МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Академік НАНУ В.Литвин буде лікуватись в районній лікарні

06/05/2010 | unian.net
[05.06.2010 15:50]

«Для початку на законодавчому рівні треба прийняти рішення про те, щоб усі державні посадовці, всі державні діячі і державні службовці лікувалися виключно в Україні, тоді в лікарнях буде необхідне обладнання і належний рівень забезпечення медицини», - сказав В.ЛИТВИН на прес-конференції.

http://www.unian.net/ukr/news/news-380323.html

Відповіді

 • 2010.06.05 | Skapirus

  Що, вже в Німеччину не пускають?

  Чи в лом туди літати, тож Феофанію для богообраних треба переобладнати? Мабуть пригадав і здригнувся від історії з Кушнарьовим - http://maidanua.org/static/mai/1169548454.html - "О, яка це була урочиста смерть! Телебачення кожну годину передавало останні звістки з районної лікарні, для керування реанімаційними заходами в Ізюм прибув міністр охорони їхнього здоров'я Юрій Поляченко, а харківська влада рапортувала, скільки літрів крові „для Кушнарьова” здано місцевими курсантами. Літак, готовий негайно вивезти екс-губернатора до найкращої німецької клініки, регулярно прогрівав двигуни, а лідер парламентської фракції Партії Регіонів Раїса Богатирьова особисто звернулася до посла Німеччини в Україні з проханням терміново відкрити візи для Євгенія Кушнарьова та його коханки. Одначе внутрішня кровотеча не припинялася й до Ізюма вертольотами Міністерства з надзвичайних ситуацій стали звозити іноземних лікарів і небачену в райцентрі медичну апаратуру. Та, виявилося, є речі, які вона не можуть ані купити, ані вкрасти. І помер їхній Кушнарьов, наче простий смертний, на звичайному лікарняному ліжку, у занедбаній богадільні, куди наші приповзають з власною марлею, шприцами та грошима на рентгенівську плівку."

  До речі, зауважте, що Литвин нічого не сказав про те, що він та йому подібні збираються лікуватися в лікарнях для всіх, хоча з тексту можна було б щось подібне зрозуміти. Гроші виділять "для народу", але як завжди пустять на себе коханих.


  unian.net пише:
  > [05.06.2010 15:50]
  > «Для початку на законодавчому рівні треба прийняти рішення про те, щоб усі державні посадовці, всі державні діячі і державні службовці лікувалися виключно в Україні, тоді в лікарнях буде необхідне обладнання і належний рівень забезпечення медицини», - сказав В.ЛИТВИН на прес-конференції.
  > http://www.unian.net/ukr/news/news-380323.html
 • 2010.06.05 | igorg

  Створять зразково-показову ЦРБ терміново

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.06.07 | kfmn

   Привилегии чиновников

   Помнится, во время "перестройки" одной из любимых тем прессы была борьба с привилегиями, а подтемой -- 4-е Главное управление Минздрава, предназначенное для медобслуживания чиновников. Лозунг "Закрыть 4-е управление" повторялся едва ли не чаще, чем "отменить 6-ю главу конституции" (про руководящую и направляющую силу -- КПСС, если кто забыл). В общем, результат очевиден: те же люди сидят в тех же креслах (только таблички на дверях поменялись) и лечатся в той же Феофании, только объём их привилегий стал гораздо шире, а понятие "социальной справедливости" -- гораздо уже.
 • 2010.11.17 | pravda.com.ua

  "Феофанія" купила газонокосарку за півмільйона

  "Феофанія" купила газонокосарку за півмільйона
  Вівторок, 16 листопада 2010, 17:53

  http://www.pravda.com.ua/news/2010/11/16/5576245/


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua