МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

В Україні буде презентовано електронний підручник для школи

02/18/2010 | Майдан-ІНФОРМ
19 лютого 2010 р. Державне спеціалізоване видавництво «Освіта» спільно з Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти МОН України та Видавничим домом «Мост Паблішинг» презентуватиме проект «Шкільний електронний підручник майбутнього – PocketBook 901».

Під час презентації представники видавництв, ЗМІ, педагогічної спільноти та автори підручників матимуть можливість протестувати перший в Україні пристрій для читання електронних книг Pocketbook 901, виготовлений спеціально для середньої загальноосвітньої школи.

Проект спрямований на впровадження у навчальний процес новітніх розробок та сучасного змісту освіти. Дане нововведення дозволить вирішити низку актуальних питань, пов’язаних зі скороченням витрат на закупівлю підручників, зменшенням кількості паперових підручників та навчальних посібників для щоденного користування, а отже, ваги шкільного портфеля.

Доповідачі:
Офіційну позицію Міністерства освіти і науки України представлятиме директор Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Удод Олександр Андрійович.

Про майбутнє електронних підручників та про їх змістове наповнення розповість директор Державного спеціалізованого видавництва «Освіта» Максимець Борис Миколайович.

Про характеристики технічних засобів розповість генеральний директор компанії «PocketBook» Науменко Олег Володимирович.

Досвід впровадження у навчальний процес електронних підручників узальнюватиме директор Українського колежу імені В.О. Сухомлинського Хайруліна Василина Миколаївна та завідувач кафедри математики та інформатики гімназії «Євроленд», вчитель математики та інформатики, автор підручників Істер Олександр Семенович.

Захід розпочнеться в п"ятницю, 19 лютого, о 10:00 в залі колегії Міністерства освіти і науки України (м. Київ, проспект Перемоги, 10).

Додаткова інформація за тел.: (044) 486-5802, (096) 911-2396, Світлана Мотузка, ДСВ «Освіта»

Відповіді

 • 2010.02.18 | Skapirus

  Гарно гроші пиляють. "Інновативно"

 • 2010.02.19 | Roman

  Re: В Україні буде презентовано електронний підручник для школи

  Який маразм - вага портфеля, забезчення підручниками. Наступним кроком буде заставляння батьків купувати нікому не потрібні покетбуки.
 • 2010.02.19 | Олег

  Ціна попередньої версії покетбука 240 у.о.

 • 2010.02.19 | IH

  Re: В Україні буде презентовано електронний підручник для школи

  Нмд, PB 901 варто порівняти із дeшeвим лаптопом "XO":
  http://laptop.org/en/laptop/index.shtml
  http://wiki.laptop.org/go/Home


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua