МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Бізнес-клімат в Україні "жахливий". А науковий ?

11/30/2009 | 30.11.2009 12:21___ www.ПРАВДА.com.ua
30.11.2009 12:21___ www.ПРАВДА.com.ua

Представник Єврокомісії зауважив, якщо спитати представників Американської торгової палати чи Європейської бізнес-асоціації про бізнес-клімат в Україні, то вони скажуть, що він "жахливий".

"Корупція, адміністративні перешкоди у різному вигляді, речі, які слугують інтересам певних груп людей, які не хочуть конкуренції, та бюрократія", - пояснив він.

http://pravda.com.ua/news/2009/11/30/106151.htm

Відповіді

 • 2009.12.01 | dw-world.de

  У ЄС дивуються, про який безвізовий режим зараз можна говорити

  Європа | 30.11.2009
  У ЄС дивуються, про який безвізовий режим зараз можна говорити з Києвом

  Großansicht des Bildes mit der Bildunterschrift:
  Україна розраховує на саміті 4 грудня домовитися з ЄС про початок підготовки «дорожньої карти» з запровадження безвізового режиму з країнами спільноти. Єврокомісія наголошує, що все залежить лише від України.


  Вимоги, які перед Україною ставить Євросоюз для початку переговорів про безвізовий режим, чітко сформульовані: завершення демаркації кордонів та належне управління ними, а також запровадження біометричних паспортів, наголосив голова представництва Єврокомісії в Україні Жозе Мануел Пінту Тейшейра.

  «Ці умови ми Україні неодноразово називали під час попередніх переговорів і зустрічей. Лише коли всі вони будуть виконані, тоді ми будемо готові рухатися далі у питаннях візової лібералізації. Я конкретно питаю, чи є у вас паспорт з біометричними даними? Ви відповідаєте «ні», то про що поки може йти мова?», - зауважив Жозе Мануел Пінту Тейшейра.

  ЄС не бачить змін

  За його словами, Євросоюз сподівається на продовження євроінтеграційного курсу України після президентських виборів 2010 року, зокрема, щодо підписання угоди про асоціацію з ЄС. «Зараз за це виступають і президент, і прем’єр, але вибори можуть внести свої корективи. Утім, як ми бачимо, зараз головні претенденти на президентське крісло готові підтримувати процес підписання угоди про асоціацію», - сказав Жозе Мануель Пінту Тейшейра. Однак він також зазначив, що незважаючи на заяви політичних лідерів, Україна не змінюється по суті – панує корупція, розвиток бізнесу гальмують адміністративні перешкоди та люди, яким вигідна бюрократія. Саме тому, на думку представника Єврокомісії, Україна у багатьох аспектах за 20 років суттєво не змінилася. Тому країна і надалі потребує реформ.

  Автор: Лілія Гришко

  Редактор: Наталя Неділько

  http://www.dw-world.de/dw/article/0,,4952310,00.html


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua