МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Жити у суспільстві і бути від нього вільним неможливо" - (Хтось

04/30/2010 | Простий науковець
з великих). Тут просили не тягти політики у нашу "башту зі слонової кістки". А коли це безпосередньо стосується науки?

Отже, як можна було передбачити, за нової влади знову у фаворі московські холуї. Ось стаття про найновіші ідеї в економіці:

http://www.dt.ua/3000/3100/69330/

І хто ж стоїть за цими ідеями? Ви вже вгадали? Звичайно ж, найгеніальніші люди усіх часів і народів - росіяни. Отже,хто це персонально?

Нобелівський лауреат В. Леонтьєв (1973 - Wassily Leontief), нобелівський лауреат академік Канторович (1975 - Leonid Vitaliyevich Kantorovich), академік Маслов, академік В.Немчинов, професор В.Новожилов...

(http://nobelprize.org/nobel_prizes/economics/laureates/)

Хто ще? Нобелівський лауреат Пригожин. Hе має жодного відношення до економіки - але ж теж можна зарахувати до богоносців. Він, правда, бельгієць, але у шовіністичній пропаганді використоівується, тож і укрАинский вчоний не забарився.

Слід відзначити, що цими двома діячами і вичерпуються усі нобелівські лауреати з економіки російського (типу) походження (бо богоносність Канторовича у мене викликає сумніви, а Леонтьєв взагалі-то американець).

До речі, є й американський нобелівський лауреат з Харкова (1971 - Simon Kuznets) - але хіба ж українець може мати якесь відношення до високої науки?

Чи слід казати, що домінуюють у тій науці західні вчені бо розвивали сер'йозну економічну науку ще коли Маслови молились на найпередовішу у світі планову еконономіку.

Отже, замість об'єктивної оцінки дійсно цікавої галузі науки отримуємо від українського (типу) вченого демонстрацію холопської відданості московським панам - і все, бо подано абсолютно деформовану картину галузі.

Тож, шановні науковці, готуймося до "путінського призову" в академіки НАНУ який буде складатися виключно з московських холуїв.

До речі, такому набору могли б дуже завадити імпакт фактори бо холуйство й сер'йозні наукові досягнення є речами мало сумісними. Тож супротивники IF можуть себе поздоровити з успіхом.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua