МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Нова стаття про ВАК в ДТ (л)

11/10/2007 | Iryna_

Відповіді

 • 2007.11.10 | Правник-дилетант

  Re: Нова стаття про ВАК в ДТ (л)


  Коли вже страждаючі за ВАКом зрозуміють, що ВАК всього лише наслідок, до речі не найгірший, існуючої організаційної та законодавчої побудови науки та освіти за радянським зразком.
 • 2007.11.12 | Коментарі читачів

  Re: Нова стаття про ВАК в ДТ

  Вже є багато коментарів читачів на цю статтю в ДТ

  http://www.dt.ua/3000/3100/61090/
 • 2007.11.16 | ОБКОМ 16 ноября 2007 г.

  «Чепчик» для Тимошенко

  А в 2007 году, 15 марта вчерашний «студент» А. Черпицкий по решению ученого совета Киевского национального университета им. Т. Шевченко получает диплом (серия ДК № 039757) кандидата географических наук по специальности «экономическая и социальная география».

  ...

  http://www.obkom.net.ua/articles/2007-11/16.1210.shtml
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.03.04 | "ОБКОМ"

   Тимошенко запутала всех своими «Чепчиками»

   Тимошенко запутала всех своими «Чепчиками»: то ли младший брат ответил за старшего, то ли старший за младшего обиделся

   Сегодня, 4 марта, на официальном сайте Кабмина появился текст распоряжения от 24 февраля.

   "ОБКОМ"

   04 Марта 2010 11:47

   http://obkom.net.ua/news/2010-03-04/1147.shtml
 • 2007.11.16 | Фахівець-правник

  Re: Нова стаття про ВАК в ДТ (л)

  Див. гілку "Чи є відмінність між блатними номерами та академічними стипендія (5 -66), Фахівцю-правнику . поч. 14-11-2007 10:50, ост. 16-11-2007 14:35 "
 • 2007.11.18 | КОМЕНТАРІ

  Підгнило щось у ВАКському королівстві…

  КОМЕНТАРІ

  http://www.dt.ua/3000/3100/61090/

  •18.11.2007 04:09
  •Автор: XYZ

  А кто вам не дает працювати українській науці за європейськими принципами?Читайте международные научные журналы, не ленитесь Беда в том , что разучились читать научную литературу.Европейские принципы нам не чужды_
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.18 | Фахівець-Правник

   Re: Підгнило щось у ВАКському королівстві…

   А что не давало в советские часы жить по-европейски? Когда неправильно организована жизнь в какой-либо сфере (или во всех вместе), то каждый человек не может жить в другом, чем окружающий, мире ("жить в обществе и буть свободным от него...").
   Например, если читающий европейские журналы вдруг вздумает поехать в ту же Европу (так как его туда пригласили за деньги приглашаюшей стороны), то местное руководство не пустит его (говоря: "не вырос ещё, не по твоему статусу такие поездки, ты же не академик (профессор ...)"), поставив перед дилеммой - ехать так, что возвращаться уже будет некуда (выгонят) или не ехать ... (почти личный случай)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.19 | apolo

    Re: Підгнило щось у ВАКському королівстві…

    (говоря: "не вырос ещё, не по твоему статусу такие поездки, ты же не академик (профессор ...)"), поставив перед дилеммой - ехать так, что возвращаться уже будет некуда (выгонят) или не ехать ... (почти личный случай)
    (apolo)
    еу если ты начальнику все время не нужен - то он тормоз конечно,а в противном случае - ты не прав, ибо начальник же планирует тубе работу и планирует отдачу (а ты хочешь ездить и быть приглашенным). Не так все просто. С Запада тоже ненадолго уезжают куда-то - увы там тоже есть начальники у подчиненных.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.19 | Фахівець-Правник

     просто "не по чину"

     Так і мотиви треба ж приймати до уваги.
     Хто ж не буде розуміти такі мотиви ?
     Проте тут інша справа, мотивом був якраз що просто "не по чину" - без будь-якої привязки до раціональних мотивів. Це різні речі.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.11.19 | apolo

      Re: просто "не по чину"

      мотивом був якраз що просто "не по чину" - без будь-якої привязки до раціональних мотивів

      (apolo)
      треба шефу казати одне щоб видпустив, а робити там те, що тобі треба (Европейці тебе не здаватимуть (якщо якраз ти реально потрібен) - вони дуже опікуються власною репутацією) - особливо поки ти там у них не працюєш а слугуєш як візитер). Коли запрацюєш на рівних правах з Европейцями - відчуєш, що ти повинен бути кращим ніє европейці на ту ж саму зарплату (бо вони те все для себе будували й твого споживання не враховували)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.11.21 | Roman-br

       Re: просто "не по чину"

       Apolo pishet
       >Коли запрацюєш на рівних правах з Европейцями - відчуєш, що ти >повинен бути кращим ніє европейці на ту ж саму зарплату (бо вони те >все для себе будували й твого споживання не враховували)

       Where did you get this info? Do you have a permanent position in a Eroupian University or learnt this from other professors?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.11.21 | Фахівець-Правник

        Re: просто "не по чину"

        я не знаю, до кого саме питання. Проте випадки, з якого почалась гілка дискусії "не по чину" трапились зі мною особисто, причому як на реальній роботі в системі академій, так і під час улаштування до найвідомішого укр. університету (під час улаштування туди на моє питання чи не буде проблем щодо відпускання мене на конференції за кордон у разі, якщо платить сторона, що запрошує (в мене великий - за укр стандартами - досвід участі у таких конференціях), мені сказали, що такі поїздки мені "не по чину" і на запрошення, адресовані мені, будуть їздити інші люди. У відповідь я не пішла працювати в це місце.
        Я не працювала у інозем. унціверситетах, вказане відноситься лише до поїздок на конференції (до тижня).
        Один раз (1999) така ситуація трапилась і в громадській організації, діяльність якої була спрямована на засади верховенства права (врона існує і зараз). Її керівник (тоді - викладач, зараз займає державну посаду вище нікуди в правовій галузі) вимагав від мене віддати запрошення на конференцію в Італії з конст.права , оскільки я "ще не доросла" (магістр права, без PH.D). Оскільки я не погодилась, то мене виключили з членів, більше не запрошували на жодні збори.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.11.21 | Iryna_

         Re: просто "не по чину"

         Фахівець-Правник пише:
         > я не знаю, до кого саме питання. Проте випадки, з якого почалась гілка дискусії "не по чину" трапились зі мною особисто, причому як на реальній роботі в системі академій, так і під час улаштування до найвідомішого укр. університету (під час улаштування туди на моє питання чи не буде проблем щодо відпускання мене на конференції за кордон у разі, якщо платить сторона, що запрошує (в мене великий - за укр стандартами - досвід участі у таких конференціях), мені сказали, що такі поїздки мені "не по чину" і на запрошення, адресовані мені, будуть їздити інші люди. У відповідь я не пішла працювати в це місце.
         > Я не працювала у інозем. університетах, вказане відноситься лише до поїздок на конференції (до тижня).
         > Один раз (1999) така ситуація трапилась і в громадській організації, діяльність якої була спрямована на засади верховенства права (врона існує і зараз). Її керівник (тоді - викладач, зараз займає державну посаду вище нікуди в правовій галузі) вимагав від мене віддати запрошення на конференцію в Італії з конст.права , оскільки я "ще не доросла" (магістр права, без PH.D). Оскільки я не погодилась, то мене виключили з членів, більше не запрошували на жодні збори.

         Дуже дякую за цю розповідь. Я просто в шоці від цих текстів. На цьому фоні керівництво нашого інституту - суперпередове, нічого подібного навіть уявити не можна. І аспіранти їздять на конференції, якщо їх запрошують, і навіть ніхто не думає, що можуть запрошення "забрати". На фоні цих розповідей якось нема бажання з ним боротись - бо в результаті посунуть цих, а поставлять подібних до опитуваних.
       • 2007.11.21 | apolo

        Re: просто "не по чину"

        yes I did (formerly), just in EU
       • 2007.11.22 | apolo

        Re: to Roman-br

        Roman-br пише:
        > Apolo pishet
        > >Коли запрацюєш на рівних правах з Европейцями - відчуєш, що ти >повинен бути кращим ніє европейці на ту ж саму зарплату (бо вони те >все для себе будували й твого споживання не враховували)
        >
        > Where did you get this info? Do you have a permanent position in a Eroupian University or learnt this from other professors?

        (apolo)
        yes I did (formerly), just in EU, for several years
 • 2010.03.05 | Читач

  Re: Нова стаття про ВАК в ДТ (л)

  недержавницька поведінка державних Академій і ВАКу в питаннях присвоєння наукових звань та ступенів породжує моральну розпусту, цинізм, викликає зневіру суспільства в наукові цінності. Чи не ганебна поведінка членів та керівників вчених рад із захисту дисертацій (здебільшого, академіків та член-кореспондентів) дозволила неукам стати докторами наук, призвела до девальвації самого терміну "вчений" в очах пересічного платника податків?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.03.06 | thinker

   Дуже цікаво, чому це

   експерти-кліматологи так активно "добивають" якусь там невідому к обітку, яка рветься в "очоні дохтури", а НІХТО з провідних фахівців-економістів НАВІТЬ НЕ ПИСНУВ, коли в СТО РАЗІВ БІЛЬШУ халтуру з"захистив" В. Янукович як докторську дисертацію з ЕКОНОМІКИ (!) по фактично зазетних публікаціях по 3-5 стрінок!!!!!!!???????????
   Тим більше, що економіка є наука НАБАГАТО БІЛЬШЕ математизована і є достатньо точною наукою порівняно з такими описовими науками як географія, метеорологія тощо... Не кажучи вже про вибори в ДІЙСНІ ЧЛЕНИ АКАДЕМІЇ НАНУ В. Литвина, професійного "плагіатора" і жуліка від науки??? І тому подібні питання стоять руба!

   Це одне. А по друге - то ЧОМУ дисертація пані С. Бойченко була ПРИЙНЯТА вченою радою до захисту, якщо ця дисертація була така вже паскудна??? Де були ТОДІ експерти? Чому мовчали??? Чи, просто, вони ще не зналискоро , що поступить "згори" команда "АТУ" її - ось тоді і всі як лодин заспівали пісеньку - яка ж ця дисертація погана і т.п. То ж питання - А ДЕ ВИ БУЛИ РАНІШЕ??????????????? Тому що це є ПІДЛО - мовчати, а потім на захисті зненацька бити в спину...Це навіть більше НІЖ НЕЕТИЧНО! Це - просто ПІДЛО!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua