тошнит. Если этому государству наука не нужна, ради бога, за каким лешим я буду вас уговаривать; есть много других государств, более дальновидных. Жизнь даётся человеку один раз, и прожить её надо ТАМ, ГДЕ не будет мучительно больно за бесцельно прожитые годы.2008.11.26 | Георгій
Ubi bene, ibi patria? Cкладно цe всe...
2008.11.26 | xantim
І нічого такого складного...Ви -чудовий приклад простоти рішення
проблеми. Я також.Коли я почав "воювати" - ніхто з тих(ще четверо), хто скавулів -ще-більше-, ніж я, і -підштовхував- мене не мовчати, тобто, бути разом з ними - раптом замовкли і позалазили в шпарини: коли війна почалася вони позгадували, що в них сім"ї, батьки і так далі... ніби в мене цього нема.
Знаєте, як це називається в простонароді? - "Свисти, Панько, ти, бо ти дурніший"
Подивився я на те все... подав документи на виїзд, а тих "друзів"-підбурювачів із чистою совістю здав. Хай повоюють самі, або не підбурють інших, клянучись що також мовчати не будуть, або, якщо вже такі вчені, то також СПРОБУЮТЬ виїхати. От і побачуть, чи дійсно вони готові воювати, чи дійсно є вченими, чи то лиш ректальний звук.
Оце вам про "самоорганізацію незадоволених" та боротьбу за свої права. Підбурять - а самі в кущі.
2008.11.27 | apolo
Re: І нічого такого складного...Ви -чудовий приклад простоти ріш
xantim пише:> проблеми. Я також.
> Коли я почав "воювати" - ніхто з тих(ще четверо), хто скавулів -ще-більше-, ніж я, і -підштовхував- мене не мовчати, тобто, бути разом з ними - раптом замовкли і позалазили в шпарини: коли війна почалася вони позгадували, що в них сім"ї, батьки і так далі... ніби в мене цього нема.
> Знаєте, як це називається в простонароді? - "Свисти, Панько, ти, бо ти дурніший"
>
> Подивився я на те все... подав документи на виїзд, а тих "друзів"-підбурювачів із чистою совістю здав. Хай повоюють самі, або не підбурють інших, клянучись що також мовчати не будуть, або, якщо вже такі вчені, то також СПРОБУЮТЬ виїхати. От і побачуть, чи дійсно вони готові воювати, чи дійсно є вченими, чи то лиш ректальний звук.
>
> Оце вам про "самоорганізацію незадоволених" та боротьбу за свої права. Підбурять - а самі в кущі.
Якщо ви в своїй країні намагаєтесь щось змінити, цьому ніхто не дивується (навіть самі ворожі опоненти). Якщо ж Ви пробуєте щось подібне робити в іншій країні, Вам не просто казатимуть, що це не Ваша справа (бо такою Вашою справою могло бути те, від чого ви втікли закордон), а здебільшого розглядатимуть Вас як просто паразита,я кго варто позбутися (прибув невідомо звідки і качає права). ЗАпитайте
напр. у арабських французів, як виконується конституція стосовно них ? Вони скажуть, що французи при кожному зверненні варитимуть воду допоки не почнеш палити автівки й розбивати вікна.
Мені в Европі з легальним статусом (причому статусом працюючого а не просто жителя) у Social Security поліклініках особисто й відверто рекомендували йти в приватні клініки й платити гроші (причому казали, що так для іноземця просто врезультаті буде вигідніше, намагалися порекомендувати якраз те, що призведе до вирішення суто моєї проблеми).
Якщо в Німеччині типовим є навіть стукати на сусіда (якщо вбачаються певні порушення у його діях), то в нас нетиповим є навіть реально інтересуватися, кого будемо обирати в ВР (тобто тим, хто ж за нас вирішуватиме). А потім ми дивуємося, що так багато боротьби за зміни попереду. Багато, дуже - бо ми увесь час відкладаємо роблення цього (а сама справа робиться дуже криво й спотворено).
2008.11.27 | xantim
Ви про що?
Я - про захист свого дисеру в Україні, а не в Канаді чи Германії. Про те, що ті, хто скаржиться на важке життя - ладні не просто чужими руками жар загортати, а ще і здають тих, хто за них це робить.Тобто - про доцільність створення "громадських органзацій захисту" чогось там - в моєму випадку - проти самодурів Вченої Рди Одеського Медичного Універу.
А Ви про що? До чого тут приватні поліклініки чи SIN or SSN?
Бо я не втямив рації Вашого посту в цій гілці.
Дякую.
apolo пише:
> Якщо ви в своїй країні намагаєтесь щось змінити, цьому ніхто не дивується (навіть самі ворожі опоненти). Якщо ж Ви пробуєте щось подібне робити в іншій країні, Вам не просто казатимуть, що це не Ваша справа (бо такою Вашою справою могло бути те, від чого ви втікли закордон), а здебільшого розглядатимуть Вас як просто паразита,я кго варто позбутися (прибув невідомо звідки і качає права). ЗАпитайте
> напр. у арабських французів, як виконується конституція стосовно них ? Вони скажуть, що французи при кожному зверненні варитимуть воду допоки не почнеш палити автівки й розбивати вікна.
> Мені в Европі з легальним статусом (причому статусом працюючого а не просто жителя) у Social Security поліклініках особисто й відверто рекомендували йти в приватні клініки й платити гроші (причому казали, що так для іноземця просто врезультаті буде вигідніше, намагалися порекомендувати якраз те, що призведе до вирішення суто моєї проблеми).
> Якщо в Німеччині типовим є навіть стукати на сусіда (якщо вбачаються певні порушення у його діях), то в нас нетиповим є навіть реально інтересуватися, кого будемо обирати в ВР (тобто тим, хто ж за нас вирішуватиме). А потім ми дивуємося, що так багато боротьби за зміни попереду. Багато, дуже - бо ми увесь час відкладаємо роблення цього (а сама справа робиться дуже криво й спотворено).
2008.11.27 | apolo
Re: І нічого такого складного...Ви -чудовий приклад простоти ріш
а хто ж бачить про що ви пишете на початку гiлки?2008.11.28 | xantim
У Вас якийсь Браузер цікавий..
Бо Ви відповідали не в корінний каталог, а на мій пост від 26-11-2008 22:28, нє?До чого там араби у Хранції? ... Та і до першого посту не можу збагнути яким боком про приватну поліклініку притулити... м-м-м... а Ви в якого лікаря до приватної поліклініки ходите? - може, то пояснить Ваш цікавий допис?
2008.11.28 | apolo
Re: У Вас якийсь Браузер цікавий..
xantim пише:> Бо Ви відповідали не в корінний каталог, а на мій пост від 26-11-2008 22:28, нє?
> До чого там араби у Хранції? ... Та і до першого посту не можу збагнути яким боком про приватну поліклініку притулити... м-м-м... а Ви в якого лікаря до приватної поліклініки ходите? - може, то пояснить Ваш цікавий допис?
на це дописував
""""""Ось читаю цей форум. Донька професора стала професором у 32 роки. Студентів з гуртожитків виселяють. На цьому фоні, читаючи, дізнаєшся, що академіки, які, по суті є просто "воротілами" фінансових потоків, тобто - завхозами-кастеляншами, і не мають НІЯКОГО ВІДНОШЕННЯ ДО НАУКИ - вимагають собі on top пенсії напряму від держави.
Чого дивуватися, що науки, як такої, і нема?
Та і сам я багато пам"ятаю, ще з тих часів, коли там жив. Не тільки не покращуються все, а погіршується.
... таке вражнення, що НІЧОГО не зміниться, доки не буде поламана ВСЯ система ЦІЛКОВИТО і БЕЗ МОЖЛИСОТІ відродження. Аби і прах розвіяти.
Таке не лікується. При будуванні нової системи абсолютно НІЧОГО, ніякі запозичення у будь-чому брати не можна. Навіть папрер на документацію брати в іншого постачальника, бо і на закупівлях паперу багато крадеться
Просто думки такі про науку в Україні (і, врешті, ВСІХ постСССР-івських країн, на загал)""""""
2008.11.28 | xantim
Ну, ладно, нехай.
Хоча так і не зрозумів про зв"язок бардаку в науці в Україні і про те, куди іноземцям рекомендуть йти в поліклініку в Німеччині. Хіба що, слово "бардак". Вгадав?2008.11.28 | apolo
Re: Ну, ладно, нехай.
треба не виправдовувати утікання з власної країни, а самому щось пробувати змінити в ній (якщо є бажання змін), бо в тих інших країнах Ви нічого не зміните, та й крім того, там теж важко колись все змінювали місцеві жителі, але не цуралися займатися змінами, а робили справу.якщо просто демократично поїхав, то щасти, ніхто ж не засуджує. Однак рецепти для ТУТ треба генерувати ТУТ, а не звідти. ЗВідти легко лише іронізувати та висміювати,критикувати... А навіть це - треба робити ТУТ.
2008.12.01 | xantim
Re: Ну, ладно, нехай.
Тю, а я в іншій країні (тут де зараз) нічого і намагаюся змінити.Лише пояснюю, що вийшло з того, як я намагався щось змінити в Україні. Так що я, на відміну від Вас, таки щось робив в Україні. Тому і роздаю рецепти.
А тепер слухайте УВАЖНО.
Як у Вас стане кишка товста і Ви не побоїтеся повстати проти Вченої Ради Вашого універу - після того і поговоримо. Я не побоявся. І захистив дисер, НІКОМУ не башляючи і не боячись назвати подонків подонками. Багато людей це чуло, і повірте, щось це змінило. Бидло побачило, що не на все його гаразд, а ті, хто споглядав - побачили, що з тим бидлом можна боротися. Так що позитив від моїх дій БУВ ОДНОЗНАЧНО
Зможете таке вчудити - дозволено буде встрягати зі мною в розмову про повчання що і як зробити.
2008.11.27 | kfmn
Re: Ubi bene, ibi patria? Cкладно цe всe...
Patria? Её в 1991 не стало. Так что "для нас весь мир -- чужбина". Но, к счастью, в некоторых его частях нет вот этого: http://ubiwalter.narod.ru/2008.11.29 | Георгій
Вибачтe, за совдeпією я нe жалкую, а "фєнєю" нe володію...
... тому тeксту за Вашим лінком прочитати нe можу.2008.11.29 | Skapirus
До речі, прекрасний матеріал! Перекладаю зрозумілою мовою
До речі, під кожним словом трактату підписуюся, оскільки це реальні будні української "науки". Я багато разів протягом багатьох років брав участь в закупівлі обладнання, реактивів і всіляких інших речей, тому той хто з цим зіткнувся, існуючу систему не може коментувати без матюків. Я не знаю, Георгію, Вам це мабуть важко зрозуміти, але в Україні левова частка часу багатьох науковців, які хочуть хоча б щось робити, йде саме на описаний "паперооборот". Плюс уявіть, що за Вас це не буде робити жоден відділ постачання, бухгалтерія чи плановий відділ, вони лише "контролюють", чи не зробили ви десь помилки. Плюс врахуйте, що гроші як правило "приходять" лише наприкінці року, з нового року всі рахунки обнуляються (бо бачте це бюджет!), тому Ви маєте потратити їх лише в кращому випадку за місяць, а в гіршому десь за тиждень. Додайте, що на Ваші поїздки по місту накладаються дикі київські пробки, навіть якщо Ви на машині, про громадський транспорт я мовчу. А на фірмі теж купа таких як Ви сіромах (їм теж гроші "впали" на короткий час), і кожен хоче пошвидше оформити папери. І якщо Ви не встигли до 5-ї години вечора привезти папери, то є великий шанс, що поцілуєте закриті двері рідної бухгалтерії, в обідній час їх теж не чіпай - "ми кушаєм". Те, що гроші назавтра можуть згоріти, теж нікого не хвилює. Плюс додайте, що за ці вояжі протягом кількох місяців ваше начальство вам зкидку не зробить, і під час атестації чи за підсумками року будуть компостувати мізки, чому так мало статей, чому нема нових співробітників і нових партнерів, етс. Саме тому люди розбігаються з науки. В якийсь час мене це теж дістало, тому й шукаю нині кращої долі по світам.2008.11.29 | apolo
Re: До речі, прекрасний матеріал! Перекладаю зрозумілою мовою
були б гроші, я витрачу... навчіться просто ділитися (якщо маєте гроші) - то вам все і всі зроблять...2008.11.29 | Skapirus
Re: До речі, прекрасний матеріал! Перекладаю зрозумілою мовою
apolo пише:> навчіться просто ділитися (якщо маєте гроші) - то вам все і всі зроблять...
Ви впевнені? А як щодо того, що взагалі-то на утримання цих буквоїдів теж опосередковано (загальноінститутські витрати чи як там) перераховуються гроші з проекту? І до того ж відступити від статей витрат теж ніяк не можна, якщо Ви натякаєте на хабар чи що там. Все чудово описано в трактаті.
2008.11.29 | apolo
Re: До речі, прекрасний матеріал! Перекладаю зрозумілою мовою
Не треба бути дуже вже принциповим, якщо маєш гроші. Бо просто витратиш більше (якщо не поділишся). Система така просто вже. Люди посади здобувають та академічні звання, маючи проекти. А Ви скаржитесь на бюрократію. Здобувайте гроші - то вже найголовніше (У НАС).2008.11.27 | Pyrrho
Re: Ubi bene, ibi patria? Cкладно цe всe...
Когда государству от тебя что-то нужно, оно называет себя Родиной2008.11.27 | Сергій
Пане, щось ви верзете казна що! 8/ Краще про науку щось скажіть.
2008.11.26 | apolo
Re: Vita nostra brevis est
kfmn пише:> Я лучше буду наукой заниматься, чем этой... как её... "самоорганизацией". Если у кого есть желание собачиться с чинушами, you are welcome; но меня лично от такого времяпрепровождения тошнит. Если этому государству наука не нужна, ради бога, за каким лешим я буду вас уговаривать; есть много других государств, более дальновидных. Жизнь даётся человеку один раз, и прожить её надо ТАМ, ГДЕ не будет мучительно больно за бесцельно прожитые годы.
нет противоречия,
вы займетесь наукой там, где то же самое (что надо сделать у нас нам всем кому нужна наука) уже сделали другие люди (кстати сделали местные жители -в т.ч. чтобы не бегать самим и их детям в поисках наук в разных странах).
ВСЕ ОК
2008.11.26 | юрист
Re: Vita nostra brevis est
а если хочется жить красиво, а дома нет - или он невообразимо грязный и старый - тогда надо засучивать рукава и заниматься стройкой - ремонтом. Можно конечно пойти в приймы, жениться на барышне с квартирой (причём выбирать её по этому критерию) и масса других вариантов, но это не для настоящих мужчин и не есть радикальное решение ситуации, которую всё равно надо когда-то будет решать. И в науке сейчас именно такая ситуация.2008.11.26 | Рюген
Интересный подход:
Вы предлагаете жениться не на девушке с квартирой, а на старой карге с загаженным сараем? И считаете это подвигом, достойным настоящего мужчины?2008.12.01 | юрист
Как же всё таки мы по разному мыслим Re: Интересный подход:
Рюген: "Вы предлагаете жениться не на девушке с квартирой, а на старой карге с загаженным сараем? И считаете это подвигом, достойным настоящего мужчины?"я предлагаю сначала построить себе чистый и светлый дом (квартиру), а потом, будучи независимым, найти себе наилучшую из барышень и привести её в свой дом.
Как же всё таки по разному мы с Вами мыслим !
2008.11.27 | apolo
Re: Vita nostra brevis est
юрист пише:> а если хочется жить красиво, а дома нет - или он невообразимо грязный и старый - тогда надо засучивать рукава и заниматься стройкой - ремонтом. Можно конечно пойти в приймы, жениться на барышне с квартирой (причём выбирать её по этому критерию) и масса других вариантов, но это не для настоящих мужчин и не есть радикальное решение ситуации, которую всё равно надо когда-то будет решать. И в науке сейчас именно такая ситуация.
вот именно,
и, кстати, юристы очень нужны в делах наших скромных.
И прибыв и поработав прилично там далеко - главный вывод, который сделаешь - так это то, что все в этом мире относительно (как минимум профсоюзные деятели будут на таких как Вы становиться профессорами, а Вам посулят лектора и будут рассказывать, как тяжело оригинальным гражданам , особенно сейчас, получить стабильный пост. И это бесконечно - и самое главное - везде, а не только в Университете (в ресторане, в кабаке, в туалете....)
2008.11.27 | apolo
Re: Vita nostra brevis est
apolo пише:> юрист пише:
> > а если хочется жить красиво, а дома нет - или он невообразимо грязный и старый - тогда надо засучивать рукава и заниматься стройкой - ремонтом. Можно конечно пойти в приймы, жениться на барышне с квартирой (причём выбирать её по этому критерию) и масса других вариантов, но это не для настоящих мужчин и не есть радикальное решение ситуации, которую всё равно надо когда-то будет решать. И в науке сейчас именно такая ситуация.
>
> вот именно,
> и, кстати, юристы очень нужны в делах наших скромных.
> И прибыв и поработав прилично там далеко - главный вывод, который сделаешь - так это то, что все в этом мире относительно (как минимум профсоюзные деятели будут на таких как Вы становиться профессорами, а Вам посулят лектора и будут рассказывать, как тяжело оригинальным гражданам , особенно сейчас, получить стабильный пост. И это бесконечно - и самое главное - везде, а не только в Университете (в ресторане, в кабаке, в туалете....)
а самая главная правда при этом та, что они правее по-любому, ибо у них здесь деды и прадеды костьми легли за нормальное устройство всего (что и имеют теперь), а ты здесь просто успешно поработал и хочешь того же самого. УВЫ, сэр, не все в одну жизнь делалось.
2008.12.01 | юрист
Re: Vita nostra brevis est
юристы - как медики: как специалисты, они подскажут, как ы куда двигаться, но выполнять это далжны сами заинтересованные в излечении науки, за них это никто не сделает. Кто готов? я подскажу как.2008.11.27 | Torr
Re: Vita nostra brevis est
kfmn пише:> ... Жизнь даётся человеку один раз, и прожить её надо ТАМ, ГДЕ не будет мучительно больно за бесцельно прожитые годы.
Так це ж плагіат!!! І вам, шановний, нє "мучительно больно"?
2008.11.27 | kfmn
Re: Vita nostra brevis est
Это общеизвестное изречение. Стихи и музыка народные. Или я должен был на Островского сослаться?2008.11.26 | юрист
Браво!!!!! - Re: В корне неверная постановка вопроса!
2008.11.27 | псевдоквази
Философский вопрос из сказки про Буратино:
"Пациент наполовину жив... или наполовину мертв." А вообще-то Штаты и Европы не резиновые, не так ли?2008.11.27 | Torr
Re: Философский ответ из сказки про Буратино:
псевдоквази пише:> "Пациент наполовину жив... или наполовину мертв." А вообще-то Штаты и Европы не резиновые, не так ли?
Не-е, не резиновые, но надуть можно.
2008.11.28 | apolo
Re: Философский ответ из сказки про Буратино:
Torr пише:> псевдоквази пише:
> > "Пациент наполовину жив... или наполовину мертв." А вообще-то Штаты и Европы не резиновые, не так ли?
>
> Не-е, не резиновые, но надуть можно.
ну почему же, если например, начать с обучения напр где-то в Европе, потом аспир, потом работа, то вздутия будут минимизированы. Просто в школе надо хотя бы Немецкий или Английский ударно учить (тогда все нужные науки доучишь в нормальной стране и сможешь там стать спокойным работником - без особых перспектив (если в Европе то точно))
2008.11.29 | Torr
Future started yesterday
We already late...2008.11.29 | apolo
Re: Future started yesterday
yesterday we did not know how to act, nowadays we can inform at least young generation2008.12.01 | юрист
так давайте рухатися!
2008.12.01 | септет
Re: Future started yesterday
I support you in line. Read today agreed to go and move without philosophy.