МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Цікаво, у що це втілиться? (л)

04/15/2010 | sama
Боюсь, що черговий раз буде "удосконалено" ще кілька шкіл, які всупереч усьому, ще вчать дітей .

http://www.zaxid.net/newsua/2010/4/15/91228/

Програми 12 річної школи з природничого циклу побудовані так, щоб унеможливити розуміння дитиною основних положень та взаємозв'язків.Часто вивчення фізики вимагає знання того матеріалу з математики, який вчитимуть значно пізніше.

Попробуйте почитати підручник біології за 8 - 9 клас, чи хімії, чи фізику за 8.Знайдіть час і запитайте свою дитину , що вона з того зрозуміла, і як в школі їй то розтлумачили. Скільки було дано на самостійне опрацювання та написання рефератів, здертих з інтернету.

Відповіді

 • 2010.04.15 | sama

  Ну ось і подальший розвиток (л)

  http://www.zik.com.ua/ua/news/2010/04/15/224958

  До 2015 року Україна має увійти до десятки країн з високим рівнем математичної та природничої шкільної освіти. Про це заявив віце-прем’єр-міністр України Володимир Семиноженко, – інформує прес-служба Кабміну.

  «Викладання природничо-математичних дисциплін у школах має критичне значення для зміцнення конкурентоспроможності сучасної держави. На жаль, Україна стрімко втрачає переваги в цій сфері», – наголосив Володимир Семиноженко.

  Віце-прем’єр-міністр послався на результати участі українських школярів у міжнародному дослідженні з оцінки якості математичної і природничої освіти (TIMSS) у 2007 році. Українські школярі вперше брали участь у міжнародному дослідженні, яке проводиться кожні 4 роки починаючи з 1995 року серед випускників молодшої школи та восьмикласників. За результатами дослідження українські восьмикласники посіли 25-те місце з математики та 19-те – з природничих наук, а учні 4-х класів – 26-те місце і з математики, і з природознавства. Отримані результати є нижчими за міжнародний середній бал. За словами Володимира Семиноженка, Росія, що має подібну систему середньої освіти, демонструє значно вищі досягнення.

  «Освітня реформа повинна спрямовуватися у майбутнє і мати чіткі критерії успішності. До 2015 року Україна має увійти до десятки країн-лідерів з рівня математичної та природничої шкільної освіти. З огляду на наш науковий потенціал ця мета цілком досяжна. Більш того, якщо досягнемо цього, то напевне реалізуємо і головну ціль президентської програми – до 2020 року посісти місце у G-20», – наголосив віце-прем’єр-міністр.

  Нагадаємо, що вчора віце-прем’єр-міністр України Володимир Семиноженко дав доручення МОН підготувати пропозиції до Державної програми підвищення якості природничо-математичної освіти у школах.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.04.15 | Almodovar

   Вони всі ідіоти

   посісти місце серед 20 найсильніших економік світу??? Гарна трава в Кабміні! ну, що ж заздрити: МВС свій, мабуть, постачає!
   А математика до 2015 року? Питаннячко: ХТО і КОГО буде вчить??? Якщо у нас і зараз є вчителі, здатні ТАК вчити ВСІХ учнів - то чого не вчать? А Шестижопенко, здається, вважає, що такі вчителі є, бо інакше де їх узяти за 5 років? А якщо у нас НЕМАЄ таких вчителів (а на математику в педуніверситети тільки від безвиході йдуть), то з якого б бодуна вони взялися через 5 років? ХТО буде вчити тих студентів? Чи мо у викладачів-професорів виросте дві голови за 5 років і вони стануть Гаусси?
   А воно ото Трисраченко в школі день було? Як воно пропонує поліпшити викладання? Що, вчені відкрили супер-методику? Чи віднайшли супер-мотивацію?
   По-друге, з чого б це школярі зненацька облишили б готуватися на юрфак і кинулися в математики і біологи? Що, до 2015 року з'явиться мільйон робочих місць математиків? Чи інженерів? Чи мікробіологів? Чи кого?
   Нарешті, у нас що, в 2010 році заплановано збільшити набір на математичні і природничі спеціальності вузів? Чи у 2011 році? Я такого від Собачника не чув, щось.
   То ЯКІ методи пропонує Семиноженко...йой, вибачте, СЄмІноженко для досяягнення своєї мети?
   ПраФФесі-АНАЛ, аднака!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2010.04.15 | Георгій

    Мeні ось цe сподобалося

    Almodovar пише:
    > А воно ото Трисраченко в школі день було?
   • 2010.04.15 | псевдоквази

    Ні, всі вони з комсомольців:

    там така була тактика - випнутися, "штовхнути" ефектний лозунг, якась там "пятілетка за трі года", "врєжєм дуба раньше срока" і т.п., от і навчилися - комсомолу вже нема, а вїх ніяк не зупинять.
 • 2010.04.15 | Iryna_

  в подальші розмовиCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua