МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Кабмін утворив державний комітет з питань науково-технічного та

04/07/2010 | РБК-Украина
та інноваційного розвитку.

РБК-Украина, 07.04.2010, Київ, 13:53

Уряд утворив державний комітет України з питань науково-технічного та інноваційного розвитку. Відповідне розпорядження прийняте на засіданні Кабінету міністрів 7 квітня, повідомляє прес-служба секретаріату уряду.

Комітет діятиме як центральний орган виконавчої влади і працюватиме на базі департаменту науково-технологічного розвитку, департаменту інновацій та трансферу технологій Міністерства освіти і науки та департаменту інновацій Державного агентства з інвестицій та інновацій.

Комітет буде головним у системі центральних органів виконавчої влади з питань забезпечення реалізації державної політики у даній галузі. Крім того, на нього покладаються функції спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади у сфері інноваційної діяльності.

Фінансування новоствореного органу виконавчої влади планується здійснювати в межах видатків, які передбачено для МОН та Держінвестицій. Тобто створення комітету не потребує додаткових витрат з державного бюджету.

http://www.rbc.ua/ukr/newsline/show/kabmin_obrazoval_goskomitet_po_voprosam_nauchno_tehnicheskogo_i_innovatsionnogo_razvitiya_07042010

Відповіді

  • 2010.04.07 | Созерцатель

    Re: Кабмін утворив державний комітет з питань науково-технічного та

    Не, а предыдущий был чуточку прогрессивнее -- декларировал попыточку изучить положение дел в науке (пресловутая и закончившаяся, как и все его начинания, пшиком комиссия по изучению ситуации в научной сфере). А эти и так все знают. ВСЕ! Так что никакие полевые исследования ничего к их глубоким знаниям добавить не смогут. Ведь в этой команде больше проффесоров, членов по переписке и аккадемиков. Что дает им законное основание разбираться во всем. Молодцы. Так держать.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua