МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

«Сімейні неділі» для залучення дітей до культурного життя

05/13/2010 | pinchukartcentre.org
Перша «Сімейна неділя» в PinchukArtCentre
13 травня 2010

В рамках своєї освітньої програми, PinchukArtCentre розпочинає серію регулярних заходів для найменших відвідувачів центру та їх батьків – «Сімейні неділі». «Сімейні неділі» створені для сприяння залученню дітей до культурного життя, знайомства з мистецтвом, заохочення до творчості та розвитку естетичного почуття. Відтепер, кожної другої неділі місяця відвідувачі можуть привести в PinchukArtCentre своїх дітей, де спеціально для них буде організоване знайомство з однією з робіт, представлених в експозиції, відбуватиметься її обговорення і проводитимуться заняття, в ході яких діти можуть відчути себе в ролі художника. Фахівці арт-центру будуть навчати їх малювати та ліпити.

Бйорн Гельдхоф, арт-менеджер PinchukArtCentre: «Ми запрошуємо наймолодше покоління відвідувачів PinchukArtCentre пережити досвід спілкування з мистецтвом, як споглядаючи його, так і створюючи його. Можливо, серед них ми впізнаємо згодом майбутній цвіт українських художників».

Перша зустріч з представниками PinchukArtCentre в рамках «Сімейних неділь» відбудеться в неділю 16 травня, і розпочнеться о 14.00 на 6 поверсі SkyArtCafe у залі video-lounge.

Максимальна кількість дітей у групі складатиме 20 учасників, тому для отримання додаткової інформації та попереднього запису, будь ласка, звертайтесь за наступними контактами:
Тел.: +38 044 590-08-58
E-mail: info@pinchukartcentre.org

Заплановані «Сімейні неділі» в PinchukArtCentre протягом виставки «Сексуальність і трансцендентність»:

― 16 травня ― 13 червня ― 11 липня ― 15 серпня ― 12 вересня.

http://pinchukartcentre.org/ua/news/11235

Відповіді

 • 2010.05.13 | Мальвіна

  Я вже долучилась


  pinchukartcentre.org пише:

  > Бйорн Гельдхоф, арт-менеджер PinchukArtCentre: «Ми запрошуємо наймолодше покоління відвідувачів PinchukArtCentre пережити досвід спілкування з мистецтвом, як споглядаючи його, так і створюючи його.  Способна собственных Платонов и быстрых разумом Ньютонов земля украинская порождать! Такие ликующие мысли вызвала радостная весточка из США. Известный американский журнал "Тайм" включил в сотню самых влиятельных людей мира нашего соотечественника – известного украинского олигарха Виктора Пинчука. И не куда-нибудь, а на 7-е место в категорию «Мыслителей» - людей, которые по определению журнала «формируют и изменяют мир». Ого!

  Внимание! Статья содержит иллюстрации способные оскорбить Ваши нравственные и моральные принципы.

  http://www.sd.net.ua/2010/05/06/pinchuk_penis_misly.html


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua