МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Д. Табачник успішно співпрацює зі своїм заступником М. Стріхою

04/07/2010 | proUA
Міністр освіти Дмитро Табачник успішно співпрацює зі своїм заступником, членом УНП Максимом Стріхою. Про це він сказав в інтерв'ю тижневику «Київський телеграф»:
«Ми також успішно співпрацюємо з Максимом Стріхою, який є членом Української народної партії Юрія Костенка. Однак мене Стріха цікавить як менеджер та експерт, який чудово розбирається в проблемах розвитку науки та міжнародних науково-технічних програмах» http://telegrafua.com/515/politics/10855/

Нагадаємо, що раніше Максим Стріха говорив в інтерв'ю «Україні молодій» про те, що з приходом нового керівництва покине міністерство: «Я так само підтвердив свій намір не лишатися в міністерстві, якщо буде формуватися нова команда, — сказав «УМ» пан Максим. — Але на цей момент існують плани щодо створення окремого міністерства науки та інновацій, озвучені віце–прем’єром Семиноженком. Скоріш за все, на цей перехідний період я в міністерстві залишатимусь» http://www.umoloda.kiev.ua/number/1615/180/56880/

Щоправда, вже тоді Максим Стріха допускав, що Дмитро Табачник «відійде від іміджу, який сам собі створив»:
«Сьогодні відбулася оперативна нарада, де були присутні заступники міністра, вона пройшла достатньо конструктивно, — запевняє Максим Стріха. — Нам здалося, що Дмитро Володимирович намагався відійти від іміджу, який він же сам собі й створив своїми публіцистичними статтями та заявами. Сподіваюся, масового згортання того, що було набуто в останні два роки, не буде».

Відповіді

 • 2010.04.07 | Трясця

  Страждалець за народну освіту, Максим Стріха

  Дуже солодкою виявилася влада для пана Максима. Скуштував та неспроможний відмовитися. І сидітиме тепер вічно серед нечестивих. Національна стурбованість та шляхетний імідж добре продаються на нашому стихійному ринку.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.04.07 | Iryna_

   злі язики кажуть що сидить він там того щоб допомогти

   обгрунтувати дерибан НАНУ
 • 2010.04.07 | igorg

  Ну і прекрасно. Цьому слід тільки радіти.

  А злих язиків завжди досить знайдеться.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.04.07 | Iryna_

   Чому радіти?

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2010.04.07 | igorg

    Тому що в МОН не тільки їхні люди

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.04.08 | thinker

     А з чого Ви це взяли, що Він є "наш"

     Це Вам, напевно, наснилось???
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2010.04.08 | igorg

      Знайти собі ворогів значно простіше ніж колег

      це патентована спеціалізація нацдемів й улюблена наживка наших ворогів.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2010.04.08 | Трясця

       Ознаки та визначення

       Ні, тут уже просто власні сподіванняі видаються за доконаний факт! «Наш» -- означає серед інтелігентської людності -- справжній безкорисливий демократ, який вболіває за Україну, українську державу та народ. Крім того, на мою думку, наш – це той, хто сумлінно працює на державу, створює матеріальні або нематеріальні цінності. Чи погоджуєтеся Ви з цим? Якщо так, то Стріха аж ніяк не наш, що він остаточно довів зараз, об’єднавшись «тушкою» з Табачником. А за Вакарчука він підтримав, зокрема, на колегії злочинну заміну тих підручників з усіх предметів, які програли анонімний конкурс, у змаганні з тими, найкращими, які виграли. А це означає, що він передав можновладцям (академікам педнаук) задурно мільйони гривень та прирік українських учнів на навчання за поганими підручниками. Тобто Стріха знизив інтелектуальний рівень та наніс шкоду здоров’ю мільйонам дітей. І він усе ще «наш»? І Вакарчук, який два роки, порушуючи закон, сидів однією ср..ю на двох стільцях, плюхнувшись у старе крісло, як тільки пішов у відставку, теж «наш»? Дуже гнучке у Вас поняття «наш».

       Але я не закликаю цькувати ані Стріху, до якого, до речі, в мене доволі позитивне ставлення, як до особистості, ані Табачника, до якого в мене, м’яко кажучи, негативне ставлення. Країна, в якій фальсифіковані президентські вибори, створення коаліції, постанови судів з найважливіших питань, в якій депутати перестрибують із фракції до фракції, приречена на швидку, болісну загибель. Тут уже не до окремих персонажів. Єдине можливе в цій ситуації – не йти на раду нечестивих.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2010.04.08 | Shooter

        Чьотчє нада, чьотчє

        Трясця пише:
        > І Вакарчук, два роки, порушуючи закон, сидів однією ср..ю на двох стільцях

        неправда Ваша - не сидів.

        >плюхнувшись у старе крісло, як тільки пішов у відставку,

        ? коли це? цитатку?

        бо, наскільки мені відомо, він після звільнення з поста МОНу він балотувався на посаду ректора - і був підтриманий своїм університетом.

        Виходячи ж з банальної логіки, якось важко припустити, що хтось балотується/аплікує знову на позицію, на якій він вже є.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2010.04.08 | Простий науковець

         Та й Вам би не завадило. Дуже просте запитання: Скажіть, xто був

         ректором того ВИШу у той час, коли Вакарчук був міністром? - і питання вирішиться саме собою.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2010.04.08 | Shooter

          ніхто. і?

          це є тотожнім твердженню ректором був Вакарчук?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2010.04.08 | Простий науковець

           Чесна відповіть - так, Вакарчук. А виверти залиште любителям.

           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2010.04.08 | Shooter

            це не чесна відповідь, а брехня - вже вибачте

            Після того, як Вакарчук ПОКИНУВ пост ректора ЛНУ та став МОН, в.о. ректора був Височанський.

            І Вакарчук НЕ ПОВЕРНУВСЯ на пост (він цього фізичног не міг зробити), а БАЛОТУВАВСЯ на внутрішньоуніверситетських виборах, де й чесно та, як на мене, цілком заслужено переміг.

            Все решта - фантазії.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2010.04.08 | Простий науковець

             Ну і чим Ви відрізняєтесь від нашого Конституційного Суду? Той

             теж знайшов якісь заковики у законодавстві, щоб начальство вибілити.

             Кожен народ має той уряд, на який заслуговує. Доки вибілюватимемо вакарчуків - будемо керовані януковичами.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2010.04.08 | Shooter

              тим що не кажу на чорне біле. і навпаки не кажу

              А також кажу, що 2+2=4 та що Вакарчук, будучи МОНом, не обіймав посаду ректора ЛНУ.

              Ряд гомогенний, як на мене.
             • 2010.04.08 | Трясця

              Re: Ну і чим Ви відрізняєтесь від нашого Конституційного Суду? Той

              Абсолютно згоден із Простим науковцем. Робиться безпідставна заява: Вакарчук (Стріха, Ющенко, бла-бла-бла) – наш. Йому прощається усе. Тобто, як у Франко (іспанського): своїм усе, а решті закон. Нещодавно розмовляв із тими прихильниками Януковича, які, на відміну від завсідників Майдану стосовно Вакарчука або Ющенка, знають його низьку ціну. Але логіка та сама: він наш. Тому прощаємо заздалегідь усі гріхи. Зараз певні особи гарячково обмірковують, а як же виправдати колаборанство Стріхи? І згадалося мені відверте інтерв’ю Юхновського. Він казав приблизно так (ліньки цитату розшукувати): «ми всі фізики були націоналістами, але зберегли себе». І насправді, Юхновський та Вакарчук були членами КПРС, ритуально клялися на мощах класиків марксизму. Якби не обставини, так би й залишилися крипто-«нашими». Я їх не засуджую, бо людина слабка, й невідомо, як кожен себе виявить у важкі часи. Але те що не герої, то вже сумнівів нема. Натомість знаю одного науковця родом з Буковини, якому обіцяли завідування відділом у АН УРСР після вступу до КПРС. Він категорично відмовився (70-і роки!). Відділ йому все-таки дістався, бо науковець він справжній, а в опозиціях не брав участі. Відмовляючись, він же не знав, що постане незалежність, якої прагнув у душі (ми з ним ТОДІ неодноразово відверто розмовляли на цю тему). Тобто, якщо не життя, то кар’єру на кон поставив. Науковець він набагато кращий за Вакарчука (індекс цитування та публікації). Але не пішов на раду нечестивих.

              А тепер у випадку з Височанським: він був місцеблюстителем, як Мєдвєдєв у Путіна. І як тільки шеф повернувся, то «варту здав!»
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2010.04.08 | псевдоквази

               Отож!

               Трясця пише:
               > Абсолютно згоден із Простим науковцем. Робиться безпідставна заява: Вакарчук (Стріха, Ющенко, бла-бла-бла) – наш. Йому прощається усе. Тобто, як у Франко (іспанського): своїм усе, а решті закон. Нещодавно розмовляв із тими прихильниками Януковича, які, на відміну від завсідників Майдану стосовно Вакарчука або Ющенка, знають його низьку ціну. Але логіка та сама: він наш. Тому прощаємо заздалегідь усі гріхи.

               Саме так - деякі пани, мабуть, не можуть жити без якогось там символу, гербу або прапора. Ну от зробили собі такого прапора з того, що було під рукою, та так розпалилися, що аж кричать: "Не займай наш святий прапор!!!" та навіть і дивитися не бажають, що прапор їх... такби мовити... сумнівної якості, хоч в них вже опоненти тикають, як в ненормальних...
              • 2010.04.08 | Torr

               Трясця, питання про того невідомого науковця

               Трясця пише:
               > Натомість знаю одного науковця родом з Буковини, якому обіцяли завідування відділом у АН УРСР після вступу до КПРС. Він категорично відмовився (70-і роки!). Відділ йому все-таки дістався, бо науковець він справжній, а в опозиціях не брав участі. Відмовляючись, він же не знав, що постане незалежність, якої прагнув у душі (ми з ним ТОДІ неодноразово відверто розмовляли на цю тему). Тобто, якщо не життя, то кар’єру на кон поставив. Науковець він набагато кращий за Вакарчука (індекс цитування та публікації). Але не пішов на раду нечестивих.

               то Ви знали К.Д.?
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2010.04.08 | Трясця

                Re: Трясця, питання про того невідомого науковця

                Йдеться про іншу, але реальну особу.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2010.04.08 | Torr

                 Re: Трясця, питання про того невідомого науковця

                 Трясця пише:
                 > Йдеться про іншу, але реальну особу.

                 Ok

                 але скажіть, геніальність і злодійство таки несумісні?
              • 2010.04.08 | Shooter

               знов пішли емоції

               Спочатку визнайте, що стверджуючи "Вакарчук одночано займав 2 посади" Ви, м*яко кажучи, як мінімум схибили.

               А потім почнемо ділити на "чистих та нечистих".

               Та, і відразу одне до Вас практичне питання. Я ще за "наших" (хоча й "не ваших";) ) Вакарчука та Стріхи намагався посприяти тому, щоб зросла участь України в FP. Оскільки до влади прийшли "вороги" (тут лапки швидше лише для виділення) - маю я покинути цю гнилу справу?

               Та, і вертаючись до Вакарчука (як і Юхновського): власне, на зорі незалежності (ще перед нею) він, крім того, що був грамотним професором теорфізики, діяв ПРОТИ КПСС та совіцької системи - починаючи ще з перших напіввільних виборів у ВС СССР, перших напіввілних виборів ректора ЛНУ, етс. Абсолютно не знаючи - який буде результат.

               Доречі, Ви сам були комсомольцем?
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2010.04.08 | Трясця

                Емоції. Ні, констатації

                За що я ціную Шутера, так це за те, що він будь-яку тему переведе на біографії учасників Форуму та загальні питання, котрі ніякого стосунку не мають до заявленої теми гілки. Респект за полемічну спритність!

                Йшлося про те, чи правильно зробив Стріха, співпрацюючи з Табачником. Я вважаю, що неправильно, зовсім не поливаючи Стріху брудом як зрадника. Просто він виявився таким, який є, не «нашим». Не може бути іншим. І більшість інтелігентів така ж, тримає дулю в кишені. А в часи майбутньої перемоги (якщо це станеться) пан Максим із сльозами на очах скаже: «я працював за лінією фронту, у страшному підпіллі, за маленькі гроші, підтримуючи національні цінності та інтереси Держави!» І майбутній Ющенко (не цей, цей уже обі...та просить у Януковича хоч якусь хатинку) дасть йому медальку. Та Б-г із ним, з Стріхою. Не може він бути героєм, але й не зобов’язаний. Герой – це поклик душі. Питання, що робити? Відповідь: не співпрацювати з нечестивими на державних посадах. Це зовсім не означає, Шутере, що Ви маєте з точки зору моралі піти з Вашої дрібної чиновницької посади, бо ця посада не політична. І полковник міліції не повинен цього робити, і науковець, і викладач. Йдеться тільки про політичні посади.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2010.04.08 | Shooter

                 Констатації

                 Трясця пише:
                 > За що я ціную Шутера, так це за те, що він будь-яку тему переведе на біографії учасників Форуму та загальні питання, котрі ніякого стосунку не мають до заявленої теми гілки. Респект за полемічну спритність!

                 :) Дякую. Проте я лише натякаю на те, що каміння в когось потрібно кидати лише у випадку, якщо у Вас за плечима - ангельські крильця.

                 Ну і щодо полемічної спритности - Ви спритніший ...оскільки вперто не хочете визнати свого хибного твердження. ;)

                 > Йшлося про те, чи правильно зробив Стріха, співпрацюючи з Табачником. Я вважаю, що неправильно, зовсім не поливаючи Стріху брудом як зрадника. Просто він виявився таким, який є, не «нашим». Не може бути іншим. І більшість інтелігентів така ж, тримає дулю в кишені. А в часи майбутньої перемоги (якщо це станеться) пан Максим із сльозами на очах скаже: «я працював за лінією фронту, у страшному підпіллі, за маленькі гроші, підтримуючи національні цінності та інтереси Держави!» І майбутній Ющенко (не цей, цей уже обі...та просить у Януковича хоч якусь хатинку) дасть йому медальку. Та Б-г із ним, з Стріхою. Не може він бути героєм, але й не зобов’язаний. Герой – це поклик душі. Питання, що робити? Відповідь: не співпрацювати з нечестивими на державних посадах. Це зовсім не означає, Шутере, що Ви маєте з точки зору моралі піти з Вашої дрібної чиновницької посади, бо ця посада не політична. І полковник міліції не повинен цього робити, і науковець, і викладач. Йдеться тільки про політичні посади.

                 Заступник міністра - не політична посада. Та й Стріха хоч щось таки намагався робити, на відміну від його попередників. Доречі, інсайдівська інформація каже, що рішення залишитися на посаді заст.міністра йому далося нелегко - ну але це, у принципі, несуттєво.

                 І дякую за пораду - з посади не піду. ;) Тим більше, що, виглядає, науку виводять з-під Тобачнєга - себто, руки мити з підвишеною щодо нормальної частоти не доведеться.
                 згорнути/розгорнути гілку відповідей
                 • 2010.04.09 | Трясця

                  Сміх та сльози, або Шутер пересмикує

                  Шутер: «Заступник міністра - не політична посада»! Тоді іншу цитатку з першої сторінки Майдану:
                  «Ми також успішно співпрацюємо з Максимом Стріхою, який є членом Української народної партії Юрія Костенка. Однак мене Стріха цікавить як менеджер та експерт, який чудово розбирається в проблемах розвитку науки та міжнародних науково-технічних програмах» (Табачник).
                  Тобто Табачник уже використав Стріху в суто політичних цілях вибілювання свого політичного образу. Для цього йому й потрібен був Стріха.
                  А Вам, Шутере, порада. Якщо Ви когось із політичних діячів любите, то не заходьте в любові своїй надто далеко. Не ставте власну репутацію (хоча б і під ніком) під удар, поширюючи неправдиві відомості та сміховинні твердження на користь Ваших улюбленців.
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2010.04.09 | Shooter

                   нудний Ви якийсь

                   Слова Табачніка - істина в останній інстанції?


                   та, так що там з Вакарчуком - був він одночасно на двох посадах, як Ви твердили, чи не був?
                   згорнути/розгорнути гілку відповідей
                   • 2010.04.09 | Трясця

                    Нудний, але справедливий

                    Про Вакарчука відповіли колеги. А ось Ви наполягаєте на неможливому: заступники міністра, яких призначає сам (!) Президент, не є політичними фігурами. А за Вакарчука Стріха чи Полянський були політичними фігурами? Були, поза сумнівом. Це я може не знаю заступників у шанованому міністерстві транспорту, а тут вони всі на подіумі. Й такі поважні. Так що здавайте партію та спроквола йдіть пити вечірню каву, бо Ваше дрібне чиновницьке крісло Дімочку не цікавить. А якщо зацікавить, то начувайтеся, бо це Ви його туди посадили разом із нинішнім прохачем Ющенком. А за добру справу у нас добряче б’ють.
                   • 2010.04.10 | Трясця

                    Нудніший, ніж очікувалось

                    У той час, коли активісти УНП протестують проти призначення Табачника міністром МОН, відомий член УНП, пан Стріха, співпрацює з Табачником на посаді заступника міністра МОН, допускаючи поплескування по спинці з з боку останнього. Табачник недаремно згадав про належність Стріхи до УНП. Цим він остаточно добив рейтинг УНП та Стріхи персонально. Більше того, через те, що Стріха ніби-то, на погляд деяких, «наш», та співпрацює з Табачником, то й Табачник стає ніби-то вже трохи й «наш». Натомість, обидва «не-наші», бо серед нечестивих «наших» немає. А висновок той самий: посада та постать Стріхи – політичні.
                  • 2010.04.09 | Torr

                   Трясця має моральний імператив.

                   огидно дивитись на цю гнилу інтелігенцію, яка готова співпрацювати з будь-якою владою.
                   згорнути/розгорнути гілку відповідей
                   • 2010.04.09 | Shooter

                    ...і безмежне зоряне небо над ним

       • 2010.04.09 | sama

        Re: Ознаки та визначення-Не плюхнувся!(л)

        Трясця пише:
        І Вакарчук, який два роки, порушуючи закон, сидів однією ср..ю на двох стільцях, плюхнувшись у старе крісло, як тільки пішов у відставку, теж «наш»?

        Насправді є в Україні "зорькій глаз" який пильнує щоб попередник Вакарчук відчув, "хто в домє хазяін."
        http://www.zik.com.ua/ua/news/2010/04/09/224100
 • 2010.04.07 | Shooter

  Головне

  proUA пише:
  > на цей момент існують плани щодо створення окремого міністерства науки та інновацій

  держкомітету тільки.

  Подейкують, керівником в цьому випадку може бути Гріньов.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.04.07 | Трясця

   Re: Головне

   Свята наївність! Їхній він, їхній із тельбухами та професорською англійською мовою. Знайшли «свого»!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2010.04.07 | Shooter

    Re: Головне

    Трясця пише:
    > Свята наївність! Їхній він, їхній із тельбухами та професорською англійською мовою. Знайшли «свого»!

    хто "він", власне? :)
 • 2010.04.08 | Раппопович

  А ви что, хотели бы, чтоби он сотрудничал безуспешно?

 • 2010.04.19 | © alexspy [15.04.2010]

  Re: папуасский министр

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.04.19 | © tol [16.04.2010]

   Re: Дитинство папуаса

   Дитинство папуаса
   © tol [16.04.2010]Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua