МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

У вівторок українці проходять зовнішнє oцінювання з фізики

05/11/2009 | Майдан-ІНФОРМ
12 травня в усіх регіонах України майбутні абітурієнти проходять зовнішнє незалежне оцінювання з фізики. Для складання цього тесту зареєструвалося 38 тисяч 209 осіб, або 8,3% від загальної кількості зареєстрованих. Про це повідомляє Інформаційний центр незалежного оцінювання.

О 10:30 для учасників зовнішнього оцінювання відкриють двері 173 пункти тестування, у яких працюватиме 6626 підготовлених працівників. Всього для тестування вже підготовлено понад 2600 аудиторій.

73,3% випускників поточного і попереднього років, які беруть участь у нинішньому тестуванні, обрали для складання тесту з біології українську мову, 26,3% - російську. Інші мови обрало менше половини відсотка учасників.

Тестування з фізики розпочнеться об 11:00 та триватиме дві з половиною години, протягом яких учасники мають розв’язати 35 завдань з механіки, молекулярної фізики та термодинаміки, електрики та магнетизму, коливань та хвиль, оптики, елементів теорії відносності, квантової і ядерної фізики.

Минулого року кількість охочих перевірити свої знання з фізики складала 45 672 осіб.

Джерело: Інформаційний центр незалежного оцінювання

Відповіді

  • 2009.05.11 | Skapirus

    Фізика стає все менш популярною...

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.05.11 | sama

      Re: Фізика стає все менш популярною...

      До того ж її виключили з переліку необхідних для вступу предметів не тільки політехнічні вузи, а навіть фізичні факультети університетів.За вибором вступник може складати математику або фізику.Математика, яка вивчалася з першого класу, виглядає ріднішою:))
      Може я помиляюся, але після спроб вивчити фізику за новою програмою 12 річної школи її не схоче здавати ніхто.
      А до речі цікаво, скільки спеціалістів зі знанням фізики потрібно Україні щороку?
      Минулого року кількість охочих перевірити свої знання з фізики складала 45 672 осіб.-Чи всі вони мають шанс в подальшому знайти роботу за фахом?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.05.11 | Трясця

        Візник до Києва довезе

        Є дві тенденції. Обидві погані. Перща: в усьому світі поширився культ карго, тобто всі ці цікаві речі – мобілки, літачки, мікрохвильовки, сонячні батареї, комп’ютери – використовуються молодим поколінням без найменшої спроби дізнатися, що всередині, як воно працює. Друга, СНГ-ного штибу, яка полягає в тому, що все робиться лише заради грошей, а якість не має значення. Наші програми з фізики для 12-річної школи, наші офіційно визнані підручники з фізики -- це суміш плагіату та недолугості. Крім того, згадайте неперевершених Кучму-Креміня, які проводили в країні дебілізацію (прошу пробачення – гуманітаризацію). А нинішній керманич – Ющенко – посилює тиск на конкретне знання, бо йому воно недоступне. Чому Вакарчук цьому сприяє, важко здогадатися. Може згодом напише мемуари, як він брав участь у мордуванні освіти. Як писав Гоголь, сумно жити на цьому світі, панове.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".