МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Новини наукового шарлатанства

02/20/2010 | Skapirus
Надійшло на пошту Майдану. Тепер залишається лише спостерігати, коли донецького "кулібіна" почнуть друкувати в "Дзеркалі тижня" та підтримувати на державному рівні.
Нанотехнологическое надувательство мирового сообщества.
Объявление для Президентов стран, Премьер-министров, руководителей РОСНАНО, Укрнано, и т.д., научных учреждений, научных журналов, средств массовой информации.

Современное человеческое общество, связанное быстрым приростом населения Земли и нехваткой благ цивилизации для всех, ищет неразрушительные способы своего гармоничного развития на сегодня и на будущее. Все видят разрешение современных проблем только в использовании возможностей современной науки. Поэтому сегодня запрос на достижения науки просто огромен. И она ответила на запрос по всему миру инновациями на базе нанотехнологий.

Самая крупная государственная структура в мире по нанотехнологиям создана в России – это Государственная корпорация «Российская корпорация нанотехнологий» (РОСНАНО), под руководством легендарного разрушителя всего, Чубайса А.Б.

Весь научный мир считает, что нанотехнологии позволяют оперировать отдельными атомами.

Сенсация данного объявления состоит в том, что новые фундаментальные нейтронные науки (http://www.elit-cons.com/index.php?option=com_content&view=article&id=16&Itemid=26&lang=ru) смогли определить действительные размеры химических элементов и количество молекул газов в объеме 22,4 литра, которые показывают, что для операций с химэлементами, необходимо проникать не в наномир (10-9 метра), а в пикомир (10-12 метра). Так, максимальный размер химэлемента «водород» равен 2,42 пикометра или 0,00242 нанометра, а максимальный размер химэлемента «платина» - 0, 142 нанометра. Ознакомьтесь с первым томом «Основы нейтронных наук», и Вы убедитесь в правильности предъявляемых обвинений.

Человек никогда не сможет проводить операции в пикомире, т.е. работать с отдельными химэлементами.

Нанотехнологии – это научное надувательство людей с целью наживы.

Налогоплательщики не могут дать адекватной оценки этой афере и вынуждены платить через бюджеты своих стран.

Представитель Клуба «Зеленая энергетика» Белан Дмитрий Анатольевич. Ул. Челюскинцев, 202А, 83048, Донецк. Украина. Тел./факс (38062) 3812293, bda1962@yandex.ru.

Відповіді

 • 2010.02.20 | Бабушка

  Новый химэлемент

  Донецкий.
 • 2010.02.21 | igorg

  Прямий наслідок гуманітуризації освіти

  просто, дешево, ефективно й на світовому рівні.
  Для чого фізичні прилади, експерименти, повторюваність, доведення, критика. Досить у зошиті чи на екрані поставити правильні відповіді у правильні місця а у супермаркеті придбати те що треба, не задумуючись на тим як воно працює чи отримане. Тоді наука стає фокусом-покусом.
  Маємо цілу академію окультних (себто педагогічних) наук, а дохторів з кандидатами вже просто дівати нікуди.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.02.21 | Сергій Вакуленко

   Щось я не добачив прямого зв'язку між "причиною" та "наслідком"

   Як. властиво, не добачив і "гуманітаризації освіти".
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2010.02.21 | Трясця

    А її ніколи й не було

    Це евфемізм для позначення дебілізації. А якщо була б "технізація освіти", то було б те саме. Зараз відбудеться переведення всієї документації на дві мови, що означатиме гаплик для офіційної української мови (мої вітання Ющенку та противсіхам). Треба розуміти, що всі терміни нашої влади, починаючи з 1917 року, брехливі. Наприклад, "продовольча програма" означає, що бракуватиме їжі, програма "підтримки спорту" означає, що забудують останні майданчики, де діти грали в футбол, програма "підтримки культури" означає, що якась Повалій чи Білозір отримає неміряні гроші за рахунок народу.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.02.21 | Сергій Вакуленко

     Re: А її ніколи й не було

     Трясця пише:
     > Це евфемізм для позначення дебілізації. А якщо була б "технізація освіти", то було б те саме. Зараз відбудеться переведення всієї документації на дві мови,

     І це евфемізм. "На дві мови" означатиме на російську.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2010.02.21 | Трясця

      Re: А її ніколи й не було

      Це трохи згодом. Місяців через три залишиться тільки російська, а спочатку для заспокоєння недолугих ситуативних союзників з національного табору будуть об"явлені дві мови. Причому я навіть знаю їхню офіційну мотивацію: базікатимуть про кримсько-татарську.
   • 2010.02.22 | igorg

    Вибачте, маю уточнити "за Кременем"

    у нас нещодавно на вченій раді розглядали як прививати студентам здоровий спосіб життя. Пропозиція така: збільшити кількість годин занять про здоровий спосіб життя. Лекцій і семінарів. Знайшлося багато жіночок готових це робити. Зі степенями. Голос зав кафедрою фізвиховання про те що треба дати час й можливість займатися спортом викликав майже обурення :). І дійсно, таку дурницю каже.
    Тож саме таку картину й маємо. Дітей у школах яких уколисують монотонним переказом підручників. Бо щоб навчити треба самому уміти. А говорити про те як робити це звісно не те що робити. Потім їх уколисує ТБ й відео.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.02.24 | псевдоквази

     Майже за Окуджавою:

     "Умный любит учиться, а дурак - учить..." Тому то вчителі і за побільше років і теорії у школах, бо більш нічого не вміють, а як скоротять, то їм і гаплик... Відповідно, що ж будуть при таких вчителях знати та вміти учні?

     igorg пише:

     > Дітей у школах яких уколисують монотонним переказом підручників. Бо щоб навчити треба самому уміти. А говорити про те як робити це звісно не те що робити. Потім їх уколисує ТБ й відео.
 • 2010.02.23 | Анатоль

  Я теж хочу зробити внесок в передову українську науку

  Висуваю гіпотезу, що фіз-елемент брильянт (не плутати з фіз-елементом діамант), має розміри ще менші, ніж хім-елемент алмаз.

  При належному фінансуванні можу доказати це і теоретично і експериментально.
 • 2010.02.24 | yurchyk

  Re: Новини наукового шарлатанства

  A jak vam take?

  http://www.heavylight.de/publish_en/hl_landing.php
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.02.24 | Трясця

   Re: Новини наукового шарлатанства

   Писець, але повний. Англомовний Курик-Петрик.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2010.02.24 | Голос з Заходу

    Tеж пиляє держбюджет у компанії з високопосадовцями(німецькими)?Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua