МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Межигір'я" Азарова

06/22/2010 | Тетяна Черновол, УП
Тетяна Черновол, УП _ Вівторок, 22 червня 2010, 14:13

Під час призначення Миколи Азарова на посаду прем'єр-міністра України, громадяни отримали можливість ознайомитися з декларацією про доходи Миколи Яновича. Ця декларація повністю відповідала офіційній трудовій біографії Азарова.

Тобто в біографії Азарова значиться, що він ніколи не займався бізнесом, жив на одну зарплату. Отож і декларація 2009 року Миколи Яновича доволі бідняцька: ні автомобілів, ні дач, ні житлових будинків, ні великих земельних ділянок, ні серйозних рахунків в банку, лише одна квартира.

Але насправді з родиною Азарова пов'язаний чималий перелік елітної нерухомості. Це - будинки, санаторії під Києвом та в Криму, які змінили власника фактично так само, як у випадку Януковича і "Межигір'я".

Ці об'єкти, які автор продемонструє детально, чудово ілюструють тіньову біографію та доходи нинішнього прем'єра, той стиль його життя, який нинішня соратниця Яновича Інна Богословська обізвала в 2001 році - "азаровщиною".

"Азаровщина - это распоряжение бюджетными деньгами как своими собственными", - так в свій час говорила Інна Богословська.

В нашому випадку це можна перефразувати так: "Азаровщина - це "перепрофілювання" державних будинків відпочинку у свої власні".

Однак від лірики перейдемо до фактів - до переліку майна родини Азарова і історій, яким чином воно о набувалося.

Почнемо з маєтку родини Азарова на території колишньої бази відпочинку Кабінету міністрів України.

http://www.pravda.com.ua/articles/2010/06/22/5159405/

ВідповідіCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua