МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Печерський палац для академіка Литвина

04/27/2010 | unian.net О.Охрімчук, К.Лесів
[27.04.2010 10:10] О.Охрімчук, К.Лесів

Печерський палац для Литвина, або Що спільного в спікера з гетьманом Розумовським

«Тут у нас проблема: каналізація проходить по горі, а будинки стоять нижче. У мене вигрібна яма, а для Литвина поставили станцію, яка перекачує лайно з нижчого рівня на вищий…» - сказала сусідка...

Розмови про будівництво хатинки, яке провадиться для Володимира Михайловича Литвина на Печерських пагорбах, у пресі точилися давно. За допомогою наших друзів у правоохоронних органів нам вдалося відшукати цей важливий для громадськості об’єкт і зняти його на фотокамеру ...

http://unian.net/ukr/news/news-374390.html

Відповіді

 • 2010.04.27 | Ото вона там трохи гуде, коли качає фекалії

  Re: Печерський палац для академіка Литвина

  > Тут у нас, знаєте, проблема, каналізація проходить по горі, а будинки стоять нижче. У мене вигрібна яма, а для Литвина поставили станцію, яка перекачує лайно з нижчого рівня на вищий… Ото вона там трохи гуде, коли качає фекалії, а так усе спокійно…
 • 2010.04.28 | Созерцатель

  Re: Печерський палац для академіка Литвина

  Ничего Вы не понимаете. Жизненные отходы ДВАЖДЫ спикера и ДВАЖДЫ академика пахнут миррою и остальными благовониями. Радоваться надо, а Вы тут жалобы разводите. И не стыдно.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.05.03 | Бувші та теперішні комуністи живуть непогано

   Re: Печерський палац для академіка Литвина

   Бувші та теперішні комуністи живуть непогано

   http://lb.com.ua/analitic/politics/2010/04/30/42678_burzhuyske_zhittya_komunista.html
  • 2010.06.20 | Вумний

   Re: Печерський палац для академіка Литвина

   Созерцатель пише:
   > Ничего Вы не понимаете. Жизненные отходы ДВАЖДЫ спикера и ДВАЖДЫ академика пахнут миррою и остальными благовониями. Радоваться надо, а Вы тут жалобы разводите. И не стыдно.

   Стыдно ...
 • 2011.02.01 | Литвин

  Жити скромно, думати і діяти високо

  01.02.2011 11:09 , ОСТАННІ НОВИНИ

  Литвин: критика - це рабська звичка

  Голова Верховної Ради України Володимир ЛИТВИН похвалив Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА за проведення реформ і закликав тих, хто не підтримує ці зміни, не заважати владі працювати.

  Як передає кореспондент УНІАН, про це спікер сказав під час відкриття восьмої сесії парламенту 6-го скликання.

  «Але скажіть, хто запропонував активну, в тому числі мозкову роботу, щодо виведення країни зі складного соціально-економічного становища, хто на ділі окреслив і запропонував своє бачення реформ та наполягає на здійсненні далеко непростих перетворень – Президент Віктор Федорович ЯНУКОВИЧ», - зауважив В.ЛИТВИН.

  За його словами, Адміністрація Президента сьогодні виступає як «центр реформізму».

  На думку В.ЛИТВИНА, Верховна Рада, у першу чергу, має «вітати і підтримувати» ці реформи.

  В.ЛИТВИН наголосив, що «хто не погоджується, принаймні, має не заважати».

  Парламентська більшість зустріла ці слова оплесками, а з боку опозиції почулися репліки про те, що В.ЛИТВИН захвалює Президента.

  У відповідь голова ВР зазначив, що «взагалі-то критика - це рабська звичка, а відповідно заклики побудувати рай в Україні обертаються пеклом».

  «Є таке прислів’я – що один чоловік все життя або цілий рік обурювався щодо свого начальника, а той про це не знав», - додав він.

  За словами В.ЛИТВИНА, «нас вистачає на боротьбу, а країна, як ніколи, потребує сьогодні роботи, потребує негайно нового повороту, нового курсу, початку відліку нового часу». «Нам потрібно показати здатність наздогнати світ», - зазначив голова ВР.

  Він вважає, що саме під час цієї сесії парламент повинен продемонструвати «винятково важливу роль у реалізації реформ, а відтак стати вирішальною частиною політичної системи країни, а не офіційною частиною прикриття задавнених соціальних та економічних проблем».

  На переконання В.ЛИТВИНА, кожен народний депутат зобов’язаний «піднести планку своєї професійної політичної моральної та інтелектуальної відповідальності». «Період жити високо, думати скромно та діяти аби як належить перетворити в епоху – жити скромно, думати і діяти високо», - сказав він.

  За словами спікера, без цього не можна сподіватися на народну підтримку й без цього не буде жодних реальних реформ в Україні.

  http://www.unian.net/ukr/news/news-418966.html


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua