МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Україна активізує науково-технічну співпрацю з Німеччиною

04/13/2010 | УНІАН
[13.04.2010 01:08]

Україна планує активізувати науково-технічну співпрацю з Німеччиною.

Як повідомили УНІАН в прес-службі Кабінету міністрів, про це йшлося під час зустрічі віце-прем’єр-міністра України Володимира СЕМИНОЖЕНКА з Надзвичайним і Повноважним Послом Німеччини в Україні Гансом-Юрґеном ГАЙМЗЬОТОМ.

Під час зустрічі в центрі обговорення сторін було співробітництво України і Німеччини в науково-технічній сфері, яке триває з 1993 року. Г.-Ю.ГАЙМЗЬОТ високо оцінив досвід українсько-німецького співробітництва за низкою наукових напрямів, зокрема у дослідженні морів. Особлива увага приділялася перспективам співробітництва з Центром європейських ядерних досліджень, а також можливій участі України у Рамковій програмі ЄС.

За словами В.СЕМИНОЖЕНКА, ці питання стануть пріоритетними в роботі новоствореного Державного комітету з питань науково-технічного і інноваційного розвитку. "Належне фінансове і організаційне забезпечення діяльності Комітету засвідчить, що в Україні реалізується нова політика - політика стрімкого зростання", - зазначив віце-прем`єр.

У свою чергу Г.-Ю.ГАЙМЗЬОТ підкреслив, що Німеччина сприятиме Україні у покращенні соціально-економічної ситуації.

постiйна адреса статтi: http://www.unian.net/ukr/news/news-372026.html

Відповіді

  • 2010.04.13 | коментарi до статтi |

    Re: Україна активізує науково-технічну співпрацю з Німеччиною

    Індра (Ukraine, Kiev): старий пеньок

    За розумом і поглядом на світ Семеноженко є старий пеньок, типовий совковий комуноїд. Без негайної реорганізації структри української науки ніякого поступу очікувати в принципі НЕ МОЖЛИВО! Не може нормально розвиватись наука, в якій панує та ж совдеповська армійська дідовщина. Структура науки СССР, яка є у нас, була розроблена в сталінських кабінетах для пригнічення особистості, а не для росту. Обирають одного на лідера і далі так він і сидить до свого природного кінця; а ще 2 дисертації...

    http://www.unian.net/ukr/comments/372026


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua