МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Тимошенко вважає, що на науку необхідно виділяти не менш 1,5%ВВП

01/31/2010 | unian.net
[31.01.2010 04:01]

Тимошенко вважає, що на науку необхідно виділяти не менш як 1,5% ВВП

Прем`єр-міністр України Юлія ТИМОШЕНКО вважає, що на потреби і розвиток науки необхідно передбачати в державному бюджеті не менш як 1,5% ВВП.

Як передає кореспондент УНІАН, про це вона заявила під час зустрічі з професорсько-викладацьким складом і студентами Одеського політехнічного університету і Південноукраїнського національного педагогічного університету.

«Як мінімуму до 1,5% ВВП, якщо ми не витрачатимемо на науку, наша країна не зможе рухатися вперед», - наголосила Ю.ТИМОШЕНКО.

Вона також зазначила, що необхідно вжити всі можливі дії для того, щоб українські університети стали центрами формування інтелектуального потенціалу країни. Зокрема, на її думку, для цього необхідно вишам надавати можливість автономної роботи.

«Крім того, ви знаєте, що зараз ми можемо надавати спеціальний статус дослідницького вищим навчальним закладам. І ми йтимемо цим шляхом, і розвиватимемо всі можливості в цьому напрямі. Це означає, автономія у всіх аспектах», - сказала Ю.ТИМОШЕНКО.


постiйна адреса статтi: http://www.unian.net/ukr/news/news-360000.html

Відповіді

 • 2010.01.31 | юморист

  Пошлый анекдот фтему:


  - Но ты же обещал на мне женитъся!

  - Мало ли что я на тебе обещал!


  И еще (приписывают Черчилю):

  "Никогда не лгут так беззастенчиво, как во время войны, охоты и выборов."
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2010.02.01 | Трясця

  Явище чи персоналії??

  Та це ж наїзд не на Вас персонально, що, насправді, заборонено правилами, а на певне соціальне явище. А саме, є думка в середовищі не наближеної до влади жебрацької інтелігенції, що Захід і Схід (for instance, Балога-Ахмєтов) разом приведуть до влади проффесора, а це призведе до сумних наслідків. Залишилося чекати недовго, поки ми переконаємося у слушності наших підозр.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua