МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

А тепер, про Кохання – модус, стан, спокуса, халепа....

07/11/2007 | Социст
Звідки воно з’являється та куди зникає з точки зору філософії та фізики? Метафізичні конструкції буду ніщівно спростовувати.

Поїхали!

Відповіді

  • 2007.07.11 | Вільнодум

    Перш за все - означення

    Щоб розібратись, потрібно означити слово "кохання". Ось моє означення-

    КОХАННЯ - специфічний звязок між нейронами центральної нервової системи людини, який викликає специфічні ефекти фізичного і психічного характеру.

    В плані людської свідомості, кохання є дуже спорідненне з увіруванням в Бога. Тому релігії так багато спекулюють про кохання, про любов...

    Чому кохання споріднене з вірою? Тому, що кохання є створенням "образу кохання" у власній свідомості, до якого людина відноситься, як до реальності, хоча такої реальності нема.

    В релігії те саме - увірування є створенням "образу віри" в своїй свідомості до якого людина відноситься, як до реальності, хоча такої рельності нема, є тільки образ створений в мізку.

    Що є краще - кохання чи віра? Кому як. Монахи вибирають віру. Це легше, бо не потребує іншої особи для створення "образу"... В коханні є необхідність в іншій особі для створення "образу кохання", чого нема в релігії. Тому, можна сказати, що релігія є більш чистою формою кохання, або примітивнішою. Я тут затрудняюсь відповісти.

    -- Вільнодум


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".