МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Українським студентам дорога відкрита в Канаду

07/27/2010 | Providence Group
Українським студентам дорога відкрита в Канаду

Торонто – 27.VII.2010 – канадська консалтингова фірма «Providence Group» підписала контракт з Ніагарським та Шеріданським коледжами – освітянськими лідерами у провінції Онтаріо у сфері туризму, міжнародного бізнесу, менеджменту, інформаційних технологій та з нагодою проходження практики і стажування у відомих корпораціях та компаніях в Канаді.

«Providence Group» надає консультації усім студентам, які бажають навчатися у Канаді. Працівники групи професійно допоможуть абітурієнтам заповнити документи та проведуть їх через весь процес вступу до коледжів від початку до кінця, а студентам з мінімальним знанням англійської мови порадять як пройти TOEFL з найвищими балами, або як отримати студентську візу і офіційне запрошення на навчання навіть без знання англійської мови.

Через зміни до імміграційних законів Канади, студенти з України по закінченню коледжу зможуть легально залишитися в Канаді і працювати. Під час навчання студенти будуть мати офіційний дозвіл на працю і працювати в рамках учбових програм. За проходження практики студенти отримують мінімальну зарплату $10,25 CAD за годину. У деяких корпораціях студенти можуть отримувати до $20 CAD за годину.

Незабаром, «Providence Group» планує відкрити офіси у Києві та Харкові і через своїх представників, які у роботі керуватимуться Етичним кодексом фірми «Providence Group», а також проходитимуть консалтинговий курс від кваліфікованих партнерів групи, допомагати абітурієнтам та їхнім батькам обирати програму навчання у Канаді.

За порадами звертайтеся до директора по міжнародних відносинах Тараса Паславського на е-пошту: director@prov.in.ua або на телефон 647-831-2139.

«Providence Group» включає у себе багатовекторний профіль порад по лобіюванню, ПіаРу, освіти та розширенню українського бізнесу на північноамериканському ринку. Головний офіс групи знаходиться в Торонто, Онтаріо.

Providence Group Toronto, Ontario 647-831-2139 www.prov.in.ua info@prov.in.ua


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua