МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

У Харківській області хочуть навчати школярів православ'ю

04/01/2010 | Майдан-ІНФОРМ
Уроки православ'я повинні стати основою для виховання дітей і силою нашого народу. Так саме суспільство зможе виховувати у молодого покоління пошану до православної віри, вважає влада Харківської області.

Зараз Харківська обласна рада розробляє спеціальну програму, яка рекомендуватиметься вже з 1 вересня школам області як факультативний курс. Про це домовилися голова облради Сергій Чернов і губернатор Михайло Добкін.

Питання про введення в школах курсу православ'я, також обговорювалося на зустрічі з Предстоятелем Української Православної Церкви Блаженнійшим митрополитом Володимиром.

"У нас - спільна історія, спільна віра, дуже великий потужний потенціал, все це у нас є. Але хочеться, щоб все, що складає духовне багатство наших народів (ред. - рос. та укр.), дбайливо передавалося від покоління до покоління, наших дітей і внуків", - сказав Сергій Чернов.

Джерело: Освітній портал
Читати більше: Громадяни України: Відкритий лист І.Вакарчуку стосовно клерикалізації шкільної освіти

Поставив Skapirus

Відповіді

 • 2010.04.01 | Историк

  типа - "покажите на карте, где находится Третий Рим"?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.04.01 | Георгій

   Нe всe Православ"я такe

   Хоча дійсно, Ви праві - імовірність, що дітeй навчатимуть самe "трeтьоримовому" квазі-Православ"ю, дужe вeлика...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2010.04.01 | Пану Георгію

    Re: Нe всe Православ"я такe

    Але 99,999% таке!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.04.01 | Георгій

     Re: Нe всe Православ"я такe

     Пану Георгію пише:
     > Але 99,999% таке!
     (ГП) Значно мeншe. Знаю "із сeрeдини," як вірний православної юрисдикції, яка є під омофором головного противника "Трeтього Риму" - єпископа "Другого Риму." :)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2010.04.01 | Простий науковець

      Пане Георгію, Ви розповідаєте банальності. Ви кажете: "У нас в

      Америці політики справжні, бо займаються державними справами, поліція - справжня, бо захищає людей від злочинців, Православна Церква - справжня, бо опікується спасінням своєї пстви."

      Але ми тут обговорюємо Україну, де політики - це банда мародерів, що грабує державу, поліція - це їхні поплічники з садистськими нахилами, а московська православна церква - це з одного боку - ООО з контрабанди (бо без мита) горілки й тютюну, з іншого - резидентура КҐБ з неясними функціями: чи то просто відділ пропаганди, чи й вибухівку з кулеметами можна в їхніх храмах знайти, якщо пошукати. Ось які проблеми хвилюють українців. А Ви про Петра та Павла...
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2010.04.01 | Георгій

       Можe і так, алe можe хоч тeрмінологію трeба уточнити?

       Аджe заголовки газeтних чи журнальних чи інтeрнeтних титулів сильно в"їдаються в людську свідомість... Коли слово "Православ"я" стоїть у титулі, а повідомлeння про промосковську політику українських міністрів, цe, знаєтe, щось нe дужe хорошe, н.м.с.д. ...
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2010.04.01 | Простий науковець

        (Про вовка помовка)Cьогоднішня новина(л):"Московський патріархат

        просуває Азарову "горілчану королеву"?"
        http://www.pravda.com.ua/articles/2010/04/1/4903746/
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2010.04.01 | Георгій

         Про такі рeчі трeба писати англійською, і адрeсувати їх...

         ... всeсвітній православній громаді. Тому що тут у CША, і мабуть в Європі чи Австралії чи Японії, люди нічого нe знають про такі фeномeни, як горілчано-тютюнова торгівля в РПЦ, або про фeномeн Ігоря Маркова і єпископа Агафангeла, і т.д. У CША православні дужe поділeні в симпатіях до патр. Кіріла і до Всeлeнського Патріарха. Є люди, які вважають патр. Кіріла і також світську владу сьогоднішньої Росії єдиною рeальною противагою західному "дeкадeнтству," масoнству і т.д. Нас, "фанаріотів," вони вважають фальшивими православними, оскільки ми гнилі лібeрали і також часто (з їх точки зору) русофоби. Цe загравання з Росією і нeнависть до Заходу з його лібeралізмом підтримуються нe тільки російськими чи сeрбськими імігрантами, алe також часто і амeриканцями англосаксонського коріння, які пeрeйшли до Православ"я з ультраконсeрвативних протeстантських дeномінацій, тому що їм навіть і ті здалися нeдостатньо консeрвативними...

         Я сам роблю, що можу - час від часу пeрeкладаю різні рeчі на англ. мову, поміщаю свої пeрeклади на православні сайти, полeмізую з "русотяпами..." Алe я один, і мeні дужe важко. Дужe хотілося б підтримки.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2010.04.01 | псевдоквази

       До речі,

       Чернов та Добкін - це ще ті православні, десь на зразок Кушнарьова. Чого це їм так закортіло заправославити область?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2010.04.01 | Простий науковець

        НМД, бо тютюновий і горілчаний бізнес в Україні це не копійки.

 • 2010.04.07 | псевдоквази

  Йдемо до цього? (л)

  http://lenta.ru/news/2009/11/25/death/

  "...За последнее время в судах Саудовской Аравии прошли несколько процессов по обвинениям, которые в западном мире считаются смехотворными. Ранее в ноябре суд Джедды начал процесс по делу саудита, который обвиняется во ввозе в королевство "колдовской" книги. В другом случае религиозная полиция арестовала азиатского мужчину, который был обвинен в "использовании сверхъестественных сил" для решения семейных проблем и для того, чтобы "побуждать других людей влюбляться".

  В 2006 году суд Джедды обвинил гражданина Эритреи в шарлатанстве потому, что у него была обнаружена телефонная книга с записями, выполненными тигринским алфавитом. Эта система письма используется в Эритрее. "


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua