МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

А коли п.Вакарчук прийде на форум Освіта та наука?

08/02/2009 | Націоналісти йдуть в освіту
Коли він та його команда знайде час поспілкуватися з фахівцями, а не тільки з професійними патріотами („Рондзістий відзначив, що представники Центру часто запрошуються до розгляду тих чи інших питань в міністерстві” Отож!).
На мою думку, як там не є, але форум Освіта та наука -- єдина площадка, де критично, зацікавлено та професійно (інша справа, що не результативно) обговорюються проблеми стану та організації освіти та науки.
При всій поваги до позиції професійних патріотів та за сумісництвом відданих клерикалів, вважати, що актуальними проблемами освіти є „співпраця освіти з церквою, зокрема створення приватних конфесійних шкіл;…, тощо”, це, по-перше, нічого не розуміти в освіті, та, по-друге, навертати освіту до середньовіччя. (Можу пророкувати, що наступною вимогою цих хлопців буде створення богословських факультетів у всіх ВНЗ – принаймні в національних та дослідницьких університетах – та викладання християнської апологетики протягом всього терміну навчання всіх студентів і заміна кандмінімуму з філософії на теологію).
Відчувається, що ті, хто формулював ці проблеми, пройшли добрий вишкіл в компартійних органах. Навчання такому новомовному канцеляриту дорого коштує: „покращення стану впровадження навчання українською мовою” та „патріотично-виховна робота та шляхи її покращення тощо”.
До речі, хто з дописувачів був удостоєний аудієнції з ясновельможним паном Міністром та його вірним заступником Санчо-Пансою та менестрелем?


http://maidanua.org/static/news/2009/1249135358.html

31 липня відбулася зустріч Голови ОУН(р) Стефана Романіва та представника Центру Національного Відродження ім. С.Бандери Тараса Рондзістого з міністром освіти Іваном Вакарчуком.

Стефан Романів подякував міністрові від Організації за віддану та мужню працю з проведення української політики на освітянській ниві. Предметом обговорення учасників зустрічі стали актуальні освітянські питання: співпраця освіти з церквою, зокрема створення приватних конфесійних шкіл; покращення стану впровадження навчання українською мовою, викладання правдивої історії в навчальних закладах, патріотично-виховна робота та шляхи її покращення тощо.

Представником ЦНВ Тарасом Рондзістим було відзначено, що протягом минулого року відбувався процес налагодження співпраці з установами міністерства, яка дала можливість в травні успішно провести разом з Українським козацтвом фінальний етап Всеукраїнських змагань «Джура-2009». Зараз триває підготовчий період впровадження гри «Джура» в кожній українській школі з метою провести підсумковий етап 23 травня 2010 року до Свята Героїв. Тарас Рондзістий відзначив, що представники Центру часто запрошуються до розгляду тих чи інших питань в міністерстві.

Обговорюючи напрямки подальшої роботи, міністром була підтримана пропозиція Центру укласти довготермінову угоду про співпрацю.

Голова ОУН(р) Стефан Романів попросив міністра звернути увагу на проблему державної підтримки та сприяння процесам опанування українською мовою українцями в діаспорі. Крім того учасниками зустрічі було схвалена пропозиція окремо розглянути питання спільної дії освітянських та просвітницьких громадських організацій, зокрема Товариства ім. Г.Ващенка, з метою сприяння покращенню співпраці з ними. На завершення учасники зустрічі зробили пам’ятне фото, а голова ОУН(р) Стефан Романів подарував міністрові щойно видану книгу «Антологія українського націоналізму».

Прес-служба ОУН http://www.ukrnationalism.org.ua/news/?n=3730
Обговорити цю новину у форумі

Відповіді

 • 2009.08.02 | Бабушка

  Проблема льготников подождет

  Националист он националист и есть. Вся жизнь его от утреннего визита в туалет до вечерней чистки зубов посвящена истинно нацинальным нуждам. А тем временем лучшие места в лучших вузах захвачены льготниками, т. е. детьми начальства. Молодец, Вакарчук! Классово-, религиозно- и национально-близкие могут положиться на него.

  У меня к нему только один вопрос: какое вероучение, по его мнению, следует внедрять в школе, автокефально-православное али греко-католическое? Еще, по-христиански, предупреждаю господина министра, что на юге и востоке страны в школы без его светлейшей санкции под сурдинку националистических завываний в столице внедрят учение Русской православной церкви в ее "кириллической" ипостаси. И вякнуть супостатам не дадут. Так что возникает и второй вопрос: так кто же разрывает Украину на части?
 • 2009.08.02 | Митрополит Кирилл (Гундяев)

  Той же самой, но неправильной дорогой идете г-да националисты

  "Сегодня в обязательном порядке нужно включать изучение основ веры в наше школьное образование при соблюдении добровольности"

  митрополит Кирилл (Гундяев)

  (Интервью газете "Известия")
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.08.03 | thinker

   Невже ж???

   І хто ж це такий унас "експерт" від "правильних" доріг, як, де і куди і кому йти??? От вже, не перевелись в Україні фата-морганісти!...
 • 2009.08.02 | псевдоквази

  Re: А коли п.Вакарчук прийде на форум Освіта та наука?

  Націоналісти йдуть в освіту пише:

  > На мою думку, як там не є, але форум Освіта та наука -- єдина площадка, де критично, зацікавлено та професійно (інша справа, що не результативно) обговорюються проблеми стану та організації освіти та науки.

  Вакарчук та Ко свідомо чи ні займаються більше не освітою, а затемненням, продовжуючи справи своїх попередників. Що він може сказати? Що виконує завдання... гм-гм....? Не дочекаєтесь!
  Втім, освіта і наука не можуть бути цнотливими дівчатками в загальному суспільному будинку розпусти. Тож, може вже Презиидента, прем"єра та Голову ВР запрошувати в гості?

  > При всій поваги до позиції професійних патріотів та за сумісництвом відданих клерикалів, вважати, що актуальними проблемами освіти є „співпраця освіти з церквою, зокрема створення приватних конфесійних шкіл;…, тощо”, це, по-перше, нічого не розуміти в освіті, та, по-друге, навертати освіту до середньовіччя.

  А в середньовіччя ж і йдемо! Не сумнівайтеся!

  > Відчувається, що ті, хто формулював ці проблеми, пройшли добрий вишкіл в компартійних органах. Навчання такому новомовному канцеляриту дорого коштує: „покращення стану впровадження навчання українською мовою” та „патріотично-виховна робота та шляхи її покращення тощо”.

  Ось знову воно, рідненьке: виховна робота і прочая худохня самодіяльність! Той же КВК тільки з тризубом! Комсомольці знову на своїх кониках, хоч і перевдяглися у вишиванки. "Г...о не тонет не в воде, не в крови..." Цею. вибачте, цитата з творчості ГО. Або як у тому анекдоті, що виносили з заводу запчастини до самовару, а як не збирали, то виходить кулемет чи міномет. А в нас - комсомол з батюшками!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.08.03 | Трясця

   Проста причина

   Починаючи від Вакарчука та до останнього аспіранта першого року втрачена інтелігентність. Чи знаєте, пані та панове, як називають сумлінних учнів у школі та вишах? Правильно: ботаніки. Вакарчук -- аж ніяк не ботанік. Він просто не на своєму місці по суті, не знає, що робити, безпорадний. Весь час тільки й дбає про ідеологеми, єдине, чим переймається. А роботу провалив. Я бачив сюжет по телебаченню, як розумна сільська дівчина з 597 балами бідкалася, що її не прийняли до Київського Інституту міжнародних відношень, а прийняли абітурієнтів з 415 балами! А за Вакарчуком треба більше релігії, більше "патріотизму" в школі. Може тоді не буде таких дівчат, мажори на кшталт випускника цього вишу Андрія Ющенка безперешкодно розгорнуться, і наступнику Вакарчука, іншому номенклатурнику, стане краще володарювати на користь правлячої меншини, де Ющенко, Тимошенко, Янукович, Тягнибок та Вітренко є майже тотожними політично за винятком випадково-спадкових генетичних відмінностей.

   Невмирущий Гоголь: грустно жить на этом свете, господа!
 • 2009.08.03 | thinker

  Не прийде!

  Вся проблема в тім, що в умовах нашої політичної системи ПЕРЕД президентськими виборами для міністра освіти, звязаного по рукaх і ногах (політично і фінaнсово!) виходити на широку дискусію на "Майдан" про якісь реальні зміни в освіти та науці було б просто "самогубством", і це напевно, більшість розуміє, а може і провокує його до цього кроку з відомою для всіх метою...
  Так що, не час на такі кроки! (хоч, звичайно, на жаль, але це вже інша проблема...)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.08.03 | Стоеросов

   А при чем тут выборы????

   Вакарчук не депутат и не был им никогда. Может и прийти, кстати, никак не повлияв на результаты президентских или парламентских выборов, ибо Ющенко и его партия (партии) выиграть не смогут, даже если б за него Обама с Путиным агитировали на пару.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.08.03 | thinker

    Ne zowsim ce je tak...

    1) Wakarczuk jak ministr oswity, w pryncypi, zgidno zakonu, NE MOZHE buty deputatom;
    2) a te szczo Wakarczuk, wse taky, deputatom buw, to ce fakt, i ne prostym!, a DEPUTATOM WERKHOWNOGO SOWIETA SSSR!, i diakujuczy same CIOMU deputatstwu i czlenstwu w KPSS win i staw Rektorom Lwiwskogo Uniwersytetu, a potim i Ministrom oswity ta Gerojem Ukrajiny (???- insze pytannia - za szczo!- napewno z ate, szczo wybraw L. Kuczmu poczesnym doktorom Lwiwskogo Uniwersytetu...)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua