МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Доктор економічних наук доручив чл.-кор. НАНУ знизити ціни

04/25/2010 | unian.net
[25.04.2010 13:34]
Янукович доручив Азарову знизити ціну на пальне для Вічного вогню

Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ доручив прем’єр-міністру Миколі АЗАРОВУ до 1 травня опрацювати та вирішити питання щодо зниження ціни на пальне, яке використовується для функціонування Вічного вогню.

Про це УНІАН повідомили у прес-службі Президента України.

Разом з тим, керівникам центральної та місцевої влади доручено забезпечити запалення та належне функціонування Вічного вогню на військових меморіалах та біля пам`ятників загиблим у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років, а також в інших воєнних конфліктах, під час святкування 65-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

Згідно з дорученням глави держави, голова Ради міністрів Криму, голови обласних, Київської та Севастопольської міськдержадміністрацій, Міністерство палива та енергетики повинні до 5 травня вжити невідкладних заходів щодо впорядкування військових меморіалів та пам`ятників, біля яких розташовано Вічний вогонь.

Також до 5 травня мають бути проведені роботи з підведення пального, реконструкції та ремонту устаткування, що забезпечує функціонування Вічного вогню, та перевірки стану його безпеки.

Крім того, Президент звернув увагу на необхідність забезпечити використання заходів, пов`язаних із запаленням і функціонуванням Вічного вогню під час святкування 65-річчя Перемоги, для патріотичного виховання молоді. Йдеться також про важливість висвітлення зазначених заходів у ЗМІ.

Адміністрація Президента України має бути поінформована про проведену роботу до 14 травня.


постiйна адреса статтi: http://www.unian.net/ukr/news/news-374114.html

Відповіді

 • 2010.04.25 | pravda.com.ua

  І з'єднати Крим з Росією

  Янукович і Медведєв домовилися з'єднати Крим з Росією
  Неділя, 25 квітня 2010, 18:23

  Президенти України і Росії Віктор Янукович і Дмитро Медведєв підписали угоду про будівництво мосту Керч-Кубань.

  Про це повідомив голова Ради міністрів Криму Василь Джарти.

  "Медведєв сказав, що до 2014 року міст повинен бути побудований. Для нас, для кримчан, це буде величезний прорив, в першу чергу економічний і соціальний. Це й розвиток інфраструктури, комунікацій, рекреації", - заявив він, повідомляє Е-Крим.

  Як відомо, 21 квітня Янукович і Медведєв підписали угоду про продовження терміну базування Чорноморського флоту Росії в Криму на 25 років.

  Українська правда

  http://pravda.com.ua/news/2010/04/25/4968814/


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua