МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

За неповагу до релігійних святинь --- до ?

12/29/2009 | Опа на! 3
Цікавий букет!

http://www.irs.in.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=498%3A1&catid=34%3Aua&Itemid=61&lang=ukНЕК з питань захисту суспільної моралі ухвалить критерії визнання продукції ЗМІ такою, що пропагує релігійну ворожнечу чи неповагу до святинь
24.12.2009 10:36


Фото: www.irs.in.ua
НЕК розробляє об'єктивні критерії експертизи продукції ЗМІ


КИЇВ – Національна експертна комісія України з питань захисту суспільної моралі на своєму останньому засіданні 23 грудня схвалила у першому читанні проект Критеріїв віднесення друкованої, аудіовізуальної, електронної та іншої продукції до такої, що пропагує національну та релігійну ворожнечу, неповагу до національних і релігійних святинь та ображає національну гідність, – повідомляє Інститут релігійної свободи.

У Національній комісії вважають, що прийняття таких Критеріїв дозволить забезпечити ефективну протидію порушенням вимог законодавства у сфері захисту суспільної моралі.

Як повідомив заступник голови НЕК Геннадій Деревянчук: “Прийняття цих Критеріїв зумовлене необхідністю об’єктивної оцінки продукції, яка пропагує національну та релігійну ворожнечу, принижує або ображає націю чи особистість за національною ознакою, пропагує неповагу до національних і релігійних святинь”.

Слід зауважити, що даний документ розроблявся у межах державного нагляду за дотриманням вимог чинного законодавства у сфері захисту суспільної моралі.

У проекті Критеріїв, які має у розпорядженні ІРС, серед іншого надається визначення термінів “розпалювання релігійної ворожнечі”, “розпалювання ворожнечі на релігійному ґрунті”, “релігійне упередження” та “злочин, мотивований расовою, національною та релігійною нетерпимістю та ворожнечею”. В особливій частині документу наводяться критерії національної та релігійної ворожнечі, неповаги до національних і релігійних святинь.

Ухвалений у першому читанні проект Критеріїв підготовлений членами Науково-консультативної ради при НЕК з питань релігії та національностей та спеціалістами апарату Національної комісії. Даний документ ще буде доопрацьовуватись для ухвалення у подальшому на черговому засіданні НЕК.


Інститут релігійної свободи, м.Київ
www.irs.in.ua

Відповіді

 • 2009.12.29 | Касандра

  Re: За неповагу до релігійних святинь --- до ?

  Відразу після народження справжнє православне виховання тривалістю 20 років
  Для ворогів істинної віри спочатку умовляння
  Далі спроба переконання
  Потім громадське осудження
  Нарешті церковний суд
  Все це закінчиться православним Іраном з побиттям камінцями, четвертуванням або покаранням без крові, тобто спалюванням.

  Пророкую, що більш всього буде войовничих дій з боку друїдів та пантеїстів, бо для них релігійними святинями є дерева та сама природа. А враховуючи ставлення пересічного українця до оточення, він є непоправний грішник. Але щось мені уявляється, що ці друїди та пантеїсти не є носіями єдино правильної віри.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.12.30 | псевдоквази

   До того і йдемо!

 • 2009.12.30 | Анатоль

  Християнство пропагує неповагу до українських релігійних святиньCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua