МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Чи не загрожує НАНУ перетворення в УВ РАН ?

04/27/2010 | ?
У розпорядженні редакції «Дзеркала тижня» опинився проект міжурядової угоди, запропонований уряду України російською стороною, який вочевидь найближчим часом буде розглянуто і ухвалено до підпису.

http://www.dt.ua/1000/1550/69304/

Відповіді

 • 2010.04.28 | unian.net

  М.ПОПОВИЧ впевнений, що зараз ми маємо підтримати опозицію

  [28.04.2010 12:15]
  У Андруховича вже слів немає

  В Україні зараз все йде за найгіршими сценаріями.

  Про це заявили відомі українці сайту «Політична думка».

  Академік Мирослав ПОПОВИЧ висловив переконання, що харківські угоди засвідчили, що Україна стала сферою державних інтересів Росії. “І це ще не все. Далі візьмуться за авіапром, атомну енергетику тощо. Регіонали заявляли під час виборчої кампанії, що прийдуть і наведуть порядок. Ми бачимо ці методи наведення порядку”, - зазначив він.

  М.ПОПОВИЧ впевнений, що “зараз ми маємо підтримати ініціативи опозиції і чинити спротив такій політиці влади”.

  http://www.unian.net/ukr/news/news-374634.html
 • 2010.04.28 | Мацяльця

  Треба починати системну та наполегливу боротьбу

  вже зараз на кожному робочому місці: виводити з ладу обладнання, ламаити комп'ютери та/або інфіковувати їх, палити робочі зошити (в кого є) та наукові звіти, ліквідовувати нові створені матеріали, знищувати піддослідних тварин. Хай горить земля під ногами окупантів!
 • 2010.04.28 | unian.net

  МЗС радить дочекатися 17 травня: будуть «доленосні» рішення

  [28.04.2010 11:24]
  МЗС радить дочекатися 17 травня: будуть чергові «доленосні» рішення

  Міністр закордонних справ України Костянтин ГРИЩЕНКО вважає, що ближчим часом політична ситуація в Україні, що виникла у зв’язку з підписанням та ратифікацією угоди щодо продовження терміну перебування Чорноморського флоту Росії в Криму, стабілізується.

  Про це К.ГРИЩЕНКО сказав в інтерв’ю “Німецькій хвилі”.

  “Я думаю, що вони (опозиція) перейшли межу, хоча це дуже живий прояв конкурентної демократії в Україні… Але демократія – це, як правило, правління легітимно обраної більшості. Я думаю, що ситуація заспокоїться у наступні дні“, - сказав він.

  Відповідаючи на запитання, чи будуть у наступні два-три тижні ще якісь доленосні рішення у відносинах між Україною і Росією, К.ГРИЩЕНКО відповів: “Чекайте 17 травня”. (Цього дня відбудеться візит Президента Росії Дмитра МЕДВЕДЄВА до Києва – УНІАН).

  За словами міністра, готується більше десятка угод „різного масштабу”, більшість з яких дозволяє розпочати реалізацію тих проектів, які досить довго розроблялися, але гальмувалися через політичні причини.


  постiйна адреса статтi: http://www.unian.net/ukr/news/news-374621.html
 • 2010.04.28 | unian.net

  Re: у нас ще є спільні інтереси з високоточних технологій

  [28.04.2010 12:53]
  У ПР кажуть, що одним з перших кроків має бути модернізація ЧФ РФ

  Вадим Колесниченко Народний депутат від Партії регіонів Вадим КОЛЕСНІЧЕНКО переконаний, що угода про продовження перебування Чорноморського Флоту Російської Федерації в Криму – лише перший крок до “зміцнення відносин” між країнами.

  Про це депутат заявив ТВі, повідомили УНІАН у прес-службі телеканалу.

  «Ми повинні розуміти, що це (оренда військової бази) - лише одна частина наших можливих домовленостей. Це і питання Єдиного економічного простору, це питання Митного союзу”, - зазначив він.

  Коментуючи заяву Президента Віктора ЯНУКОВИЧА про неможливість вступу України до Митного союзу з Росією, В.КОЛЕСНІЧЕНКО сказав, що “ми пропонуємо, щоб Російська Федерація і представники їхнього Митного союзу увійшли теж у СОТ, і тоді всередині СОТ ми все ж створимо свою структуру”. “Це очевидно і зрозуміло, і це нам вигідно», - вважає депутат.

  «Крім Чорноморського флоту, у нас є авіапром, у нас ще ВПК, у нас є ще спільні інтереси в кораблебудівній галузі, у нас ще є спільні інтереси з високоточних технологій», - перерахував “регіонал”.

  Одним з перших кроків, на його думку, має бути модернізація Чорноморського флоту – “досі оновлювати військову техніку росіянам на українській території не давали”. «За згодою сторін робиться модернізація флоту, тому ми дамо їм тепер таку можливість. Це питання протоколів і міжурядових домовленостей – це вже не так важливо», - сказав В.КОЛЕСНІЧЕНКО.

  Він зазначив, що Росія не витрачала грошей на будівництво кораблів, бо не була зрозуміла доля бази в Севастополі. «Сьогодні доля бази зрозуміла, звичайно, що будуть кинуті гроші для того, щоби їх не тратити на будівництво у Новоросійську», - переконаний В.КОЛЕСНІЧЕНКО.


  постiйна адреса статтi: http://www.unian.net/ukr/news/news-374644.html
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.04.28 | Dr. A. Cula

   Навіщо тягнути політику в цей форум?

   Адже політичних форумів і так хватає! Тут все більш нецікаво :(
  • 2011.08.06 | Юрий Мешков ответил РИА «Новый Регион»

   Re: у нас ще є спільні інтереси з високоточних технологій

   Первый президент Республики Крым Юрий Мешков ответил на вопросы читателей РИА «Новый Регион»
   29.06.11

   Не более лестную оценку получил от Мешкова и депутат Вадим Колесниченко, ныне пытающийся играть роль главного российского соотечественника на Украине.

   Юрий Мешков: Колесниченко вызывает слегка гадливое неприятие как человек, скажем, нетрадиционной ориентации. Такой политический голубой ловчила. Предаст и продаст, уступит во всем, было бы предложение позаманчивей.

   http://www.nr2.ru/crimea/337296.html
  • 2011.08.07 | youtube.com

   Re: у нас ще є спільні інтереси з високоточних технологій

   unian.net пише:
   > [28.04.2010 12:53]

   > «Крім Чорноморського флоту, у нас є авіапром, у нас ще ВПК, у нас є ще спільні інтереси в кораблебудівній галузі, у нас ще є спільні інтереси з високоточних технологій», - перерахував “регіонал”.

   http://www.youtube.com/watch?v=kDOwlPEP_L8


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua