МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

З життя головного по інноваціям

10/10/2009 | Правда жизни

Відповіді

 • 2009.10.11 | Skapirus

  А з яких це пір Ульянченко стала командувати інннноваціями?

  Наскліьки я знаю, цим постійно грішить Полохало. За Ульянченко чогось подібного не помічав. Чи може я щось пропустив в цьому житті?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.10.11 | викладач

   Re: А з яких це пір Ульянченко стала командувати інннноваціями?

   та не вона, а її благовірний, "пан Ульянченко", так би мовити.
   http://www.pravda.com.ua/news/2009/8/23/100273.htm
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.10.11 | Skapirus

    Я вже був подумав, що то Полохало так роздобрів...

    ... на людському добрі. Але то таке, думаю, справжній Полохало зі своїми іннноваціями теж десь поруч крутиться.
  • 2010.02.18 | ukrgazeta.plus.org.ua

   Начальник одеської склотари Івченко


   http://ukrgazeta.plus.org.ua/article.php?ida=1397

   Ми продовжуємо розповідь про жінок, які зіграли важливу роль у житті Президента Віктора Ющенка. Хто вони, як перетнулися їхні життєві шляхи з шляхом майбутнього президента України, і як це відбилося на їхніх біографіях. Сьогодні мова про Віру Улянченко і пань, що розподіляли в нашій країні зарубіжні ґранти не без користі для Віктора Андрійовича.

   УЛЯНЧЕНКО

   У Кабміні біля «тіла» Віктора Андрійовича з’явилася ще одна знакова постать – Віра Улянченко. Портрет цієї пані ми змалювали у своїх публікаціях минулого року, тому докладну біографію її не подаватимемо. Якщо коротко, то, за свідченнями очевидців, інструктор ідеологічного відділу Радянського райкому КП дружила з Ющенком ще в часи його сімейного життя зі Світланою Колесник. Познайомилися вони, швидше за все, через майбутнього чоловіка Улянченко – Віктора Івченка.

   Начальник одеської склотари Івченко прибув до Києва з Одеси в «обозі» Валентина Симоненка, коли шеф Одеського міськвиконкому ненадовго став віце-прем’єром часів президентства Кравчука. Процитуємо фрагмент статті «Леді Макбет для Ющенка»: «Івченко спочатку стає помічником народного депутата, потім відповідальним секретарем Координаційної ради з питань економічної реформи. У парламентському буфеті він знайомиться з Вірою Іванівною і швиденько прилаштовує свою кохану керівником служби Валентина Симоненка, який ненадовго отримав посаду в уряді Вітольда Фокіна. Після того, як уряд скинули, Симоненко переходить до Адміністрації Кравчука і приводить з собою Івченка. Той призначається заввідділом з соціально-економічних питань. Вірочка стає помічником Леоніда Макаровича з питань науки. Сам він потім з іронією згадував нав’язану йому помічницю, основним завданням якої було поїти дорогим коньяком частого гостя в кімнаті відпочинку Симоненка і кабінету Івченка – Павла Кудюкіна. Він, не соромлячись, ходив на Банкову, де під носом у нічого непідозрюючого Макаровича двоє його підлеглих – Симоненко з Івченком – готували плани пограбування Чорноморського морського пароплавства. У цьому плані Вірі Іванівні знову відводилася ключова роль – вона стала представником «Бласко» в Києві».

   Коли афера з розкраданням «Бласко» стала предметом прокурорської уваги, Віра Іванівна терміново завагітніла. Івченко вже був у фаворі у спікера Олександра Мороза, втягуючи його оточення в афери на зразок «справа Боженара» або продажу клубу Верховної Ради якомусь малому підприємству. Ющенка ж треба було затверджувати на посаді голови НБУ (у 1996 році закінчувалася його перша чотирирічна каденція) і він прагнув дружити з Морозом та його «челяддю». У лазню з банкірами ходив і Віктор Івченко, який у свою чергу вже був у курсі, КОГО слухає Віктор Андрійович, і прагнув підтримувати з Катею добрі стосунки. Знала майбутню дружину нинішнього президента і Віра Іванівна – по роботі в службі Симоненка.

   Завдяки цим стосункам Улянченко зуміла уникнути арешту і пересидіти в США п’ять років, виконуючи доручення Катерини. А після повернення в Україну одразу ж стала секретаркою прем’єра Ющенка. Вважається, що разом з Олегом Рибачуком і Віктором Лисицьким вони фактично керували урядом, розписуючи «фішки» на документах і приймали іноземних послів у той час, коли їхній шеф – «вільний художник» – малював картини і ліпив глечики.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2010.02.18 | Тюбик

    "Художника каждый может обидеть! " :-( Незнайка-художник

 • 2010.03.18 | obkom.net.ua

  Виктор Ивченко - заместитель министра образования и науки

  Муж няньки Ющенко с удовольствием побежал в замы к Табачнику

  Кабмин назначил Виктора Ивченко заместителем министра образования и науки.

  Соответствующее распоряжение обнародовано на сайте правительства.

  Как известно, Ивченко является мужем экс-главы секретариата президента Веры Ульянченко.

  Украинская правда

  18 Марта 2010 18:55

  http://obkom.net.ua/news/2010-03-18/1855.shtml
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.03.19 | From abroad

   Re: Виктор Ивченко - заместитель министра образования и науки

   Laino tabachne = Laino yanukalne = Laino yushcherne.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua