МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Міністром освіти може стати К.Самойлик, КПУ або О.Бондаренко, ПР

03/05/2010 | pravda.com.ua
У ЄЦ обурилися, що комуністам можуть дістатися "їхні" посади
П'ятниця, 05 березня 2010, 16:59

Фракція НУНС ризикує поступитися гуманітарним блоком уряду на користь комуністів, заявляє депутат Леся Оробець.

Про це вона заявила, коментуючи перебіг переговорів щодо можливого формату майбутньої коаліції, повідомляє прес-служба Єдиного Центру.

"Фракція НУ-НС, і далі "умиваючи руки" у справі формування парламентської коаліції, ризикує втратити вплив на визначення гуманітарної політики нового Кабінету Міністрів", сказала Оробець.

"Наразі дилема, що стоїть перед фракцією, загалом така: або НУНС входить до нового уряду, втримуючи контроль над розглядом мовних, освітніх, культурних питань, або зберігає "електоральне обличчя", віддаючи гуманітарний блок ідеологічним опонентам", – додала вона.

На думку Оробець, наслідки такого вибору "для найбільш принципових досягнень національно-демократичного табору у гуманітарній сфері неважко спрогнозувати".

"Так було вже у 2006 році. Тоді "Наша Україна", замість поділу повноважень в економічній і гуманітарній сферах із Партією регіонів, грюкнула дверима й отримала Табачника на посаді віце-прем’єра з гуманітарних питань", – сказала вона.

Водночас, на думку депутата, сьогоднішні ризики "згортання здобутків у сфері гуманітарної політики" істотно більші, ніж чотири роки тому.

"Тоді на профільні міністерства в уряді не претендували представники КПУ, яких нині Партія регіонів замість "Нашої України" запрошує до співпраці", - сказала Оробець.

Як відомо, за даними газети "Сегодня", у разі створення коаліції між Партією регіонів, Блоком Литвина та комуністами, зокрема, міністром праці та соцполітики може стати Петро Цибенко з КПУ, міністром молоді та спорту – комуніст Олександр Голуб або "регіонал" Віктор Корж, міністром агрополітики – комуністка Катерина Ващук.

Міністром охорони здоров'я може стати комуніст Юрій Гайдаєв, міністром освіти - Катерина Самойлик із КПУ або Олена Бондаренко з Партії регіонів.

Українська правда

http://pravda.com.ua/news/2010/03/5/4836107/

Відповіді

 • 2010.03.06 | Трясця

  Re: Міністром освіти може стати К.Самойлик, КПУ або О.Бондаренко, ПР

  Розкажіть мені, чим Леся Горобець професійніша або розумніша за, скажімо, Олександра Голуба? Таке ж чмо болотяне.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.03.06 | ziggy_freud

   будь ласка, обгрунтуйте свою думку

   також цікаво дізнатись, що може бути гіршим за керівництво коммі гуманітаркою. Крім, звичайно, червоного терору і колективізації.
 • 2010.03.06 | ziggy_freud

  було б цікаво вислухати, як кандидати і кандидатки

  озвучать свою позицію щодо керування освітою. Чи тільки червоними науками в гуманітарці обмежиться (історія КПSS, істмат і діамат), чи заодно згадають про біологію Лисенка та "продажних дєвок імперіалізму". А замість Болонського процесу будуть процеси над правими уклоністами
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.03.06 | Трясця

   Re: було б цікаво вислухати, як кандидати і кандидатки

   Не будьте наївними. Це не ті коммі. Голубу начхати на ідеологію, а про Лисенка він навіть не знає. Гроші - його Бог. Оробець, на мою думку, гірша, бо вона свою ницість маскує під національні прагнення інтелігенції. Шкідливе, тупе чмо. Її Бог - гроші.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2010.03.06 | ziggy_freud

    чи я живого голову колгоспу не бачив? Або

    заводського парторга? Голуб - досить впізнаваний типаж рагуля-партійця; подібні йому востаннє змінили поведінку за Горбачова. І не сказав би, що на краще...

    Ви кажете про замасковану ницість. Майже всі відомі мені люди щось маскують. То як на мене краще надкомпенсований вбивця, який не вбиває. Ніж психопат, який періодично когось намагається рубати тупою сокирою.

    до речі, наскільки замаскованою ницістю є співпраця носіїв ідеології більшовизму з великим капіталом та православною церквою? І наскільки ницими є олігархи, які наймають коммі морочити голову пролетаріату?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.03.06 | Трясця

     Re: чи я живого голову колгоспу не бачив? Або

     Ну, в Оробець ницість не прихована. Вона -- тупе створіння, яке слова нормального вимовити не змогла, коли її Шустер "промотував". А Ви праві в тому, що в нас коммі, олігархи та інше бидло радо співпрацюють, бо вони є те саме. Ніхто з них, ані ющенківці, ані тимошенківці, ані регіонали, ані коммуністи, ані... в парламенті не були є й не є справжніми науковцями чи освітянами. Я знаю СПРАВЖНІХ освітян та науковців. Досить багато знаю. Не всі з них відкрили Америку в своїй науці, але вони нормальні фахівці. Жоден із них ніколи не потрапить до ВР або МОН.
 • 2010.03.07 | Новый Кабмин

  Re: Міністром освіти може стати К.Самойлик, КПУ або О.Бондаренко, ПРCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua