МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Державні премії-2009 (лл)

12/04/2009 | Skapirus
Роботи, удостоєні премій - http://www.kdpu-nt.gov.ua/main/catalog2/dir/85-3.htm

Розмір премії - 175 тис. гривень (http://www.osvita.org.ua/news/48348.html).

Як і раніше, самі тексти робіт не наведені, лише для деяких з них додатково до абстракту висить 100 чи більше захоплених відгуків.

Відповіді

  • 2009.12.05 | Dmitrey15

    Подивився лише пару робіт, перше що кидається в очі:

    Створення парових турбін нового покоління потужністю 325 МВт
    Автори:
    Суботін В.Г., ...

    Товарищ Сталин, Вы - Большой Ученый!
    Я й не знав що він щось вміє окрім гроши з Турбоатому тирити
    http://www.pravda.com.ua/news/2008/12/15/86134.htm

    Їще один науковець:
    Комплексна енергозберігаюча технологія виробництва високоякісного металургійного коксу на ВАТ "Алчевськкокс"
    Автори: ..., Тарута О.О.,

    (добре хоч цей свою фамілію не поставив на перше місце)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.12.05 | Skapirus

      Не інакше як "британские ученьіе"? (л)

      http://lurkmore.ru/Британские_учёные
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.12.05 | Дідусь

        А чим деякі "українські науковці" гірші, ніж бр. уч.

        "Исследование, проведенное в 2005 году Американской ассоциацией содействия развитию науки, показало, что упоминание работы ученых в «Нью-Йорк таймс» удваивает индекс цитирования, а если учёный сумеет попасть в передачу на общенациональных радио- и телепрограммах, число ссылок на его статью в работах коллег может вырасти на порядок! Но то, что бестолковые пересказы результатов псевдонаучных работ в СМИ намного эффективнее, в том числе для получения грантов, чем публикации в специальных журналах, выступления на конференциях и другие традиционные способы представления результатов научной работы – не единственное объяснение феномена «НИИ Банальных Исследований»."
        Є така тубільна постать, що майже кожний тиждень дає інтерв’ю з будь-яких проблем – від політики до релігії. Має всі можливі звання, премії та нагороди, навіть іноземні, – за винятком поки що Героя України.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.12.05 | Трясця

          Я здогадався, хто це

          А чому б гаранту не дати йому героя? Воно ж бо увійшло в комісію з впровадження християнської етики в школі? Майже святий Стефан -- безсумнівний герой.
  • 2009.12.06 | igorg

    Слід чекати небувалого підйому в державному управлінні

    а особливо у науці. Бо маємо достойну Державної премії систему, унікальну у світовій науці. Що унікальну то певно що й так, бо у нас повно речей унікальних :), а особливо в управлінні.
    А от рівні технологічної зрілості організацій на унікальність не тягнуть й придумані не у нас. А от про їх впровадження десь в Україні чути не доводилось. Хоч 12 тис. фахівців що пройшли підготовку це таки вражає. От тільки жодного результату в тому управлінні не можу знайти. І чого б то?

    Автори:
    Алимов О.М., Биков В.Ю., Бушуєв С.Д., Бушуєва Н.С.,
    Кононенко І.В., Тесля Ю.М., Ярошенко Ю.Ф., Рибак С.О.

    Представлена Київським національним університетом будівництва і архітектури МОН України.


    Системы прогнозированного активного управления проектами та программами социально-экономического развития Украины в областях образования, науки и производства

    Авторы: Алимов А.Н., Быков В.Е., Бушуев С.Д., Бушуева Н.С., Кононенко И.В., Тесля Ю.Н., Ярошенко Ю.Ф., Рыбак С.А.

    Systems of forecast active project and program management of social economic development of Ukraine educational, scientific and production sectors.

    Authors: Alimov A.N., Bykov V.U., Bushuyev S.D., Bushuyeva N.S., Kononenko І.V., Teslya Y.N., Yaroshenko Y.F.


    Роботу присвячено створенню професіональної інфраструктури та систем прогнозованого активного управління проектами і програмами соціально-економічного розвитку України у сферах освіти, науки і виробництва.

    Головна ідея роботи полягає у формуванні на засадах науково-методологічного обґрунтування, ”технологічно зрілих” організацій, професійної інфраструктури, систем управління проектами та програмами розвитку у сферах освіти, науки і виробництва, що здатні за сучасних умов забезпечити та технологічно підтримати управління прогресивним розвитком цих сфер в Україні.

    У результаті впровадження створених систем сформовано унікальну для світової науки та практики професіональну інфраструктуру, що підтримує управління проектами та програмами, як один з головних чинників розвитку в умовах кризи й турбулентності оточення. Розроблено методологію та реалізовано на практиці низку систем управління проектами і програмами, а також створено цілісну та повну інфраструктуру професійного забезпечення управління проектами розвитку вітчизняних підприємств і організацій.

    Результати робіт впроваджено у багатьох проектах, як державного так і приватного секторів економіки.

    Отримані результати формують єдину науково-практичну основу створення систем прогнозованого активного управління проектами та програмами соціально-економічного розвитку України в сферах освіти, науки і виробництва. Закладено фундамент професійної підтримки проектів та програм розвитку України в кризових й турбулентних умовах за рахунок впровадження системних змін.

    Наукові результати роботи відображені у 22 монографіях, 13 навчальних посібниках, понад 200 статтях. Під керівництвом авторів захищено 4 докторських і 28 кандидатських дисертацій. Отримали сертифікати міжнародної асоціації управління проектами понад 1000 осіб, пройшли підготовку через тренінгові курси понад 12 000 фахівців з різних галузей господарства України.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.12.14 | псевдоквази

      Re: Слід чекати небувалого підйому в державному управлінні

      igorg пише:


      > Результати робіт впроваджено у багатьох проектах, як державного так і приватного секторів економіки.
      >
      Что-то вспоминается советский антисоветский анедот про доктора ухоглаза (Проблема: "слышу- одно, а вижу - другое...")... Опять пора к ухоглазу на прием?

      > Наукові результати роботи відображені у 22 монографіях, 13 навчальних посібниках, понад 200 статтях. Під керівництвом авторів захищено 4 докторських і 28 кандидатських дисертацій. Отримали сертифікати міжнародної асоціації управління проектами понад 1000 осіб, пройшли підготовку через тренінгові курси понад 12 000 фахівців з різних галузей господарства України.

      Польза от науки сомнительна, а вред - очевиден... (почти цитата, это Николай 1-й говорил о философии)... хотя бы в выплатах за степени и звания.
  • 2009.12.06 | igorg

    А ось ця робота певно таки заслуговує гарної оцінки

    Цикл наукових праць "Розробка нових математичних моделей, методів та інформаційних технологій розв’язування задач оптимізації, обробки та захисту інформації"
  • 2009.12.06 | OK

    Чому по нанотехногіях премій не дали ?

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.12.06 | Объектив

      Re: Чому по нанотехногіях премій не дали ?

      По нанотехнологіям і премії будуть зовсім нано. Проте фінансування розробок - перевищує преміальні НАБАГАТО
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.12.07 | OK

        Було отримано нові результати світового рівня ...


        http://www.kdpu-nt.gov.ua/main/catalog2/item/144.htm

        Цикл наукових праць "Квантові ефекти і структурна самоорганизація в нових багатофункціональних наноматеріалах"

        Автори:
        Антонов В.М., Булавін Л.А., Долбин О.В., Карачевцев В.О.,
        Лебовка М.І., Лубенець С.В., Прохватілов А.І.,
        Стржемечний М.О., Уваров В.М., Шарапов С.Г.

        У процесі виконання досліджень було отримано нові результати світового рівня, такі як: теоретичне передбачення нових ефектів в провідності графену; спостереження від’ємного теплового розширення фулериту при низьких температурах, що свідчить про тунельну природу обертальних станів молекул C60; всебічне вивчення процесів агрегації кластерів фулерену в воді та інших рідинах; запропонування нового молекулярного інтерфейсу, який іммобілізує фермент на вуглецевій нанотрубці.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".