МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Семиноженко привітав інтелектуальну еліту України

04/27/2010 | unian.net
27.04.2010 09:49]
Семиноженко привітав інтелектуальну еліту України

26 квітня в ДП „Український інститут промислової власності” віце-прем’єр міністр України Володимир Семиноженко з нагоди Міжнародного дня інтелектуальної власності урочисто зачитав привітання від Президента України Віктора Януковича.

Також Віце-прем’єр Володимир Семиноженко привітав та висловив щиро подяку інтелектуальній еліті України, наголосивши на тому, що лідерство нашої держави нині, безумовно, за інтелектом, інноваціями та винаходами.

„Перед державою поставлено амбітне завдання – стати однією з країн 20-ки світових лідерів, на інтелектуальному рівні - це вже досягнуто. Підтвердження цьому є ряд конкурентноспроможних нанотехнологій, на які видані охоронні документи державною системою правової охорони інтелектуальної власності”, - повідомив пан Семиноженко.

Він подякував усім працівникам та керівництву державної системи правової охорони ІВ і висловив надію на те, що тісна співпраця між урядом, підприємствами сфери ІВ та творчою, інтелектуальною елітою країни приведе до досягнення спільної мети – зробити Україну однією з успішних країн світу.постiйна адреса статтi: http://www.unian.net/ukr/news/news-374381.html

Відповіді

 • 2010.04.28 | Iryna_

  є інфа що Семиноженка трохи побили під ВР (л)

  http://forum.pravda.com.ua/read.php?2,208153315
 • 2010.04.28 | Эмпирик

  Re: Семиноженко привітав інтелектуальну еліту України

  "Перед державою поставлено амбітне завдання – стати однією з країн 20-ки світових лідерів, НА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОМУ РІВНІ - ЦЕ ВЖЕ ДОСЯГНУТО". А чем это смелое (второе) утверждение можно подтвердить?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.04.28 | Shooter

   Re: Семиноженко привітав інтелектуальну еліту України

   Эмпирик пише:
   > "Перед державою поставлено амбітне завдання – стати однією з країн 20-ки світових лідерів, НА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОМУ РІВНІ - ЦЕ ВЖЕ ДОСЯГНУТО". А чем это смелое (второе) утверждение можно подтвердить?

   Для цього хіба не достатньо глянути на рожу Семижопенка?

   Або на рожі т.зв. "народних дупутатів ВР", які з балкона кидаються на колег?

   Інтелектуальний рівень..."ключом" б*є, як би сказали росіяни...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua