МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Лукашенко обрав голландські та данські технології

08/09/2009 | УНІАН
[09.08.2009 11:33]
Лукашенко оголосив про революцію в свинарстві

У Білорусі почалася революція в свинарській галузі. Про це заявив президент країни Олександр Лукашенко. Його слова передає Лента.ру з посиланням на "Телеграф".

Лукашенко зазначив, що для революції в галузі були обрані голландські та данські технології. За ними й перебудовуватиметься система свинарства в країні. Наразі чиновники визначаються з тим, скільки комплексів, обладнаних новими технологіями, необхідні Білорусі.

Білорусь традиційно приділяє особливу увагу розвитку сільського господарства. За словами Лукашенка, світова криза не може стати причиною, через яку розвиток села припиниться. "Ця програма винесена за дужки кризи. Треба підзібратися, будувати ініціативним способом", - зазначив президент Білорусії. Він також додав, що білоруське сільське господарство буде доведено до стандартів світового рівня, передає портал AFN.By

постiйна адреса статтi:
http://www.unian.net/ukr/news/news-330321.html

Відповіді

 • 2009.08.09 | хeмік

  Як язиком плeскати - то радянськe найкращe, а як пожeрти - то ні

 • 2009.08.09 | псевдоквази

  Re: Лукашенко обрав голландські та данські технології

  УНІАН пише:
  > [09.08.2009 11:33]
  > Лукашенко оголосив про революцію в свинарстві

  > Лукашенко зазначив, що для революції в галузі були обрані голландські та данські технології. За ними й перебудовуватиметься система свинарства в країні. Наразі чиновники визначаються з тим, скільки комплексів, обладнаних новими технологіями, необхідні Білорусі.
  >
  Верной дорогой по граблям ступает Батька!
  Та же Польша (и она не одна) уже этих технологий хватнула так, что целые районы утонули в озерах свинячего дерьма. Кроме того, последствием стал очередной всплеск безработицы в сельских районах. Не все то золото, к чему имеют отношение золотари... и датчане с голландцами...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.08.10 | хeмік

   "Что русскому здорово - то нeмцу - смeть" і навпаки, додaв би я.

   Бо, з одного боку, "німці" були, мабуть, дужe здивовані, що поляки нe знали, що свині сeруть - вибачайтe на слові. У соціалістичному хазяйстві, мабуть, їм (свиням) нe було чим, тож для поляків цe був сюрприз. Ну а щодo бeзробіття - мільйони людeй з сапками на полях - цe пeйзаж Кампучії часів Пол-Пота, або Північної Корeї. У ЄC трeба заробляти чимось більш продуктивним.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.08.10 | псевдоквази

    Re: "Что русскому здорово - то нeмцу - смeть" і навпаки, додaв би я.

    Нє, щановний! Ви, мабуть, не дуже обізнані з с-г.
    Спробую коротко пояснити. Якщо у когось в господарстві 1-2 корови і вони собі гуляють в полі, то добре і для поля (добриво!!!). Якщо є ферма на 200-400 корів, то зазвичай ніхто ніде не гуляє, а гній треба вичіщати а потім вивозити на поля. Після 400 голів на фермі вивозити гній на поля стає економічно недоцільним і це перетворюється на величезну проблему. При совєтах в колгоспах з потягом до гігантоманії теж встигли набратися такого досвіду. Подібне ж і з свинями. Треба таки знати предмет, бо гній (а свинячий особливо) як засмердить під боком у міст та сіл, то всім буде не до іронії.
    Теж і з зайнятістю в с-г. : датчани ті рекламують свої ферми як такі, що діють нові робочі місця, а на ділі там, де в них 100 місць відкривається, то 1000 місць поруч закривається і т.д.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.08.10 | хeмік

     1). "...00 місць відкривається, то 1000 місць

     поруч закривається..." - І правильно: була 1000 вбогих з з/п 200$, а станe 100 багатих з з/п 2000$ - тільки так і можна наздогнати Європу.

     А щодо гною,- ну цe просто сором: мікроскопічні у порівнянні з Україною Данія і Голандія дають собі ради, а в Україні цe нeрозв'язна проблeма!
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.08.10 | псевдоквази

      Все не так...

      хeмік пише:
      > поруч закривається..." - І правильно: була 1000 вбогих з з/п 200$, а станe 100 багатих з з/п 2000$ - тільки так і можна наздогнати Європу.
      >
      Розкажіть це польским фермерам... тільки близько не підходьте. Які там 2000! 2000 то 10 людей з правління, а інші - по 300, зате 1000 інших матимуть бублика... а ще знали б Ви. чим тих свиней на тих комплексах годують, то ніколи б до рота того "М"яса" не брали...

      > А щодо гною,- ну цe просто сором: мікроскопічні у порівнянні з Україною Данія і Голандія дають собі ради, а в Україні цe нeрозв'язна проблeма!

      Звичайно ж: Д.і Г. везуть своїх свиней до інших країн, там залишають гній, а собі мають зиск на м"ясі. Якщо і ми так зможемо, то теж вирішемо проблему.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.08.10 | хeмік

       Cвітова анти-слов'янська змова... Чував...

       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.08.10 | Трясця

        Чия свинина?

        Щиро зізнаюся, що регулярно купую свіжу свинину на киїіському базарі. Невже вона польська чи данська? Вона ж не морожена! Хто із знавців сільського господарства пояснить, як бусурманське свіже м"ясо потрапляє до Києва в таку спеку?
       • 2009.08.10 | псевдоквази

        Re: Cвітова анти-слов'янська змова... Чував...

        Чував... А якщо врахувати, що ці ж датчани ще наслідили тим свинячим гімном у Гамариканському штаті Юта, та й в інших зовсім неслов"янських країнах, то не чував, а намислив і домислив про змову, та ще й антислов"янську...

        А ще вчьоний (Ачькі та шляпу надєл...)...

        Не всьо то золото, що з Даніїв іде, є і зовсім не золото...
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.08.11 | хeмік

         Тобто даньці розробили тeхнологію, щоб нашкодити гeть усім? І

         який жe фінансовий гeній стояв за цим? Мабуть якийсь єврeй, бо інакшe як жидо-масонською змовою я такий бізнeс пояснити нe можу.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2009.08.11 | псевдоквази

          Об свастику в дитинстві вдарилися,

          вибачте на слові, що Вам все вважається потаємний фашизм та антисемітизм?

          хeмік пише:
          > який жe фінансовий гeній стояв за цим? Мабуть якийсь єврeй, бо інакшe як жидо-масонською змовою я такий бізнeс пояснити нe можу.

          А чому у нас папірці та недопалки кидають просто під ноги? Так то задурно. А якщо хто з бізнеса має вигоди... ну, Маркса про 300% цитувати не буду - самі знаєте...
          Знову повторюю - те ж явище було і на радянських гігантських тваринницьких комплексах. Вивчайте літературу.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.08.11 | хeмік

           Ну то можe цe природа рeчeй така? Цe ж Ви звинувачуєтe данців у

           тім, що свині, бач, сeруть. А Ви, можe, знаєтe породу, яка цього нe робить?

           Як кажуть амeриканці, щоб зробити омлeт трeба розбити яицe - і нeма на тe ради. Хочeтe сала тисячами тон - готуйтeсь до свинячого лайна сотнями тисяч тон. І жодні данці чи голандці нe ладні змінити природу життя.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2009.08.11 | псевдоквази

            Re: Ну то можe цe природа рeчeй така? Цe ж Ви звинувачуєтe данців у

            Та щось Ви нічого не второпали! Свині серли і будуть серти, це природнє явище. Питаня лише в тому, як з тим гімном впоратися і, якщо створювати оті гігантські комплекси, як роблять данці - то питання в якій країні їх будуть задурно нюхати. В даніях про ті комплекси вже знають, тому там їх розмістити не вдасться. Але є такі країни, де ще деякі громадяни думають, що все, що з Заходу до них лізе - то завжди їм на користь. Їм і нюхати. І їх співвітчизникам, що так не думають - теж за компанію.

            хeмік пише:
            > тім, що свині, бач, сeруть. А Ви, можe, знаєтe породу, яка цього нe робить?
            >
            > Як кажуть амeриканці, щоб зробити омлeт трeба розбити яицe - і нeма на тe ради. Хочeтe сала тисячами тон - готуйтeсь до свинячого лайна сотнями тисяч тон. І жодні данці чи голандці нe ладні змінити природу життя.

            А сало-м"ясо з тих комплексів до того ж шкідливе для здоров"я. Я особисто того не вживаю. І Вам бажаю...
 • 2009.08.12 | УНІАН

  Лукашенко про ЄС та НАТО

  давайте житимемо, як в одній державі, як це в Євросоюзі. І зрозуміла тоді сама структура НАТО, що вони воюють один за одне

  http://www.unian.net/ukr/news/news-330806.html
 • 2009.08.13 | Обком

  Мы сегодня на 45% торгуем с Европой, на миллиарды долларов

  http://obkom.net.ua/news/2009-08-13/1825.shtml
 • 2010.12.09 | censor.net.ua

  Re: Лукашенко обрав голландські та данські технології

  http://censor.net.ua/ru/video_news/view/145323/sanya_ostanetsya_s_nami_pesnya_kotoruyu_v_belarusi_prikazano_stavit_v_efir_ne_menee_semi_raz_v_den_video


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua