МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

присвоєння звання доцента. Зміни

07/03/2010 | uascientist
знято вимогу про те, що для присвоєння звання доцента кожний пошукач повинен надавати посібник із грифом МОН

Міносвіти змінило правила присвоєння вчених звань доцента і професора
Міністерство освіти і науки розробило нові правила присвоєння вчених звань доцента і професора, які Кабінет Міністрів затвердив 23 червня. Про це сьогодні на прес-конференції, присвяченій підсумкам діяльності Міністерства освіти і науки за перші 100 днів роботи уряду, поінформував міністр освіти і науки Дмитро Табачник, повідомляє кореспондент УКРІНФОРМу.

За словами Д.Табачника, у нових правилах збережно всі основні вимоги до присвоєння цих звань щодо наявності педагогічного стажу, наукових праць у провідних фахових журналах та підготовки кандидатів наук. Новим є те, що звання професора дозволяється присвоювати на підставі наявності ступеня доктора наук, педагогічного стажу, 10 наукових праць після захисту дисертації і на підставі монографії, посібника або підручника. "Тобто будь-яка вагома серйозна наукова праця є підставою для присвоєння звання професора", - зазначив міністр.

Окрім того, додав він, знято вимогу про те, що для присвоєння звання доцента кожний пошукач повинен надавати посібник із грифом МОН. Міністр пояснив, що кадрова потреба в доцентах становить в Україні від 5 до 7 тис. щороку. "Зрозуміло, що стільки неякісних підручників нам не потрібно", - сказав урядовець.

Відповідаючи на запитання журналістів, чи не побільшає в нас з огляду на нові правила професорів та доцентів. Д.Табачник запевнив, що, на його думку, "не буде ніякого штучного процесу - їх буде стільки, скільки визначено штатним розписом кожного університету".
http://www.nauka.in.ua/news/education/article_detail/5420

Відповіді

  • 2010.07.03 | псевдоквази

    Бачите - Табачник легко

    зняв довготривалі вакарчукові маразми у цьому питанні. Щось тільки ніхто тут не радіє і не дякує.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua