МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Русские в Крыму на площадях жгут украинские книги

03/16/2010 | J.J.
http://www.unian.net/rus/news/news-367440.html
У Криму спалили підручники історії України (фоторепортаж)

14 березня, у 2010 р. учасники мітингу у Сімферополі виступили з вимогою реалізувати волю громадян України, виражену на референдумі 17 березня 1991 року, про входження України у союзну державу з Росією і Білоруссю.

У цей день на мітингу активісти ПСПУ і молодіжного фронту "Прорив" спалили підручники з новітній історії України.

________________
На мій погляд Прорив, який є російською організаціею і керуется російською розвідкою перевіряє справжнє обличчя нової української влади. Якби вони на всі сто були впевнені у російськості Януковича, то не було б необхідності взагалі щось палити і, у всякому разі палити справжні підручники історії України, а не обгорнуті фіктивними обкладинками Пушкіна та Твардовського.

Навіщо.
Оскільки спалюють українську історію, отже, вона "неправильна" і її місце потрібно поставити правильну - Сталінську і Великого Радянського Союзу. Тобто, йдеться про реабілітацію Сталіна, справедливості голодомору українців і депортації каримськотатарського народу.

Акція обурлива і нахабна. Те, що вони минула безкарно, каже про повну лояльність влади та правоохоронців до спалення на майданах.

Річ у обкладинці. Якщо так само спалити Пушкіна без наліпки "Новітня історія України" у натовпі, то в паліїв відразу утворилися б проблеми з міліцією чи, хоча б, з пожежниками.

У недалекому можна чекати розвитку подій.

Russian:

[15.03.2010 06:59]
В Крыму сожгли учебники по истории Украины (фоторепортаж)

14 марта в 2010 г. участники митинга в Симферополе выступили с требованием реализовать волю граждан Украины, выраженную на референдуме 17 марта 1991 года, о вхождении Украины в союзное государство с Россией и Беларусью.

В этот день на митинге активисты ПСПУ и молодежного фронта "Прорыв" сожгли учебники по новейшей истории Украины.

________________
На мой взгляд это акция в старом стиле Прорыва. Так они проверяют истинное лицо новой украинской власти. Если бы они на сто были уверены в русскости Януковича, то не было бы необходимости вообще что-то жечь и , уж во всяком случае жечь настоящие учебники по истории Украины, а не обклееного фиктивными обложками Пушкина и Твардовского.

Зачем!
Поскольку сжигают украинскую историю, значит она "неправильная" и на ее место нужно поставить правильную - Сталинскую и Великого Советского Союза. Если так, то дело идет к реабилитации Сталина, справедливости голодомора украинцев и депортации крымских татар.

Акция возмутительная и наглая. То, что она прошла абсолюно безнаказанно, говорит о полной лояльности власти и правоохранителей к кострам на площадях.

Дело в обложке. Если сжечь того же Пушкина без наклейки при стечении народа, то у поджигателей тут же возникли бы проблемы с милицией или, на худой конец, с пожарниками.

В скором можно ждать развития событий.

Відповіді

 • 2010.03.16 | Poster

  Фото: Берлин 10.05.1933 - Симферополь 14.03.2010

  Может так и было задумано, чтобы картинка совпадала?
 • 2010.03.17 | ziggy_freud

  скоріше політичні маргінали, ніж русскіє

  та й на фотках видно велику різницю. Скільки зібралось наці на акцію Алоїзовича, а скільки кримських рагулів на акцію Вітрянки і Нариву. Включно з понаєхавшими активістами. І то навряд правильно стверджувати, що в 1933му-1945му всі німці підтримували хвюрера.

  доповнено: і звідки вам відома етнічність цих осіб? Може вони всі з прізвищами на -ко ;-) Але правду про байстрюків знає тільки мама


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua