МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Яценюк має намір ліквідувати вузи, що надають неякісну освіту

11/10/2009 | unian.net
[10.11.2009 00:15]

Кандидат на пост Президента України Арсеній ЯЦЕНЮК у разі обрання обіцяє ліквідувати ті вищі навчальні заклади, які надають неякісну освіту.

Як передає кореспондент УНІАН, про це А.ЯЦЕНЮК сказав на віче в центрі Сімферополя.

«Верстати з друкування дипломів при мені будуть ліквідовані. У країні буде якісна освіта, а не кількісна», - заявив кандидат на президентський пост.

За його даними, в Україні сьогодні майже 900 вишів, а у Франції, наприклад, 70. «В Україні 886 вищих навчальних закладів. Знаєте, скільки у Франції? 70», - сказав А.ЯЦЕНЮК.

Говорячи про держзамовлення у ВНЗ, кандидат відзначив, що повинна бути прив`язка до потреби: «хто потрібен Україні через шість років».

«Щороку за кошти державного бюджету ми випускаємо дорослих людей, які не мають роботи, не мають майбутнього… Ми випускаємо тих, хто не потрібен в країні», - сказав А.ЯЦЕНЮК.

постiйна адреса статтi:
http://www.unian.net/ukr/news/news-345911.html

Відповіді

 • 2009.11.10 | псевдоквази

  Намір може й має, та не наважиться

  unian.net пише:
  > [10.11.2009 00:15]
  >
  > Як передає кореспондент УНІАН, про це А.ЯЦЕНЮК сказав на віче в центрі Сімферополя.
  >
  > «Верстати з друкування дипломів при мені будуть ліквідовані. У країні буде якісна освіта, а не кількісна», - заявив кандидат на президентський пост.
  >
  > За його даними, в Україні сьогодні майже 900 вишів, а у Франції, наприклад, 70. «В Україні 886 вищих навчальних закладів. Знаєте, скільки у Франції? 70», - сказав А.ЯЦЕНЮК.
  >
  Все вірно, але - Студенти, викладачі, чиновники - це ж все виборці! А куди ж вони підуть? І як потім голосувати будуть? Отож!

  > Говорячи про держзамовлення у ВНЗ, кандидат відзначив, що повинна бути прив`язка до потреби: «хто потрібен Україні через шість років».
  >
  А це натуральна маніловщина! А хто ж це знає, а тим більше зможе прогнозувати на 6 років? Тобто, спочатку треба знайти таких прогнозистів.

  > «Щороку за кошти державного бюджету ми випускаємо дорослих людей, які не мають роботи, не мають майбутнього… Ми випускаємо тих, хто не потрібен в країні», - сказав А.ЯЦЕНЮК.
  >
  А це точно! Тільки от вийти з цього тупіка в умовах демократії дуже важко, якщо взагалі можливо. Може, таки шляхом ліківідації МОНу, не видачею грошей з бюджету для ВНЗ і переводом вищої освіти на платну основу? Знову ж дуже непопулярні заходи...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.11.11 | викладач

   Re: Намір може й має, та не наважиться

   Свої обидва дипломи і відповідні вузи він, мабуть, вважає якісними. Цікаво, він вже кандидат?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.11.11 | псевдоквази

    КЭН (л)

    http://ukrinform.info/dosie/4829-jacenjuk_arsenij_petrovich.html

    Кандидат экономических наук. Диссертация на тему: «Організація системи банківського нагляду і регулювання в Україні» (Украинская академия банковского дела, 2004)


    викладач пише:
    > Свої обидва дипломи і відповідні вузи він, мабуть, вважає якісними. Цікаво, він вже кандидат?

    В принципе и не обязательно. Или не на все 100%. А может, не считае ничего, а руководствуется данными соцопросов (как по многим другим вопросам).
    Но это сути дела не меняет - даже если и хотел бы, то не решится.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.11.11 | *

     Re: КЭН (л)

     А [URL=http://www.unian.net/ukr/news/news-346330.html/]Мала академія наук захишає пільговий вступ до вузів[/URL]. Отаке.
    • 2009.11.12 | Калькулятор

     Re: КЭН (л)

     Тема архиважная, как говорил классик. Однако как это дарование умудрилось написать ее, занимая такой ответственный и timeconsuming пост. Последыш литвина.
     А главное, судя по тому, что произошло с банковской системой Украины теоретическая и практическая ценность сего опуса равна нулю.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.11.12 | Трясця

      Re: КЭН (л)

      Що Ви таке кажете? Саме він врятує країну, якій, до того ж, потрібен і Литвин.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.11.12 | Калькулятор

       Re: КЭН (л)

       Если бы бизнес страны заключался в перегонке из Зап Европы в Украину и Россию старых авто и юридическом крышевании такой, требующей высочайшего интеллекта и фундаментального образования предпринимательской деятельности, то, конечно, такие попрыгунчики-фронтовики, откосившие кстати от армии, возможно по причине слабого физического здоровья, и спасли бы страну.
       А так выпендреж выше крыши и ни одной оригинальной идеи, кроме набившей оскому дешевой национальной демагогии. Типичный представитель класса западноукраинской образовавщины, выделяющийся более или менее связной речью на фоне большинства наших политических недоумков.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.11.12 | викладач

        Re: КЭН (л)

        На Окружной, конечно, Яценюк не работал. Да и дипломы не в киоске на Петровке купил. Но в целом не так и далеко ушел от известного героя анекдотов. Одного поля ягоды. Конъюнктурщики и пустобрехи.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua