МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Науковці на чолі з Патоном закликають до «адекватного вибору»

01/22/2010 | 22.01.2010 14:24 УНІАН

[22.01.2010 14:24]

Науковці на чолі з Патоном закликають проголосувати за «адекватний вибір»

Представники наукової інтелігенції на чолі із Героєм України Борисом ПАТОНОМ закликають українців обрати главою держави Юлію ТИМОШЕНКО.

Як передає кореспондент УНІАН, під відповідним зверненням, яке було оприлюднене 21 січня у приміщенні Національно академії наук, підписалися більш як 20 видатних вітчизняних науковців.

У зверненні науковці наголошують, що «зараз Україна знову опинилася на роздоріжжі. Кожен із нас 7 лютого 2010 року обиратиме свій шлях у майбутнє нашої Батьківщини». «Ми, представники української інтелігенції, обираємо шлях інтелектуального розвитку, шлях реформ та побудови європейської держави, якою будуть пишатися прийдешні покоління громадян України. Врешті-решт, ми обираємо той шлях розвитку, на якому інтелект та совість вирішуватимуть долю кожного із нас. Тому в цей важливий момент в історії України ми закликаємо вас, дорогі співвітчизники, підтримати наш вибір та обрати Президентом України Юлію Володимирівну ТИМОШЕНКО», - йдеться у зверненні.

Як відзначив президент НАН України Б.ПАТОН, вибори Президента мають велике значення для нашої країни та її майбутнього. На його думку, саме Ю.ТИМОШЕНКО здатна повернути українцям впевненість, надію, консолідованість. Б.ПАТОН наголосив, що під час масштабної економічної кризи уряд Ю.ТИМОШЕНКО зробив все можливе, щоб запобігти значному падінню економіки, зробивши ставку на науку, зокрема на інновації.

«Уряд і особисто Ю.ТИМОШЕНКО засвідчують глибоке розуміння цього питання, постійно приділяють йому велику увагу, завдяки чому Україна нарешті може зрушити із місця у своєму розвитку», - зазначив президент НАНУ.

У свою чергу, директор Головної астрономічної обсерваторії НАН України, академік Ярослав ЯЦКІВ, підкреслив, що «протягом останніх двох років, незважаючи на жорстку економічну кризу, всі були свідками, як уряд намагався вирішити цілу низку важливих питань».

Коментуючи ситуацію напередодні другого туру президентських виборів, директор Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології імені М.Рильського НАН України Ганна СКРИПНИК зазначила, що «на жаль, ми зараз перед таким вибором, що коли він буде неадекватним, то ми можемо втягти країну в безкінечне протистояння». «Ми повинні обрати те краще, що сприятиме розвиткові нації. Ті дії, які вчиняла Ю.ТМИОШЕНКО як керівник уряду впродовж останніх років щодо Національної академії, її підтримки, підтримки інноваційного розвитку, говорять про те, що вона розуміє наукові пріоритети і значення розвитку науки для держави в цілому», - констатувала Г.СКРИПНИК.

Як повідомили УНІАН в НАН України, це звернення відкрите для підписання.

постiйна адреса статтi: http://www.unian.net/ukr/news/news-358576.html

Відповіді

 • 2010.01.22 | Калькулятор

  Re: Науковці на чолі з Патоном закликають до «адекватного вибору»

  Приходится, скрепя сердце, признать, что в сложившихся условиях, это действительно единственный адекватный выбор, чтобы не говорили по этому поводу разные там Шутеры и Мартынюки на Вильном форуме.
  Кто останется дома или против всех, те за Я и его одиозную команду, милейшими представителями которой являются Ганночка и Димочка. Нет сомнений, что в случае победы Я к ним примкнет и Васечка со всей своей академией.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.01.22 | Мацяльця

   Еге ж:

   вибір дедалі стає все адекватніший й адекватніший.
  • 2010.01.23 | 22-01-2010 01:24, Shooter

   чи як Янека оберуть - Ви відразу в труну ляжете?

   Калькулятор пише:
   > Приходится, скрепя сердце, признать, что в сложившихся условиях, это действительно единственный адекватный выбор, чтобы не говорили по этому поводу разные там Шутеры и Мартынюки на Вильном форуме.
   > Кто останется дома или против всех, те за Я и его одиозную команду, милейшими представителями которой являются Ганночка и Димочка. Нет сомнений, что в случае победы Я к ним примкнет и Васечка со всей своей академией.

   чи як Янека оберуть - Ви відразу в труну ляжете?

   http://www2.maidan.org.ua/n/free/1264116288
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2010.01.23 | Трясця

    Хто куди ляже?

    Калькулятор не ляже, бо в нього є громадянська, державницька позиція, яка не зміниться. А Ви й поготів не ляжете, бо приєднаєтеся до переможців (все ж таки посадовець, хіба хочеш - мусиш).
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.01.24 | Shooter

     от бачите - як Вас легко купити

     а) не я писав (придивляйтеся уважніше ;) )
     б) не маю жодної потреби до когось-/чогось-небудь приєднуватися. слава Богу, я від майбутніх "побєдітєлєй", як і від політики взагалі - абсолютно незалежний
     с) помаленьку робитиму свою справу далі - головне через те, що отримую від того моральне задоволення ;)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2010.02.03 | to Shooter

      Re: не маю жодної потреби до когось-/чогось-небудь приєднуватися

      Shooter пише:
      > б) не маю жодної потреби до когось-/чогось-небудь приєднуватися. слава Богу, я від майбутніх "побєдітєлєй", як і від політики взагалі - абсолютно незалежний
      > с) помаленьку робитиму свою справу далі - головне через те, що отримую від того моральне задоволення ;)

   • 2010.01.24 | Янукович про Анну АхмЕтову

    Re: чи як Янека оберуть - Ви відразу в труну ляжете?

    http://www.youtube.com/watch?v=3uYJ6C7t2lo
   • 2010.02.08 | igor1234 _ 08.02.2010 14:40 to Shooter

    Re: господа хозяева жизни будут трахать вас в место возле карман

    22-01-2010 01:24, Shooter пише:
    > Калькулятор пише:
    > > Приходится, скрепя сердце, признать, что в сложившихся условиях, это действительно единственный адекватный выбор, чтобы не говорили по этому поводу разные там Шутеры и Мартынюки на Вильном форуме.
    > > Кто останется дома или против всех, те за Я и его одиозную команду, милейшими представителями которой являются Ганночка и Димочка. Нет сомнений, что в случае победы Я к ним примкнет и Васечка со всей своей академией.
    >
    > чи як Янека оберуть - Ви відразу в труну ляжете?
    >
    > http://www2.maidan.org.ua/n/free/1264116288

    http://pravda.com.ua/news/2010/02/8/4736891/view_comments/

    igor1234 _ 08.02.2010 14:40

    Дерьмократам ПРОТЫВСИХ Выносится благодарность от господ хозяев жизни (проходной балл $1 млрд) Фирташа, Коломойского, Ахметова, Тигипко и Пинчука и Суркисов, а также примазавшихся к ним Януковича, Лёвочкина, Табачника и Шуфрича.

    А теперь господа лохи нагнитесь пониже, ещё ниже, вот так. Пока господа хозяева жизни будут трахать вас в место возле карманов (включительно) с целью умножения проходного балла, примазавшиеся а также господа Лещенко, Ющенко, Яценюк, Гриценко, Бузина, Притула и Забужко допущенные к лобызанию руки и крохам со стола будуть трахать вам мозги расказывая страшные сказки о тюльке-воровке и добрые о пушыстых, брагородных рыцарях, меценатах и Робин Гудах (см. "хозяева жизни и примазавшиеся").

    Стоять вам долго, так что устройтесь поудобнее, включите телевизор (особо продвинутым - газеты УП и/или Сегодня) и подложите подушечку под коленки. Вас мне не жалко, также как и тех кто выбрал такую судьбу за право смотреть бразильских шахтёров и говорить на "великом и могучем".
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.02.08 | Трясця

     Приєднуюсь

     Особливо членам державних Академій (за винятком жменьки членів НАНУ та Юрія Щербака) бажаю бути обдуреними паханом.
    • 2010.02.09 | Покращення життя вже сьогодні

     Re: господа хозяева жизни будут трахать вас в место возле карман

     > 22-01-2010 01:24, Shooter пише:

     > > чи як Янека оберуть - Ви відразу в труну ляжете?

     Вівторок, 09 лютого 2010, 13:33

     Верховна Рада не змогла ухвалити в другому читанні проект закону про збільшення соціальної допомоги.

     Незважаючи на те, що в першому читанні законопроект регіонала Михайла Папієва набрав

     330 голосів, у другому читанні він отримав лише 203 голоси.

     Зокрема, партія регіонів як автор проекту дала лише 2 голоси, БЮТ - 125, НУНС - 31,

     комуністи -26, Блок Литвина -19.

     Партія регіонів вимагала не голосувати закон у другому читанні у вівторок. Але спікер Литвин з хитрим виразом обличчя поставив закон на голосування.

     Результати голосування викликали сміх у БЮТ.

     Як заявив заступник міністра фінансів, на реалізацію цього закону в бюджеті потрібні додаткові 11 мільярдів.

     Проект Папієва пропонує для кожної дитини, яка входить до складу малозабезпеченої сім'ї, прожитковий мінімум збільшити на 10 відсотків.

     Для громадян, які одержали статус особи, що проживає і працює (навчається) на території населеного пункту, якому надано статус гірського, прожитковий мінімум для відповідних соціальних і демографічних груп населення збільшується на 20 відсотків.

     Для кожної дитини в малозабезпеченій багатодітній сім'ї, в якій виховуються троє або більше дітей віком до 16 років, прожитковий мінімум збільшується на 20 відсотків.

     Українська правда

     http://pravda.com.ua/news/2010/02/9/4745516/
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2010.02.09 | Непротивсіх

      ПРОТИВСІХ та наука різного штибу

      Василь Противсіх був найчеснішим противсіхом з усіх противсіхів. Він зізнався, що проти всіх - це за Янека, а інші противсіхи роблять хитру морду та наполягають, що вони насправді проти всіх. Дехто з них просто помиляється, хоча скоро схаменеться. А більшість свідомо віддали нас Янеку. Один національно свідомий написав на форумі, що Юлька б ще довго керувала б народом, і народ не здихав би, а за Януковича почне одразу здихати і побіжить до національно свідомих. Який цинізм та які марні сподівання! От куди здихаючий точно не побіжить. Національний табір пішов на союз із Янеком, який трохи згодом оформлять юридично. Оце перша наука противсіхів та противсіхам. А друга полягає в тому, що науку Янек закриє, бо (1) він її ненавидить за страждання при захисті дисертації (2) він планує вкрасти усе майно НАНУ.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2011.02.02 | 01.02.2011 15:00 Оксана Забужко, ДУМКА

     Re: торжество нашої порнократії

     igor1234 _ 08.02.2010 14:40 to Shooter пише:
     > 22-01-2010 01:24, Shooter пише:
     > > Калькулятор пише:
     > > > Приходится, скрепя сердце, признать, что в сложившихся условиях, это действительно единственный адекватный выбор, чтобы не говорили по этому поводу разные там Шутеры и Мартынюки на Вильном форуме.
     > > > Кто останется дома или против всех, те за Я и его одиозную команду, милейшими представителями которой являются Ганночка и Димочка. Нет сомнений, что в случае победы Я к ним примкнет и Васечка со всей своей академией.
     > >
     > > чи як Янека оберуть - Ви відразу в труну ляжете?
     > >
     > > http://www2.maidan.org.ua/n/free/1264116288
     >
     > http://pravda.com.ua/news/2010/02/8/4736891/view_comments/
     >
     > igor1234 _ 08.02.2010 14:40
     >
     > Дерьмократам ПРОТЫВСИХ Выносится благодарность от господ хозяев жизни (проходной балл $1 млрд) Фирташа, Коломойского, Ахметова, Тигипко и Пинчука и Суркисов, а также примазавшихся к ним Януковича, Лёвочкина, Табачника и Шуфрича.
     >
     > А теперь господа лохи нагнитесь пониже, ещё ниже, вот так. Пока господа хозяева жизни будут трахать вас в место возле карманов (включительно) с целью умножения проходного балла, примазавшиеся а также господа Лещенко, Ющенко, Яценюк, Гриценко, Бузина, Притула и Забужко допущенные к лобызанию руки и крохам со стола будуть трахать вам мозги расказывая страшные сказки о тюльке-воровке и добрые о пушыстых, брагородных рыцарях, меценатах и Робин Гудах (см. "хозяева жизни и примазавшиеся").
     >
     > Стоять вам долго, так что устройтесь поудобнее, включите телевизор (особо продвинутым - газеты УП и/или Сегодня) и подложите подушечку под коленки. Вас мне не жалко, также как и тех кто выбрал такую судьбу за право смотреть бразильских шахтёров и говорить на "великом и могучем".

     01.02.2011 15:00 Оксана Забужко, ДУМКА

     Тимошенко поховала себе в очах Європи як політик тоді, коли, під час "газової війни" 2009-го публічно кинулась на шию Тополанекові у стилі "м`якого порно": саме після цього епізоду, трансльованого по всіх основних телеканалах ЄС, Захід остаточно перестав сприймати її всерйоз.

     http://www.unian.net/ukr/news/news-419041.html
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2011.02.02 | Калькулятор

      Re: торжество нашої порнократії

      Пани З. - пятая инкарнация того, что воплощено в Анне.Г., Инне Б. в комплекте со Скорик и Фарион.
      Все бедненькая никак не упокоится -- во всем ищет сексуальный подтекст.
      Кстати, всех тех особей мужского пола, которые не голосовали за Йолку, Мессию и прочих кроликов и не были противсихами, как опытный психоаналитик, взращенный на своих комплексах, обвиняет в разных сексуальных перверзиях.
      У кого что болит, тот про то и говорит.
      Уже вещает от имени Запада. Неужели звание кандидата философских наук позволяет истекать словесами обо всем, ни в чем не разбираясь.Я по наивности думал, что эта манька начинает со звания младшего персонального члена. Ошибся.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2011.02.03 | Трясця

       Політика без сексу, секс за межі політики!

       Забужко, навіть бачачи олівець, пов'язує його з .... . Так само, як Інна Б. з її "мальчик мой". Бридота яка! Тьху
    • 2011.05.02 | forum.pravda.com.ua

     Re: господа хозяева жизни будут трахать вас в место возле карман

     http://forum.pravda.com.ua/read.php?2,210484837

     Не хотели сосать Юлину сисю, сосите Витину писю.
     Бату-Хан
     02 May 2011 22:34
     IP/Host: ---.pool.ukrtel.net

     Знакомый грит в Днепропетровске в подъездах пишут.
   • 2010.03.11 | galka

    Shooter, що знову "нєпричьом" ?

    22-01-2010 01:24, Shooter пише:
    >
    > чи як Янека оберуть - Ви відразу в труну ляжете?

    11-03-2010 14:20, Shooter
    Чекаєм бросанія в воздух чєпчіків барцов із ЗНО.

    От тепер всі полегшено видихнуть: і вчителі, які отримають нову "хозрасчотну статтю", і ректора та другіє, яким за рік трішечким мошна облегшилася.

    Тепер все буде "как положено": лохам при владі/бабках - бабки, решті лохам - стойло.

    Наступним ж цілком логічним кроком буде відміна ЗНО. Бо в такій схемі воно є абсолютно зайвим.

    http://www2.maidan.org.ua/n/osvita/1268310036
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.04.30 | Лесь Подерв’янський

     Re: Shooter, що знову "нєпричьом" ?

     [29.04.2010 12:49] Лесь Подерв’янський

     Наші нові господарі надають Москві те, що вона забажає, а взамін Москва бере їх під свій захист

     Після парламентських боїв Лесик Доній лежить в лікарні під крапельницею. У нього струс мозку. Він казав, що депутати оточили його з трьох боків і намагалися поцілити ногами в яйця. Він отримав по голові, коли намагався захистити нижню лінію. В цю ж саму мить ситий гарант незрозумілого фуфла під назвою «Українська конституція» «рассуждав» у місті Страсбурзі, що голодомор не є геноцидом. Йому аплодували ситі депутати від Кремля. Вимальовується проста схема: наші нові господарі надають Москві те, що вона забажає, а на взаєм ті беруть їх під свій захист. Від нас.

     Щось не гаразд у цій країні. Коли в Конституції записано, що на нашій території не може бути іноземних військових баз, а вони є – це фуфло.

     Коли Бандера і Шухевич не є героями України, а Литвин і Медведчук – герої, це – фуфло.

     Коли у двадцять першому столітті в цій країні збираються ставити пам`ятник Сталіну – це дикунство і декларація відмови від незалежності. На цьому (на пам`ятнику) і буде поставлена остаточна крапка, тому що відомо, який суспільний лад панує в тих країнах, де стоять пам`ятники Сталіну та Гітлеру. Якщо ви барани – готуйтеся. Якщо ж ні – теж готуйтеся.

     Лесь Подерв’янський

     постiйна адреса статтi: http://www.unian.net/ukr/news/news-374812.html
   • 2010.09.10 | "Прифет, быдлота!" Понравилось...

    Re: чи як Янека оберуть - Ви відразу в труну ляжете?

    22-01-2010 01:24, Shooter пише:
    > Калькулятор пише:
    > > Приходится, скрепя сердце, признать, что в сложившихся условиях, это действительно единственный адекватный выбор, чтобы не говорили по этому поводу разные там Шутеры и Мартынюки на Вильном форуме.
    > > Кто останется дома или против всех, те за Я и его одиозную команду, милейшими представителями которой являются Ганночка и Димочка. Нет сомнений, что в случае победы Я к ним примкнет и Васечка со всей своей академией.
    >
    > чи як Янека оберуть - Ви відразу в труну ляжете?
    >
    > http://www2.maidan.org.ua/n/free/1264116288

    "Прифет, быдлота!" Понравилось...

    А чего морщитесь, отворачиваетесь!?
    Не наравится! Так и мне тоже.

    http://forum.durdom.in.ua/viewtopic.php?f=1&t=61815
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2011.03.13 | censor.net.ua

    Тигипко: Цены выросли всего на девять процентов, и нечего улыбаться! ВИДЕО

    11.03.11 21:56 Тигипко: Цены выросли всего на девять процентов, и нечего улыбаться! ВИДЕО.

    "Я пользуюсь данными государственной статистики, других данных у меня нету", - отмел все возражения вице-премьер.

    http://censor.net.ua/ru/video_news/view/159938/tigipko_tseny_vyrosli_vsego_na_devyat_protsentov_i_nechego_ulybatsya_video
   • 2011.03.23 | 2 Shooter

    Re: чи як Янека оберуть - Ви відразу в труну ляжете?

    > Re: чи як Янека оберуть - Ви відразу в труну ляжете?

    В Єнакієво живуть щирі люди
    http://www.youtube.com/watch?v=DtvS4ypVKww
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2011.06.20 | 2 Shooter

    Re: чи як Янека оберуть - Ви відразу в труну ляжете?

    22-01-2010 01:24, Shooter пише:
    >
    > чи як Янека оберуть - Ви відразу в труну ляжете?
    >
    > http://www2.maidan.org.ua/n/free/1264116288

    http://censor.net.ua/ru/video_news/view/172560/jitel_donetska_teper_ya_ne_budu_vsem_rasskazyvat_chto_yanukovich_horoshiyi_on__bespredelschik_video
   • 2011.07.26 | censor.net.ua

    Луганские пенсионеры: Передайте Януковичу по интернету, что мы тут умираем. ВИДЕО.

    26.07.11 09:57 Луганские пенсионеры: Передайте Януковичу по интернету, что мы тут умираем. ВИДЕО.

    Луганские пенсионеры возмущаются ситуацией сложившейся вокруг выплат предусмотренных тем людям, которые имеют статус детей войны. Пожилым людям приходится сутками стоять в очередях, чтобы добиться через суд предусмотренных законом выплат от государства.

    http://censor.net.ua/ru/video_news/view/176191/luganskie_pensionery_peredayite_yanukovichu_po_internetu_chto_my_tut_umiraem_video
   • 2012.01.31 | youtube.com

    Ты голосовал за Януковича? SHOOTER посвящается!

    http://www.youtube.com/watch?v=X76LmiHVFsM
 • 2010.01.23 | ANTON

  Re: Науковці на чолі з Патоном закликають до «адекватного вибору»

  Борис Патон заявляв, що кандидат в Президенти, член Президії НАНУ Янукович "Віктор Федорович мислить перспективно, прораховує дії на багато ходів уперед, як гросмейстер шахову партію"…
  … Підтримка вірного ленінця, який разом з Щербицьким нищив все українське, лише принижує Ю.В. Тимошенко. То – прорахована «медвежья услуга».
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.01.23 | Трясця

   В нашій країні ніщо нікого принизити не може

   Візьмімо, наприклад, академіків старшого віку (молодшого віку їх просто не буває). Майже всі вони були комуністами. Кого це принижує? Народ, серед якого не менше, ніж 30 відсотків, були комуністами? Науковців, які ходили на партійні збори? Націоналістів, які вступали до лав КПРС, "щоб замаскуватися"? Гуманітаріїв, які курили фіміам совку? Технарів, які будували зброю совку? Кандидату економічних наук, який називав українську молодь фашистами, а кандидата технічних наук татом? (Обидва були нашими Президентами). Тут плюнути нема куди, щоб не потрапити на брехуна чи злодія, а ви: принижувати...
 • 2010.01.23 | 22-01-2010 From The Economist print edition

  An orange and two lemons

  The Economist print edition

  Jan 21st 2010

  http://www.economist.com/opinion/displaystory.cfm?story_id=15330469
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.01.23 | on balance she is a better choice

   Re: An orange and two lemons

   > And he shows no sign of having the intellectual or political nous a successful president needs. Ms Tymoshenko has negatives too: a murky past in the gas industry, populist instincts that have damaged her prime ministership and a worrying lack of scruples. Yet she is an abler politician who has some grasp of the pressing case for reform. Neither candidate is convincing; both have serious defects; but on balance she is a better choice.

   on balance she is a better choice
  • 2010.01.24 | unian.net

   «The Economist» назвал лучший выбор для Украины

   [24.01.2010 08:32]

   «The Economist» назвал лучший выбор для Украины

   Кандидат в президенты Юлия ТИМОШЕНКО в нынешней ситуации является лучшим выбором для Украины, отмечает в редакционной статье британское издание «The Economist».

   «Она (ТИМОШЕНКО) - очень талантливый политик, которая способна внедрять жесткие реформы. Ни один из кандидатов не является убедительным, оба имеют недостатки, но, учитывая все факторы, она - лучший выбор», - говорится в публикации, сообщили УНИАН в пресс-службе БЮТ.

   Характеризуя лидера Партии регионов Виктора ЯНУКОВИЧА, «The Economist» подчеркивает, что он не признает, что пытался сфальсифицировать выборы в 2004 году.

   «У него бандитское прошлое, включая два срока заключения. У него нет никаких намеков на интеллект или политическую смекалку, которые нужны успешному Президенту», - пишут авторы статьи о В.ЯНУКОВИЧЕ.

   При этом издание подчеркивает, что нового Президента ожидают огромные задачи, включающие укрепление государственных институтов; обеспечение того, что правительство сможет нормально функционировать; сотрудничество с МВФ для возобновления финансового доверия к Украине; стимулирование более открытой конкуренции, большей прозрачности в бизнесе и меньше коррупции.

   «Новый Президент также должен более гармонично, нежели ЮЩЕНКО, работать с россиянами, но не оставляя за ними возможностей влияния», - констатирует «The Economist».

   Эта публикация под названием «Померанч и два лимона» является позицией редакции издания, и на Западе такие публикации называют «endorsement», отмечают в пресс-службе БЮТ.


   постiйна адреса статтi: http://www.unian.net/rus/news/news-358774.html
 • 2010.01.23 | 21.01.2010 Дмитро ПАВЛИЧКО

  Дорога українська родино!

  Дорога українська родино!

  22-01-2010 22:17

  http://maidan.org.ua/static/narnewslviv/1264191424.html

  Перемога Януковича на президентських виборах 7 лютого – це друга державна мова, єдиний економічний простір, митний союз, повна залежність України від Москви у внутрішній і зовнішній політиці. Це втрата всіх надбань у національному та демократичному житті України часів політичної самостійності. Україна – страшно сказати - обернеться в губернію відновленої російської імперії.

  Це може статися насамперед через те, що лідери Помаранчевої революції пересварилися та втратили прихильність народу. Московські спецслужби проти України використали знову бацилу особистої амбітності, звинувачень у зраді, заразу, яка обертала друзів у ворогів упродовж усієї нашої історії. Хвороблива неприязнь Ющенка до Тимошенко не створена світоглядними мотивами. Тимошенко як символ Майдану деколи помилялась, але завжди намагалася підкоритися волі Ющенка, одначе, оточений підлабузниками, „любими друзями”, підісланими агентами, Президент відкинув усі спроби налагодження й порозуміння в стосунках із Прем’єром. Я був і залишаюся прихильником Ющенка, але тепер мова йде про Україну, коли я не можу, не маю права не сказати правди.

  Заява Ющенка про те, що Тимошенко і Янукович – „два чоботи пара” – неправдива, бездоказова, спрямована на те, щоб ставленик Москви, головний опонент Президента, дійшов у тих чоботах до влади.

  У нас є вибір! Хто не визначився з ним, хто хотів би на виборах 7 лютого умити руки, як Пілат на судилищі над Христом, той засуджує Україну на розп’яття, повернення на хрест, з якого моє покоління зняло її 1991 року.

  Але Тимошенко відрізняється від Януковича. Вона стоїть за єдину українську державну мову, економічну і насамперед енергетичну незалежність, за вступ до Європейського Союзу, за проведення організаційної і пояснювальної роботи в Україні з метою вступу до НАТО, за прагматичні та корисні для нашої держави взаємини з Росією.

  Національні, демократичні, людяні й християнські сили України готуються до боротьби проти нового московського зверхництва та поневолення. Вони повинні об’єднатися й стати за Тимошенко, бо в її особі мають і матимуть союзника. Голосування за Тимошенко - це підтримка живого розуму, здатного розвиватися і відповідати на жорсткі виклики часу не за писаними вказівками помічників і спічмейкерів, а за власними думками.

  Знаю, люди, які по всій Україні вже проголосували за Тимошенко, це – народ з Майдану. В нашій теперішній страшній ситуації, коли стоїмо за крок до безодні я закликаю голосувати за Тимошенко з багатьох причин.

  Найважливіша серед них – це вибір самої Тимошенко, її відвага стати проти бездушної, антиукраїнської, керованої агентурою КГБ кліки Януковича.

  Тимошенко ніколи не була чоботом з ноги Януковича. Вона завжди ходила рівно та високо несла прапор України.

  Дмитро ПАВЛИЧКО

  21.01.2010 р.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.01.24 | kfmn

   Павличко -- ренегат

   http://tertiaroma.livejournal.com/168176.html?#cutid1

   “Главный редактор Львовского книжно-журнального издательства Цмокаленко, которому Павлычко представил сборник своих стихов, уже два года задерживает издание этой книги. Учитывая, что стихи Павлычко талантливые и в основном направлены против Ватикана и буржуазных националистов, такая книга могла бы сыграть большое воспитательное значение для местной молодежи” (Из докладной записки Л. Берии Президиуму ЦК КПСС).
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2010.01.24 | Дідусь

    Re: Павличко -- ренегат

    Шановний kfmn! Назвіть не ренегата у Вашому розумінні серед нашої еліти?
    Як там у Біблії, хто безгрішний, хай кидає камінця ....
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.01.24 | поетолог

     То може, "Всіх панів до 'дної ями" ? I "будем бить" ? ;)

    • 2010.01.24 | kfmn

     В этой школе он был первым учеником.

     "22 марта 73
     Председателю КГБ СССР тов. Андропову Ю.В.
     копия: Первому секретарю правления СП СССР тов. Маркову Г.

     Уважаемый Юрий Владимирович!

     Мы, украинские советские писатели, решительно осуждаем действия так называемых литераторов Светличного, Стуса, Сверстюка, Караванского, братьев Горыней, Мороза, Черновола, Осадчего, математика Д. Плюща, В. Некрасова и др., погрязших в националистическом болоте и не раскаявшихся в своей антисоветской деятельности. Нет и не может быть прощения им, замахнувшимся на самое святое — на социализм, на вековечную дружбу между русским и украинским народами, на чувство семьи единой. Их писания, создаваемые с целью подрыва и ослабления советской власти, будут отброшены народом и историей. Заверяем Вас, что никаким отщепенцам не удастся рассорить нас с ленинизмом, с коммунистической партией, с законом. Украинский народ никогда им этого не простит.

     Подписи: Дм. Павличко, Ив. Драч, Вл. Яворивский"

     http://aleksandr-kovalevski.narod.ru/Foto/pismoKGB.jpg

     Теперь сравниваем с другими пафосными словами того же автора:

     "Україна – страшно сказати - обернеться в губернію відновленої російської імперії." "...засуджує Україну на розп’яття, повернення на хрест, з якого моє покоління зняло її 1991 року." "Московські спецслужби проти України використали знову бацилу особистої амбітності..." "...стати проти бездушної, антиукраїнської, керованої агентурою КГБ кліки..."

     Смотрю вот на наших "властителей дум" и теряю веру в человечество...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2010.01.24 | Отаке

      Это не балалайка. Одна палка, две струны, как говорят.

      "Это не балалайка. Одна палка, две струны, как говорят. Я хозяин всей страны"

      http://news.gala.net/?cat=61&id=351632
     • 2010.01.24 | псевдоквази

      Re: В этой школе он был первым учеником.

      Отож! І чим же ж комсомольці-кадебісти з одної команди кращі за таких самих з іншої? Що краще навчилися риторично-пропагандистським фокусам?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2010.01.27 | thinker

       Re: В этой школе он был первым учеником.

       Ну, власне, САМЕ ТАК! Навчились дурити нарід КРАЩЕ! Не такі зашорені, як ії попередники.
      • 2010.01.28 | kfmn

       Как говорится, есть нюанс

       Эти хотя бы не хают всё, чему раньше поклонялись. Если человек меняет убеждения на диаметрально противоположные, значит, у него нет и не было никаких убеждений вообще. Значит, и цена его словам соответствующая, сколько бы он там пафоса не подпускал.
 • 2010.01.24 | youtube.com

  Всеукраїнське віче у День Соборності України

  http://www.youtube.com/watch?v=DQCrFpTiOAA
 • 2010.01.24 | Тарас Чорновіл, син В`ячеслава Чорновола, політик

  Попри все, я схиляюся до голосування за Тимошенко

  Попри все, я схиляюся до голосування за Тимошенко. Не через те, що вона мені подобається. Тимошенко візьме всю повноту влади у свої руки – але під жорстким наглядом Євросоюзу, а перейти межу вона побоїться. Тобто це означає, що в Україні буде не диктатура, а скажімо, авторитарний режим, але реально вона зможе щось робити. Якщо вона ще додумається організувати нормальний уряд, а Юлія Володимирівна матиме такі можливості, якщо ще раз запропонує тому ж Тігіпкові стати прем’єр-міністром, – тоді це буде добрий результат.

  http://www.unian.net/ukr/news/news-358715.html
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.01.27 | thinker

   Re: Попри все, я схиляюся до голосування за Тимошенко

   Чоловіче-Тарасе, - та куди ж це тобі, професійному "ФЛЮГЕРОВІ" і політичному "КИДАЛІ" щось та радити людям на Майдані, котрих ТИ МАВ і далі МАЄШ в одному місці......
  • 2011.05.06 | thinker

   Re: Попри все, я схиляюся до голосування за Тимошенко

   Nu j duren, ty Tarase, - jak buw durnem, tak i zalyszywsia!... I prizwyszcze batka tobi NE dopomoglo... Kraszzce jogo pominiaj na Tarasyk-Duraczok....
   Bude adekwatno twojemu intelektualnomu riwniu, zradnyckomu kharakteru i i kulturi...
 • 2010.01.26 | censor.net.ua

  Инна Б

  http://censor.net.ua/go/offer/ResourceID/146070.html
 • 2010.01.26 | unian.net

  Аваков заявив про підтримку Тимошенко

  [25.01.2010 10:06]

  Аваков заявив про підтримку Тимошенко

  Голова Харківської облдержадміністрації Арсен АВАКОВ оголосив про своє рішення підтримати в другому турі президентських виборів кандидата на пост Президента України Юлію ТИМОШЕНКО.

  Як передає кореспондент УНІАН, текст заяви А.АВАКОВА розміщений на персональному сайті губернатора.

  «Ситуація, що склалася в країні, напередодні другого туру президентських виборів, - заявив А.АВАКОВ, - не дозволяє мені як громадянину самоусунутися від конкретики голосування. Мені дивно чути заяви політиків про те, що «в другому турі виборів вибору немає».

  Не підтримати нікого з кандидатів, вважає він, «означає посилити в і без того втомленому суспільстві атмосферу безвиході і приреченості».

  «Я не маю права на таку позицію. Саме для активної діяльності я йшов у політику. Не спостерігати, а брати участь – ось моя філософія. Мій вибір – Юлія ТИМОШЕНКО» - заявив губернатор.

  «І не на її захист, - йдеться в документі, - спрямований мій голос (Юлія Володимирівна себе в образу не дасть, і в цьому немає ніякого сумніву). Мій голос – на захист тих демократичних цінностей, за які ми боролися. І тут нам з ТИМОШЕНКО по дорозі. Я переконаний, що вона не менше за інших патріотів зацікавлена в незалежності і процвітанні України. Є й інший аргумент, суто прагматичний. Які б докори не висували на адресу прем`єр-міністра її супротивники, як би не критикували діяльність уряду, але є суха статистика, і ми повинні з нею рахуватися».

  А.АВАКОВ вважає, що «саме особисте втручання ТИМОШЕНКО дало змогу не тільки врятувати, а й фактично відродити літакобудування в Харкові. Увійшли в ритм, відчувши реальну підтримку влади, наші гіганти – «Турбоатом» і «Електротяжмаш», набирають темп реформи відродження на заводі імені Малишева, ХЕМЗ, ІТРЗ. Були виділені необхідні кошти на будівництво Харківського метрополітену і реконструкцію «Металіста».

  На думку А.АВАКОВА, «найлегше звинувачувати в популізмі і огульно критикувати. Продовжувати працювати – значно складніше. ТИМОШЕНКО працює. І якщо я бачу від її роботи користь для області, бачу неймовірно складний, але все таки шлях уперед, я однозначно скажу «так» за Юлію ТИМОШЕНКО. Реальний випадок, коли, допомагаючи Юлії ТИМОШЕНКО, ми допомагаємо собі і майбутньому країни».

  «Перед Україною, - підкреслив А.АВАКОВ, - нелегкий шлях, але його треба пройти, відсидітися на узбіччі не вийде. Ми вибираємо не просто прізвище нового Президента країни. Ми обираємо між минулим і майбутнім».

  При цьому А.АВАКОВ відзначив, що як голова облдержадміністрації «зробить усе для забезпечення чесних виборів, з рівними можливостями для кожного кандидата».

  «Я щиро поважаю вибір кожного харків`янина. І прошу прийняти і поважати мій вибір», - заявив він.

  постiйна адреса статтi: http://www.unian.net/ukr/news/news-358933.html
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.01.27 | thinker

   Re: Аваков заявив про підтримку Тимошенко

   На минулих виборах Президента України академік Патон Б.Є., будучи довіреною особою кандидата в Президенти В. Януковича, - ТЕЖ активно закликав зробити "адекватний вибір"... Результат ми ЗНАЄМО..., Патон ПРОГАДАВ... Чи це означає, що ТЕПЕР, будучи вже довіреною особою кандидата Ю. Тимошенко, результат буде ТАКИМ САМИМ, Себто Патон ЗНОВУ прогадав????
 • 2010.01.28 | pravda.com.ua

  Любомир Гузар: Голосування "проти всіх" – це втеча

  Глава Української греко-католицької церкви Любомир Гузар закликає українців 7 лютого зробити свій вибір на користь одного з кандидатів у президенти.

  http://pravda.com.ua/news/4b619d9b05c00/
 • 2010.02.03 | to Shooter

  Re: Науковці на чолі з Патоном закликають до «адекватного вибору»

  Shooter пише:
  > чи як Янека оберуть - Ви відразу в труну ляжете?

 • 2010.02.04 | pravda.com.ua

  Adversus solem ne loquitor

  Adversus solem ne loquitor*: Іще про теледебати

  Олег Коцюба _ Середа, 03 лютого 2010, 16:33

  Неприхід Януковича на теледебати підказує, що Україні не уникнути суттєвої (само)ізоляції на світовій арені за президентства Януковича. Ідеться не лише про такі промусовані теми для українського обивателя як безвізовий режим та асоціація з ЄС, просування інтересів України у невщухаючих конфліктах із Румунією, делімітація кордонів з "вічним партнером" Росією, але і про співпрацю у сфері культури та освіти з Європою та світом (студентський обмін, Болонський процес, взаємне визнання дипломів, створення культурних представництв України закордоном тощо), послідовні кроки у досягненні енергетичної незалежності, співпраця у впровадженні технологій енергозберігання та відтворюваних джерел енергії, повернення в Україну пам'яток національної культури тощо.

  Тимошенко, принаймні, периферійно згадала про ці речі; дізнатися бачення цих питань Януковичем, якщо таке існує, виявилося неможливим. Разом з тим ідеться про питання, спільні для діалогу світового товариства, які формують порядок денний більшості саммітів та конференцій доби.

  http://pravda.com.ua/columns/2010/02/3/4708019/
 • 2010.02.04 | Корреспондент.net

  Проффесор пообещал

  Янукович пообещал создать "развлекательные учреждения для оранжевых"
  Вчера, 13:20 Корреспондент.net

  Виктор Янукович: Я правильно думаю, или нет? Создадим условия, чтобы они не скучали?

  Лидер Партии регионов, кандидат в президенты Украины Виктор Янукович пообещал, что "оранжевый кошмар" навсегда уйдет в историю.

  "Мы сделаем так, чтобы этот "оранжевый" кошмар навсегда ушел в историю нашей страны, и мы бы больше никогда не вспоминали, смотрели только вперед и шли по пути победы… Шли уверенным шагом, и впереди должен быть Донбасс, Донбасс должен показать результат самый высокий, чемпионский", - сказал Янукович вчера, выступая в Донецке перед многочисленными жителями области во Дворце спорта Дружба.

  Политик в который раз резко раскритиковал нынешнюю действующую "оранжевую" власть в Украине, подчеркнув, что основным ее оружием была ложь. "А разве можно людей накормить ложью? Я думаю, что это не по вкусу нашим людям. Это, скорее всего, их любимое блюдо, которое они привыкли кушать и наслаждаться", - заявил лидер Партии регионов.

  При этом он добавил, что готов создать некие специальные учреждения для представителей "оранжевой" власти, чтобы "они не скучали". "Я думаю, что мы для них откроем специализированные учреждения развлекательные, где эта пища будет находить своих поклонников вместе с ними", - сказал Янукович.

  Затем, обращаясь в зал, он спросил: "Я правильно думаю, или нет? Создадим условия, чтобы они не скучали?". Услышав возгласы одобрения, кандидат в президенты заключил: "А нам с вами нужно смотреть в будущее, нам нужно смотреть, как поднять экономику и как прийти на помощь людям старшего поколения. И мы это обязаны сделать".

  Как сообщалось, вчера в Донецке лидер ПР также заявил, что его радует, что в Украине "растут молодые политики, на которых обращают внимание избиратели".

  По материалам: УНИАН

  http://korrespondent.net/ukraine/politics/1042828
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.02.04 | Dyadya | 04.02.2010, 12:49

   Re: Гена может сделать так чтобы у вас член до пола был

   Dyadya | 04.02.2010, 12:49

   Чтобы Донбасс показывал самые высокие рузультаты достаточно всю остальную Украину превратить в болото еще более глубокое.
   Есть на эту тему анекдот старый

   Попали Гена с Чебурашкой в тюрьму.Зеки естественно интересуются - За что ?
   - Та фокусы показывали
   - Какие ?
   - Ну Гена может сделать так чтобы у вас член до пола был
   - Класс ! Покажи !
   - Гена , откуси ему ноги ....

   http://korrespondent.net/ukraine/politics/1042828
 • 2010.02.04 | unian.net

  Ніна Хрущова, онука Микити Хрущова, Москва

  [04.02.2010 15:24] Ніна Хрущова

  Західні лідери діють так, ніби немає жодної різниці, хто переможе 7 лютого, але вони помиляються

  Вислів „чума на обидва ваші доми” може добре підійти як реакція на розчарування політичними кандидатами на цих виборах. Але такі настрої є небезпечними для лідерів країн. Вибір є суттю влади, утриматись від нього – неважливо з яких причин – означає перекладати відповідальність на інших.

  Але такою, здається, є позиція всього Заходу щодо другого туру президентських виборів в Україні. Оскільки Помаранчева революція 2004 року виявилася, здавалося б, безкінечною серією розчарувань, більшість західних лідерів діють так, ніби немає жодної різниці, переможе 7 лютого прем’єр-міністр Юлія Тимошенко чи її суперник Віктор Янукович.

  Але вони помиляються, і не лише стосовно того, що означатимуть ці вибори для українського народу, який стоїчно витримав стільки випробувань, а й того, що вони означатимуть для безпеки й стабільності по всій Євразії. Адже Помаранчева революція продемонструвала одну річ: українська політика – це не політика маятника, який прогнозовано коливається між протидіючими силами, котрі дійшли згоди щодо фундаментальних правил демократії. Справді, зі слів Януковича цілком очевидно, що він не прийняв Помаранчевої революції, а це означає, що він не приймає основоположного принципу демократії, який полягає в тому, що на шляху до влади не можна шахраювати.

  Про кримінальне минуле кандидата згадується часто. І про грабіжництво, і про зґвалтування. Але з незрозумілих причин у 1978 році радянські суди анулювали ці кримінальні справи – незадовго до того, як він вступив до Комуністичної партії.

  У 2006 прозвучало про підробку документа щодо скасування попередніх вироків. Два ключових документи про скасування вироків за зґвалтування та грабіжництво також було підроблено. Крім того, було підроблено й підписи судді в цій справі.

  Звичайно, Тимошенко – не свята. Вона зробила бізнесову кар’єру в безладі пострадянської газової промисловості. Але її опоненти, навіть коли контролювали весь апарат української судової системи, не змогли приліпити до неї жодного кримінального звинувачення.

  Ще важливішим у біографії Тимошенко є її досвід роботи в уряді. Минулого вересня світ стояв на межі глобального фінансового спаду. Весь наступний рік уряд Тимошенко наполегливо боровся за збереження міжнародної стабільності, навіть якщо це означало потрапити під удар у своїй країні. Уже за декілька днів від початку кризи її уряд розпочав переговори з Міжнародним валютним фондом для отримання позики, щоб уберегти українську економіку від найгіршого. Вони уклали угоду з майже рекордною швидкістю, незважаючи на всі внутрішні політичні протести проти жорсткості її умов.

  Хоча весь світ серйозно постраждав внаслідок кризи, Україна зазнала жорсткішого удару, ніж більшість країн, оскільки міжнародний попит на сталь, яка становила 42% експорту в першій половині 2008 року, різко обвалився. Поки криза набирала обертів, Україна, попри здорові державні фінанси та низький рівень іноземного боргу, була повністю відрізана від міжнародних фінансових ринків.

  Рік потому в українській економіці починаються зміни на краще. Після жахливого спаду наприкінці 2008-го та початку 2009 року промислове виробництво в липні зросло на 5% порівняно з минулим місяцем. Наступного року Україна може повернутись до стабільного економічного зростання.

  Важкими зусиллями уряду Тимошенко вдалось втримати під контролем дефіцит бюджету. Інфляція скоротилась удвічі – з 31% у травні 2008 року до приблизно 10% сьогодні. Дефіцит поточного балансу було майже усунуто, а банківська криза стримана. Українські резерви іноземної валюти становлять 26 мільярдів доларів, тобто приблизно чверть ВВП країни. Курс валюти відрегульовано, а зважаючи на міжнародну ситуацію, він є порівняно стабільним, що підтримує міжнародну конкурентоспроможність України.

  Уряд Тимошенко також повністю порвав зі старим порядком у газовому бізнесі, тим самим збільшивши європейську енергетичну безпеку. Попри суттєвий внутрішній політичний ризик, Тимошенко уклала з Росією довгострокову угоду про транзит та поставки газу, яка є прозорою та орієнтованою на ринок. Крім того, уклала перспективну угоду з Європейським Союзом, Світовим банком, ЄБРР та Європейським інвестиційним банком щодо реформування українського газового сектора та газотранспортної системи. Янукович, чия кампанія фінансується основними бенефіціарами старої, корумпованої системи, скоріш за все скасує ці реформи, відновивши тим самим серйозні загрози для європейського енергетичного ринку.

  Більше того, Тимошенко протистояла кризі в Україні попри величезну та безвідповідальну протидію її політичних опонентів, які часто паралізували парламент, коли уряд відмовлявся приймати популістські пропозиції, які б підірвали зусилля щодо фінансової стабілізації. Як не дивно, але Президент Віктор Ющенко регулярно ветував рішення, необхідні для стабілізації, включаючи кожний крок щодо приватизації.

  За те, що тримала Україну на плаву останні 15 місяців, Тимошенко заслуговує подяки Заходу, а не скептицизму, свідками якого ми є сьогодні. Минуле Януковича, характерними для якого є насильство та нехтування демократичними нормами, занадто глибоко укорінилося, щоб допускати, що в разі його перемоги він коли-небудь дозволить знову кинути виклик його посаді...

  Ніна Хрущова, онука Микити Хрущова, Москва

  постiйна адреса статтi: http://www.unian.net/ukr/news/news-360840.html
 • 2010.02.05 | Nina L. Khrushcheva

  Ukrainian Democracy and Its Cynics

  http://www.chloregy.com/home/politics-a-society/108056-nina-l-khrushcheva-
 • 2010.02.05 | Квазифилософ

  Случай, когда устами академика-философа глаголет истина


  Случай, когда устами академика-философа глаголет истина. Редчайший, замечу, случай. При всем моем критическом отношении к философии и философам, все же нельзя не признать, что Попович на десять голов выше своих коллег по академической кормушке, разных там кремней, андрющенков и конверских. Которые будут столь же самозабвенно прислуживать ВФЯ и его идеологу Табачнику, как они делали в советское, кравчуковское, кучмовское и ющенковское времена.

  На шоу с Базилюк на 5 канале академик и прочая Мирослав Попович сказал пару слов о втором туре выборов президента.
  В сложившейся ситуации, чтобы проголосовать за Тимошенко надо прийти на избирательный участок и проголосовать за нее.
  Чтобы проголосовать за Януковича 1) надо прийти на избирательный участок и проголосовать за него; 2) надо прийти на избирательный участок и проголосовать против всех; 3) надо не ходить на избирательный участок.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.02.05 | 05-02-2010 09:41, Lexa62

   Демократія - це завжди вибір меншого зла

   05-02-2010 09:41, Lexa62

   Демократія - це завжди вибір меншого зла.

   І завдяки саме можливості вибору меншого зля відбувається поступ до чогось кращого. Ми вибирали між кучмо і кравчук, кучмо і симоненко,
   чесним яником і брехуном ющем.

   Тепер знову маємо чесного яника ( ще чеснішого) і брехуху юлю.

   При тому, що чесність яника полягає в тому, що він чесно пропонує Україні гаплик.

   Є у нас відмазка "проти всіх". Тобто, типу, я, такий білос-сніжно пухнастий, випадково опинився у цій країні, я вищий від ваших брудних клопотів і всім вам моє "фе". Але ця відмазка немає ніякої сили над "вільним вибором в демократичній країні", такі громадяни після цих вибрів отримають гарний шанс проявляти свою "принциповість" багато-багато разів, тому що раз демократія, то нікому не заказано як проявляти волевиявлення так і мовчки сидіти.

   Тільки прохання, не плутайте власну цноту з суспільною.

   URL: http://www2.maidan.org.ua/n/free/1265355685
 • 2010.02.05 | Президент Европейской Народной Партии Вильфред Мартенс

  ЕНП призвала поддержать кандидата, который защищает демократию

  Президент Европейской Народной Партии Вильфред Мартенс призвал украинцев поддержать кандидата, “который защищает демократию в Украине”.

  "Я очень обеспокоен изменениями, внесенными в закон о выборах за несколько дней до президентских выборов. Эти изменения увеличивают вероятность фальсификаций во время второго тура", - отметил он.

  Мартенс выразил удивление, что Президент Виктор Ющенко подписал закон, внесенный политической силой, которая пыталась "сфальсифицировать выборы главы в Украине в 2004 году".

  "Именно поэтому я приветствую усилия, которых прилагает премьер-министр Юлия Тимошенко для защиты демократических выборов в Украине", - отметил лидер ЕНП.

  Он призвал украинцев сделать свой выбор в воскресенье, 7 февраля, и поддержать кандидата в президенты, "который защищает демократию в Украине".

  Напомним, ОБСЕ критически оценила внесение изменений в закон о выборах президента Украины за два дня до второго тура.

  "Мы призвали украинских политиков к тому, чтобы они между двумя турами не меняли законодательство ... Если произойдут существенные изменения в составе всех комиссий по территории Украины за последние два дня перед вторым туром выборов - это будет очень тревожный сигнал", - заявил журналистам глава глава Парламентской Ассамблеи ОБСЕ Жоао Соареш.

  http://korrespondent.net/ukraine/politics/1043853

 • 2010.02.08 | Кучма: "Все обнулилося. Я задоволений, що все повертається"

  День Победы. Этот день мы приближали как могли! (л)

  http://pravda.com.ua/news/2010/02/8/4736891/
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.02.08 | Уря

   Re: День Победы. Этот день мы приближали как могли! (л)

 • 2010.02.11 | unian.net

  101 обіцянка Януковича - 70% виконати неможливо?

  11.02.2010 15:05]

  101 обіцянка Януковича - 70% виконати неможливо?

  За всю виборчу кампанію кандидат на пост Президента України Віктор ЯНУКОВИЧ дав 101 обіцянку. Такий підрахунок провів тижневик «Коментарі:».

  http://www.unian.net/ukr/news/news-362296.html
 • 2010.02.13 | forum.pravda.com.ua

  Кого вы нарисовали в президенты?!

  Чему радуетесь, синяки...?
  newUser
  13 Feb 2010 13:24
  IP/Host: ---.dp.ua

  Кого вы нарисовали в президенты?!
  Он же не является индивидуальностью, т.е. личностью способной хотя бы мало мальски самостоятельно мыслить и решать какие либо вопросы!
  Этот факт неоспорим, т.е. это аксиома!
  Такой тупак нужен только клану, который избрал его в качестве своего "Троянского коня".
  Кто стоит за этим кланом объяснять ненужно, достаточно лишь упомянуть об Ахметове и Ко!
  И уже на старте буксует команда Фирташа и Ко, слюна которых обволокла уже всю ГТС и вот вот они ее проглотят!
  Губские, Васадзе и Жеваги вам покажутся младенцами по сравнению с ними!

  Методы работы юго-восточного клана, я бы так их назвал, будут очень просты - основная прибыль от экспорта будет оседать в компаниях -не резидентах, а попросту - в офшоре!
  Все бремя по налогам ляжет на малый и средний бизнес!
  Поверьте, уж Азаров знает, как это нужно делать, я достаточно хорошо помню его изощренные методы...!

  Налоги это только малая часть..., теперь никаких волостей не напасешься (с), т.е. пойдут с молотка и за бесценок все оставшиеся активы страны!
  Мы уже слышали о заявлении, что ГТС - перейдет в консорциум, что ЧФ с натыренными землями и пр. активами останется в Крыму, а для севастопольцев построят их "любимый" перевалочный порт!
  Не хочется оскорблять тех кто голосовал за Януковича, скажу лишь, что вы не достаточно владеете информацией о вашем избраннике и его кукловодах!
  Наверное, действительно, должно смениться не одно поколение, чтобы люди научились отличать, извините, гавно от конфетки!

  Они будут по прежнему кататься на мерсах, отдыхать на канарах, жить в украденных резиденциях!
  А вы будете всю их каденцию решать одну головную боль - где можно работать и заработать, а не получать подачки!
  Вы поверили, что на сегодняшнее состояние экономики КРЫЗА и саботаж Ющенко не повлияли, что это все Тимошенко...!
  Вот за это и поплатитесь, извините, но Украина, благодаря вам наступила опять на те же грабли!
  Всего вам хорошего...! :)

  http://forum.pravda.com.ua/read.php?2,207600562
 • 2010.02.13 | rus.newsru.ua

  Украинский художник Иван Марчук планирует эмигрировать

  Суббота, 13 февраля 2010 г.
  время публикации: 19:52

  Украинский художник Иван Марчук планирует эмигрировать: из-за победы Януковича он впал в депрессию


  Самый известный украинский художник современности Иван Марчук разочарован исходом президентских выборов. Он сожалеет, что вернулся из эмиграции и готовится выехать снова

  Самый известный украинский художник современности Иван Марчук разочарован исходом президентских выборов. Он сожалеет, что вернулся из эмиграции и готовится выехать снова.

  "Чтобы голосовать за Юлию Тимошенко, я имел три причины, - говорит художник - Юлия давала надежду для людей, и не только тех, кто стоял на Майдане. Она могла прекрасно презентовать украинцев в мире ... И еще спасала от безнадежности, от болота, в которое мы сейчас погрузли".

  Задуматься о новой эмиграции Марчука заставили результаты выборов, передаёт Gazeta.ua.

  "Взглянул - и руки опустились. Три дня ничего не рисую - депрессия, нет перспективы. Такое со мной было в советские времена, пока не уехал ... Знаете, с удовольствием уехал бы вместе со своими картинами. Понимаю, какой глупый, что сюда приехал! Буду возвращаться на Запад рисовать картины. В Польшу или Чехию, а если доберусь до Австралии - то прощай, Украина! Своим выбором мы опозорились на весь мир. Проголосовавших "против всех", художник не понимает.

  "Те, кто не поддерживал на выборах ни одного кандидата, проявили абсолютную гражданскую безответственность. Среди интеллигенции таких большинство. Есть там слой, который можно назвать ни рыба ни мясо. Абсолютно бесхребетные, ищут, за кем пойти, чтобы с голоду не пропасть, потому что малоимущие, а есть и такие, кому ничего больше не надо. Те, которые имеют принципы, знают, в чем нуждается страна Такие должны думать не для себя, а для государства. Им должно быть стыдно, потому что вокруг люди плачут, гибнут и пропадают. Власть сделает самую глупую страну. Как нет книг, нет песен, нет фильмов - то власти не нужна культура вообще!

  Марчук говорит, что четко видит перспективы Украины во времена президента Виктора Януковича.

  "Могу расписать перспективу на квадратные километры. Скоро художники не будут иметь где пейзажи рисовать - вся страна будет вся окутана проволокой, с собаками и автоматчиками ... Все поделят на феодальные княжества. Если Янукович введет русский язык, он разделит Украину надвое - на враждующие стороны. В плане экономики если сможет что-то сделать, дать людям больше - то хорошо, но это такое ... Люди будут бояться ложиться спать и вставать утром ... Не будет атмосферы доброжелательности, уважения к человеку ", - говорит он.

  Отметим, по результатам обработки 100% бюллетеней на выборах президента победил Янукович. В частности, Януковичу выразили доверие 12 млн 481 тыс 268 избирателей, Тимошенко - 11 млн 593 тыс 340 человек. Не поддержали ни одного из двух кандидатов 4,36% избирателей (1млн 113 тыс 051 человек). Таким образом разрыв между Януковичем и Тимошенко составляет 3,48% голосов.

  Справка

  В британском рейтинге "100 гениев современности", который заключила международная консалтинговая компания Creators Synectics, Иван Марчук позапрошлом году занял 72-е место.

  Родился в селе Москалевка Лановецкого района на Тернопольщине. Широкое признание художника получил за рубежом: в 1989-м эмигрировал в Австралию, затем жил в Канаде и США. В Киев вернулся в 2001-м, уже в статусе заслуженного художника, лауреата Национальной премии Украины им. Т. Г. Шевченко.

  http://rus.newsru.ua/ukraine/13feb2010/yanookoveech.html
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.02.13 | псевдоквази

   Интересно даже - увидим ли

   среди сторонников Йули истинных любителей харакири или носителей пояса шахида? А то прямо такие картины апокалиптические:

   rus.newsru.ua пише:

   > Марчук говорит, что четко видит перспективы Украины во времена президента Виктора Януковича.
   >
   > "Могу расписать перспективу на квадратные километры. Скоро художники не будут иметь где пейзажи рисовать - вся страна будет вся окутана проволокой, с собаками и автоматчиками ... Все поделят на феодальные княжества. ... "

   Кстати, а где же князь Лозинский от БЮТа? Уже ушел в сердечные партизаны?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2010.03.12 | thinker

    А чи ж не казав я?

    // URL: http://www2.maidan.org.ua/n/osvita/1264593799

    "На минулих виборах Президента України академік Патон Б.Є., будучи довіреною особою кандидата в Президенти В. Януковича, - ТЕЖ активно закликав зробити "адекватний вибір"... Результат ми ЗНАЄМО..., Патон ПРОГАДАВ... Чи це означає, що ТЕПЕР, будучи вже довіреною особою кандидата Ю. Тимошенко, результат буде ТАКИМ САМИМ, Себто Патон ЗНОВУ прогадав????""
    =======================================================================
    А чи ж не казав я?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2010.04.24 | balagan.fm

  Re: Науковці на чолі з Патоном закликають до «адекватного вибору»

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.04.25 | thinker

   Re: Науковці на чолі з Патоном закликають до «адекватного вибору»

   А хто в цьому сумнівався, що думка всіх нас в Україні є "пох..." для Яника????
   Все гут!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2010.07.14 | дд

    Re: Науковці на чолі з Патоном закликають до «адекватного вибору»

 • 2011.03.21 | censor.net.ua

  Богословская: Президентство Януковича - это рабство, при нем белорусский вариант - рай. ВИДЕО

  21.03.11 15:54 Богословская: Президентство Януковича - это рабство, при нем белорусский вариант - рай. ВИДЕО.

  Фрагмент интервью семилетней давности, ныне регионалки, Инны Богословской харьковским журналистам.

  http://censor.net.ua/ru/video_news/view/161374/bogoslovskaya_prezidentstvo_yanukovicha__eto_rabstvo_pri_kotorom_belorusskiyi_variant_kajetsya_raem_video
 • 2011.05.13 | obkom.net.ua

  Re: Науковці на чолі з Патоном закликають до «адекватного вибору»

  Оппозиционный премьер объяснил, чем грозит избавление «олигархов» от долгов

  Депутат Верховной Рады, премьер-министр оппозиционного правительства Сергей Соболев (фракция «Блок Юлии Тимошенко-Батьківщина») считает, что решение парламента о списании долгов предприятий топливно-энергетического комплекса на сумму более 24 млрд гривен перед государственным бюджетом может повлечь банкротство Национальной акционерной компании «Нефтегаз Украины».

  Об этом он сказал на брифинге.

  Соболев подчеркнул, что согласно принятому Радой закону, долги предприятий ТЭК списываются не только перед госбюджетом, но и перед ««Нефтегазом».

  «Это фактически доведение до банкротства НАК «Нефтегаза», которому эти средства уже никогда не вернутся», - возмутился депутат.

  Он отметил, что принятое Радой решение в первую очередь выгодно собственникам предприятий ТЭК.

  «Это фактически подарок, который сделали таким лицам как Ахметов, который является собственником облэнерго, Коломойский, Фирташ, который сам же подтвердил, что является собственником 75% облгазов в Украине. Поэтому понятно, для кого делается это списание», - сказал парламентарий.

  Соболев обратив внимание на то, что соответствующим законом списываются не только долги, но и штрафы соответствующих предприятий.

  «Им списывается не только сумма задолженности, которая создалась за десятилетия, им списываются и штрафы и пеня. Вы вдумайтесь в это: для населения вводится пеня и штрафы (за просрочку оплаты за жилкомуслуги), а для них штрафы и пеня полностью списываются», - подчеркнул он.

  Депутат выразил уверенность в том, что уже в ближайшие дни Президент Виктор Янукович одобрит принятый Радой закон.

  12 мая Рада списала долги предприятий топливно-энергетического комплекса на сумму более 24 млрд гривен перед государственным бюджетом, а также соответствующие взаимные долги предприятий ТЭК. Приняв законопроект № 8352, Рада внесла изменения в Налоговой кодекс и списала долги предприятий ТЭК перед госбюджетом, включая налоговую задолженность.

  Украинские новости

  13 Мая 2011 13:41

  http://obkom.net.ua/news/2011-05-13/1341.shtml
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2011.09.26 | Предприниматель напечатавший футболки "Спасибо..."

  Дорогие жители Донбасса, вы ошиблись - к власти пришли подонки и преступники. ВИДЕО

  http://censor.net.ua/video_news/182835/predprinimatel_napechatavshiyi_futbolki_spasibo_dorogie_jiteli_donbassa_vy_oshiblis_k_vlasti_prishli

  26.09.11 11:08 Предприниматель напечатавший футболки "Спасибо...": Дорогие жители Донбасса, вы ошиблись - к власти пришли подонки и преступники. ВИДЕО.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua