МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Академік НАНУ Владислав Гончарук про стандарти на питну воду

08/28/2010 | ДТ № 31 (811) 28 серпня — 3 вересня 2010
ДТ № 31 (811) 28 серпня — 3 вересня 2010

Академік НАН України Владислав Гончарук: «Ми запропонували нові стандарти на питну воду, які принципово відрізняються від прийнятих у світі»
Автор: Ірина НІКОЛАЙЧУК

http://www.dt.ua/3000/3320/70277/

Відповіді

 • 2010.08.28 | 2

  Мне понравилось.

  " Народилася шалена думка: якщо вода — каталітична отрута, то чи можна каталітичні процеси проводити в середовищі каталітичної отрути — у воді?"

  Интересно, слышал ли академик-секретарь когда-нибудь слово "фермент"? И знает ли, что получается, когда на ранку капают аптечным 3% водным раствором перекиси водорода.

  "...працював над ним 25 років, відтоді, як поставив перед собою запитання, навіщо природа створила дейтерій."

  Персонаж О.Генри считал бессмысленным даже гораздо более легкий вопрос "Для чего на свете существует полисмен?", но он ведь не был академик-секретарем.

  Про дейтерий вообще интересно.

  "У результаті ретельних досліджень, проведених спільно з російськими вченими, ми виявили, що від наявності дейтерію принципово залежать усі властивості води. Навіть базові константи, прийняті в усьому світі як постійні. Йдеться про чисту воду, без будь-яких домішок. Якщо вилучити дейтерій, вода кипітиме при температурі істотно нижчій, ніж 100°С, і замерзатиме при значно нижчій, ніж 0°С."

  Ну и рассказал бы при какой именно, посмеялись бы. Тяжелая вода плавится при 3.8 градуса, легкая вода плавится "значно нижче" нуля, а их смесь в соотношении 1:6400 плавится при нуле. Термодинамико опасносте.

  Конечно, "у воді наявні ще й нанорозмірні утворення". Какой-нибудь пошляк сразу подумает, что имеется в виду какая-нибудь пыль-грязь. Но это не так. "Утворення" сами по себе не есть грязь, а лишь грязь за собой переносят! "... вони випаровуються і... переносять увесь той бруд, що його має звичайна вода." "Вони випаровуються", значит, и ассоциатами какими-нибудь тоже не являются.


  ИЧСХ, правительство скрывает. К счастью, не наше, не украинское.

  " Наприклад, європейські журнали друкують мої статті, в яких не називається рівень небезпеки певних об’єктів і не зазначається, звідки ця небезпека береться. Коли ж пишу прямим текстом — переді мною виникає «шлагбаум»... Ми в Україні, в наших академічних виданнях... (зокрема «Хімія і технологія води»), ще маємо можливість поінформувати науковців і суспільство про нові праці... "

  А кто-то здесь писал, что мурзилки не нужны.

  И в качестве coup de grâce от секретаря:

  "Я ж вважаю, що подавати підземну воду по трубах принципово неправильно, вона повинна бути живою.
  ...
  Я справді щаслива людина. Єдине зле — у мене немає освічених опонентів."
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.08.28 | Трясця

   І мені сподобалося

   "Крім того, нам вдалося «побачити» у воді особливі структури, гігантські гетерофазні кластери, і визначити їхні хімічні та фізичні властивості, розміри, кількість. Якщо говорити формальною мовою, то це вода у воді, але вона має межу розділення фаз. Саме від дейтерію залежить, скільки буде цих гігантських утворень. У воді наявні ще й нанорозмірні утворення, які ми теж зафіксували експериментально і визначили їхні властивості. Більше того, дослідили, як вони випаровуються і яким чином переносять увесь той бруд, що його має звичайна вода."
 • 2010.08.31 | Киев, 2 сентября 2010 г., Пресс-конференция

  "МИРОВАЯ СЕНСАЦИЯ: водопроводная вода, очищенная с помощью "ЗФ"

  Киев, 2 сентября 2010 г., Пресс-конференция на тему: "МИРОВАЯ СЕНСАЦИЯ: водопроводная вода, очищенная с помощью "ЗФ" на основе УСВР (нанотехнология), лучше, чем признанная в мире водой №1 природная вода Эвиан". http://lbi.liga.net/pressroom/announces/PA100134.html
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.08.31 | Iryna_

   Петрик вже сюди добрався?

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2010.08.31 | Будет безжалостная битва за воду

    Re: Петрик вже сюди добрався?

    У него здесь есть очень серьезные конкуренты, среди которых дфмн Курик и даже академики-физики, не считая химиков. Посмотрим, чья вода святее и панацеестее!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua