МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Нові проекти мережі Ukrainian Scientists Worldwide

10/05/2009 | yurchyk

З приємністю повідомляємо, що ми розпочинаємо новий унікальний проект: Вища освіта крок за кроком. З цієј нагоди дозвольте представити вам нову учасницю нашој мережі - Student.Kу: http://usw.com.ua/profile/StudentKa .
Ця дівчина щойно розпочала навчання на першому курсі одного із авторитетних украјнських вузів. На запрошення нашој мережі Student.Ka буде вести блог, у якому ділитиметься з нами својми враженнями з „передовој”, крок за кроком - від початку навчання і до його закінчення, в умовах реформування, що проходить в украјнській системі освіти.
http://usw.com.ua/profiles/blog/list?user=27t805p9uiax5

Ми свідомо не називаємо ні імен, ні міст, ні вишів– адже метою є відображення переживань та емоцій всіх украјнських першокурсників.
Віримо, багатьом із вас буде цікаво взнати з перших вуст, як оцінюють теперішні переміни студенти, чим вони живуть, про що мріють і як досягають својх висот у освіті та науці. Цей проект дозволить вам ще раз відчути себе студентами і подарує чимало приємних вражень.

Запрошуємо ознайомитись із першим записом цього блогу: After ЗНО: як бути філософу, якщо він - юрист? http://usw.com.ua/profiles/blogs/after-zno-yak-buti-filosofu

Щоб не пропустити жодного запису –
Встановіть нашу панель інструментів у свій браузер:
http://ukrainianscientistsworldwide.ourtoolbar.com
або підпишіться на RSS блогу: http://usw.com.ua/profiles/blog/feed?user=27t805p9uiax5&xn_auth=no

Опитування:

На головній сторінці нашој мережі ми розпочали опитування „Чи закладаєте ви комерційну складову у свој дослідження?”. Запрошуємо висловити свою думку.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua