МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Академіки НАНУ проти доктора Геббельса, Але не всі ...(л.)

07/17/2009 | © www.2000.net.ua

Відповіді

 • 2009.07.17 | Skapirus

  Це не може не радувати. Жаль лише, що Литвин не підписався

  Історик все таки! Ну для повноти картини. А то чути повчання щодо історії, а не хімії, від ГЕРОЯ УКРАЇНИ АКАДЕМІКА НАНУ СКОПЕНКА якось дивно.
 • 2009.07.17 | igorg

  Усі хвахові .... ось сюди їх поставимо

  http://www2.maidan.org.ua/n/hist/1247834138
  Якщо когось вбивають значить це комусь потрібно й з цього є безумовна користь. Як в Голованівському лісі. Я б саме так стисло передав основний зміст звернення. Й саме за потрібною адресою. У нас общія історія й общія пляни...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.07.17 | хeмік

   ...і на Партію політики Путіна грошeй нe вистачає...

 • 2009.07.29 | Науковці

  Re: Академіки НАНУ проти доктора Геббельса, Але не всі ...(л.)

  «Гурт» одіозних «гекачепистів» - це все, що залишилось від ще до недавньої одноголосної підтримки «дійсними» відомства Шпака-Патона? То й не дивно – адже підписати таку геббельсову алогічну маячню з українофобськими аргументами можна було, хіба що повністю втративши відповідальність, совість, сором і здоровий глузд. Бачте – яке нахабство, «Наукові дослідження матеріального і духовного минулого здійснюють академічна наука, вища школа, різноманітні громадські організації і краєзнавці, діячі культури і мистецтва», а тут якийсь інститут якоїсь України чиєїсь національної пам’яті (а, значить, і його творець, а саме КМ України), чиї дії схожі для підписантів хіба-що на відомство (!) Геббельса, вирішили контролювати бюджетні кровні гроші своїх громадян і 38 млн. грн. направили не А. Шпаку з його приятелям в пустопорожніх безвідповідальних установах НАНУ, а на потрібну святу державну справу…
  Здається приїхали, панове. Необхідність «перевантаження» вищого керівництва наукою уже не кричить, а волає. Треба терміново рятувати науку від таких її дійсних членів, які наразі знову активно взялися за свою любиму справу – «очищення» академії за рахунок найбільш талановитих, перспективних і не байдужих до стану української науки.

  P.S. Удивляет подпись В. Семиноженка – очевидно и этому Б. Патон пообещал президентство. Сколько уже таких обнадёженных кандидатов в президенты мы видели - Ф. Овчаренко, К. Сытник, В. Пахомов, В. Кухар, Я. Яцкив, С. Комисаренко, А. Шпак, В. Литвин, М. Згуровський, О. Крышталь… Да, Б. Патон велик, ибо только действительно «гениальный» может полвека «разводить и постоянно вешать новую лапшу» государству, не говоря уже о многих своих им отобранных и зомбированных длинноухих членах. Но, судя по подписям, их осталось немного.
 • 2009.08.21 | Обком

  У нас появился новый Геббельс

  http://obkom.net.ua/news/2009-08-21/1615.shtml


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua