МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ІV Конкурс імені Єжи Ґєдройця

01/27/2010 | Освіта-БП
У 2006 році з нагоди Року Єжи Ґєдройця Посольство Республіки Польща в Україні оголосило перший конкурс на найкращі дипломні, маґістерські та кандидатські роботи, присвячені історії та сучасності Польщі, а також польсько-українським взаєминам. Конкурс, що тривав протягом 2006/2007 академічного року, користувався великим зацікавленням серед молодих учених та випускників українських вищих навчальних закладів. У наступні роки відбулись ІІ і ІІІ едиції цього конкурсу. Умови ІV Конкурсу 2009/2010 залишаються такими ж, як і в попередні роки: потрібно надіслати роботу, присвячену історії та сучасності Польщі або польсько-українським взаєминам (в електронному та у роздрукованому вигляді), короткий зміст цієї роботи (резюме або автореферат) та c.v. автора на адресу Посольства Польщі у Києві не пізніше 30 червня 2010 р.
Приймаються лише ті праці, захист яких відбувся протягом 2009-2010 рр. Їх оцінюватиме міжнародне, польсько-українське жюрі. Передбачено по три премії у двох категоріях: для дипломних або маґістерських робіт та для кандидатських робіт. Перша премія за кандидатську роботу становитиме 1000 євро, друга – 550; третя – 350. Перша премія за маґістерську або дипломну роботу становитиме 350 євро, друга – 200, третя – 130. Найкращі праці будуть надруковані у престижних наукових виданнях.
Контактна особа: др. Оля Гнатюк, І радник Посольства Республіки Польща в Україні, керівник Відділу науки та освіти, e-mail: Aleksandra.Hnatiuk@msz.gov.pl Адреса: вул. Ярославів вал, 12, 01901 Київ. Інформація про конкурс знаходиться також на сайті Посольства: www.kijow.polemb.net


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua