МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Табачнику радять вигнати ще одного ректора

08/01/2010 | pravda.com.ua
Табачнику радять вигнати ще одного ректора
Неділя, 01 серпня 2010, 11:37

Міносвіти може розглянути питання про звільнення із займаної посади ректора Київського національного університету технології та дизайну.

Такі рекомендації надані главі відомства на засіданні міжвідомчої комісії з питань протидії протиправному поглинанню та захопленню підприємств під головуванням віце-прем'єра Володимира Сівковича, повідомляє прес-служба Кабміну.

Ректора Олега Волкова рекомендують звільнити "за допущені порушення законодавства та статуту університету під час розпорядження державним майном".

Аналітична група міжвідомчої комісії дійшла висновку, що керівник вишу шляхом укладання інвестиційних договорів з порушенням вимог законодавства та статуту університету створив передумови для незаконного відчуження земельної ділянки університету на користь приватних суб'єктів господарювання.

Міністерству також рекомендовано ініціювати перегляд всіх інвестиційних договорів університету, укладених з 2005 по 2010 рік.

Також запропоновано припинити реалізацію проекту забудови стадіону університету, забезпечивши його безумовне перебування у державній власності та функціонування за призначенням.

При цьому міністерству внутрішніх справ доручено забезпечити безперешкодний доступ громадян на територію стадіону університету для заняття фізичною культурою та спортом.

Українська правда

http://www.pravda.com.ua/news/2010/08/1/5267679/

Відповіді

 • 2010.08.01 | pravda.com.ua

  У Азарова "копатимуть" на освітян. А коли черга НАНУ ?

  У Азарова "копатимуть" на освітян
  Неділя, 01 серпня 2010, 11:26


  Слідча група міністерства внутрішніх справ проведе перевірки законності відчуження майна та земельних ділянок навчальних закладів і установ освіти у Києві.

  Таке рішення прийнято на засіданні комісії під головуванням віце-прем'єра Володимира Сівковича, повідомляє прес-служба Кабміну.

  Зокрема, слідчим доручать перевірити дотримання законодавства посадовими особами Київської міськдержадміністрації, Київської міськради та регіонального відділення Фонду державного майна в Києві.

  Також провірять факти прийняття рішень про відчуження майна та земельних ділянок навчальних закладів і установ, організацій, підприємств системи освіти, розташованих у Києві за період з 2005 року по теперішній час.

  До перевірок залучать представників міносвіти та Фонду держмайна.

  Аналогічні перевірки комісія рекомендувала провести Генпрокуратурі.

  Українська правда

  http://www.pravda.com.ua/news/2010/08/1/5267668/
 • 2010.08.01 | Iryna_

  а це таки правильно

  той персонаж роздавав землі будівельній фірмі сина

  були протести навколишніх мешканців з побиттями і так далі по повній програмі (він планував висотку у дворі замість стадіону)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua