МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

НАНУ: ксенофобне маячіння. Захист відбувся в інст. Кураса (/)

09/20/2009 | ziggy_freud
1) що таке поведінка народів?

2) коли це трансактний аналіз Берна вважався серйозним інструментом дослідження? Це фройдизм для домогосподарок, який легко засвоюється і легко призводить до хибних висновків. Бернова тричленна "модель" (дослівно Дитина-Дорослий-Батько) не є хоч скільки небудь валідною реперезентацією індивідуальної психіки. А тим більш колективної. Адекватні люди такого на захисті дисертації з-під штанів не дістають.

якщо це рівень кандидата, то математик може захищати дисертацію за матеріалами підручника арифметики. Безперечно гарного підручника для другого класу.

за посиланням пояснюється, як результати "дослідження" було практично використано з метою розпалювання міжнаціональної ворожнечі
___________________________________
http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_krym&trs=-1&key=1253394354&first=&last=

Велешко О.М. Вплив віктимних чинників на політичну поведінку кримськотатарських репатріантів. – Рукопис.

Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата політичних наук за спеціальністю 23.00.05 – етнополітологія та етнодержавознавство. – Інститут політичних і етнонаціональних досліджень ім. І.Ф. Кураса НАН України – К., 2008.

Дисертація присвячена дослідженню віктимних чинників та їх впливу на політичну поведінку депортованих народів. Розглянуто депортацію народів як віктимогенеруючу проблему тоталітарної держави, виявлено вплив факту депортації на політичну поведінку кримськотатарських репатріантів та її віктимні наслідки. Показано, що віктимність стає ресурсом, який етнічна еліта використовує в політичній боротьбі.

Проаналізовано вплив віктимних чинників на процес прийняття політичних рішень у кримськотатарських репатріантів. Досліджені основні способи маніпулювання представниками кримськотатарського етносу, які формуються під впливом віктимної складової: консолідація етносу навколо ідеї національної державності та відновлення прав, втрачених внаслідок депортації 1944 року, надання соціальним проблемам національного забарвлення і т.ін.

Розглянуто з точки зору трансактного аналізу специфіку механізмів прояву комплексу жертви у депортованих народів, проаналізовані причини виникнення радикальних настроїв в етнічному середовищі.

Відповіді

  • 2009.09.20 | хeмік

    Згадалися "Роковыe яйца" Булгакова, коли професор каже (цитую з

    пам'яті): "Перпутать пресмыкающееся с голым гадом! Стыдитесь, молодой человек!"


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".