МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Reality Shows

05/02/2003 | Ygirl
Znovu pyshu latynkoiu, i znovu vybachaius... :sarcastic:

Vsi ci rozmovy pro Ameryku i pro riznogo roda "bisyinnia z zhiry" ta zbochennia nashtovxnuly mene na riznogo rodu dumky. Odna z nyx turbue mene vzhe davno.
Napevno bagato z nas znae pro tak zvani "Reality Shows". Dlya tyx xto ne znae, poyiasniuiu - beretsia liudyna, abo grupa liudey i na kameru znymaetsia ix zhyttia. Inodi ix stavliat' v yakis' extrimal'ni umovy i robliats' z ciogo zmagannya(Survivor), abo prosto sposterigaiut'povsyakdenne zhyttia yakois sumnozvisnoi liudyny(Ana Nicole show).
Vsi ci programy, na moiu dumku, strashenno zabrudniaiut' eter. Vony vsi bazovani na perezhovuvanni liuds'kyx emocii(I felt left out...), dribnyx superechok(she is such a b*tch), nedolykiv ta xvorob(ta zh Ana Nicole yaka ne mozhe zvyazaty dvox sliv).
Na moiu dumku vse ce strashenna degradacyia. Podyvyvshys' 5 xvylyn takogo show, miy mozok buv zainiatyy zaivymy dumkamy tyznden'. Mozhe ce yakiis instrument zabyvaiuchyi liudyam golovy brudom shob vony ne dumaly pro inshi bil'sh vazhlyvi spravy. Prostishe - reality shows ce sche odyn sposob robyty idiotiv iz ameryankciv, ta imigratniv.

P.S. Ya podumala sho ce pidiide do ciogo forumu, tak yak idetsia mova pro duxovnist' amerykans'kogo suspil'stva. A takozh ya shos' podibne bachyla na Ukrayini vzhe... osobysto mene ce zhaxaye...

Відповіді

  • 2003.05.02 | Георгій

    Абсолютно згоден!

    Я не можу зрозуміти, для чого ці "Reality Show," "Joe The Millionaire," "Bachelorette," і т.д. Повна дурня, як на мій погляд. Взагалі американське телебачення дуже малоцікаве. Вчитися в нього нема чому. Я можу іноді дивитися "History Channel," деякі передачі з "A&E," і ще час від часу "Comedy Central" ("Jon Steward Show," "That's My Bush," etc.). Оце й усе. Ми з Лесею любимо ходити в кінотеатр або дивитися наші улюблені фільми на відео, а телевізор - це не для нас. --ГП
  • 2003.05.02 | Адріана

    Re: Reality Shows:та інші бруди

    Приємно чути, що Вас не захоплюють різні такі "шови" а їх є багато в Америці. Найгірше, що може бути то це "Jerry". Вульґаризм, сварня дурних, які згодилися іти на цей "шов" і творити зі себе спектакль.
    Половина фраз вирізана, бо навіть"Джері" не мже дозволити на такі слівця на своїй програмі. Тут і гомосексуалісти, і груповики, і лезбіянки та інша шушваль. Цей "шов" не могла б я дивитися ані хвилини.Тримайтеся панночко " Ygirl"! Будьте чистою душею і тілом. Бог буде з Вами і допоможе Вам перебороти перепони, які ставатимуться Вам на дорозі. Цікаво, чи Ви належите до якихось українських молодечих організацій? Їх в Америці багато.
  • 2003.05.03 | Вільнодум

    Чудова дівчина ця Ygirl !

    Young girl, Ви маєте чисту душу. Вам не подобаються оці Reality Saw, movie "Secretary" і Ви читаєте Магу-Віру! Не інакше, як родом з Полтавщини!? :)

    Цілком згідний і підтримую. В той же час, для Вас особисто, хочу зауважити дещо. Ви в Гамериці, як виглядає, недавно. Тому Ваша реакція дуже пряма і справедлива, -- це є результат виховання і традиції. Маю сказати, що якби Ви виросли тут, то будучи так само чистої моралі, Ви б відносились до цих шоу по-іншому. Ви б їх просто ігнорували, і вони на вас не справляли б такого сильного враження, як це роблять зараз. Тому що Ви були б загартовані різмоманітністю поглядів, свободою слова, шляхом вашого постійного exposure до всього цього. Не захищаючи "всього цього" бруду, хочу тільки сказати, що в вільному світі приходиться іноді платити за можливість мати різні погляди і смаки.
    Щиро Ваш,
    Вільнодум
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.05.04 | Георгій

      Згоден!

      Не так вже й часто згоджуюся з паном Вільнодумом, але на цей раз згідний. Треба просто ігнорувати ту телевізійну полову. До речі, моя донька виросла в Америці (ми приїхали сюди, коли їй було тільки 6 рочків), але НІКОЛИ не проявляла цікавості до всіх тих Опр, Джері Спрінгерів, Селі-Джесі Рафаел тощо. Вона взагалі досить байдужа до телебачення - значно більше любить читати, писати і дивитися європейське кіно (останнє в неї професійне, вона спеціалізується на французькому кінематографі в коледжі). Вона також зовсім байдужа до шоппінг-моллів, журналів типу "Космополітен," ресторанів тощо. --ГП
    • 2003.05.04 | Ygirl

      Re: Чудова дівчина ця Ygirl !

      Дякую Вільнодуме та Адріано!!! :)
      Я в гамериці вже давно... 7 років. Пройшла через багато чого. Та і виховання в мене якесь незрозуміле. Але з Київа - на Полтавщині бувала в таборах, дуже люблю там. Але святі місця для мене то Чигиринщина, Канів, Черкаси...
      Мага Віру читаю. Просто зараз намагаюся перебирати інформацією яка в голову лізе. А гамериканське ТВ - дивилася, дивилася - набридло і все. І вже не можу. Зараз багато чого не можу робити що раніше робилося... Просто зрозуміла в один момент хто я.
      А громада тут у нас слабенька досить. Розбита не церкви католицьку та православну. Всі якось гризуться одне з одним. Я намагаюся щось створити з молоддю - входить шайка якась, та і то нічого - принаймні спілкуємось рідною, якась розрядка, хоча.... теж свої моменти напружені, але то краще ніж повний розслабон і забиваюсчий голову телевізор. А з американцями не можу - за ними треба бігати довго, а потім таке виходить - не можна то дружбою назвати. На них хрест поставила - приятелюємо і все.
      Взагалі-то не живеться мені тут. Їду додому. І вам того ж бажаю
      "Ех стрільці Січовії, і ніщо вже не важить, тільки щоб Україна нас усіх приняла."

      З.І. Вибачаюсь за таке дипресивне повідомлення. Я в більшості оптимістична людина, але зараз чомусь такий момент - захотілося поділитися...
  • 2003.05.04 | Георгій

    "Dumbing Down"

    Є така теорія, що всі оці "Reality Shows" і інша телевізійна хріновина є проявами загального явища, яке іноді називають "одурнюванням" Америки ("dumbing down America").

    Не знаю, чи справедлива ця теорія в цілому, але я, як викладач, дійсно помічаю деякі симптоми цього "задурнювання" в американської молоді.

    За неповних п'ять років, що я їх провів в університеті штату Місісіпі, мінімальний бал вступних екзаменів (SAT і АСТ scores) на моїх очах знизився. Кількість студентів на курс і на викладача, відповідно, збільшилася, а якість знань абітурієнтів і студентів перших років навчання, відповідно, досить суттєво впала. Також знизився і рівень загальновідомих популярних підручників. Наприклад, попередні видання підручника загальної біології Кемпбелла містили визначення деяких параметрів живого організму, для розуміння яких потрібне було володіння апаратом елементарної математики (зокрема, поняттям логарифму). В останніх двох виданнях Кемпбелла ці параметри визначаються дуже приблизно, а навіть слово "логарифм" з підручника зовсім зникло. Це так тому, що студенти першого чи другого років навчання, які вийшли з американських шкіл (а особливо з глибинки), зовсім не навчені математиці, не мають кількісних уяв і кількісного мислення. Багатьом з них, наприклад, дуже важко пояснити, що, скажімо, десять у мінус п'ятому ступені є більшою величиною, ніж десять у мінус сьомому: треба малювати на дошці нуль, десятичну крапку і стільки-то чи стільки-то нулів перед одиницею. Викладачі, які працюють в нашому університеті довше, кажуть, що ще років сім-вісім тому так погано ще не було.

    Також дуже велика проблема - довжина концентрації уваги студентів на матеріалі, так званий "attention span." Ця довжина з року в рік в американських учнів і студентів скорочується. Головна причина цього та, що діти зовсім не привчаються читати. Практично всю інформацію вони дістають з екранів телевізорів, або з Інтернету. Це дуже позначається на тому, як учні й студенти засвоюють знання, що саме залишається в них після закінчення курсу. На жаль, скорочення довжини концентрації уваги веде до зменшення питомої ваги роздумів, аналізу, і натомість збільшення питомої ваги стереотипів, яскравих, але поверхневих штампів на кшталт телевізійної реклами. Я помітив це нав'язливе повторення "рекламоподібних" штампів у курсових роботах моїх студентів, у тому числі, на жаль, і тих з них, хто вже от-от почне працювати як фахівець.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.05.04 | Вільнодум

      Re: "Dumbing Down"

      Пане Георгій, Ви зацепили цікаве питання. Так в чому є причина такого погіршення освітнього рівня студентів США, як Ви думаєте? Звинувачувати телебачення і рекламу, як Ви розумієте, буде дуже мілко. Де, як кажуть, собака зарита?

      Дам в двох словах мою думку, з якою Ви, я впевнений, не згодитесь :)

      Причиною занепаду рівня освіти в США є державні школи (public schools) і лібералізація університетів такими професорами, як Ви, наприклад. І не тільки університетів, лібералізація всього суспільства за останні десь 50 років. Цей процес виявився дуже згубним для свобід і принципів Джеферсонівских, на яких була побудована і досягла невиданих успіхів ця країна, і з якими Ви (як може бути інакше) НЕ ЗГІДНІ. Починаючи з Різвельда, принципи свободи і незалежності індивідуума почали губити помалу і поступово, роблячи з країни вільних і незалежних - країну підпорядкованих державі і політично коректним людей, які ПОВИННІ жити по принципах бюрократії-олігархії, яку університеські ліберали створюють по своїх "люби більше калік і дураків, а не сильних і славних" принципах.

      Тут є закономірність розвитку - КОЛО часу, новий ПЕРЕХІД. Та це вже зовсім інша тема.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2003.05.04 | Георгій

        Re: "Dumbing Down"

        Вільнодум пише:
        > Пане Георгій, Ви зацепили цікаве питання. Так в чому є причина такого погіршення освітнього рівня студентів США, як Ви думаєте? Звинувачувати телебачення і рекламу, як Ви розумієте, буде дуже мілко. Де, як кажуть, собака зарита?
        >
        > Дам в двох словах мою думку, з якою Ви, я впевнений, не згодитесь :)
        (ГП) Давайте, може з чимось і згоджуся :).

        > Причиною занепаду рівня освіти в США є державні школи (public schools)
        (ГП) В якійсь мірі так. Але чому державні школи часто такі погані? Фінансування в них дуже часто неадекватне! Адже в Америці школи отримують гроші з МІСЦЕВИХ бюджетів, з бюджетів районного масштабу (counties, borrows). А counties чи borrows іноді бідні, як церковні миші. В нашому штаті є counties, де ніякої економіки, ніякого бізнесу не розвивається - головним чином величезні пустирі, напів-вирубані лісочки і свиноферми, які ледве-ледве животіють. Де таке county візьме гроші на свою Junior High чи High School? От і виходить, що на всю High School (200-300 дітей) - троє чи четверо вчителів, які одержують $20,000 на рік і викладають всі предмети. Один і той самий вчитель мусить викладати історію, англійську мову, математику і фізкультуру. І все це за $20,000 на рік і життя в місісіпській глибинці. Родину не прогодуєш за такі гроші навіть і тут. Про якусь творчу активність годі й думати. Люди опускаються, дичавіють, стають цинічними.

        Є альтернатива таким школам - приватні середні школи, так звані Academies. Як правило, вони мають набагато більше грошей, більший штат вчителів з вищими заробітними платами і меншу кількість учнів на одного вчителя. Але вони, по-перше, дуже ідеологічно заангажовані, за принципом, хто платить гроші, той і замовляє музику. В нашому штаті, наприклад, більшість з цих Academies належить баптистам. Тому й розклад складається відповідно. Дітям не-баптистів, а тим більше не-християн вчитися в таких Academies не тільки не цікаво, а часто й неприємно. Діти відчувають насилля над собою, нервуються і вчаться через те часто гірше, ніж могли б. По-друге, суто академічний рівень в цих Academies іноді теж низький. В нащому університеті є кілька викладачів-баптистів, які віддали своїх дітей до Academy, а потім забрали їх звідти і перевели до Srarkville High, тому що та Academy не здатна підготувати дітей до коледжу, тоді як старквільська державна школа все-таки здатна! (Старквілл - університетське містечко, і тому тут державна школа має, під впливом університету, досить хороший рівень.)

        > лібералізація університетів такими професорами, як Ви, наприклад.
        (ГП) Я не ліберал... За натурою я досить м'яка людина, але все-таки маю деякі принципи, яким не зраджую. Я вимогливий викладач. Студенти в мене дійсно вчаться. Ніяких поблажок за те, що той чи інший студент має той чи інший колір шкіри, чи те чи інше навантаження як громадський діяч, тощо, мої студенти від мене ніколи не отримають.

        >І не тільки університетів, лібералізація всього суспільства за останні десь 50 років. Цей процес виявився дуже згубним для свобід і принципів Джеферсонівских, на яких була побудована і досягла невиданих успіхів ця країна, і з якими Ви (як може бути інакше) НЕ ЗГІДНІ.
        (ГП) Як раз і згоден...

        >Починаючи з Різвельда, принципи свободи і незалежності індивідуума почали губити помалу і поступово, роблячи з країни вільних і незалежних - країну підпорядкованих державі і політично коректним людей, які ПОВИННІ жити по принципах бюрократії-олігархії, яку університеські ліберали створюють по своїх "люби більше калік і дураків, а не сильних і славних" принципах.
        (ГП) Не знаю, я до таких університетських лібералів не відношуся.

        > Тут є закономірність розвитку - КОЛО часу, новий ПЕРЕХІД. Та це вже зовсім інша тема.
        (ГП) Мабуть. Але Америка таки має проблеми, і деякі з них серйозніші, глибші, ніж просто лібералізація, IMHO.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".