МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

СевНТУ отримав доступ до 237 електронних наукових журналів Росії

03/07/2010 | unian.net
[07.03.2010 01:42]

СевНТУ отримав доступ до 237 електронних наукових журналів Росії

З 1 березня студенти, аспіранти і викладачі Севастопольського національного технічного університету (СевНТУ) одержали повнотекстовий доступ до 237 електронних наукових журналів Росії.

Річну передплату передано в рамках Добродійної акції Міждержавного фонду гуманітарної співпраці держав - учасниць СНД, повідомив власному кореспондентові УНІАН у РФ прес-секретар фонду Олександр КАЛУГІН.

О.КАЛУГІН повідомив, що до комплекту передплати входять 237 найменувань журналів, що видаються Російською академією наук, науково-дослідними центрами, вишами, комерційними науковими видавництвами. Зокрема, передплата включатиме видання з наступних тем: автоматика і комп`ютерні технології, архітектура і будівництво, інженерія, інформаційні технології, машинобудування, металургія, механіка і технологія, приладобудування, радіотехніка і зв`язок, будівництво і архітектура, транспорт, фізика, хімічні технології, екологія і енергетика.

Доступ до журналів здійснюватиметься через Наукову електронну бібліотеку eLIBRARY.ru — найбільший російський інформаційний портал в галузі науки, технології, медицини і освіти.

Одержати доступ до електронної бібліотеки можна з будь-якого комп`ютера університету.

Аналогічну передплату також одержали провідні технічні вузи з Азербайджану, Вірменії, Білорусі, Казахстану, Киргизстану, Молдови, Таджикистану і Росії.


постiйна адреса статтi: http://www.unian.net/ukr/news/news-366239.html

Відповіді

  • 2010.03.07 | igorg

    Наступним кроком буде визнання російських дипломів й атестатів

    в Україні й заповнення вакансій у ВНЗ України нужнимі людьмі як це робилося у 70-80-ті. Ці кадри й донині успішно виконують поставлені задачі. Особливо в історичній та гуманітарних науках. Докторських вакансій у нас дуже багато. За 5 років отримаємо на 90% російську вищу школу в Україні.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua