МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Академік НАНУ Литвин не хоче захищати малозабезпечених

06/20/2010 | Українська правда
Литвин не хоче захищати малозабезпечених

Субота, 19 червня 2010, 00:12

Спікер Володимир Литвин заявив, що не отримує жодних пільг.

Відповідаючи на питання, навіщо він отримує 50% пільгу на оплату комунальних послуг, адже, згідно з декларацією про доходи, він заробив майже 800 тисяч гривень за минулий рік, спікер заявив: "Я не отримую жодних пільг з огляду на те, що я не живу у квартирі".

"Я живу на державній дачі, я цього не приховую, оскільки я є главою Верховної Ради, і поки я буду главою Верховної Ради, я буду там жити", - сказав він в ефірі телеканалу Інтер.

"Я відношу себе до високозабезпечених людей і хочу вам сказати, що я є академіком, доктором наук, професором, що я читаю лекції, не сплю, працюю, що я пишу книги і спілкуюся безпосередньо зі студентами, аспірантами", - наголосив Литвин.

"В місті Києві, маючи мізки і коли ти менше спиш, або сидиш з пляшкою пива біля телевізора і дивишся футбол, чоловік повинен заробляти відповідні кошти і гордитись тим", - вважає він.

За словами Литвина, він "ніколи не виступав за те, що треба захищати малозабезпечених людей".

"Це абсолютно неправильний підхід. Треба дійти до кожної людини і створити умови, щоб ця людина могла працювати", - наголосив він.

Українська правда

http://www.pravda.com.ua/news/2010/06/19/5153899/

Відповіді

 • 2010.06.20 | Almodovar

  Re: Академік НАНУ Литвин не хоче захищати малозабезпечених

  правильно! Нэ хэр малозабезпечених захищати! Нехай, суки, працюють!

  Да, панство, а розтлумачте мені оцю ось фразу, а то моєї ЦПШ не вистачає для розуміння виского проФФесора: ""В місті Києві, маючи мізки і коли ти менше спиш, або сидиш з пляшкою пива біля телевізора і дивишся футбол, чоловік повинен заробляти відповідні кошти і гордитись тим"
  Це він про що?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.06.20 | Трясця

   Re: Академік НАНУ Литвин не хоче захищати малозабезпечених

   Це він про те, що ми всі нездари, а можновладці всі генії в купі з дочкою Литвина-торговкою модним сміттям. І, як не прикро зізнатися, так воно й є. Бо, якщо ми такі вумні, то чому ми такі бідні? Га, професори-доктори-кандидати?
  • 2010.06.20 | 2 Almodovar

   Все одно не зрозумієш ...

   Almodovar пише:
   > правильно! Нэ хэр малозабезпечених захищати! Нехай, суки, працюють!
   >
   > Да, панство, а розтлумачте мені оцю ось фразу, а то моєї ЦПШ не вистачає для розуміння виского проФФесора: ""В місті Києві, маючи мізки і коли ти менше спиш, або сидиш з пляшкою пива біля телевізора і дивишся футбол, чоловік повинен заробляти відповідні кошти і гордитись тим"
   > Це він про що?Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua