МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Результати роботи у 2009 році співробітників КНУ

07/05/2010 | univ.kiev.ua
21 червня 2010 року на засіданні Вченої ради університету з інформацією щодо результатів роботи у 2009 році співробітників КНУ в напрямах, які підвищують міжнародне визнання, виступив проректор з наукової роботи, доктор фізико-математичних наук, професор Григорук Валерій Іванович.

http://www.univ.kiev.ua/ua/

Відповіді

 • 2010.07.06 | Трясця

  Наукоподібна туфта

  Поясніть мені фрагмент звіту радіофізичного факультету за 2009 рік

  Запропоновано метод визначення ближньопольового зображення поверхні напівпровідника з неоднорідним розподілом носіїв. Показано, що в багатошарових тонкоплівкових структурах механізми виникнення високої просторової дисперсії визначаються ефектами залежної від довжини хвилі світла величини накопиченої енергії і глибиною проникнення до структури електромагнітного поля.

  На мою думку, повна нісенітниця, аби щось написати.

  Фізичний факультет ще більше "відзначився"

  Встановлено особливості впливу наноструктури ближнього порядку молекулярних рідин та іонних розчинів на поведінку їх теплових, кінетичних, електричних та магнітних властивостей.

  Проведено дослідження явищ необоротності у фізичних процесах, їх причини і наслідки, з’ясовано фізичні причини необоротності у квантових і ядерних процесах, та у процесах взаємодії інтенсивних потоків енергії з речовиною.

  Абсолютно неконкретно. Вони можуть до виконавців і Больцмана зарахувати. Так можно все життя гнати пургу. Це приклад того, до якого маразму дійшов НАЙКРАЩИЙ універ країни.


  Не маю сумнівів, що біологи чи геологи знайдуть у цьому звіті теж багато цікавенького.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua