МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Українське наукове ПЗ OpenOpt 0.29 та FuncDesigner 0.19

06/16/2010 | Dmitrey
Вийшов новий реліз українського програмного забеспечення OpenOpt 0.29 та FuncDesigner 0.19, що відбувається щоквартально з 2007 р.
http://forum.openopt.org/viewtopic.php?id=252

Воно дозволяє проводити чисельну оптимізацію, автоматичне диференціювання, розв’язувати системи лінійних, нелінійних рівнянь, ODE і т.і., має декілька важливих застосувань та, як очикується, стане ще більш популярним після виходу Python 3.3 з динамічною компіляцією.

Також ви можете запускати це програмне забеспечення онлайн на нашому Sage-сервері та зберігати там ваш програмний код.
http://sage.openopt.org (або http://sage.ukma.kiev.ua)

У світі продовжує набирати популярності використання мови Python у розробці науково-технічного програмного забеспечення. Чимало іноземних ВНЗ обрали викладання саме цього вільного програмного забеспечення замість MATLAB, зокрема, його вивчають у провідному науково-технічному ВНЗ США Массачусетському Технологічному інституті, університетах Карнегі-Мелон, Техасу, ряду европейських ВНЗ, а також у Африці, Індії, Японії, Південній Кореї. Зростає також зручність та популярність засобів автоматичної конвертації коду MATLAB у Python.

Одним з активних користувачів Python у наукових обчисленнях є NASA та ряд афільованих структур. Подивитись деяких інших можна, зокрема, на Python Job Board.
http://python.org/community/jobs/

В Україні, услід за Київським Національним Університетом ім. Шевченка, навчання Python вирішила запровадити і Києво-Могилянска академія (з наступного учбового року). До речі, відповідний курс Enthought коштує понад 2500$ (http://www.enthought.com/training/open-courses-euros.php).

Можливо, у курс НаУКМА увійде також українське ВПЗ OpenOpt та FuncDesigner.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua